Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

Dolné Vestenice v štvrtej lige druhé, Kanianka tretia

Súhrn minulotýždňových výsledkov vo futbalových súťažiach.

Vo štvrtej a piatej lige sa hrali záverečné zápasy.Vo štvrtej a piatej lige sa hrali záverečné zápasy. (Zdroj: ARCHÍV ZAH)

IV. liga

n STREDA: Gbely - Skalica 0:4 (0:1) 30. P. Vaško, 61. Kaprálik (11 m ), 64. Miša, 71. T. Vaško. D. Vestenice - Častkovce 1:1 (0:0), 61. Norocký - 70. Ostrovský. Kanianka - Tr. Stankovce 2:1 (0:1), 54. P. Richter, 90. Mečiar - 16. Zajaček. N. Pravno - Brezová 2:2 (2:1), 20. a 41. Perniš - 8. Koprda, 64. Šebo. Partizánske - Nová Ves 2:0 (1:0), 26. Křapka, 49. Badinský. Solčany - Lehota p/Vt. 6:1 (5:1), 10. M. Michalík, 28., 30., 45. a 59. L. Michalík, 38. Soboňa - 9. Štefanička. Nová Dubnica - Veľké Kostoľany 1:0 (0:0), 65. Prekop.

Víkend

Lehota p/Vt. - N. Dubnica 2:4 (0:2)

Vo vlažnom tempe hostia bez problémov ovládli prvý polčas a zaslúžene vyhrávali 2:0. Snaha domácich zostala niekde pred ihriskom. Hostia hrali solídne aj v druhom polčase a zaslúžene doviedli zápas do víťazného konca, pričom nevyužili ďalšie šance. Zápas sa hral v slušnej atmosfére.

n GÓLY: 53., 87. Trungel (jeden z 11 m) - 6., 55. Ďuriš, 18. Prekop, 82. Závodný (11 m), R: Kravarík, 200 divákov.

n LEHOTA P/VT.: Bobok - R. Habrman, M. Habrman, Cipov, Vojta, Sluka, Svorad, Madarasz, Štefanička, Trungel, Kraľovič, str. Beláň, Haľama, Pös. V. ŠKRÍBA

V. Kostoľany - D. Vestenice 0:1 (0:1)

Hral sa bezstarostný futbal, keďže hostia nemohli skončiť horšie ako druhí a naopak, domáci mali istotu, že 4. ligu opúšťajú. O jediný gól zápasu sa v 37. minúte postaral Humaj, ktorý sa vyhol ofsajdovej pasci a s prehľadom skóroval - 0:1. Veľké Kostoľany mohli ešte do polčasu vyrovnať, ale Janíček vo výhodnej pozícii prestrelil bránku. Neujali sa ani dva protiútoky na opačnej strane. Aj v druhom polčase sa hral dobrý futbal, vyložené šance sa však objavovali sporadicky. Vietor domácej obrane robil hlavne striedajúci Norocký, z Kostoľancov bol nebezpečný aktívny Janíček a kapitán Hnilka, ale ani ich snaha nepriniesla ovocie v podobe gólu.

n Gól: 37. Humaj. R Vöröš, bez kariet, 100 divákov.

n D. VESTENICE: Jurenka - Kolenčík (66. Norocký), Stručka, Kernyéth, Koreň, Dvonč, Zuzula, Humaj (70. Janega), Čaprnka, Cagáň, Papranec. M. BOHÁČIK

Skalica - Kanianka 2:1 (1:1)

Domáci nastúpili už s postupovou istotou. V 17. min sa do lopty oprel z 25 metrov Pipíška a z priameho kopu vymietol horný roh Kocákovej brány. Zároveň sa tým skončila 467-minútová nepriestrelnosť domáceho gólmana. O minútu mohli hostia pridať aj druhý gól, ale Kocák zachránil. V 28. minúte načasoval pekný center na vzdialenejšiu žrď Pavlačka a Lašák ho hlavou zužitkoval - 1:1. V druhom polčase pohrozili ako prví domáci, ale Lašák pred bránou hostí neuspel, podobne ako neskôr Šenk. Presadiť sa dokázal až desať minút pred koncom Jánošík, ktorý usmernil presnú Mičicovu prihrávku.

n Góly: 28. Lašák, 80. Jánošík - 17. Pipíška. R: Klačanský, ŽK: Kováč (Kanianka), 400 divákov.

n KANIANKA: Gregor - Ma. Hvolka, Kováč, Jurenka, Pekár, Pipíška, Mečiar, Mi. Hvolka, Švirc, Richter, Petráš (81. Kobulda).

Tr. Stankovce - Nitr. Pravno 6:2 (2:0)

Zaslúžene zvíťazili domáci futbalisti. Už v 8. min Bizub prekvapil Varinského. V 40. min zvýšil z pokutového kopu Ježík. Druhý polčas začali lepšie hostia, ktorí strelili v 53. min kontaktný gól Mirom Jamrichom. O štyri minúty zvýšil Královič opäť na rozdiel dvoch gólov. V 79. min upravil Záhumenský na 4:1. V 79. min využil nepozornosť domácej obrany Miroslav Jamrich a bolo 4:2. V 85. min sa blysol excelentným gólom striedajúci Hrbas - 5:2. Gólový účet stretnutia uzavrel v 90. min znova Záhumenský.

n Góly: 8. Bizub, 40. Ježík (11 m), 57. Královič, 74., 90. Záhumenský, 85. Hrbas - 53. a 79. Miroslav Jamrich. R: Linet, 200 divákov

n NITR. PRAVNO: Varinský - Čičmanec, Bielik Anton, Chybek, Bielik Pavol(42. Pročka), Kaman, Mir. Jamrich, Koltej, Adameček, Roháč, Mich. Jamrich (68. Perniš)

I. ADAMKOVIČ

n ĎALŠIE VÝSLEDKY: N. Ves - Solčany 4:1 (3:0), 20., 24. a 74. Gálik, 35. Hujík - 89. Ducký. Častkovce - Gbely 6:1 (2:1), 18. Nemethy, 76. Madro, 41., 55., 63., 80. Kostelan - 5. Trčka. Bošany - Partizánske 2:2 (1:1), 11. Kostolný, 57. Papranec - 9. Bóka, 76. Badinský.

14.Lehota 28 5 8 15 34:61 23 (-19)

15.V. Kostoľany 28 5 4 19 31:58 19 (-23)

n 29. kolo: Dolné Vestenice - Bánovce 1:1, Nováky - Handlová 11:1, Moravany - Skalica 3:0, Hrnčiarovce - Hlohovec 0:1, Plevník-Drieňové - Leopoldov 1:0, N. Dubnica - V. Kostoľany 2:0, Ilava - Led. Rovne 2:7, Tr. Stankovce - Dolná Krupá 1:2.

n 30. kolo: Handlová - N. Dubnica 1:3, V. Kostoľany - D. Vestenice 2:0. Dolná Krupá - Nováky 5:5, Skalica - Ilava 5:1, Hlohovec - Tr. Stankovce 3:1, Leopoldov - Hrnčiarovce 3:1, Led. Rovne - Plevník-Drieňové 2:1, Bánovce - Moravany 3:1.

V. liga

n STREDA: Stará Turá - Prečín 3:1 (2:1), Otrubný, Peterka, Pollák - ?. Podolie - Malá Čausa 2:0 (1:0), Toráč, Augustín. V. Uherce - Nováky 4:3, Miksa, R. Kováč, M. Zeleník, Svrček - Árgyusi, Chlpek, Jankula. V. Bielice - Horná Poruba 0:2, Majerík, S. Mráz. Handlová - Kamenec 3:1 (2:0), 4. a 12. Maruniak, 74. Lošonczi - 84. Šimo. Z. Kostoľany - Ľuborča 6:2 (4:0), 17. V. Mokoš, 28. a 64. R. Zvalo, 38. T. Mokoš, 39. A. Oršula, 549. Hancko - 58. Beňo, 68. Jurenka. Ladce - Beluša 1:1 (0:1), 70. Kučera - 6. Holeščák. Dohrávka 27. kola: Podolie - Prečín 4:0.

VÍKEND

Kamenec p/Vt. - Stará Turá 0:0

Domáci si vypracovali viac gólových šancí, no nedokázali ich premieňať. V slušne hranom stretnutí sa dej odohrával v strede ihriska, preto je deľba bodov spravodlivá. V domácom kolektíve sa rozlúčili so spoluhráčom Švecom, ktorý zanechal aktívnu činnosť.

n R: Citula, 220 divákov

n KAMENEC P/VT.: Jánoška - Žiak, Vančo, Stančiak, Mojžiš, Krajčík, Fábry, T. Nechala, Pisár, Višňovský, Šimo, str. Švec, Mich. Nechala. Š. NECHALA

Malá Čausa - Handlová 2:3 (1:1)

V derby zápase začali dobre domáci a Stopka v 11. min otvoril skóre. V 15. min Lugár nožničkami tesne minul bránu. Hostia v 15. min po úniku vyrovnali Balážom. V 31. min Stopka pred bránou netrafil loptu, nepresadil sa zblízka ani Lugár. V 37. min Matiaško z päťky prestrelil bránku. V 49. min Borik hlavou opečiatkoval brvno. V 58. min upravil na 1:2 Baláž. Vyrovnávajúceho gólu sa dočkali domáci v 88. min po pokutovom kope Petráša. Po chybnej rozohrávke domácich však v 90. min strhol víťazstvo na stranu Handlovej Baláž. Domáci nevyužili množstvo šancí. Najslabším článkom futbalu bol rozhodca.

n GÓLY: 11. Stopka, 88. Petráš (11 m) - 15., 58. 90. Baláž, R: Kusý, 200 divákov.

n MALÁ ČAUSA: Drozd - Rendek, M. Švolík, Šramka, Miro Krško, Borik, Lugár, Matiaško, Stopka, Petráš, Mich. Krško, str. J. Čampiš, S. Čampiš, J. Švolík.

n HANDLOVÁ: Kováčik - Bača, Petrucha, Lošonczi, Kľačanský, Kečkeš, Baláž, Ondrejka, Šandor, Bilčík, Maruniak, str. Černák. R. ŠMELCER

Šimonovany - Z. Kostoľany 3:1 (1:0)

Domáci sa ujali vedenia už v 1. min. V druhom polčase Vlčko a Obžera upravili už na 3:0. Potom domáci poľavili, čo využil Pavkeje na zníženie.

n Góly: 1. Šulaj, 58. Vlčko, 71. Obžera - 74. Pavkeje. ČK: Mokoš (ZK) po 2. ŽK. R: Nagy, 100 divákov.

n ŠIMONOVANY: Varga - Fabo, Haluza, Mošať, Vlčko, Marc. Beňačka (80. Hanuliak), Már. Beňačka, Trčo, Rybanský, Šulaj (61. Galovič), Černo (31. Obžera).

n Z. KOSTOĽANY: Ma. Zvalo - Duda, Výškrabka, Mi. Zvalo, A. Zvalo (46.Obžera), R. Zvalo, Pavkeje, Hancko, Mokoš, Oršula, Liptaj.

n ĎALŠIE VÝSLEDKY: H. Poruba - Podolie 2:0 (1:0), 15. P. Živčic, 53. Rafaj (11 m). Prečín - Ladce 5:0 (0:0), 46. Almásy, 58. a 84. Hybben, 69. a 75. Orávik. Beluša - V. Uherce 4:0 (2:0), 11. a 51. Mužlay, 41. Peter Vavrík, 59. Revák. Ľuborča - Veľké Bielice 3:1 (1:0)

1. Nováky 28 23 3 2 99:30 72 (+30)

2. Beluša 28 18 7 3 72:27 61 (+19)

3. V. Uherce 28 18 5 5 52:32 59 (+17)

4. Handlová 28 18 2 8 64:32 56 (+14)

5. Prečín 28 13 3 12 64:55 42 ( 0)

6. Z. Kostoľany 28 12 4 12 46:48 40 (-2)

7. Ľuborča 28 11 5 12 40:52 38 (-4)

8. M. Čausa 28 11 4 13 45:53 37 (-5)

9. Ladce 28 9 9 10 38:41 36 (-6)

10. Šimonovany 28 9 4 15 42:48 31 (-11)

11. Kamenec p/Vt. 28 7 8 13 29:53 29 (-13)

12. Podolie 28 8 2 18 33:50 26 (-16)

13. St. Turá 28 6 7 15 32:48 25 (-17)

14. H. Poruba 28 8 0 20 33:79 24 (-18)

15. V. Bielice 28 5 5 18 33:74 20 (-22)

Lehota p/Vt. B sa odhlásila zo súťaže.

n 29. kolo: Kanianka - D. Kočkovce 5:1, Streženice - Lehota p/Vt. 7:2, Streženice - Lehota p/Vt. 7:2, Nitr. Pravno - Košeca 2:0, Dubodiel - Nitr. Rudno 2:0, TTS Trenčín - Stará Turá 0:5, Drietoma - Chynorany 1:0, Horné Srnie - Papradno 0:2, Beluša - Ladce 3:0.

n 30. kolo: Nitr. Rudno - Horné Srnie 2:5, D. Kočkovce - Nitr. Pravno 4:0, Stará Turá - Kanianka 1:2, Lehota p/Vt. - Drietoma 2:1, Chynorany - Beluša 2:2, Papradno - Streženice 1:1, Košeca - Dubodiel 0:2, Ladce - TTS Trenčín 4:1.

Oslany - Pravenec 2:5 (0:5)

Bolo to stretnutie dvoch rozdielnych polčasov. V prvom dominovali hostia, ktorí využili hrubé chyby v obrane a po pol hodine hry viedli 4:0. Úvodný gól vsietil mladý Valach. Za stavu 0:1 domáci Hudec vyrovnal, ale na prekvapenie mnohých bola zdvihnutá zástavka rozhodcu. Strelecky sa presadil aj Čiscoň, takže polčas bol pre domácich hrozivý. Po prestávke ako keby nastúpilo iné domáce mužstvo. Oslančania boli aktívnejší a dvomi gólmi Megu a Hudeca stačili skorigovať skóre. Hostia pohodlne udržali pre nich pekný výsledok a v Oslanoch potvrdili, že sú právom najlepším mužstvom jarnej odvety.

n GÓLY: Mego, Hudec - R. Valach 3, Čiscoň 2, R: Koči, 70 divákov.

n OSLANY: Košian - Ivanka, P. Šandrik, Adamec, P. Gaži, Černák, Ferjanc, Čavoj, Barta, Mego, Hudec, str. Jančich, Greguš, R. Štálnik.

n PRAVENEC: Oulehle - Belanský, Kmeťko, Jankula, Jánoška, R. Valach, Gendiar, Šušol, Michalička, M. Valach, Čiscoň, str. Cmarko. D. BALÁŽ

Opatovce n/N. - N. Rudno 2:0 (1:0)

Zápas bol veľmi vyrovnaný. Domáci sa ujali vedenia v 20. min, po Petrejeho prihrávke strelil Minich gól. Hostia sa nevzdávali a nebezpečne útočili. Škraban a Milan Kluvanec svoje šance nepremenili. Druhý polčas domáci začali náporom a v 48. min Kráľ dal na 2:0 za pomoci teču hosťujúceho Jurenku. Potom sa hralo medzi šestnástkami. Aj hostia si vypracovali šance, ktoré nevyužili E. Kluvanec a Škraban. Zápas tak skončil víťazstvom domácich.

n GÓLY: Minich, Kráľ, R: Kráľ, 180 divákov.

n OPATOVCE N/N: Čičmanec - Likavčan, Lysý, S. Mečiar, Líška, M. Mečiar, P. Hulínyi, Petreje, Minich, Hoffman, Kráľ, str. Oboňa, Franko.

n N. RUDNO: Páleš - Michale, E. Kluvanec, Račko, Jurenka, Valach, Kuric, Kováč, Milan Kluvanec, Čičmanec, Škraban, str. Javorček, Zajak, Miro Kluvanec. M. KRISTINÍK

Ráztočno - Uhrovec 6:2 (1:0)

V Ráztočne sa hral dobrý futbal vďaka obom mužstvám, ktoré sa od začiatku snažili a hrali aktívne. I keď hra bola v poli vyrovnaná, domáci futbalisti predsa len boli úspešnejší v premieňaní šancí, hlavne v druhom polčase, čo sa prejavilo na výsledku. Hostia skorigovali skóre až v nadstavenom čase.

n GÓLY: Škrteľ 2, Krutý, Madaj, Néma, Gregor - Stupanič, Dúbravka, R: Sedlák, 250 divákov.

n RÁZTOČNO: Kreth - Sokolovský, Néma, Michalička, Škrteľ, Zluky, Madaj, Kňaze, Kerata, Krutý, Gregor, str. Baran. I. ŠKRTEĽ

Div. Nová Ves - Biskupice 0:0

Domáci tento zápas nezvládli, čo sa týkalo šancí, mali ich aspoň pätnásť, ale bez efektu. Hostia veľmi dobre bránili a mali neprekonateľného brankára, s ktorým si domáci nevedeli poradiť.

n R: Moniak ml., 150 divákov.

n DIV. N. VES: Cíger - Siekel, Uhlár, Tkáč, Jankeje, L. Vavro, Pekár, R. Štrbák, Ľ. Štrbák, Obert, M. Štrbák, str. Krausko.

Veľký Klíž - Cigeľ 0:2 (0:2)

Hostia od úvodu dominovali, domáci sa im len ťažko mohli rovnať. Do polčasovej prestávky Cigľania využili dve šance, čím rozhodli o výsledku zápasu.

n GÓLY: Lučan 2.

Kolačno - Lazany 6:2 (3:0)

Kolačno rozhodlo o svojom víťazstve už v prvom polčase. V druhom hostia pridali a znížili, no Kolačno ďalšími tromi gólmi potvrdilo zisk troch bodov.

n GÓLY: T. Hudok 3, B. Kráľ 3 - Hianik, Oršula.

n ĎALŠIE VÝSLEDKY: Hradište - Malá Hradná 1:5 (0:2), Petrík 2, Vaňo, T. Jandák, L. Jandák - Varáni. Chynorany - Bánovce B 4:4 (2:3).

Dohrávka: Div. Nová Ves - Kolačno 6:1 (5:0), Krausko, Mar. Štrbák, L. Vavro, L. Štrbák, Ľ. Štrbák, R. Štrbák - Kráľ.

16. D. Vestenice B 29 3 1 25 25:121 10

Bystričany - Pravenec 1:3, V. Belá - Lazany 7:2, Z. Kostoľany - R. Lehota 2:7, V. Uherce - Chren.-Brusno 3:2, V. Klíž - Čereňany 1:0, Bošany - Kamenec 4:1, V. Bielice - Sebedražie 0:4, Skačany - Bánovce B 1:4.

Koš - Hradec 1:3 (0:1)

V absolútne vyrovnanom stretnutí sa strelecká šťastena priklonila na stranu hostí.

n GÓLY: Weiss - Pekár 2, Novotný, R: Mikši, 100 divákov.

n KOŠ: Kňažko - Adámik, Hlinka, Pieš, Hvolka, Žember, Bukna, Mikuláš, Kurbel, Kučera, Weiss, str. Zavadinka.

n HRADEC: Štefánek - Farkaš, Bartoš, Svitok, Boor, Briatka, Fungáč, Kaniansky, Čičmanec, Mokrý, Pekár, str. Novotný, Letavaj, Šovčík, Briatka. J. PERNIŠ

Tužina - Nitrianske Sučany 3:2 (0:0)

V prvom polčase bolo minimum gólových príležitostí, s miernou prevahou domácich. Po prestávke si Tužina vytvorila trojgólový náskok, ktorý sa hosťom podarilo skorigovať. O víťazstvo sa tak bojovalo až do konca stretnutia.

n GÓLY: Čiscoň 2, Rybár - Vlnka, P. Mihálik, R: Balco, 100 divákov.

n TUŽINA: Klopan - Dobiš, M. Grešner, Kmeťko, Ošvát, Vereš, Rybár, J. Solčáni, Galus, Čiscoň , P. Grešner ml., str. P. Grešner st., B. Solčáni.

n NITR. SUČANY: Belák - Michal Mikláš, Matúš Mikláš, J. Fodor, Čertek, Žember, Paulďuro, M. Fodor, R. Mihálik, Vlnka, B. Fodor, str. Marek Mikláš, P. Mihálik. J. SLOBODA

Bystričany - Poruba 3:1 (1:1)

Bystričany v tomto zápase potrebovali vyhrať a od začiatku mali územnú prevahu. Porubania pozorne bránili a nebezpečne hrozili rýchlymi protiútokmi. Po chybe domácej obrany a brankára sa v 32. min ujali vedenia. O osem minút sa domácim podarilo vyrovnať tečovanou strelou Sluku. V druhom polčase sa Bystričany pustili do súpera a v 47. min po rohu upokojil domáce hľadisko Pilch. V 72. min sa po druhej žltej karte odporúčal do kabíny kapitán hostí Škovran. Prevahu o jedného hráča v poli využili domáci minútu pred koncom stretnutia, keď svoj vynikajúci výkon korunoval gólom Kováč.

n GÓLY: Sluka, Pilch, Kováč - Kozák,R: Gašparovič, 150 divákov

n BYSTRIČANY: Šnirc - Škoda, Pilch, Tesarovič, Vrbovský, Kováč, Grolmus, Lehotkai, Senaj, Sluka, Barta, str. Belica

n PORUBA: Pieš - Peter Lacko, Halaška, Baniar, Škovran, Kozák, Priehoda, Jamriško, Gebrlín, Oboňa str. Gaman, Tisaj, Čavojský, Rusnok. K. ŠTAINER

Mačov/Diviaky n/N. -
Chrenovec-Brusno 3:1 (2:1)

V zápase s množstvom šancí na oboch stranách sa zrodilo zaslúžené víťazstvo domácich.

n GÓLY: Škríp 2, Šimurda - Solčáni, R: Balek, 100 divákov, ČK: Vojtko

n MAČOV: Jankeje - Ľ. Púčik, Škríp, Šimurda, Pánis, Koššo, Znamenák, M. Kaňa, I. Vajda, B. Blaho, P. Kaňa, str. R. Blaho, Králik.

n CHRENOVEC-BRUSNO: Ľahký - M. Ertl, Šalátek, Dubský, P. Ertl, Krausko, Gilan, Ďurdina, Solčáni, Trgiňa, Vojtko, str. Čičmanec. V. KAŇA

Kľačno - Rudnianska Lehota 2:4 (0:2)

Hostia položili základ svojho víťazstva už v prvom polčase, ktorý vyhrali dvojgólovým rozdielom.

n GÓLY: Marko, Kvašnica - ?, R: Jančich, 80 divákov.

n KĽAČNO: Vrábel - Kubásek, Mauer, Marko, Pavlíček, Polák, Timko, Sloboda, Lacko, Baláž, Kvašnica, str. Roháč, Humaj. V. GRESCHNER

Nedožery-Brezany - Sebedražie 2:2 (1:1)

Domáci mali miernu prevahu, ale hostia dvakrát viedli, no domáci vždy vyrovnali. Nakoniec mali aj šancu na víťazný gól, ale bránkara Sebedražia neprekonali.

n GÓLY: M. Krebes, Kramár - Paprčiak 2, R: Ficel, 150 divákov.

n NEDOŽERY-BREZANY: Maděránek - Solárik, M. Krebes, Troško, Brída, D. Machač, Boško, Vavro, J. Mokrý, Kvočik, Kramár, str. A. Macháč, T. Krebes, Laco

n SEBEDRAŽIE: Kobela- Šorman, A. Čertík, I. Čertík, Fábry, Hurtiš, Kolodzej, Hedviger, Bielik, Špeťko, Paprčiak. J. PEKÁR

Malinová - Veľká Čausa 8:1 (5:0)

Jednoznačné víťazstvo domáceho celku, hostia podali bojovný výkon. Mužstvo Malinovej im umožnilo dať čestný gól.

n GÓLY: J. Dudáš, Bobok 2, Štefan, Bolfík, Michal Štiffel 2, Grešner - ?, R: Gajarský, 150 divákov.

n MALINOVÁ: Manfred Štiffel - Blahuta, Miro Luprich, Bobok, Michal Luprich, Dudáš, Michal Štiffel, J. Štiffel, Štefan, Bolfík, Priehoda, str. Grešner, Šándor.

n VEĽKÁ ČAUSA: Krško - Jurek, Dúbravka, Oršula, Sider, Osvald, Vojtko, Lukáň, Gramblička, Baláž. R. KREBES

14. V. Čausa 25 0 0 25 14:125 0

Ráztočno - Hradec 1:4, Opatovce nad Nitrou - Cigeľ 18: 0, Kľačno - Malá Čausa 5:0, Nedožery-Brezany - Diviaky nad Nitricou 0:3, Diviacka Nová Ves - Nitrianske Sučany 4:0

Liešťany - Čereňany 8:2 (2:1)

V priemernom zápase boli Liešťanci lepším mužstvom, čo vyjadrili aj strelecky.

n GÓLY: Baláž 2, Sedláček 2, Kotula, Pôbiš, Juraj Javorček, Lomnický - Mikula, Gogora, R: Ševčík, 100 divákov.

n LIEŠŤANY: Krpelan - Bielik, Vrecko, Čičmanec, Baláž, Sedláček, Mesiarik, Jaroslav Javorček, Juraj Javorček, Lomnický, Kotula, str. Kováč, Pôbiš, Lacuška.

n ČEREŇANY: Kopera - Krebes, Holovič, Holdoš, Paukeje, Gogora, Bartoš, Hvojník, Mikula, Žiško, Cifrík.

P. MIŠOVIC

Čavoj - Kostolná Ves 3:3 (1:0)

Priemerné stretnutie, hostia boli futbalovejší, domáci mali zasa bojovnejšie srdce.

n GÓLY: Cibuľka (z 11 m), Karvaš, D. Súder - Hanus, Pánis, Beňadik, R: Poliaček, 60 divákov.

D. VLČKO

N. Rudno B/Temeš - Podhradie 5:1 (3:0)

Vo veľmi slušnom zápase sa vyznamenal Šimko, strelec štyroch gólov. Veľmi pekný gól dal aj Vrška. Za hostí znížil v 88. min Kopál.

n GÓLY: Šimko 4, Vrška - Kopál, R: Barta, 100 divákov.

n NITR. RUDNO B: Dianovský - Krištof, Vrška, J. Hrdý, Uhlár, Papánek, Andris, Čičmanec, Rajčan, Šimko, Iliaš, str. Blaho, P. Hrdý, Bernát, Fakan.

n PODHRADIE: Ďurta - Dudáš, I.Daňo, Farkaš, Junás, Šnirc, Mendel, Matušov, Harmanovský, Kopál, Bakus, str. T. Daňo, Wändl, Richter. J. GAMAN

Nitrica - Diviaky nad Nitricou 5:1 (4:1)

Odohral sa dobrý zápas hlavne v prvom polčase. Víťazstvo si domáci zaslúžili.

n GÓLY: M. Kováč 2, I. Bruška, Sáni, Michal Král - Divéky, R: Vážny, 80 divákov.

n NITRICA: Olejka - P. Šúň, Cagáň, Marián Král, Kováč, Sáni, Šušmák, M. Bruška, I. Bruška, Uskoba, Michal Král,str. M. Šopoň, Šándor, Mišiak, Kytka.

n DIVIAKY n/NITR.: M. Divéky - Vajda, Valuška, Navrátil, I. Kováč, Jozef Drozd, Kočnár, Ďurta, E. Divéky, Turcer, Gaman, str. Cako, R. Kováč, Juraj Drozd. I. BRUŠKA

Valaská Belá - Nováky B 1:2 (1:0)

Tento zápas bol po futbalovej stránke vyvrcholením sezóny, domáci mladíci ale neudržali do konca bodový zisk s hosťujúcimi mazákmi.

n GÓLY: Siekel - Krajči, Jankula, R: Hrabaj, 150 divákov.

n VAL. BELÁ: J. Furka - Jurenka, Luchava, Pánis, Slugeň, Dušička, Iskra, Siekel, M. Furka, Topák, Cúcik, str. Pugzik.

n NOVÁKY B: Hajnovič - Hvojník, Jakubis, Kováč, Stankovský, Jurek, Rolinec, Hvojník, Kohút, Jankula, Krajči, str. Hrivňák, Riziky, Oršula, Bránik. M. NEMČEK

Radobica - Horná Ves 2:1 (0:0)

V derby zápase začali lepšie Hornovešťania, ktorí sa už v 10. min ujali vedenia. Do druhého polčasu nastúpili Radobičania s odhodlaním vyrovnať a po góle Repu v 60. min bolo skóre 1:1. Domáci ešte viac pritlačili hostí, za čo im bol odmenou víťazný gól.

n GÓLY: Repa, vlastný - Kopál, R: Michale, 100 divákov.

n RADOBICA: S. Kolár - M. Kolár, R. Jančich, J. Jančich, Michal Kmeť, Martin Kmeť, Trník, Uhlár, Bajgar, Repa, Bevalagua, str. Švarc. M. BRIDA

Oslany B - Bojnice 1:8 (0:5)

Hostia potvrdili svojím výkonom, že patria do vyššej súťaže. Jednoznačný zápas pokazili opití mladí diváci z Bojníc, ktorí nielen vulgárne urážali domácich futbalistov, rozhodcu, ale aj samotných vlastných hráčov, ktorým sa to určite nepáčilo.

n GÓLY: Záň - Slaný 2 (1 z 11 m), Uhliar 2 (1 z 11 m), Rybár 2, Petráš, Kočner, R: Bujna, ČK: Miro Wolf (Oslany B), 60 divákov.

n OSLANY B: Tadial - Sliepka, Vlčák, Repa, Wolf, Kasala, Kolár, D. Gaži, Švec, Štutika, Záň, str. Janikovič.

n BOJNICE: Flimel - Tadial, Meliš, Brzáč, Petráš, Bíro, Rybár, Uhliar, Slaný, Šprlák, Barborka, str. Kočner, Vrták, Zemanovič, Prístavka. D. BALÁŽ

1. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  2. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  3. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  4. Home (ale aj) Office
  5. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  6. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  7. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  8. Zelená Bratislava
  9. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  1. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?