Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

V. futbalová liga

Oslany – Horná Streda 5:1 (2:0), 31. a 51. Ferianc, 34. Cifrík, 65. Sliepka, 90+. Varačka – 80. Mikuš. 150 divákov, rozhodoval Tekeľ.
V Oslanoch sa hralo prakticky na jednu bránu, rozhodlo sa v prvej polhodine zápasu, keď padli dva góly, raz zachránila hostí žrď a najmenej trikrát hosťujúci brankár nohou na poslednú chvíľu vykopával loptu z brány. V 2. polčase si zahrali aj náhradníci, v slušnom stretnutí pokračovala veľmi dobrá hra nováčika súťaže, ktorý strelil 5 gólov. OSLANY: Bartoš – Ivanka, Čavoj, Jančich, R. Šandrik, Černák, Kolár, Sliepka, Gaži, Cifrík, Ferianc, str.: Varačka, P. Šandrik, Volf. HORNÁ STREDA: Marián Miklovič – Majerník, Miro Miklovič, Šupka, Petráš, Kusovský, Mikuš, Bielik, Pavlovič, Luštík, str.: Klačman. (D. Baláž)
Trenč. Jastrabie – Zem. Kostoľany 5:3 (1:1), Piláthy 2, Kožej, Janči, R. Glasa - Oršula 2, Duda. Rozhodoval Šamko, 300 divákov.V zápase plnom zvratov sa nakoniec presadili domáci, herne vynikal najmä svojou chladnokrvnosťou pri dvoch góloch A. Piláthy.
H. Poruba - Prievidza B/Nováky 4:0 (3:0), 13. Karak vlastný, 38. A. Staňo, 44. Kvasnica, 78. Kozík.V zápase priemernej úrovne hostia príliš Porubanov neohrozili a duel skôr pripomínal prípravu. Prvý gól si hostia dali v 13. min sami, keď Karak prehlavičkoval vlastného brankára. V 38. min zakončili domáci peknú akciu po osi Solík – Prostinák – A. Staňo a bolo 2:0. V 44. min Kvasnica hlavou zvýšil na polčasových 3:0. V druhom polčase si mužstvá veľa šancí nevytvorili a v 78. min Kozík potvrdil zaslúženú výhru H. Poruby.
H. Poruba: P. Puček, Hofierka, P. Živčic, Buchta, Krajči, Prostinák (M. Živčic), Kozík, Kvasnica, Jozefovič, Solík (M. Staňo st.), A. Staňo (R. Puček).
Prievidza B: Pospiš, Jankeje, Pánis, Ďuriš, Kováč, Škríb, Švirik, Chrenko, Znášik, Karak, Petráš.
Podolie – Pov. Bystrica 1:3 (1:3), D. Radošinský – J. Gáborík 2, Masaryk. Brezová p/B – Prečín 4:0 (2:0), Škoda, Sadloň, Michalica, Šido. Sverepec - Bošany 2:0 (2:0), 3. Popelka, 6. Hôrkový. M. Lednice - P. Teplá 5:0 (1:0), 25. Bielik, 60. Dudák, 61. Šimík vlastný, 71. J. Vančo, 83. Ernek. V. Uherce – Hôrka n/V. 3:1 (1:1), 22. a 65. R. Kovač, 87. Zeleník – 34. Koritina.
1. Horná Poruba 2 2 0 0 7:0 6 (+3)
2. Malé Lednice 2 2 0 0 8:1 6 ( 0)
3. Pov. Bystrica 2 2 0 0 6:1 6 (+3)
4. Sverepec 2 2 0 0 4:1 6 (+3)
5. Trenč. Jastrabie 2 1 1 0 6:4 4 (+1)
6. Zem. Kostoľany 2 1 0 1 12:5 3 ( 0)
7. Brezová p/B 2 1 0 1 4:1 3 ( 0)
8. Oslany 2 1 0 1 6:4 3 ( 0)