ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV pre voľby v Lehote pod Vtáčnikom.
Starosta
1. Rastislav Bakus, Ing., 49 r., manažér, nezávislý kandidát
2. Ján Daňo, Ing., 46 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát
3. Darina Šnircová, Ing., 48 r., ekonómka, SMER – sociálna demokracia
Poslanci (11)
1. Rastislav Bakus, Ing., 49r.,manažér, nezávislý kandidát
2. Andrej Barborík, Ing., 35r., manažér, nezávislý kandidát
3. Jozef Buček, Bc., 38r., baník, SMER-sociálna demokracia
4. Marcela Čunderlíková, 42 r., účtovníčka, nezávislá kandidátka
5. Ján Daňo, Ing., 46r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát
6. Branislav Doboš, 37r., podnikateľ, Slovenská národná strana
7. Dušan Dömöš, 50r., operátor, nezávislý kandidát
8. Viliam Ďureje, Ing., 56r., SZČO, SPOLU – občianska demokracia
9. Štefan Ďurina, 58r., dôchodca, Slovenská národná strana
10. Miroslava Gajdošová, Mgr., 43r., učiteľka, SMER – sociálna demokracia
11. Ľudevít Gašparovič, 57r., invalidný dôchodca, Slovenská národná strana
12. Miloš Gašparovič, Ing., 40r., štátny zamestnanec, SMER – sociálna demokracia
13. Roman Gašparovič, 39r., majster výroby, Slovenská národná strana
14. Milan Hajdúch, Mgr., 42r., učiteľ, Slovenská národná strana
15. Ľubomír Hamáček, 54r., technik, nezávislý kandidát
16. Milan Harabin, 63r., súkromný podnikateľ, SPOLU – občianska demokracia
17. Ľubomír Hevessy, 35r., mechanik, SMER-sociálna demokracia
18. Vladimír Jakubis, Ing., 42r., technik, SMER – sociálna demokracia
19. Katarína Jánošková, JUDr., 28r., právnička, nezávislá kandidátka
20. Martin Levčík, 40r., živnostník, nezávislý kandidát
21. Ján Madžo, Bc., 38r., SHR, Doma dobre
22. Ľubomír Mendel, Ing., 44r., technik, SMER – sociálna demokracia
23. Pavol Michalovič, Bc., 44r., vedúci lomu, Slovenská národná strana
24. Ladislav Mražík, Ing., 38r., Account manager, nezávislý kandidát
25. Peter Ondrejka, 47r., technik, SMER – sociálna demokracia
26. Sidonia Pastieriková, 61r., laborantka, Kresťanskodemokratické hnutie
27. Vladimír Pokorný, 56r., SZČO, SMER – sociálna demokracia
28. Lukáš Pročka, 33r., konateľ spoločnosti, nezávislý kandidát
29. Lýdia Rybárová, Ing., 61r., dôchodkyňa, SMER – sociálna demokracia
30. Jaroslava Smetanová, 46r., pedagogická zamestnankyňa, nezávislá kandidátka
31. Darina Šnircová, Ing., 48., ekonómka, SMER – sociálna demokracia
32. Róbert Tonhajzer, 44r., technik, Smer – sociálna demokracia
33. Ľudovít Turčan, 54r., podnikateľ, Slovenská národná strana
34. Milan Turčan, 65r., dôchodca, Slovenská národná strana
35. Amália Uhliarová, Ing., 57r., personálna manažérka, nezávislá kandidátka
36. Marek Valenteje, 36r., technik, nezávislý kandidát
37. Štefan Vida, 48r., podnikateľ, nezávislý kandidát