Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

III. LIGA, 26. kolo, 17. 5. o 17,30 h: Topoľčany - Prievidza (Lieskovský, Mikulaj, Petríček, Jozaf), Vrbové - D. Vestenice (V. Kováč, F. Farkaš, Mizerák, Martinec). 27. kolo, 20. 5. o 17. h: D. Vestenice - Komárno (Kastelovič, V. Kováč, Poruban, Richnák), 21. 5. o 10,30 h: Púchov B - Prievidza (Paulovič, Peťovský, Sluk, Ligocký, v Dohňanoch).
IV. LIGA, 26. kolo, 17. 5. o 17,30 h: Kanianka - Tr. Stankovce (Zs. Kukan, P. Kováč, V. Kukan, Pagačovič), N. Pravno - Moravany (Vindiš, Lerint, Pucher, Trstenský)
IV. LIGA, 27. kolo, 21. 5. o 17. h: Tovarníky - Kanianka (Miksa, Štrpková, Darnadi, Tvaroška), Chynorany - N. Pravno (Haršány, Očkovský, Jediný, Pagačovič).
V. LIGA, 26. kolo, 17. 5. o 17,30 h: Oslany - P. Bystrica (Hafrovič, Kolena, Bartoš, Barinka), Prievidza B - Z. Kostoľany (Tekeľ, Badár, Peťovský, Ballay, v Novákoch),
V. LIGA, 27. kolo, 20. 5. o 17. h: H. Streda - Prievidza B (Dohál, Špaček, Bulko, Slovák), 21. 5. o 17. h H. Poruba - Oslany (Mokoš, Meluš, Kellner, Burza), Z. Kostoľany - Bošany (Adamkovič, Igaz, Šamko, Janas). – r -
Majstrovstvá oblasti mužov, 23. kolo, 21. 5. o 17. h: D. Vestenice B – Kamenec (Michale, Vážny, Poliaček, Maurer, v Hradišti), D. N. Ves – Handlová (Važan, Oršula, Rondošová, Ohlas), Krásno - Prievidza C (M. Kutiš, Jánošík, Zelenák, Drozd), Rybany - Nit. Rudno (Lačný, Kočí, Chochula, Ďurkáč), M. Bielice – Lehota (Ostereicher, Špánik, Ševčík, Masaryk), Pečeňany - V. Bielice (Hrabaj, Mareček, Mendel, Černo), 21. 5. o 11. h: Biskupice – Kolačno (Porubčan, Valach, Vido, Janus).
Majstrovstvá oblasti dorastu, 23. kolo, 21. 5. o 14,45 h: Koš – Kamenec (Pánis, B. Majzlan),
Rud. Lehota – Sebedražie (D, Bárta), Lazany – Nedožery (Balco, Kohút), Pravenec – Chrenovec (Poliak, I. Svitok), 21.5. o 14,15 h: Poruba – Šimonovany (Lenhart, Skála),
20. 5. o 17. h: Veľ. Uherce – Bystričany (M. Bebjak, A. Bebjak), Šišov – Bošany (Gembický, J. Drábik). Dohrávka 17. kola, 20. 5. o 14,45 h: Pravenec - R. Lehota (Jonáš, Lenhart).
I. trieda mužov, 23. kolo, 21. 5. o 17. h: Opatovce - V. Čausa (Koreň, Cibulka, B. Čulaga, Kučera), Rud. Lehota – Sebedražie (Nagy, D, Bárta, Kostolányi), M. Čausa – Bystričany (Gajarský, M. Svitok, Lackovičová, Čižmádia), Lazany – Nedožery (Bálek, Balco, Kohút, Hudák), Ráztočno – Kľačno (Jonáš, Floriš, Hudák, Čikes), Tužina - Cigeľ (Moniak st., Kudláč, Morávková, Pastierik). Dohrávka 17. kola, 20.5. o 17. h: Pravenec - R. Lehota (Balco, Jonáš, Lenhart, Kučera).
I. trieda dorastu, 23.kolo, 21. 5. o 14,45 h: Opatovce – Oslany (Cibulka, B. Čulaga), D. N. Ves – Liešťany (Oršula, Rondošová), M. Čausa – Čereňany (M. Svitok, Lackovičová),
Ráztočno – Lehota (Floriš, Hudák), Tužina - Cigeľ(Kudláč, Morávková), 21. 5. o 14,30 h:
V. Belá – Hradec (Sliepka ml., Sliepka st.), 20. 5. o 17. h: Diviaky - Nit. Rudno (Gajarský, Floriš).
II. trieda mužov SEVER, 24. kolo, 21. 5. o 17. h: Koš – Radobica (J. Majzlan, Pánis), Čereňany – Poruba (B. Majzlan, Staňo), Malinová – Hradec (Skála, Lenhart), 21. 5. o 14,30 h: N. Sučany - Lehota B (Poliaček, Vážny, Michale, hrá sa v Hradišti).
II. trieda mužov JUH, 24. kolo, 21. 5. o 17. h: Liešťany – Nitrica (Híreš, J. Čulaga), Dlžín – Diviaky (Grom, Balážová), Čavoj - Nit. Rudno (Sliepka st., Sliepka ml.), Máčov - V. Belá (Čenteš, Mesíček). Dohrávka 18. kola: 19. 5. o 17. h: Čavoj – Dlžín (J. Čulaga, B. Čulaga, Špánik).
II. trieda mladších a starší žiakov, 21. kolo, 20. 5. o 10. a 11,30 h: Kamenec – Ráztočno (Sliepka ml.), D. Vestenice – Cigeľ (Cibulka), Sebedražie – Diviaky (Hrabaj), Bystričany –Pravenec (Hancko), Nit. Pravno – Nit. Rudno (Žiak), 21. 5. o 10. a 11,30 h: Bánovce –Handlová (Vavro). Predohrávka 22. kola, 23.5. o 15,30 a 17. h: Diviaky – Bánovce (Michale), 25. 5. o 15. a 17. h: Kanianka – Bystričany (Mesíček).
III. trieda žiakov JUH, 19. kolo, 21. 5. o 10. h: Oslany - V. Belá (Kollár), Liešťany - Z. Kostoľany (Poliaček), Čereňany - Rud. Lehota (Gogora), 21. 5. o 11. h: Čavoj – Dlžín (Vážny), 20. 5. o 10. h: Lehota - D. N. Ves (Mendel, v Podhradí). Dohrávka 13. kola, 20. 5. o 10. h: Rud. Lehota - V. Belá (Pánis).
III. trieda žiakov SEVER, 17. kolo, 21. 5. o 10. h: Tužina - Lazany (Poliak), Koš - M. Čausa (I. Svitok), Veľ. Čausa – Kľačno (Hudák, hrá sa v Chrenovci), Poruba – Hradec (Bárta), Ned.-Brezany – Opatovce (Balážová).
Delegovanie rozhodcov z okresu PD do okresov PE+BN
I. trieda mužov PE+BN, 21 .5. o 17. h: Brodzany - Krásna Ves (Jančich, Kollár, Švajlen).
I. trieda dorastu PE+BN, 21. 5. o 14,45 h: Partizánske B - Krásna Ves (Kollár, Jančich, v Brodzanoch), Pečeňany - V. Bielice (Mareček, Mendel).
II. trieda mužov PE+BN, 21. 5. o 17. h: Žabokreky - H. Naštice (Gogora, Latečka), 21. 5. o 11. h: Návojovce – Prusy (Špánik, Ostereicher, Ševčík),
II. trieda dorastu PE+BN, 21. 5. o 13. h: Návojovce - M. Uherce (Ševčík, Špánik).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  1. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  2. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  3. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  4. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  5. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  6. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  7. Hygge ako životný štýl
  8. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 42 473
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 40 024
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 13 802
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 379
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 934
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 875
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 307
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 178
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 037
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 920
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Testovanie Bojnice.

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

5 h
Ilustračná fotografia.

Prinášame vám prehľad narodených detičiek z hornej Nitry. Ich fotky boli zverejnené v MY Hornonitrianskych novinách.

15 h
Testovanie v Prievidzi.

Z celkového počtu otestovaných ľudí bolo pozitívnych iba 0,79 percenta.

23. jan
Testovanie v Handlovej.

Banícke mesto zaznamenalo veľký záujem o objednanie na konkrétny čas.

23. jan

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

23. jan

Pozitivita je zatiaľ nízka.

23. jan

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

5 h

Na Kysuciach pokračuje celoplošné testovanie.

23. jan

Už ste čítali?