EXTRALIGA ŽIEN - 1. SLF WOMEN

Sport Ladies Club Banská Bystrica futsal - TNF Mia San Mia Kanianka 3:3 (1:1)

Góly: Vredíková, Gembická, Kršiaková - Hološková 3

Zostava TNF: Kubíková (B) - Hučková, Kendrová, Hološková (C), Kaštiaková, Čibíková, Majtényiová, Tipulová

Prvých 12-13 minút sa nieslo v nervóznom duchu, obe družstva nechceli svoj prvý zápas sezóny prehrať. Hralo sa na dlhé lopty čo prinieslo aj veľa nepresností. Najväčší rozruch v tejto časti hry vyvolal len tvrdý bezohľadný zákrok domácej hráčky Gembickej na hosťujúcu Kaštiakovú, ktorú narazila na mantinel haly v priestoroch striedačky. Kaštiaková skončila s vyrazeným dychom a musela byť odvezená do nemocnice. Najsmutnejšie je na tejto situácii, že sa hráčka domácich ani neprišla ospravedlniť. V posledných minútach polčasu sa hra upokojila, čo

Prečítajte si tiež: Futsalistky ovládli prestížny turnaj, juniorom sa darilo menej Čítajte

prinieslo aj góly. Najskôr sa presadili hostia v 19. min. Hološkovou. V poslednej minúte hráčky hostí urobili chybu, zahrali s brankárkou druhýkrát a domáce zo štandardky vyrovnali na polčasových 1:1

Druhý polčas bol z pohľadu hry už zaujímavejší. V 25. min. opäť po chybe a druhej hry brankárky, domáce zvýšili na 2:1, opäť zo štandardky. V 33. min. hostia zahrávali priamy kop zo vzdialenosti tesne pred pokutovým územím. Pri rozohrávke však spravili chybu a po sóle cez celé ihrisko zvýšila na 3:1 Kršiaková. Tento moment nabudil hráčky hostí natoľko, že ešte v tej minúte Hološková znížila na 3:2. Do konca zápasu, až na pár brejkových momentov, hosťujúce hráčky zavreli domáce k ich bráne a začal festival nevyužitých šancí, niektoré boli aj gólové. Veľká snaha hráčok hostí však nakoniec bola odmenená vyslovene v poslednej sekunde zápasu. V čase 39:59 najlepšia strelkyňa hostí Hološková vyrovnala na 3:3.

TOMÁŠ NAGY

TNF: „Po zbavení sa počiatočnej nervozity sme hrali s domácimi vyrovnané stretnutie až na posledných 7 minút, kedy sme jasne dominovali. Dievčatá sa pripravili zodpovedne, tešili sa na svoju premiéru v lige. Ukázali sme silu v útoku, spravili sme aj pár chybičiek, niektoré dokázali domáce potrestať. Sme nováčik ligy a stále sa učíme, ale veríme, že budeme oživením súťaže. Zo zápasu nás mrzí zranenie Kaštiakovej.“

MFK Dukla Banská Bystrica – Futsal - TNF Mia San Mia Kanianka 3:5 (2:4)

Góly: Náročná, Serebická, Mileiová - Hološková 4, Majtényiová

Zostava TNF: Kubíková (B) - Hučková, Kendrová, Hološková (C), Čibíková, Majtényiová, Tipulová

Druhý zápas už bol o niečom inom. Hralo sa od začiatku svižne na oboch stranách. Domáce šli do vedenia v 2. minúte. Hráčky Kanianky o minútu neskôr vyrovnali Hološkovou. V tej istej minúte ale domáce zvýšili na 2:1. V 5. min. Hološková opäť

Prečítajte si tiež: Kedysi sa robil výber, dnes sa robí nábor. A talenty mávajú uterákmi Čítajte

vyrovnala. V 9. minúte šli do vedenia opäť domáce. V 12 . minúte Majtényiová vyrovnala na 3:3 a o minútu neskôr poslala hostí do vedenia Hološková. Potom sa gólostroj zápasu zastavil, i keď obe družstvá ešte pár šancí malo.

V druhom polčase sa hráčky hostí snažili kontrolovať jeho priebeh. Domáce aj hráčky hostí mali niekoľko sľubných, ale aj gólových šancí. Hra sa prelievala od jednej bránky k druhej. Gólová bola však až 39. min., keď v tomto stretnutí 4-gólová Hološková upravila na konečných 3:5.

TOMÁŠ NAGY

TNF: „V tomto stretnutí sme boli mierne lepším tímom. Po niekoľkých chybách sme dopriali domácim vedenie. Dievčatá však hrali svoju hru ďalej, zlepšili obrannú činnosť a doviedli stretnutie do víťazného konca. Vezieme si domov po prvých dvoch zápasoch 4 body. Vieme na čom musíme popracovať, ale máme aj veľa pozitívnych poznatkov, ktoré budeme rozvíjať. Najbližšie hráme dvojzápas doma 22.12.2018, čím všetkých srdečne pozývame.

1. Ako fungujú platby mobilom? Bezpečnosť majú na prvom mieste
  2. Československý make-up stále dobýja svet
  3. Najlepší slovenský výčapník má 22 rokov. Čapovať ho učila žena
  4. Last minute tipy: Top ponuky na koniec leta
  5. Zaspomínajte si na detstvo s tradičnými pochúťkami
  6. Tajné funkcie áut: vedeli ste o nich?
  7. Najväčšia konferencia o doprave v SR sa už blíži
  8. Barbados, Portoriko: Plavte sa Južným Karibikom (letenka v cene)

Hlavné správy z SME | MY Prievidza - aktuálne správy

V júni 1918 predseda francúzskej vlády Georges Clemenceau vymenoval Štefánika za brigádneho generála z titulu poslania v česko-slovenskej armáde.

Združenie Handrári by radi obnovili múry starej papierne v Kamenci pod Vtáčnikom

Na obnovu časti starej papierne by združenie Handrári potrebovalo fotografiu, ktorá zachytáva podobu papierne.

Pozostatky múrov na mieste, kde bola kedysi papiereň v obci Kamenec pod Vtáčnikom.
Michaela Bušovská pôsobí v Zóne od roku 2011.

Futbalový program v sobotu: Púchov hrá o prvé víťazstvo

V sobotu 24. augusta Považská Bystrica privíta Myjavu.

V 2. lige sa doma predstaví Púchov (v červenom), Dubnica (v modrom) hrá v Bratislave so Slovanom B.