Pri mestskom zastupiteľstve bude pracovať sedem komisií. V každej z nich sú okrem poslancov aj odborníci na jednotlivé oblasti. Zvolená je aj mestská rada.
Finančná a majetková komisia
Ľuboš Maxina (nezávislý) - predseda
Petra Kobetičová (Smer-SD, SNS)
Peter Petráš (nezávislý)
Peter Petriska (Smer-SD, SNS)
Róbert Hekel (neposlanec)
Milan Machalec (neposlanec)
Milan Simušiak (neposlanec)
Ingrid Vojtková - zapisovateľka
Komisia regionálneho rozvoja a podnikateľských aktivít
Martin Bugár (nezávislý) - predseda
Roman Gonda (nezávislý)
Jozef Polerecký (nezávislý)
Július Urík (Smer-SD, SNS)
Zdena Balážová (neposlankyňa)
Anton Budinský (neposlanec)
Jozef Foltán (neposlanec)
Zuzana Horváthová - zapisovateľka
Komisia dopravy, výstavby, územného plánu a životného prostredia
Roman Hlaváč (Smer-SD, SNS) - predseda
Peter Petráš (nezávislý)
Roman Gonda (nezávislý)
Jozef Polerecký (nezávislý)
Adrián Liška (neposlanec)
Miloš Souček (neposlanec)
Ivan Vaňo (neposlanec)
Vladimír Vážny (neposlanec)
Miroslav Vladár (neposlanec)
Viera Šimová - zapisovateľka
Komisia školstva, kultúry a športu
Helena Dadíková (nezávislá) - predsedníčka
Anton Bakyta (nezávislý)
Branislav Bucák (nezávislý)
Marcel Dobrovodský (nezávislý)
Pavel Takáč (nezávislý)
Róbert Frimmel (neposlanec)
Daniel Mačuha (neposlanec)
Oľga Ďurčenková - zapisovateľka
Komisia daní, poplatkov, obchodu, služieb a ochrany verejného poriadku
Petra Kobetičová (Smer-SD, SNS) - predsedníčka
Martin Bugár (nezávislý)
Roman Hlaváč (Smer-SD, SNS)
Peter Petriska (Smer-SD, SNS)
Juraj Ohradzanský (nezávislý)
Zuzana Lukáčová (neposlankyňa)
Vladimír Morávik (neposlanec)
Róbert Pietrik (neposlanec)
Ján Štanga (neposlanec)
Olívia Mokrá - zapisovateľka
Komisia starostlivosti o obyvateľov
Silvia Hrnková (nezávislá) - predsedníčka
Ružena Dlábiková (Smer-SD, SNS)
Marián Jakubis (Smer-SD, SNS)
Peter Petráš (nezávislý)
Ján Šlapák (Smer-SD, SNS)
Iveta Lauková (neposlankyňa)
Helena Valovičová (neposlankyňa)
Božena Vidová (neposlankyňa)
Jana Králová - zapisovateľka
Komisia mládeže a voľnočasových aktivít
Martin Drozd (nezávislý) - predseda
Anton Bakyta (nezávislý)
Branislav Bucák (nezávislý)
Michal Dobiaš (SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, KDH, SDĽ, SOS)
Katarína Vráblová (nezávislá)
Jana Galanská (neposlankyňa)
Peter Krško (neposlanec)
Renáta Petrášová - zapisovateľka
Mestská rada
Helena Dadíková (nezávislá) - viceprimátorka
Martin Bugár (nezávislý)
Marcel Dobrovodský (nezávislý)
Roman Hlaváč (Smer-SD, SNS)
Petra Kobetičová (Smer-SD, SNS)
Dušan Magdin (Smer-SD, SNS)
Ľuboš Maxina (nezávislý)
Juraj Ohradzanský (nezávislý)
Peter Petráš (nezávislý)