Klub FK Junior sa bude snažiť v štvrtej lige o popredné priečky.
KANIANKA. FK Junior Kanianka vstupuje do novej futbalovej sezóny 2011/2012 s novým trénerským tandemom. Po uplynulej sezóne nahradil vo funkcii hlavného trénera Vladimíra Šlosára aktívny hráč Peter Richter.
„V minulej sezóne skončilo A mužstvo v štvrtej lige Severozápad na ôsmom mieste, aj keď po jesennej časti ešte bolo na treťom mieste. K poklesu v tabuľke prispeli zimné odchody niektorých hráčov, ale aj zranenia. Do sezóny 2011/2012 vstupujeme s družstvami mužov, dorastu, starších i mladších žiakov, staršou a mladšou prípravkou. V nej chceme stabilizovať káder, posilniť mužstvo o mladých hráčov a bojovať o popredné priečky v štvrtej lige,“ povedal tréner Kanianky Peter Richter.
FK Junior Kanianka
Brankári: Tomáš Pipíška, Jaroslav Kobulda
Hráči: Miroslav Hvolka, Michal Mečiar, Dušan Drozd, Július Jurenka, Peter Kurbel, Milan Šnirc, Radovan Babašta, Milan Richter, Tomáš Boško, Peter Richter, Filip Bátora, Michal Petráš, Tomáš Ugróczy, Marián Petráš, Khadir Belkacem, Matúš Kováč, Lukáš Baláž, Miroslav Líška
Tréner: Peter Richter
Vedúci mužstva: Martin Pipíška
Masér: Branislav Novák