Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

FUTBAL: Dôležitá výhra hráčov Chrenovca-Brusna

Výsledky I. futbalovej triedy mužov aj dorastencov.

Chrenovec-Brusno - Nováky B 8:3 (7:2)

V dôležitom zápase domáceho mužstva v boji o záchranu sa Nováky ujali vedenia už v prvej minúte. Hráčov Chrenovca tento úder nepoložil a už v 9. min viedli 3:1. Potom sa už viac-menej odohrával zápas v réžii domáceho celku, ktorý okrem gólov ešte viacero šancí nevyužil. Ani hostia zápas nevypustili, o čom svedčia dva ďalšie strelené góly.

GÓLY: Trgiňa 4, I. Vojtko 2, Krausko (z 11 m), Gilan – A. Hvojnik, B. Daubner, P. Daubner, R: Caňo, 100 divákov.

CHRENOVEC-BRUSNO: Ľahký – Lacko, Šalátek, M. Ertl, Gilan, Krausko, Bukna, Ďurdina, E. Vojtko, Trgiňa, I. Vojtko, str. P. Ertl, Kohút, Solčány.

NOVÁKY B: Blažek – Važan, Stankovský, Karak, Jakubis, Riziky, A. Hvojnik, Prekop, Sedlák, B. Daubner, Bránik, str. Mojžiš, P. Daubner, M. Hvojnik.

Ľ.ŠALÁTEK

Sebedražie – Malinová 2:0 (1:0)

Hostia sa predstavili ako ambiciózny tím. Po úvodných príležitostiach domácich začali vystrkovať rožky aj Malinovčania. V prvom polčase sa viac hralo na domácej polovici, ale Sebedražie sa gólom do šatne ujalo vedenia. V 55. min domáci pridali druhý gól a prevzali iniciatívu. Háči Malinovej však svoju kožu nechceli lacno predať a o skorigovanie výsledku urputne bojovali do konca stretnutia. Domáci si však dvojgólové vedenie udržali.

GÓLY: Špeťko, Brindza, R: Gašparovič, 200 divákov.

SEBEDRAŽIE: Gregor – Šorman, P. Kolodzej, M. Kolodzej, A. Čertík, Hrdý, Píš, Zubál, Špeťko, Brindza.

MALINOVÁ: Mir. Luprich – J. Dudáš, J. Bobok, Bolfík, Mich. Luprich, T. Bobok, Štiffel, Haluza, Štefan, M. Dudáš, Priehoda, str. Šandor.

J.BARAN

Nedožery-Brezany - Kľačno 2:2 (1:1)

Vo vyrovnanom stretnutí sa zrodila remíza, s čím však domáci nemôžu byť spokojní.

GÓLY: Ľahký 2 – Šujan, Mauer, R: Šimurka, 200 divákov.

NEDOŽERY-BREZANY: M. Mokrý – Solárik, Ľahký, Rusnák, Macháč, Petic, Chudý, Vavro, J. Mokrý, Kvočik, Trosko, str. Laco, Pružinec, Kacír, Cipov.

KĽAČNO: Bakus – Šujan, Strečanský, Timko, Mendel, Kristel, Hanus, Mundier, Sloboda, Martin Greschner, Mauer, str. Michal Greschner.

J.PEKÁR

Mačov - Hradec 1:0 (1:0)

V prvom polčase sa hralo v réžii domácich, ktorí mali množstvo šancí. Po zmene strán sa hra vyrovnala a Mačov sa musel strachovať o výsledok, no v slušnom a korektnom stretnutí si nakoniec pripísal tri body.

GÓL: M. Kaňa, R: Penčák, 150 divákov.

MAČOV: Jankeje – Ľ. Púčik, Škríp, Králik, R. Púčik, Koššo, Kotula, M. Kaňa, P. Kaňa, V. Kaňa, Blaho, str. Turcer, Pánis, Zvarič.

HRADEC: Štefánek – Farkaš, Šovčík, Svitok, Novotný, Pekár, Briatka, Kaniansky, P. Čičmanec, Mokrý, Bartoš, str. P. Letavay, M. Letavay, V. Čičmanec.

Š.GAMAN

Koš – Nitrianske Sučany 3:4 (1:2)

Začiatok zápasu patril hosťom, ktorí Košanov zatlačili na prvých 5 minút na vlastnú polovicu. Domáci postupne zvyšovali obrátky a v polovici prvého polčasu sa ujali vedenia po vydarenej akcii gólom navrátilca Weissa. Hostí to nezaskočilo a svojho súpera opäť zatlačili a do prestávky otočili výsledok po góloch Vlnku a Martina Fodora na 1:2. V úvode druhého dejstva mali háči Sučian miernu prevahu a po faule domácej obrany zvýšil z pokutového kopu Skubeň na rozdiel dvoch gólov. Domácich to nakoplo a pridali na výkone, pričom sa im po góloch Pieša z pokutového kopu a Viktoryho podarilo vyrovnať. V závere stretnutia hostí viackrát podržal brankár Miloš Hraňo a po jednom vydarenom rýchlom brejku a góle Vlnku si hostia z Koša odniesli všetky tri body.

GÓLY: Weiss, Pieš (z 11 m), Viktory - Vlnka 2, M. Fodor, Skubeň (z 11 m), R: Pánis, 100 divákov.

KOŠ: Kobulda - Hlinka, Jurášek, Žember, Pažický, Schnierer, Weiss, Bukovan, Adámik, Pipíška, Pieš, str. Rybárik, Viktory, Dado, Bernát.

NITRIANSKE SUČANY: Hraňo - Michal Mikláš, Pánis, Čertek, Žember, Marek Mikláš, M. Fodor, Matúš Miklaš, B. Fodor, Skubeň, Vlnka, str. J. Fodor.

J.MJARTAN

Rudnianska Lehota - Poruba 3:1 (1:1)

Vydreté víťazstvo domácich sa zrodilo v závere stretnutia. Futbalisti Rudnianskej Lehoty konečne ukončili sériu prehier s týmto súperom.

GÓLY: A. Harag, D. Šimo, Miroslav Cebák - Priehoda, R: Bebjak, 200 divákov.

RUDNIANSKA LEHOTA: Samardžia – Martin Javorček, Balucha, A. Belanec, Marcel Javorček, Milan Cebák, Miroslav Cebák, A. Šimo, A. Harag, M. Harag, Kopčan, str. D. Šimo, R. Gaman, Adamec, P. Gaman.

PORUBA: Pieš – Čavojský, Pavol Lacko, Peter Lacko, Tisaj, Škovran, Kozák, Priehoda, Gebrlín, Jamriško, Oboňa, str. Gaman.

M.GAMAN

Bojnice - Tužina 1:0 (0:0)

Zápas v Bojniciach sa divákom musel páčiť. Obidve mužstvá predviedli dobrý futbal, čím potvrdili, že právom okupujú popredné miesta v tabuľke. Zápas bol bohatý na gólové šance, no na obidvoch stranách stáli spoľahlivé obrany s pozornými brankármi. Víťazstvo Bojníc je zaslúžené.

GÓL: Rendek, R: Hrabaj, 150 divákov, ČK: Srnka.

BOJNICE: Flimel – Tadial, Benko, Brzáč, Kušnír, Rendek, Bíro, Uhliar, Zemanovič, Vrták, Petráš, str. Tomasta.

TUŽINA: Žilla – Dobiš, Ošvát, Kmeťko, Pekár, Srnka, Vereš, Solčány, B. Čiscoň, A. Čiscoň, P. Greschner, str. Klopan, M. Greschner.

14. Koš 23 4 1 18 25:71 13

Opatovce nad/N – Tužina 6:1, Mačov – Diviaky nad/N 7:1, Nedožery-Brezany – Cigeľ 6:1, Div. N. Ves – Malá Čausa 1:2