Piatok, 16. november, 2018 | Meniny má Agnesa

Komunálne voľby 2018: Prinášame vám kompletný zoznam kandidátov na starostov, primátorov a poslancov v okrese Prievidza

V zozname nájdu mená adeptov na verejné funkcie voliči zo všetkých obcí a miest regiónu.

Voľby sa uskutočnia v sobotu 10. novembra.(Zdroj: Veronika Tkáčová)

HORNÁ NITRA. Prinášame vám kompletné zoznamy kandidátov na starostov, primátorov a poslancov zastupiteľstiev z celého okresu Prievidza.

Upozorňujeme, že kandidátky neprešli oficiálnou jazykovou úpravou na príslušných úradoch. Môžu sa v nich preto objaviť chyby, prípadne zlé zoradenie podľa abecedy.

Medzi kandidátmi môžu byť aj takí, o ktorých kandidatúre bude ešte rozhodovať súd.

V zozname za slovom „poslanci“ uvádzame číslo, ktoré znamená počet poslancov, ktorí v daných obciach, mestách alebo volebných obvodoch budú zvolení. Toľko kandidátov môže volič maximálne zakrúžkovať.

BOJNICE

Primátor

1. Jozef Barborka, Mgr., 60 r., riaditeľ školy, nezávislý kandidát

Objednávateľ: Jozef Barborka, Bojnice. Dodávateľ: Petit Press, a.s., IČO: 35790253

2. Marian Jakubis, MUDr. MPH, 65 r., lekár, nezávislý kandidát

3. Martin Kočner, 36 r., tréner športovej triedy, nezávislý kandidát

4. František Tám, PhDr., 62 r., primátor, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

Poslanci (11)

1. Peter Apolen, Mgr. art., 52 r., dirigent, nezávislý kandidát

2. Jozef Barborka, Mgr., 60 r., riaditeľ školy, nezávislý kandidát

3. Helena Červienková, 57 r., rehabilitačná pracovníčka, nezávislá kandidátka

4. Mária Flimelová, Ing. PhD, 65 r., environmentalistka, Sloboda a solidarita

5. Adam Frimmel, Bc., 25 r., mechanik strojov a zariadení, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

6. Maroš Greschner, Mgr., 45 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát

7. Tomáš Grešner, 33 r., prevádzkar, nezávislý kandidát

Tomáš Grešner, Bojnice Dodávateľ: Petit Press IČO 35790253

8. Vladimír Grom, Ing., 38 r., profesionálny vojak, nezávislý kandidát

9. Roman Gӧtzl, Ing., 48 r., podnikateľ, Národná koalícia

10. Jaroslav Hanzel, 63 r., SZČO, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

11. Jozef Hatvanyi, 55 r., odborný lesný hospodár, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

12. Filip Hečko, MBA, 32 r., manažér podniku, športový tréner, nezávislý kandidát

13. Marian Jakubis, MUDr. MPH, 65 r., lekár, nezávislý kandidát

14. Jarmila Jelačičová, 52 r., ekonómka, Sloboda a solidarita

15. Martina Kielarová, Mgr., 43 r., učiteľka ZŠ, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

16. Martin Kočner, 36 r., tréner športovej triedy, nezávislý kandidát

17. Antónia Kováčová Píšová, Ing., 47 r., banková pracovníčka, manažérka, nezávislá kandidátka

18. Michal Lekýr, Ing. PhD., 39 r., podnikateľ, nezávislý kandidát

19. Igor Líška, 50 r., SZČO, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

20. Róbert Lupták, Ing., 36 r., IT špecialista, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

21. Valika Mančíková, Bc., 49 r., učiteľka, nezávislá kandidátka

22. Anna Matuláková, PhDr. PhD., 45 r., živnostníčka, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

23. Tomáš Mažár, 38 r., obchodný zástupca, nezávislý kandidát

24. Štefan Mikuš, Bc., 39 r., obchodný riaditeľ, Kresťanskodemokratické hnutie

25. Mária Pipíšková, Mgr., 63 r., zdravotná sestra, nezávislá kandidátka

26. Anton Píš, 50 r., montážny pracovník, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

27. Darina Pračková, 52 r., riaditeľka materskej školy, nezávislá kandidátka

28. Filip Roháč, 38 r., projekt-produkt manažér, nezávislý kandidát

29. Zlatica Sedláková, Mgr., 30 r., kultúrno-osvetová pracovníčka, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

30. František Schnierer, 66 r., záhradník, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

31. Katarína Sihelská, Ing., 32 r., materská dovolenka, nezávislá kandidátka

32. Jozef Solárik, Ing., 62 r., SZČO, Strana zelených

33. Richard Steinemann, Ing., 50 r., živnostník, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

34. Miroslav Svítok, Ing., 41 r., SZČO-autorizovaný stavebný inžinier – statika stavieb, nezávislý kandidát

35. Marián Štanga, Ing., 52 r., SZČO, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

36. Tamara Teslíková, Mgr., 37 r., asistentka predaja, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

37. Peter Titka, Ing., 38 r., manažér monitoringu, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

38. Branislav Zábojník, 43 r., živnostník, Národná koalícia

BYSTRIČANY

Starosta

1. Filip Lukáč, Mgr., 28 r., obchodný manažér, nezávislý kandidát

2. Miroslav Školna, 31 r., logista, nezávislý kandidát

Poslanci (9)

1. Anna Bajzíková, 61 r., zdravotná sestra. Křesťanskodemokratické hnutie

2. Jozef Barta, 41 r., údržbár, podnikateľ, nezávislý kandidát

3. Juraj Barta, 35 r., operátor výroby-manipulant, nezávislý kandidát

4. Dana Bosáková, Bc., 50 r., samostatný radca. Národná koalícia

5. Marek Dobiš, Ing., 34 r., špecialista pre elektronické bankovníctvo, nezávislý kandidát

6. Michal Halač, Ing., 28 r., obchodný zástupca, nezávislý kandidát

7. Lucia Obžerová, Mgr.,37 r., materská dovolenka. Křesťanskodemokratické hnutie

8. Ján Pastierik, 55 r., banský elektromontér, SMER-sociálna demokracia

9. Jozef Rybár, Mgr.,27 r., marketingový a produktový manažér, SPOLU-občianska demokracia

10. Marta Rybárová, Ing., 29 r., účtovníčka, SPOLU-občianska demokracia

11. Michal Sliepka, 52 r., operátor výroby, nezávislý kandidát

12. Roman Suchý, 28 r., skladník, nezávislý kandidát

13. Martin Súkeník, Mgr., 29 r., živnostník obchod a marketing, nezávislý kandidát

14. Miroslav Školna, 31 r., logista, nezávislý kandidát

15. Tibor Školna, Ing., 30 r., hasič záchranár, nezávislý kandidát

CIGEĽ

Starosta

1. Ľudovít Fábry, Mgr., 50 r., samostatný referent, nezávislý kanditát

2. Ján Krausko, Mgr., 31 r., chemik, nezávislý kandidát

3. Štefan Mjartan, PhDr., 64 r., starosta obce, SMER - sociálna demokracia

Poslanci (9)

1. Juraj Čertík, 37 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát

2. Jozef Dámer, 57 r., majster OV, Kresťanskodemokratické hnutie

3. Luboš Dudáš, 31 r., živnostník, Smer — sociálna demokracia

4. Ľudovít Fábry, Mgr., 50 r., samostatný referent, nezávislý kandidát

5. Martina Fajerová, 45 r., predavačka, Smer — sociálna demokracia

6. Ivan Kadlečík, Mgr., 52 r., zástupca riaditeľa školy, Progresívne Slovensko

7. Katarína Koryťáková, Mgr., 40 r., účtovníčka, Smer — sociálna demokracia

8. Oľga Kováčová, 61 r., administratívna pracovníčka, Smer — sociálna demokracia

9. Ján Krausko, 57 r., SZČO, nezávislý kandidát

10. Ján Krausko, Mgr., 31 r., chemik, nezávislý kandidát

11. Július Krausko, 55 r., predseda pozemkového spoločenstva, Sloboda a solidarita

12. Jana Krausková, Bc., 49 r., živnostníčka, Smer — sociálna demokracia

13. Juraj Liener, 58 r., vedúci prevádzky, Smer — sociálna demokracia

14. Maroš Mikuš, 47 r., konateľ s.r.o., SPOLU — občianska demokracia

15. Štefan Mjartan, Mgr., 35 r., učiteľ, Slovenská národná strana

16. Igor Svitok, 39 r., živnostník, Smer — sociálna demokracia

17. Šimon Svitok, 69 r., dôchodca, nezávislý kandidát

18. Zdenka Svitková, 57 r., vedúca predajne, Smer — sociálna demokracia

19.Dušan Weiss, 60 r., pracovník SBS, Smer — sociálna demokracia

ČAVOJ

Starosta

1. Anna Gulášová, Mgr., 50 r., SZČO, Smer — sociálna demokracia

2. Viliam Halaška, 53 r., SZČO, Slovenská národná strana

Poslanci (5)

1. Monika Barbierik, Ing., 37 r., SZČO, Národná koalícia

2. Ján Čičmanec, Ing., 62 r., dôchodca, Slovenská národná strana

3. Iveta Ďurníkova, 44 r., PHASE s.r.o. Smer — sociálna demokracia

4. Milan Guláš, 18 r., študent, Slovenská národná strana

5. Milan Halaška, 33 r., konateľ, Slovenská národná strana

6. Róbert Hurár, 48 r., konateľ obchod. spoločnosti, Strana zelených

7. Peter Krištof, 34 r., SZČO, Národná koalícia

8. Anton Noska, 19 r., zamestnanec, Slovenská národná strana

9. Anton Slošiarik, 26 r., SZČO, Smer — sociálna demokracia

10. Ján Vaško, 38 r., Obsluha stavebných strojov, Most - Híd

11. Juraj Vlček, 31 r., konateľ sro, Národná koalícia

12. Alexej Vozár, Bc., 57 r., výsluhový dôchodca, Slovenská národná strana

ČEREŇANY

Starosta

1. Richard Masný, Ing., PhD., 51 r., prednosta Obecného úradu Čereňany, nezávislý kandidát

2. Ján Mokrý, 62 r., starosta, Slovenská národná strana, Smer — sociálna demokracia

Poslanci (9)

Poslanci (9)

1. Jozef Bartoš, 57 r., technik, nezávislý kandidát

2. Miroslav Bobok, 54 r., živnostník, Slovenská národná strana, Smer — sociálna demokracia

3. Petra Ďurkovičová, Mgr., 27 r., manažér verejného obstarávania, nezávislá kandidátka

4. Ján Hanus, 61 r., živnostník, Slovenská národná strana, Smer — sociálna demokracia

5. Vladimír Kollár, 56 r., živnostník, Slovenská národná strana, Smer — sociálna demokracia

6. Lucia Kováčová, 34 r., zdravotná sestra, Kresťanskodemokratické hnutie

7. Ľubomír Macek, Mgr., 51 r., SZČO, nezávislý kandidát

8. Tomáš Mikula, 29 r., technológ, nezávislý kandidát

9. Jana Mlátková, Bc., 32 r., nezamestnaná, nezávislá kandidátka

10. Marián Píš, Ing., 40 r., obchodný zástupca, nezávislý kandidát

11. Ľubomír Proksch, 55 r., invalidný dôchodca, Slovenská národná strana, Smer — sociálna demokracia

12. Tomáš Škarba, 33 r., technik, Slovenská národná strana, Smer sociálna demokracia

13. Ľubica Vyskočová, 54 r., učiteľka MŠ, nezávislá kandidátka

14. Ľuboš Žiško, Mgr., 44 r., programátor, Kresťanskodemokratické hnutie

15. Martin Žiško, 44 r., robotník, Slovenská národná strana, Smer — sociálna demokracia

16. Ivana Žišková, Mgr., 29 r., ućiteľka, nezávislá kandidátka

17. Ľuboslav Žufovský, 47 r., hasič — technik, nezávislý kandidát

DIVIACKA NOVÁ VES

Starosta

1. Ivan Kohút, 51 r., starosta obce, nezávislý kandidát

2. Igor Sojka, 42 r., ZSČO, Komunistická strana Slovenska

Poslanci (7)

1. Miriam Dadíková, Ing., 49 r., vedúca školskej jedálne, nezávislá kandidátka

2. Daniel Dolník, 37 r., SZČO, nezávislý kandidát

3. Juraj Görög, Ing., 34 r., stavbyvedúci, nezávislý kandidát

4. Igor Hanuska, Ing., 57 r., stavbyvedúci, nezávislý kandidát

5. Norbert Hrivňák, Ing., 50 r., podnikateľ, nezávislý kandidát

6. Mária Kiabová, Mgr., 55 r., stredoškolská učiteľka, nezávislá kandidátka

7. Dana Kohútová, 40 r., materská dovolenka, nezávislá kandidátka

8. Jana Masaryková, Mgr., 51 r., sociálna pracovníčka, nezávislá kandidátka

9. Ján Rybianský, 57 r., invalidný dôchodca, Komunistická strana Slovenska

10. Igor Sojka, 42 r., SZČO, Komunistická strana Slovenska

11. Robert Žember, 54 r., majster výroby, nezávislý kandidát

DIVIAKY NAD NITRICOU

Starosta

1. Marek Dodok, 35 r., bansky záchranár, SPOLU — občianska demokracia

2. František Gašparovič, 59 r., strážnik, nezávislý kandidát

3. Anna Hagarová, Ing., 55 r., prípravárka, nezávislá kandidátka

4. Radovan Iliaš, Ing., 40 r., námestník správy ciest, SMER — sociálna demokracia

5. Michal Obert, Ing., 30 r., nezamestnaný, nezávislý kandidát

6. Vladimír Pružinec, 56 r., starosta obce, nezávislý kandidát

Objednávateľ: Vladimír Pružinec, Diviaky nad Nitricou; Dodávateľ: Petit Press, a.s., IČO: 35790253

Poslanci (9)

1. Margita Baková , Mgr.. 54 r.. nezamestnaná, Národná koalícia

2.Andrej Belanec, Bc., 23 r., študent, Národná koalícia

3. Jana Blahová, Ing., 42 r.. odborný referent - špecialista, SMER — sociálna demokracia

4. Milan Briatka, Mgr., 43 r., štátny zamestnanec, Slovenská národná strana

5. Milen Cebák, 51 r.. živnostník. SPOLU - občianska demokracia

6. Emil Divéky. 43 r., riaditeľ, Slovenská národná strana

7. Róbert Divéky. 48 r„ montážny pracovník, Slovenská národná strana

8. Katarlna Divékyová 37 r., kaderníčka, Slovenská národná strana

9. Marek Dodok, 35 r., banský záchranár, SPOLU - občianska demokracia

10. Zdenka Gamanová, Mgr., 54 r., špeciálny pedagóg, SPOLU - občianska demokracia

11. František Gašparovič, 59 r., strážnik, nezávislý kandidát

12. Anna Hagarovà, Ing, 55 r., prípravárka. nezávislá kandidátka

13. Janka Hagarová, 54 r.. ekonómka, Kresťanskodemokratické hnutie

14. Michal Hlinka, Ing, 32 r.. vedúci prevádzky strojnej údržby, SPOLU - občianska demokracia

15. Lukáš Homola, 27 r., vodič, SMER — sociálna demokracia

16. Andrej Hrabovský, 3l r., štátny zamestnanec, Slovenská národná strana

17. Jozef Hronec, 45 r., technológ výroby, SMER - sociálna demokracia

18. Peter Chlupka, 31 r., mechanik, SMER — sociálna demokracia

19. Daniela Chlupková, Mgr., 38 r., vyšetrovateľka, SMER — sociálna demokracia

20. Ladislav Iliaš, 59 r.. baník, NOVA

21. Miroslav Iliaš, Ing., 33 r., konštruktér, SMER — sociálna demokracia

22. Radoslav Jankeje, 37 r., živnostník, NOVA

23. Michal Kotula, 36 r., lakýrnik, Slovenská národná strana

24. Anna Kováčová. 59 r., opatrovateľka, Slovenská národná strana

25. Darina Laššáková, PaedDr., 41 r., pedagogička ZŠ a MŠ, SMER — sociálna demokracia

26. Michal Paulďuro, Ing., PhD., 30 r., bezpečnostný technik, nezávislý kandidát

27. Jozef Púčik, 46 r., vedúci logistiky, Slovenská národná strana

28. Soňa Rausová, Mgr., 45 r., učiteľka, nezávislá kandidátka

29. Martin Šinaľ, 42 r., montážny pracovník, Slovenská národná strana

30. Radoslav Škraban, lng., 43 r., krajsky komunálny manažér, SPOLU — občianska demokracia

31. Roman Švarc, 59 r., invalidný dôchodca, NOVA

32. Marek Vajda, Ing., 27 r., chemik, SPOLU — občianska demokracia

33. Martin Vaňo. 31 r., servisný technik, SMER — sociálna demokracia

34. Lenka Vaňová, Ing., 31 r., administratívna pracovníčka, SMER — sociálna demokracia

DLŽÍN

Starosta

1. František Adamec, 53 r., starosta obce, nezávislý kandidát

Poslanci (5)

1. Martin Glesk, Ing., 26 r., technik ES, nezávislý kandidát

2. Stanislav Hrdý, 36 r., baník, nezávislý kandidát

3. Stanislav Hrdý, 62 r., baník, nezávislý kandidát

4. Martina Poliačeková, 39r., účtovníčka, nezávislá kandidátka

5. Jarmila Záhumenská, 43 r., kúpeľníčka, nezávislá kandidátka

DOLNÉ VESTENICE

Starosta

1. Alžbeta Beníková, Ing., 46 r., zástupkyňa starostu obce, nezávislá kandidátka

2. Kvetoslava Šimorová, Ing., 60 r., starostka obce, Spolu – občianska demokracia,

3. Nikolas Švirik, Mgr., 40 r., učiteľ, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

4. Viliam Šuhajda, 49 r., finančný sprostredkovateľ, nezávislý kandidát

Poslanci (5)

1. Alžbeta Beníková, Ing., 46 r., zástupkyňa starostu obce, nezávislá kandidátka

2. Veronika Bugajová, Mgr., 36 r., projektová manažérka, Spolu – občianska demokracia

3. Ladislav Čaprnka, 53 r., živnostník, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

4. Martin Dvonč, 41 r., hasič, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

5. Jozef Ďurica, 51 r., osievač, Spolu – občianska demokracia

6. Vladimír Ďuriš, 49 r., hlavný majster, Spolu - občianska demokracia

7. Zuzana Gašparíková, 55 r., hospodárka, Spolu – občianska demokracia

8. Pavol Hrnka, Ing., 61 r., dôchodca, nezávislý kandidát

9. Michal Jedinák, Ing., 72 r., dôchodca, Kresťanskodemokratické hnutie

10. Miroslava Juríkova, Mgr., 35 r., vychovávateľka, Spolu – občianska demokracia

11. Ľubica Kopálová, 54 r., hospodárska pracovníčka, Spolu – občianska demokracia

12. Ľubomír Kováčik, MUDr., 57 r., lekár, nezávislý kandidát

13. Dana Kováčová, 57 r., zdravotná sestra, nezávislá kandidátka

14.Marián Krajčo, Ing., 61 r., stavebný inžinier, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

15. Oskar Krošlák, 43 r., elektromontér, nezávislý kandidát

16. Miroslava Krošláková, Ing., 47 r., účtovníčka, Spolu – občianska demokracia

17. Dana Kudnová, 47 r., SZČO, Kresťanskodemokratické hnutie

18.Elena Kytková, 65 r., dôchodkyňa, Spolu – občianska demokracia

19. Miroslava Matejíčková, Mgr., 34 r., učiteľka, nezávislá kandidátka

20. Ivan Mikeska, 54 r., technický pracovník, nezávislý kandidát

21.Vladimír Pytel, 67 r., dôchodca, nezávislý kandidát

22. Peter Racký, Ing., 32 r., programátor, nezávislý kandidát

23. Ladislav Reisel, 49 r., živnostník, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

24.Martin Struhár, Ing., 30 r., procesný inžinier, nezávislý kandidát

25. Viliam Šuhajda, 49 r., finančný sprostredkovateľ, nezávislý kandidát

26. Zdenka Šuhajdová, 52 r., opatrovateľka, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

27. Marián Šramka, 38 r., konateľ, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

28. Nikolas Švirik, Mgr., 40 r., učiteľ, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

29. Blanka Tomová, 47 r., gumárka, nezávislý kandidát

30. Ľubomír Trtík, 63 r., dôchodca, nezávislý kandidát

31. Ľubomír Trtík, 38 r., obchodný zástupca, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

32. Peter Vatrt, Ing., 58 r., živnostník, Spolu – občianska demokracia

33. Maroš Vraňák, 44 r., technológ, nezávislý kandidát

34. Jozef Vrecko, 47 r., strojník energetických zariadení, nezávislý kandidát

HANDLOVÁ

Primátor

1. Silvia Grúberová, Mgr., 37 r., projektová manažérka, občianska aktivistka Lepšia Handlová, nezávislá kandidátka

2. Arpád Koszta, 63 r., ekológ, Strana zelených

3. Jozef Maďar, Mgr., 47 r., štátny zamestnanec, Most – Híd

4. Rudolf Podoba, Ing., 54 r., banský technik, Smer - sociálna demokracia

5. Peter Smorek, Mgr., 40 r., učiteľ, nezávislý kandidát

6. Ján Spevár, M.A., 51 r., manažér, konateľ, Sdkú – ds -slovenská demokratická a kresťanská únia - demokratická strana

Objednávateľ: Ján Spevár, Handlová; Dodávateľ: Petit Press, a.s., IČO: 35790253

Poslanci

Volebný obvod 1 (9)

1. Tomáš Arvay, Mgr., 29 r., manažér, občiansky aktivista Lepšia Handlová, nezávislý kandidát

2. Jaroslav Daubner, 61 r., tréner, Sdkú – ds -slovenská demokratická a kresťanská únia - demokratická strana

3. Paula Deliová, 26 r., pracovník CVČ, Strana zelených

4. Rastislav Dobiš, Ing., 39 r., technik, Smer – sociálna demokracia

5. Ondrej Haviar, Mgr., 33 r., živnostník, Smer – sociálna demokracia

6. Ľudmila Hegliová, Ing., 55 r., úradník, Národná koalícia

7. Štefan Hodža, PaedDr., PhD, 37 r., učiteľ, Spolu – občianska demokracia

8. Miroslav Holček, PhDr., 62 r., sociálny terapeut, Slovenská národná strana

9. Ivana Hromádková, Mgr., 47 r., ŠZŠ špeciálny pedagóg, Sdkú – ds -slovenská demokratická a kresťanská únia - demokratická strana

10. Radoslav Iždinský, Ing., 44 r., projektový manažér, občiansky aktivista Lepšia Handlová, nezávislý kandidát

11. Miroslav Jakubík, 55 r., podnikateľ, Slovenská národná strana

12. Ingrida Janáková, 37 r., vedúca pobočky Digi Slovakia s.r.o., Slovenská národná strana 13. Erika Jonasová, Ing., 44 r., projektová manažérka, Smer – sociálna demokracia

14. Lucia Jonásová, Mgr., 36 r., farmaceutka, občianska aktivistka Lepšia Handlová, nezávislá kandidátka

15. Iveta Jurkovičová, Ing., 56 r., ekonómka, nezávislá kandidátka

16. Ivan Kartáč, Ing., 43 r., odborný referent, Smer – sociálna demokracia

17. Milan Linkeš, 59 r., obsluha tepelno-technických zariadení, Slovenská národná strana

18. Radko Marget, 39 r., podnikateľ, Smer – sociálna demokracia

19. Marek Mečiar, 37 r., mestský policajt, Smer – sociálna demokracia

20. Viktória Moravčíková Timurová, Mgr., 37 r., laborant, Slovenská národná strana

21. Branislav Ondruška, Mgr., 34 r., vodič taxislužby, Slovenská národná strana

22. Jarmila Podobová, Ing., 53 r., ekonómka, Slovenská národná strana

23. Kristian Riška, Ing., 42 r., stavebný inžinier, Slovenská národná strana

24. Anna Siveková, Mgr., 59 r., učiteľka, Slovenská národná strana

25. Stanislav Sklenka, Bc., 34 r., SZČO konateľ, Sloboda a solidarita

26. Jozef Stopka, JUDr., Ing., PhD., 51 r., prednosta Okresného úradu, Smer – sociálna demokracia

27. Eduard Straka, 72 r., dôchodca, Smer – sociálna demokracia

28. Milan Sýkora, 67 r., dôchodca, Smer – sociálna demokracia

29. Martin Uríček, 32 r., obchodný riaditeľ, nezávislý kandidát

Volebný obvod 2 (8)

1. Danica Baranovičová, 41 r., ekonómka, občianska aktivistka Lepšia Handlová, nezávislá kandidátka

2. Ľubomír Blaho, 45 r., dispečer, Smer – sociálna demokracia

3. Erika Budovičová, Mgr., 51 r., zdravotná sestra – živnostníčka, Slovenská národná strana

4. Vladimír Buzalka, Ing., 68 r., dôchodca, Smer – sociálna demokracia

5. Peter Dudáš, 43 r., predajca manipulačnej techniky, občiansky aktivista Lepšia Handlová, nezávislý kandidát

6. Monika Galbavá, 42 r., štatutárka materského centra, nezávislá kandidátka

7. Michal Galbavý, Mgr., 38 r., ekonomický riaditeľ, nezávislý kandidát

8. Lina Gregor, 32 r., bezpečnostná a požiarna technička, občianska aktivistka Lepšia Handlová nezávislá kandidátka

9. Silvia Grúberová, Mgr., 37 r., projektová manažérka, občianska aktivistka Lepšia Handlová, nezávislá kandidátka

10. Michal Hertlík, 53 r., SZČO, Strana zelených

11. Michal Hoos, Bc., 27 r., elektrotechnik, Smer – sociálna demokracia

12. Vladislav Horváth, 54 r., riaditeľ n.o. Asterion, Sdkú – ds -slovenská demokratická a kresťanská únia - demokratická strana

13. Jozef Javúrek, Ing., 73 r., dôchodca, Smer – sociálna demokracia

14. Jozef Juríček, Mgr., 65 r., učiteľ, Smer – sociálna demokracia

15. Dušan Klas, 60 r., zástupca primátora, Slovenská národná strana

16. Norbert Koncz, 45 r., podnikateľ, nezávislý kandidát

17. Arpád Koszta, 63 r., ekológ, Strana zelených

18. Peter Košičár, 61 r., dôchodca, Strana zelených

19. Vladimír Krč, Bc., 30 r., samostatne hospodáriaci roľník, Slovenská národná strana

20. Jozef Maďar, Mgr., 47 r., štátny zamestnanec, Most – Híd

21. Ingrid Majdová, 47 r., kuchárka, Komunistická strana Slovenska

22. Viera Mrázová, Mgr., 51 r., riaditeľka neziskovej organizácie Jazmín, Slovenská národná strana

23. Marta Nguyen, 60 r., SZČO občianska aktivistka Lepšia Handlová, nezávislá kandidátka 24. Augustín Pažitný, 59 r., živnostník, Slovenská národná strana

25. Rudolf Podoba, Ing., 54 r., banský technik, Smer – sociálna demokracia

26. Jana Polakovičová, PhDr., 60 r., sociálna pracovníčka, Smer – sociálna demokracia

27. Jozef Prokein, 57 r., dôchodca, Slovenská národná strana

28. Bohuslav Prôčka, 54 r., robotník, Komunistická strana Slovenska

29. Martin Radovský, Ing., 38 r., hasič, Smer – sociálna demokracia

30. Janka Rybáriková, Bc., 45 r., samostatný radca, občianska aktivistka Lepšia Handlová, nezávislá kandidátka

31. Ján Spevár, M.A., 51 r., manažér konateľ, Sdkú – ds -slovenská demokratická a kresťanská únia - demokratická strana

32. Jozef Šafarik, 60 r., dôchodca, Strana zelených

33. Patrik Šarina, Bc., 29 r., výrobný pracovník, Sme rodina – Boris Kollár

34. Marcela Šimonová, 34 r., technicko-ekonomická pracovníčka, občianska aktivistka Lepšia Handlová, nezávislá kandidátka

35. Martin Škrteľ, 37 r., podnikateľ, Slovenská národná strana

36. Deana Štupáková, Bc., 28 r., materská dovolenka, Strana zelených

37. Anna Vršková, 43 r., poradca klienta VÚB a.s., Slovenská národná strana

38. Juraj Wágner, 40 r., technik, Komunistická strana Slovenska

39. Roderik Weissabel, Ing., 39 r., vedúci ekonomického úseku, Spolu – občianska demokracia

Volebný obvod 3 (1)

1. Miroslav Čulík, 21 r., živnostník, Smer – sociálna demokracia

2. Alžbeta Orthová, Bc., 50 r., učiteľka MŠ, Most - Híd

Volebný obvod 4 (1)

1. Blažej Litva, Ing., 56 r., riaditeľ, Smer – sociálna demokracia

HORNÁ VES

Starosta

1. Ľuboslav Franc, 50 r., stavebný technik, nezávislý kandidát

2. Katarína Fusatá, Bc., 42 r., vedúca ekonomického oddelenia, Slovenská národná strana

3. Jozef Hrotek, 56 r., starosta obce, Smer - sociálna demokracia

Poslanci (7)

1. Marta Bezdeková, 61 r., zamestnankyňa verejnej správy, Smer - sociálna demokracia

2. Šimon Fusatý, 21 r., študent, Slovenská národná strana

3. Katarína Fusatá, Bc., 42 r., vedúca ekonomického oddelenia, Slovenská národná strana

4. Jana Gubanová, 54 r., nezamestnaná, Smer - sociálna demokracia

5. Ján Jankula, 57 r., súkromný podnikateľ, Smer - sociálna demokracia

6. Eva Kmeťová, 58 r., nezamestnaná, Smer - sociálna demokracia

7. Alexandra Maceková, Mgr., 30 r., pedagogička v ZŠ, Smer - sociálna demokracia

8. Miroslav Matiaš, 55 r., pracovník strážnej služby, Komunistická strana Slovenska

9. Gabriel Novák, 58 r., robotník - manipulant vysokozdvižného vozíka, Slovenská národná strana

10. Roman Poliak, 21 r., študent, nezávislý kandidát

11. Miroslav Priekala, Ing., 43 r., zmenový inžinier - vedúci zmeny, Slovenská národná strana 12. Jolana Radošinska, 54 r., pedagogička v MŠ, Smer - sociálna demokracia

13. Jana Valterová, 43 r., farmaceutická laborantka, Smer - sociálna demokracia

14. Milan Víglaský, 31 r., strojník, Slovenská národná strana

HORNÉ VESTENICE

Starosta

1. Richard Caňo, 43 r., operátor výroby, nezávislý kandidát

2. Pavol Foltán, Ing., 54 r., technik, nezávislý kandidát

3. Martin Pediač, Bc., 42 r., vedúci výroby, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

Poslanci (7)

1. Jana Anovčínová, 38 r., výrobná operátorka, SMER – sociálna demokracia

2. Marta Anovčínová, 64 r., dôchodkyňa, SMER – sociálna demokracia

3. Ivan Černo, Ing., 51 r., technik, SMER – sociálna demokracia

4. Andrej Foltán, Ing., 27 r., Warranty technik, SPOLU – občianska demokracia

5. Dušan Jankeje, 31 r., montážny pracovník, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

6. Juraj Kováčik, Ing., 50 r., poisťovací poradca, Kresťanskodemokratické hnutie

7. Jozef Martiška, 47 r., stolár, Kresťanskodemokratické hnutie

8. Ivan Paldauf, 47 r., podnikateľ, SMER – sociálna demokracia

9. Martin Pediač, Bc., 42 r., vedúci výroby, SMER – sociálna demokracia

10. Silvia Šestáková, 40 r., kontrolórka kvality, SPOLU – občianska demokracia

11. Tibor Šúň, 56 r., robotník, SMER – sociálna demokracia

12. Vojtech Šúň, Ing., 58 r., učiteľ, SMER – sociálna demokracia

CHRENOVEC-BRUSNO

Starosta

1. Tibor Čičmanec, Ing. , 56 r., starosta, Smer — sociálna demokracia

2. Ján Kozár, 61 r., vedúci kontroly, nezávislý kandidát

3. Tibor Trgiňa, 56 r., lakýrnik, nezávislý kandidát

Poslanci (7)

1. Lucia Babel’ová, 39 r., súkromná podnikateľka, Smer - sociálna demokracia

2. Karina Balášková, 47 r., vedúca pošty, Smer - sociálna demokracia

3. Katarína Čampišová, 39 r., dentálna hygienička, Smer - sociálna demokracia

4. Andrea Folentovå, Ing., 44 r., referentka dôchodkového oddelenia, Smer - sociálna demokracia

5. Miroslava Gašpieriková, 41 r., výpravkyňa ŽSR, Smer - sociálna demokracia

6. Marcel Hasák, 42 r., súkromný podnikateľ, nezávislý kandidát

7. Andrej Homola, 36 r., vodič — strojník, nezávislý kandidát

8. Dušan Homola, Ing., 45 r., súdny znalec, nezávislý kandidát

9. Štefan Lenhart, Ing., 53 r., obvodný banský inšpektor, Slovenská národná strana

10. Stanislava Matiašková, 35 r., kaderníčka, Smer - sociálna demokracia

11. Erik Ondrejovič, 24 r., podnikateľ, nezávislý kandidát

12. Jana Podolcová, 45 r., čašníčka, Smer - sociálna demokracia

CHVOJNICA

Starosta

1. Branislav Dobrotka, 36 r., starosta obce Chvojnica, nezávislý kandidát

2. Ľudovít Štefan, 56 r., živnostník, nezávislý kandidát

Poslanci (5)

1. Peter Adamček, 45 r., murár, nezávislý kandidát

2. Emília Babicová, 69 r., dôchodkyňa, Slovenská národná strana

3. Róbert Babitz, 48 r., murár, Slovenská národná strana

4. Magdaléna Kotianová, 67 r., dôchodkyňa, Smer – sociálna demokracia

5. Karolína Pravdová, 71 r., dôchodkyňa, Smer – sociálna demokracia

6. Ľudovít Šetefan, 56 r., živnostník, nezávislý kandidát

7. Petra Štefanová, 34 r., cukrárka, Smer – sociálna demokracia

JALOVEC

Starosta

1. Peter Kotian, Ing., 46 r., starosta, Smer — sociálna demokracia

2. Jozef Šalátek, 40 r., podnikateľ, Slovenská národná strana

Poslanci (5)

1. Miriam Keratová, 42 r., farmaceutická laborantka, Smer — sociálna demokracia

2. Ľudmila Kotianová, 70 r., dôchodkyňa, Smer — sociálna demokracia

3. Renáta Kotianová, 55 r., učiteľka MŠ, Smer — sociálna demokracia

4. Katarína Krčiková, 56 r., majsterka odbornej výchovy, Smer — sociálna demokracia

5. Jozef Šalátek, 40 r., podnikateľ, Slovenská národná strana

6. Zuzana Šaláteková, Mgr., 39 r., terénna sociálna pracovníčka, Slovenská národná strana

7. Ján Tonhaiser, Mgr., 29 r., obrábač kovov, Smer — sociálna demokracia

KAMENEC POD VTÁČNIKOM

Starosta

1. Dušan Ďuriš, Ing., 49 r., starosta obce, Smer – sociálna demokracia

2. Marián Mikula, JUDr., 61 r., právnik, Národná koalícia

3. Peter Pisár, 35 r., živnostník, učiteľ, nezávislý kandidát

Poslanci (9)

1. Sláva Dadová, Ing. arch., 44 r., architektka, Smer – sociálna demokracia

2. Michal Fábry, 64 r., elektrikár, nezávislý kandidát

3. Vladimír Fábry, 57 r., elektrotechnik, Národná koalícia

4. Eva Fábryová, 56 r., vedúca výroby VDI Novid, Národná koalícia

5. Ľubica Fábryová, Ing., 28 r., referent podpory predaja, nezávislá kandidátka

6. Zdenka Gunišová, 45 r., operátor výroby, Národná koalícia

7. Dominik Hájovský, 75 r., dôchodca, Smer – sociálna demokracia

8. Anton Hodál, 54 r., živnostník – SZČO, Národná koalícia

9. Veronika Jakalová, Ing., 26 r., referent odpadového hospodárstva – OÚ, OSŽP, nezávislá kandidátka

10. Adriana Jánošková, 47 r., colná deklarantka, Národná koalícia

11. Denisa Laurová, Mgr., 43 r., učiteľka, nezávislá kandidátka

12. Eduard Nechala, 49 r., banský elektrikár, Smer – sociálna demokracia

13. Jozef Nechala, 65 r., dôchodca, Smer – sociálna demokracia

14. Štefan Olejka, 47 r., školský zamestnanec, Národná koalícia

15. Monika Pažická, Bc., 43 r., samostatný radca ÚPSVaR, Smer – sociálna demokracia

16. Michaela Pilch Vlková, PhDr., 33 r., ekonómka, Smer – sociálna demokracia

17. Branislav Pisár, 35 r., expedícia chlóru, Národná koalícia

18. Daniel Pisár, 57 r., živnostník, Smer – sociálna demokracia

19. Igor Plachý, 51 r., živnostník – SZČO, Národná koalícia

20 Ján Rybár, 59 r., dôchodca, Národná koalícia

21 Dirk Schwartz, 37 r., projekt manager, nezávislý kandidát

22. Adrián Ulluri, 23 r., kuchár, nezávislý kandidát

23. Ján Vojdáš, Ing., 64 r., dôchodca, Smer – sociálna demokracia

24. Marián Žiak, 52 r., banský elektrikár, Smer – sociálna demokracia

KANIANKA

Starosta

1. Ivor Husár, Ing., 49 r., starosta obce Kanianka, nezávislý kandidát

2. Boris Jurík, Ing., 41 r., projektový inžinier Nestlé Slovensko, s.r.o., nezávislý kandidát

3. Marta Pernišová, Ing., 55 r., riaditeľka stavebnej spoločnosti, nezávislá kandidátka

Poslanci (11)

1. Peter Floriš, 38 r., SZČO, NÁRODNÁ KOALÍCIA

2. Peter Hraňo, 54 r., konateľ, nezávislý kandidát

3. Ivor Husár, Ing., 49 r., starosta obce Kanianka, nezávislý kandidát

4. Jaromír Jalový, 46 r., výsluhový dôchodca, nezávislý kandidát

5. Michal Kollár, 24 r., prevádzkový elektrikár Rübig SK, nezávislý kandidát

6. Dušan Krakovik, Ing., 41 r., riaditeľ, MOST – HÍD

7. Zuzana Kuklová, 54 r., nezamestnaná, MOST – HÍD

8. Milan Kulich, 56 r., živnostník, MOST – HÍD

9. Marcel Kuna, 33 r., konateľ spoločnosti, Sloboda a Solidarita

10. Ján Lacko, JUDr., 61 r., právnik, Sloboda a Solidarita

11. Roman Linder, Ing., 55 r., riaditeľ, MOST - HÍD

12. Katarína Pastieriková, 40 r., riaditeľka, MOST – HÍD

13. Katarína Šimová, Ing., 37 r., predajca, MOST – HÍD

14. Filip Štancel, JUDr., 34 r., vyšetrovateľ PZ, Sloboda a Solidarita

15. Roman Vážan, 49 r., strojný mechanik, nezávislý kandidát

16. Ľubica Vidová, 50 r., zdravotná sestra, nezávislá kandidátka

17. Jaroslav Žiak, RNDr., PhD., 44 r., vedúci vývoja, Sloboda a Solidarita

KĽAČNO

Starosta

1. Eva Balážová, Bc., 39 r., SZČO, Spolu – občianska demokracia

2. Jozef Ďuriš, 45 r., SZČO, Sme rodina – Boris Kollár

3. Igor Frink, 46 r., správca – Škola v prírode Kľačno, Smer – sociálna demokracia

4. Jozef Offertáler, 39 r., konateľ Kovo-Spoj SALI s.r.o., nezávislý kandidát

5. Daniela Znamenáková, Mgr., 29 r., samostatná učiteľka, nezávislá kandidátka

Poslanci (9)

1. Lukáš Baláž, 26 r., SZČO, Spolu – občianska demokracia

2. Eva Balážová, Bc., 39 r., SZČO, Spolu – občianska demokracia

3. Dana Bátorová, 54 r., konateľka – Styl moda s.r.o., Smer – sociálna demokracia

4. Alena Benešová, Mgr., 61 r., dôchodkyňa, Kresťanskodemokratické hnutie

5. Dušan Bielik, 32 r., živnostník, Smer – sociálna demokracia

6. Martin Bielik, 34 r., SZČO, Slovenská národná strana

7. Tomáš Bielik, 36 r., manažér kvality, Kresťanskodemokratické hnutie

8. Katarína Dírerová, Mgr., 43 r., špeciálna pedagogička, Kresťanskodemokratické hnutie

9. Jozef Ďuriš, 45 r., SZČO, Sme rodina – Boris Kollár

10. Jarmila Ďurišová, 46 r., SZČO, Sme rodina – Boris Kollár

11. Alena Figurová, 48 r., poštová doručovateľka, Smer – sociálna demokracia

12. Igor Frink, 46 r., správca – škola v prírode Kľačno, Smer – sociálna demokracia

13. Danka Greňová, Mgr., 51 r., učiteľka, Národná koalícia

14. Martin Greschner, 27 r., výrobný pracovník, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

15. Božena Greschová, 65 r., dôchodkyňa, Národná koalícia

16. Beňadik Hausner, 63 r., dôchodca, Smer – sociálna demokracia

17. Katarína Hausnerová, Bc., 40 r., SZČO, Slovenská národná strana

18. Peter Chovanec, Ing., 61 r., učiteľ, Kresťanskodemokratické hnutie

19. Peter Kobza, 47 r., SZČO, nezávislý kandidát

20. Marek Mečiar, Mgr., 43 r., IT manager, Smer – sociálna demokracia

21. Jana Mečiarová, 42 r., učiteľka, Smer – sociálna demokracia

22. Jarmila Mišutková, 69 r., dôchodkyňa, Smer – sociálna demokracia

23. Marián Paver, 31 r., živnostík, Slovenská národná strana

24. Lucia Paverová Judáková, Ing., 31 r., predavačka, Slovenská národná strana

25. Peter Schuster, 52 r., živnostník, Smer – sociálna demokracia

26. Mária Zbiňovcová, 41 r., asistentka tlmočníka, Doma dobre

27. Daniela Znamenáková, Mgr., 29 r., samostatná učiteľka, nezávislá kandidátka

KOCURANY

Starosta

1. Vojtech Čičmanec, Ing., 55 r., starosta obce, nezávislý kandidát

Poslanci (5)

1. Zdenek Bránik, 49 r., robotník, nezávislý kandidát

2. Peter Ďureje, 40 r., IP špecialista, nezávislý kandidát

3. Miroslav Synko, 39 r., technik, nezávislý kandidát

4. Miroslav Šemrinec, 43 r., vodič, nezávislý kandidát

5. Ján Škandík, 52 r., živnostník, nezávislý kandidát

KOSTOLNÁ VES

Starosta

1. Mária Žofčinová, Mgr., 56 r., starostka, nezávislá kandidátka

Poslanci (5)

1. Tatiana Bačová, 53 r., nezamestnaná, MOST – HÍD

2. Miloslav Ďuriš, 55 r., strojník, nezávislý kandidát

3. Boris Hagara, 26 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát

4. Mariana Kurbelová, 32 r., materská dovolenka, MOST – HÍD

5. Zuzana Magdinová, Mgr., 53 r., zdravotná sestra, MOST – HÍD

6. Marcel Medera, 37 r., obkladač, MOST – HÍD

7. Tomáš Mercek, 30 r., administrátor, nezávislý kandidát

KOŠ

Starosta

1. Ján Čičmanec, 48 r., konateľ spoločnosti, Sloboda a solidarita

2. Ján Mjartan, 45 r., SZČO, Slovenská národná strana

3. Jaroslav Minich, Ing., 57 r., technik, nezávislý kandidát

4. Oľga Talianová, Mgr., 51 r., staničná sestra, nezávislá kandidátka

5. Peter Závadinka, 39 r., stavebný majster, nezávislý kandidát

Poslanci (9)

1. René Daumer, 41 r., SZČO, nezávislý kandidát

2. Petra Majdanová, Mgr., 39 r., odborný radca, nezávislá kandidátka

3. Ján Mjartan, 45 r., SZČO, Slovenská národná strana

4. Rastislav Píš, 47 r., technik, nezávislý kandidát

5. Miroslav Richter, 49 r., SZCO, NOVA

6. Miroslav Richter, Ing., 43 r., správca informačných systémov, nezávislý kandidát

7. Roman Sekereš, 39 r., technik, nezávislý kandidát

8. Marta Štorcelová, 56 r., zástupkyňa riaditeľa ZŚ s MŚ, nezávislá kandidátka

9. Oľga Talianová, Mgr., 51 r., staničná sestra, nezávislá kandidátka

10. Miroslav Žember, 61 r., dôchodca, Spolu — občianska demokracia

LAZANY

Starosta

1. Jana Matiašková, Ing., 38., starostka obce, nezávislá kandidátka

Poslanci (7)

1. Richard Cachovan, Ing., 40 r., manažér, nezávislý kandidát

2. Eva Dubcová, 66 r., dôchodkyňa, nezávislá kandidátka

3. Ľudmila Ďurošková, Ing., 54 r., ekonómka, nezávislá kandidátka

4. Mária Kraková, 51 r., ekonómka, nezávislá kandidátka

5. Marián Petic, 49 r., zamestnanec v kvetinárstve – pohrebné služby, nezávislý kandidát

6. Milan Pupík, 56 r., stavebný manažér, nezávislý kandidát

7. Tibor Rybár, 52 r., technik, nezávislý kandidát

8. Vojtech Šovčík, Ing., 56 r., vedúci oddelenia správy majetku, Kresťanskodemokratické hnutie

9. Anna Žiaková, Ing., 51 r., konateľ spoločnosti, Sloboda a Solidarita

LEHOTA POD VTÁČNIKOM

Starosta

1. Rastislav Bakus, Ing., 49 r., manažér, nezávislý kandidát

2. Ján Daňo, Ing., 46 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát

3. Darina Šnircová, Ing., 48 r., ekonómka, SMER – sociálna demokracia

Poslanci (11)

1. Rastislav Bakus, Ing., 49r.,manažér, nezávislý kandidát

2. Andrej Barborík, Ing., 35r., manažér, nezávislý kandidát

3. Jozef Buček, Bc., 38r., baník, SMER-sociálna demokracia

4. Marcela Čunderlíková, 42 r., účtovníčka, nezávislá kandidátka

5. Ján Daňo, Ing., 46r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát

6. Branislav Doboš, 37r., podnikateľ, Slovenská národná strana

7. Dušan Dömöš, 50r., operátor, nezávislý kandidát

8. Viliam Ďureje, Ing., 56r., SZČO, SPOLU – občianska demokracia

9. Štefan Ďurina, 58r., dôchodca, Slovenská národná strana

10. Miroslava Gajdošová, Mgr., 43r., učiteľka, SMER – sociálna demokracia

11. Ľudevít Gašparovič, 57r., invalidný dôchodca, Slovenská národná strana

12. Miloš Gašparovič, Ing., 40r., štátny zamestnanec, SMER – sociálna demokracia

13. Roman Gašparovič, 39r., majster výroby, Slovenská národná strana

14. Milan Hajdúch, Mgr., 42r., učiteľ, Slovenská národná strana

15. Ľubomír Hamáček, 54r., technik, nezávislý kandidát

16. Milan Harabin, 63r., súkromný podnikateľ, SPOLU – občianska demokracia

17. Ľubomír Hevessy, 35r., mechanik, SMER-sociálna demokracia

18. Vladimír Jakubis, Ing., 42r., technik, SMER – sociálna demokracia

19. Katarína Jánošková, JUDr., 28r., právnička, nezávislá kandidátka

20. Martin Levčík, 40r., živnostník, nezávislý kandidát

21. Ján Madžo, Bc., 38r., SHR, Doma dobre

22. Ľubomír Mendel, Ing., 44r., technik, SMER – sociálna demokracia

23. Pavol Michalovič, Bc., 44r., vedúci lomu, Slovenská národná strana

24. Ladislav Mražík, Ing., 38r., Account manager, nezávislý kandidát

25. Peter Ondrejka, 47r., technik, SMER – sociálna demokracia

26. Sidonia Pastieriková, 61r., laborantka, Kresťanskodemokratické hnutie

27. Vladimír Pokorný, 56r., SZČO, SMER – sociálna demokracia

28. Lukáš Pročka, 33r., konateľ spoločnosti, nezávislý kandidát

29. Lýdia Rybárová, Ing., 61r., dôchodkyňa, SMER – sociálna demokracia

30. Jaroslava Smetanová, 46r., pedagogická zamestnankyňa, nezávislá kandidátka

31. Darina Šnircová, Ing., 48., ekonómka, SMER – sociálna demokracia

32. Róbert Tonhajzer, 44r., technik, Smer – sociálna demokracia

33. Ľudovít Turčan, 54r., podnikateľ, Slovenská národná strana

34. Milan Turčan, 65r., dôchodca, Slovenská národná strana

35. Amália Uhliarová, Ing., 57r., personálna manažérka, nezávislá kandidátka

36. Marek Valenteje, 36r., technik, nezávislý kandidát

37. Štefan Vida, 48r., podnikateľ, nezávislý kandidát

LIEŠŤANY

Starosta

1. Ľubomír Noska, 57 r., starosta, nezávislý kandidát

Poslanci (7)

1. Miroslav Baláž, 38r., živnostník, nezávisl$ kandidát

2. Jana Beláková, 41 r., odbomá referentka, Smer - sociálna demokracia

3. Ivana Ivanišová, Mgr., 46 r., uéitel’ka, nezávislá kandidátka

4. Jana Javorčeková, Mgr. 33 r., referentka sociálnoprávnej ochrany detí, nezávislá kandidátka

5. Alena Kocúrová, 47 r., vedúca školskej jedálne, nezávislá kandidátka

6. Branislav Krpelan, 41 r., živnostník, Smer — sociálna demokracia

7. Dušan Lukáč, PhDr., 36 r., dozorná služba, Smer — sociálna demokracia

8. Jozefína Mazániková, 54 r., SBS, Smer — sociálna demokracia

9. Rudolf Vojtko, 62 r., dôchodca, nezávislý kandidát

10. Lenka Zaťková, Ing., 39 r., ekonómka ZÉ s MŠ Liešťany, nezávislá kandidátka

LIPNÍK

Starosta

1. Katarína Lenhartová, JUDr., PhD., 35 r., vysokoškolská učiteľka, nezávislá kandidátka

2. Peter Mikuško, Ing., 42 r., starosta obce, Smer — sociálna demokracia

Poslanci (5)

1. Pavol Bobok, 55 r., živnostník, SMER - sociálna demokracia

2. Juraj Gilan, Ing., 26 r., analytik Ministerstva vnútra SR, SPOLU — občianska demokracia

3. Stanislava Líšková, Ing., 41 r., hlavná účtovníčka, Kresťanskodemokratické hnutie

4. Ján Mikuško, 43 r., obchodný zástupca, Smer — sociálna demokracia

5. Lucia Šemetas Lenhartová, Mgr., 35 r, učiteľka, nezávislá kandidátka

6. Ján Šovčík, Ing., 29 r., informatik, Progresívne Slovensko

7. Ľudovít Vojtko, Ing., 40 r., bankový úradník, SMER — sociálna demokracia

MALÁ ČAUSA

Starosta

1. Jozef Krpelan, 31 r., elektrotechnik, nezávislý kandidát

2. Martin Valenta, 47 r., vodič kamiónu, nezávislý kandidát

3. Peter Vido, Ing., 62 r., starosta obce, SMER — sociálna demokracia

Poslanci (7)

1. Anna Kollárová, 53 r., ekonómka, SPOLU — občianska demokracia

2. Michal Krško, 33 r., stolár, SMER — sociálna demokracia

3. Pavel Kuric, 41 r., stolár, SMER — sociálna demokracia

4. Slavomíra Lenhartová, Mgr., 44 r., štátny zamestnanec, SMER — sociálna demokracia

5. Ladislav Mokrý, 57 r., vedúci výroby, SPOLU — občianska demokracia

6. Albert Sobota, 68 r., dôchodca, SMER — sociálna demokracia

7. Ondrej Šimo, 52 r., technik, SMER — sociálna demokracia

8. Ján Vido, Ing., 54 r., štátny zamestnanec, SMER — sociálna demokracia

MALINOVÁ

Starosta

1. Mária Luprichová, 53 r., starostka, Slovenská národná strana

2. Juraj Stiffel, 32 r., operátor výroby, nezávislý kandidát

Poslanci (7)

1. Jana Barnáková, Mgr., 36 r., sociálna pracovníčka, nezávislá kandidátka

2. Erika Bolfíková, 50 r., pekárka, Slovenská národná strana

3. Tibor Čavojský, 23 r., študent, Spolu- občianska demokracia

4. Alena Grossová, Ing., 32 r., mzdová účtovníčka, Slovenská národná strana

5. Edita Grossová, Mgr., 57 r., učiteľka, nezávislá kandidátka

6. Marián Hladký, 63 r., dôchodca, Slovenská národná strana

7. Peter Maurer, 31 r., operátor výroby, nezávislý kandidát

8. Gabriela Mjartanová, MUDr., 71 r., dôchodkyňa, Slovenská národná strana

9. Jana-Hannah Polerecká, 34 r., lektorka cudzieho jazyka, Slovenská národná strana

10. Pavol Remiaš, Mgr., 69 r., dôchodca, nezávislý kandidát

NEDOŽERY-BREZANY

Starosta

1. Pavol Cipov, Ing., 46 r., ekonóm, nezávislý kandidát

2. Jaroslav Pekár, Ing. PhD., 37 r., konateľ spoločnosti, nezávislý kadidát

3. Marek Petic, 45 r., elektromechanik, nezávislý kandidát

Poslanci (9)

1. Ján Beňadik, PhDr., PhD., 53 r., obchodný riaditeľ, Slovenská národná strana

2. Lucia Lacko Blahová, 33 r., obchodná asistentka, Národná koalícia

3. Eva Hromadová, 55 r., živnostníčka, Kotleba -ľudová strana naše Slovensko

4. Marek Petic, 45 r., elektromechanik, nezávislý kandidát

5. Monika Šimová, Ing„ 28 r., referentka podpory predaja, Slovenská národná strana

6. Petronela Šovčĺková, Mgr., 28 r., učiteľka, Kresťanskodemokratické hnutie

7. Lucia Šujanová, Mgr. 34 r., vychovávatel'ka školského klubu detí, Slovenská národná strana

8. Martin Vavro, Mgr. 29 r., hasič -záchranár, nezávislý kandidát

NEVIDZANY

Starosta

1. Beata Vrecková, Ing., 55r., starostka obce, SMER-sociálna demokracia

Poslanci (5)

1. Eva Bieliková, Mgr., 36r., odborný radca, SMER-sociálna demokracia

2. Iveta Kluvancová, 52r., matrikárka, SMER-sociálna demokracia

3. Ivan Majdan, 74r., dôchodca, SMER-sociálna demokracia

4. Milan Sobota, 54r., pyrotechnik, SMER-sociálna demokracia

5. Zuzana Turčanová, Mgr., 30r., materská dovolenka, SMER-sociálna demokracia

NITRIANSKE PRAVNO

Starosta

1. Beata Heldiová, Mgr. 59 r., Poštová banka - klient. Pracovník, nezávislá kandidátka

2. Katarína Ivaničová, 55 r., vedúca predajne, NOVA

3. Andrej Richter, Mgr., 38 r., učiteľ, Kresťansko-demokratické hnutie

4. Peter Znášik, 36 r., stolár, Slovenská národná strana

Poslanci (11)

1. Pavel Áč, Ing. 51 r., SZČO – samostatne zárobkovo činná osoba, Sloboda a solidarita

2. Pavel Biely, 49 r., projektový manažér, nezávislý kandidát

3. Dávid Čižniar, 27 r., robotník, Nova

4. Imrich Gáplovský, Ing., 51 r., grafický dizajnér, Nova

5. Beata Heldiová, Mgr., 59 r., Poštová banka – klient. pracovník, nezávislá kandidátka

6. Lenka Hiščárová, 34 r., ekonóm, Smer - sociálna demokracia

7. Stanislav Holec, Mgr., 62 r., dôchodca, Smer - sociálna demokracia

8. Katarína Ivaničová, 55 r., vedúca predajne, Nova

9. Zita Jakubjaková, 56 r., mzdová účtovníčka, Kresťanskodemokratické hnutie

10. Peter Klimant, 35 r., manipulant, nezávislý kandidát

11. Drahomír Klúčovský, 34 r., hasič – záchranár, Smer - sociálna demokracia

12. Mário Krebes, 35 r., podnikateľ, Smer - sociálna demokracia

13., Ivana Krebesová, Bc., 43 r., odborný pracovník v štátnej správe, Slovenská národná strana

14. Róbert Kremel, 56 r., SZČO, Slovenská národná strana

15. Veronika Murková, Bc., 25 r., štátny zamestnanec, Smer – sociálna demokracia

16. Marek Oller, 42 r., lesník, Kresťanskodemokratické hnutie

17. Jozef Steinhübl , 65 r., dôchodca , Nova

18. Martin Unterfranc, Mgr., 34 r., učiteľ, nezávislý kandidát

19. Peter Znášik, 36 r., stolár, Slovenská národná strana

20. Štefan Žila, 55 r., SZČO, Slovenská národná strana

NITRIANSKE RUDNO

Starosta

1. Róbert Štrbák, 48 r., starosta obce, nezávislý kandidát

Poslanci (9)

1. Ľuboš Hronec, Ing., 60 r., technik údržby, SPOLU — občianska demokracia

2. Rudolf Hronec, Ing., 47 r., elektrotechnik, nezávislý kandidát

3. Viera Jurenková, 51 r., laborantka, nezávislá kandidátka

4. Marián Kliniec, 49 r., SZCO, nezávislý kandidát

5. Róbert Kluvanec, Ing., 48 r., majster, nezávislý kandidát

6. Milan Kútny, 58 r., robotník, SPOLU — občianska demokracia

7. Adriana Oravcová, 47 r., štátna zamestnankyňa, nezávislá kandidátka

8. Peter Rambala, Ing., 52 r., SZCO, nezávislý kandidát

9. Milan Sobota, JUDr., 59 r., právnik, nezávislý kandidát

10. Ján Výškrabka, 50 r., SZČO, nezávislý kandidát

NITRIANSKE SUČANY

Starosta

1. Pavol Caňo, PhDr., 52 r., starosta, nezávislý kandidát

2. Gabriela Kusá, Mgr, 63 r., učiteľka, SMER - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

3. Jozef Prostredný, 50 r., technik, nezávislý kandidát

Poslanci (7)

1. Rastislav Bartík, Ing., 34r., IT konzultant, Sloboda a solidarita

2. Eduard Belák, Ing., 55r., živnostník, nezávislý kandidát

3. Dušan Bukový, 53r., nezamestnaný, nezávislý kandidát

4. Martin Caňo, 37r., vodič-strojník, nezávislý kandidát

5. Vladimír Cvopa, 51r., hasič, Slovenská národná strana

6. Jozef Fodor, Ing., 37r., technik, nezávislý kandidát

7. Zuzana Javorková, Ing., 49r., vedúci technik-špecialista, nezávislá kandidátka

8. Marcel Kolenčík, Mgr.,49r., súkromný podnikateľ, nezávislý kandidát

9. Daniel Kovalíček, Bc., 43r., IT pracovník, nezávislý kandidát

10. Anna Králiková, 52r., administratívna pracovníčka, nezávislá kandidátka

11. Zuzana Krchňavá, Ing., 37r., osobný bankár, nezávislá kandidátka

12. Jozef Prostredný, 50r., technik, nezávislý kandidát

13. Pavol Revay, PhDr., 54 r., technik BOZaPO, nezávislý kandidát

NITRICA

Starosta

1. Miroslav Beňadik, 65 r., starosta obce, nezávislý kandidát
2. Miroslav Jemala, Ing., 42 r., IT špecialista, nezávislý kandidát

Poslanci (9)

1. Marek Bako, Ing., 35 r., manažér údržby, SMER – sociálna demokracia

2. Jozef Berec, Ing., 58 r., technik, nezávislý kandidát

3. Štefan Hank, 54 r., invalidný dôchodca, SMER – sociálna demokracia

4. Matúš Humaj, 35 r., súkromný podnikateľ, SMER – sociálna demokracia

5. Ivan Chrenko, 38 r., živnostník, SMER – sociálna demokracia

6. Petra Chymová, Mgr., 24 r., učiteľka, SMER – sociálna demokracia

7. Daniel Jaško, 60 r., dozor hrádzí, SMER – sociálna demokracia

8. Miroslav Jemala, Ing., 42 r., IT špecialista, nezávislý kandidát

9. Magdaléna Juríková, PaedDr., 62 r., učiteľka, SMER – sociálna demokracia

10. Martin Minarovič, 46 r., odborný referent, nezávislý kandidát

11. Igor Mokrý, JUDr., 26 r., hlavný štátny radca, SPOLU – občianska demokracia

NOVÁKY

Primátor

1. Peter Balák, Ing., 33 r., živnostník, Smer – sociálna demokracia

2. Daniel Daniš, RNDr., 56 r., primátor, nezávislý kandidát

3. Martin Mikula, Ing., 52 r., finančný konzultant, nezávislý kandidát

4. Martin Petriska, 47 r., realitný maklér, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

5. Dušan Šimka, Ing., 57 r., ekonóm, nezávislý kandidát

Objednávateľ: Ing. Dušan Šimka, Nováky; Dodávateľ: Petit Press, a.s., IČO: 35790253

6. Vladimír Zaťko, 61 r., živnostník, Národná koalícia

Poslanci

Volebný obvod 1 (4)

1. Michal Gogola, Ing., 38 r., manažér, Progresívne Slovensko

2. Marián Grman, Bc., 39 r., technik, Smer – sociálna demokracia

3. Tomáš Grnáč, 38 r., robotník, Smer – sociálna demokracia

4. Dušan Hagara, 51 r., technik, Národná koalícia

5. Ivan Hvojnik, 63 r., dôchodca, nezávislý kandidát

6. Roman Jakubis, 41 r., rušňovodič, nezávislý kandidát

7. Ivan Kráner, 44 r., živnostník, Národná koalícia

8. Roman Kunovský, Ing., 52 r., robotník, Sloboda a solidarita

9. Michal Malík, 51 r., operátor, Smer – sociálna demokracia

10. Jozef Michálek, 42 r., SZČO, Slovenská národná strana

11. Marián Miština, 53 r., technológ, nezávislý kandidát

12. Miroslav Nemec, 43 r., baník-mechanik, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

13. Vladimír Pacalaj, 30 r., vodič, Sloboda a solidarita

14. Ratmír Perniš, 38 r., obchodný zástupca, Smer – sociálna demokracia

15. Barbora Šprochová, 27 r., materská dovolenka, Most – Híd

16. Štefan Theis, 68 r., dôchodca, Komunistická strana Slovenska

17. Daniel Torónyi, 41 r., technik, Národná koalícia

18. František Včelík, 58 r., hasič-záchranár, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

Volebný obvod 2 (5)

1. Branislav Adamec, Ing., 41 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát

2. Ján Anovčin, 49 r., robotník, Kresťanskodemokratické hnutie

3. Marián Balaj, 37 r., robotník, nezávislý kandidát

4. Jozef Ďurina, 67 r., dôchodca, Národná koalícia

5. Ľubomír Dzúrik, Bc., 47 r., nezamestnaný, Smer – sociálna demokracia

6. Ján Fedor, 50 r., vedúci strediska služieb, nezávislý kandidát

7. Jozef Gombarčík, 70 r., dôchodca, Kresťanskodemokratické hnutie

8. Anton Hajnovič, Bc., 51 r., živnostník, Smer – sociálna demokracia

9. Dana Horná, Mgr., 50 r., riaditeľka, nezávislá kandidátka

10. Ivan Hrubina, Ing., 62 r., technik, Národná koalícia

11. Ľubomír Hvojnik, 67 r., dôchodca, Slovenská národná strana

12. Adrián Malik, Bc., 21 r., konateľ s.r.o., Národná koalícia

13. Igor Obžera, 54 r., operátor, Slovenská národná strana

14. Anton Rexa, 73 r., dôchodca, Národná koalícia

15. Patrik Rexa, Mgr., 24 r., administratívny pracovník, Národná koalícia

16. Peter Rybanský, 40 r., SZČO, Slovenská národná strana

17. Juraj Svitok, 52 r., technický pracovník, Sloboda a solidarita

18. Ján Šorman, 66 r., dôchodca, Smer – sociálna demokracia

19. František Verny, 54 r., podnikateľ, Smer – sociálna demokracia

20. Martin Zgančík, Ing., 45 r., technik BOZP, nezávislý kandidát

21. Dušan Žiak, Ing., 38 r., vedúci, Smer – sociálna demokracia

Volebný obvod 3 (2)

1. Peter Balák, Ing., 33 r., živnostník, Smer – sociálna demokracia

2. Peter Miština, 55 r., elektrikár, nezávislý kandidát

3. Alena Mokrá, 56 r., invalidná dôchodkyňa, nezávislá kandidátka

4. Pavel Oršula, Mgr., 59 r., učiteľ, Kresťanskodemokratické hnutie

5. Marek Sršeň, 52 r., baník, Smer – sociálna demokracia

6. Juraj Štanga, 41 r., robotník, Národná koalícia

OPATOVCE NAD NITROU

Starosta

1. Ľubomír Kotrík, 53 r., tunelár, Práca slovenského národa

2. Dana Melišková, Mgr., 55 r., starostka obce, nezávislá kandidátka

Poslanci (9)

1. Miroslav Andel, 46 r., zmenový majster, nezávislý kandidát

2. Miroslav Bielik, Mgr., 40 r., majster, nezávislý kandidát

3. Emília Bieliková, 50 r., kúpeľníčka, Práca slovenského národa

4. Ján Bránik, 41 r., servisný poradca, nezávislý kandidát

5. Darina Cagáňová, 66 r., opatrovateľka SS, nezávislá kandidátka

6. Ľuboš Hrdý, 42 r., učiteľ ZUŠ, nezávislý kandidát

7. Karina Husárová, 24 r., recepčná, nezávislá kandidátka

8. Walter Koščelniak, 36 r., živnostník, nezávislý kandidát

9. Ivan Kotrík, 61 r., operátor vo výrobe, nezávislý kandidát

10. Ľubomír Kotrík, 53 r., tunelár, Práca slovenského národa

11. Marcel Likavčan, 35 r., staveb. technik-stavbyvedúci, nezávislý kandidát

12. Miroslava Masaryková, PhDr., 47 r., alternatívny lekár, nezávislá kandidátka

13. Roman Mikula, 42 r., zámočník, Práca slovenského národa

14. Karol Škopec, 44 r., železničiar, nezávislý kandidát

OSLANY

Starosta

1. František Priekala, 64 r., starosta obce, nezávislý kandidát

Poslanci (9)

1. Ján Ferjanc, 61 r., vychovávateľ, Slovenská národná strana

2. Peter Gaži, 50 r., mechanik meracej a regulačnej techniky, Slovenská národná strana

3. Milan Jankanič, Ing., 65 r., dôchodca - technik, Slovenská národná strana

4. Gabriel Kluvánek, Ing., 55 r., hlavný radca, Slovenská národná strana

5. Marián Komžík, Ing., 43 r., riaditeľ spoločnosti, Sloboda a solidarita

6. Pavol Mello, Ing. 43 r., ekonóm, Sloboda a solidarita

7. Jozef Mokrán, 30 r., riaditeľ spoločnosti, Sloboda a solidarita

8. Vojtech Némethy, Ing. 26 r., vedúci výroby, Sloboda a solidarita

9. Petr Ondrej, 55 r., mechanik, Sloboda a solidarita

10.Jozef Pinďura, 54 r., živnostník, Slovenská národná strana

11.Miroslava Rosáková, Bc. 22 r., študentka verejnej politiky, speváčka ľudových piesní,

nezávislá kandidátka

12. Margita Sámelová, 68 r., učiteľka na dôchodku, Sloboda a solidarita

13. Peter Sliepka, 34 r., operátor výroby, Slovenská národná strana

14. Ivan Školkay, 54 r., člen dozornej a strážnej služby, Slovenská národná strana

15. Adam Štálnik, Bc., 30 r., manažér, Sloboda a solidarita

16. Ján Štálnik, 53 r., živnostník, Sloboda a solidarita

PODHRADIE

Starosta

1. Ľudovít Michalovič, 49 r., elektrotechnik, nezávislý kandidát

Poslanci (5)

1. Jozef Bakus, 51 r., SZČO, nezávislý kandidát

2. Viera Bakusová, 54 r., kuchárka, nezávislá kandidátka

3. Marian Bielik, 55 r., SZČO, nezávislý kandidát

4. Ružena Boboková, 64 r., dôchodkyňa, nezávislá kandidátka

5. Radka Dudášová, 26 r., zástupkyňa vedúcej PJ COOP Jednota, nezávislá kandidátka

6. Tibor Michalovič, 60 r., vodič, nezávislý kandidát

7. Andrea Raschmannová, 48 r., samostatná referentka, nezávislá kandidátka

8. Peter Riegel, 40 r., kuchár, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

POLUVSIE

Starosta

1. Martin Šujan, 37 r., starosta obce, SMER - sociálna demokracia

Poslanci (7)

1. Július Eckhardt, Ing., 56 r., ekonóm, Kresťanskodemokratické hnutie

2. Mariana Hranaiová, 44 r., živnostník, SMER – sociálna demokracia

3. Dušan Leitman, 45 r., nezamestnaný, SMER – sociálna demokracia

4. Silvia Leitmanová, 40 r., poštová doručovateľka, SMER – sociálna demokracia

5. Branislav Lubik, 40 r., mäsiar, SMER – sociálna demokracia

6. Eva Filkornová, 52 r., SZČO, Kresťanskodemokratické hnutie

7. Ján Krajčovič, Ing., 37 r., programátor, SMER – sociálna demokracia

8. Radka Kulaviaková, 33 r., projektový manažér, SMER – sociálna demokracia

9. Martin Šebest, Ing., 29 r., programátor, Kresťanskodemokratické hnutie

10. Michal Šebest, 38 r., konštruktér, Kresťanskodemokratické hnutie

11. Ľubomír Šujan, 31 r., vodič., SMER – sociálna demokracia

12. Peter Šujan, 44 r., robotník, nezávislý kandidát

PORUBA

Starosta

1. Martin Cachovan, 34 r., SZČO, nezávislý kandidát

2. Eva Foltánová, Ing., 50 r., ekonómka, nezávislá kandidátka

3. Martina Píšová, 43 r., bezpečnostná technička, SMER – sociálna demokracia

4. Tomáš Tóth, Ing., 27 r., výkonný riaditeľ, nezávislý kandidát

Poslanci (7)

1. Jozef Bilka, 38 r., audítor, nezávislý kandidát

2. Pavol Čavojský, 34 r., súkromný podnikateľ, nezávislý kandidát

3. Miroslav Gaman, 62 r., dôchodca, nezávislý kandidát

4. Marek Hrúz, 26 r., operátor výroby, nezávislý kandidát

5. Lukáš Kobela, 24 r., pracovník výroby, nezávislý kandidát

6. Stanislav Kurbel, Ing., 37 r., SZČO, nezávislý kandidát

7. Tibor Lacko, 25 r., technik technickej prípravy výroby, nezávislý kandidát

8. Hedvika Szibillová, Mgr., 45 r., zdravotná sestra, nezávislá kandidátka

9. Róbert Tisaj, Mgr., 52 r., zástupca riaditeľa ZŠ, nezávislý kandidát

10. Jana Tóthová, PaedDr., 30 r., učiteľka, SPOLU – občianska demokracia

11. Zdenka Weissová, 41 r., profesionálna náhradná matka, nezávislá kandidátka

PRAVENEC

Starosta

1. Marián Kmeťko, 50 r., obchodný zástupca, Sloboda a Solidarita

2. Róbert Mikulášik, Ing., 38 r., starosta, nezávislý kandidát

3. Marián Vaculík, 37 r., obchodný riaditeľ, Smer - sociálna demokracia

Poslanci (7)

1. Marian Dvorský, Ing., 43 r., reprezentant firmy, nezávislý kandidát

2. Juraj Halaška, Ing., 36 r., rozpočtár, Kresťanskodemokratické hnutie

3. Nadežda Hanusková, 44 r., zástupkyňa majstra, Smer - sociálna demokracia

4. Katarína Henželová, Ing., 58 r., štátna zamestnankyňa, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

5. Michal Hudek, 30 r., živnostník, nezávislý kandidát

6. Lenka Kmeťová, 32 r., účtovníčka, nezávislá kandidátka

7. Martin Kobela, 30 r., elektrikár, Kresťanskodemokratické hnutie

8. Anton Kotrík, 63 r., dôchodca, Smer - sociálna demokracia

9. Ján Michalík, 28 r., administratívny pracovník, Smer - sociálna demokracia

10. Jana Michalíková, 51 r., nezamestnaná, Smer - sociálna demokracia

11. Roman Mik, Mgr., 42 r., pedagóg, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

12. Urban Obert, 45 r., stolár, nezávislý kandidát

13. Jozef Šebest, Mgr., 40 r., živnostník, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

14. Martin Šujan, Mgr., 32 r., SZČO, Kresťanskodemokratické hnutie

15. Jozef Tipul, Ing., 48 r., podnikateľ, Kresťanskodemokratické hnutie

PRIEVIDZA

Primátor

1. Ida Gálová, Ing., 59 r., živnostníčka, Komunistická strana Slovenska

2. Katarína Macháčková, JUDr., 48 r., primátorka mesta Prievidza, Spolu - občianska demokracia

3. Jana Michaličková, Ing., 66 r., ekonómka Kipi Casa, s.r.o. Lazany, nezávislá kandidátka

4. Štefan Niko, Ing., 54 r., stavebný inžinier, nezávislý kandidát

5. Miroslav Procháska, Mgr., 43 r., riaditeľ spoločnosti, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA - Boris Kollár, Progresívne Slovensko

Objednávateľ: SaS, Priemyselná 8, Bratislava IČO: 42139333. Dodávateľ: Petit Press a.s., Lazaretská 12, Bratislava IČO: 35790253

6. Richard Takáč, Ing., 36 r., riaditeľ, SMER - sociálna demokracia, Slovenská národná stana, Strana zelených

Objednávateľ: Ing. Richard Takáč, Prievidza; Dodávateľ: Petit Press IČO 35790253

7. Ivan Vaňo, 45 r., manažér, MOST - HÍD, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana

Objednávateľ: Ivan Vaňo, Prievidza; Dodávateľ: Petit Press, a.s., IČO: 35790253

Poslanci

Volebný obvod 1 (6)

1. Kvetoslava Ďurčová, PaedDr., 56 r., stredoškolská učiteľka, nezávislá kandidátka

2. Lukáč Grešner, 65 r., fotograf, nezávislý kandidát

3. Rastislav Hodouš, 48 r., kultúrny pracovník, nezávislý kandidát

4. Izabela Chmurová, PharmDr., 51 r., lekárnička, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA - Boris Kollár, Progresívne Slovensko

5. Pavol Jurkovič, Ing., 60 r., súdny znalec, SZČO, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA - Boris Kollár, Progresívne Slovensko

6. Peter Krško, Mgr., 50 r., pedagóg - hudobník, SPOLU - občianska demokracia

7. Milan Kučík, Ing., 40 r., hlavný radca, SMER - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených

8. Ján Kuchárik, Ing., 37 r., lesný inžinier, SPOLU - občianska demokracia

9. Peter Kutiš, Mgr., 67 r., dôchodca, MOST - HÍD, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana

10. Ľuboš Maxina, JUDr. Ing., PhD., 53 r., zástupca primátorky mesta Prievidza, SPOLU - občianska demokracia

11. Robert Melcer, Ing., 42 r., manažér, nezávislý kandidát

12. Slavomír Molnár, Bc., 42 r., podnikateľ, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA - Boris Kollár, Progresívne Slovensko

13. Roman Murín, 46 r., baník, SPOLU - občianska demokracia

14. Ján Onduš, 54 r., živnostník, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

15. Róbert Orság, Ing., 36 r., riaditeľ centra sociálnych služieb, SMER - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených

16. Maroš Pavlenda, Ing., 59 r., stavbyvedúci, SMER - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených

17. Vladimír Petráš, MVDr., 60 r., veterinárny lekár, SPOLU - občianska demokracia

18. Jozef Polerecký, Ing., 70 r., učiteľ, nezávislý kandidát

19. Matúš Richter, Mgr., 32 r., technik, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA - Boris Kollár, Progresívne Slovensko

20. Andrej Sikora, 64 r., dôchodca, Komunistická strana Slovenska

21. Jana Sýkorová, Mgr., 40 r., riaditeľka materského centra, nezávislá kandidátka

22. Roman Švarc, Ing., 49 r., banský technik, SMER - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených

23. Július Urík, 69 r., dôchodca, SPOLU - občianska demokracia

24. Miroslav Žiak, Ing., 30 r., expert na potravinárstvo, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA - Boris Kollár, Progresívne Slovensko

Objednávateľ: SaS, Priemyselná 8, Bratislava IČO: 42139333. Dodávateľ: Petit Press a.s., Lazaretská 12, Bratislava IČO: 35790253

Volebný obvod 2 (5)

1. Anton Adamčík, 36 r., technik, SMER - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených

2. Helena Dadíková, 65 r., pracovníčka pietnych služieb, SPOLU - občianska demokracia

3. Martin Drozd, Ing., 35 r., správca nemocničného informačného systému, SPOLU – občianska demokracia

4. Otto Fábrik, 57 r., SZČO, MOST - HÍD, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana

5. Július Gális, Mgr., 50 r., živnostník, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA - Boris Kollár, Progresívne Slovensko

6. Ľuboš Jelačič, Ing., 52 r., správca cintorína, SPOLU - občianska demokracia

7. Ľuboš Kotlář, 50 r., štátny zamestnanec, SMER - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených

8. Martin Lukačovič, JUDr., 42 r., advokát, nezávislý kandidát

9. Jaroslav Mäsiar, Ing., 39 r., ekonóm, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA - Boris Kollár, Progresívne Slovensko

10. Marián Mittaš, 58 r., nezamestnaný, Komunistická strana Slovenska

11. Ján Mojžiš, 78 r., dôchodca, MOST - HÍD, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana

12. Jozef Otto, Ing., 54 r., strojný inžinier, nezávislý kandidát

13. Peter Oulehle, MUDr., 52 r., ortopéd, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA - Boris Kollár, Progresívne Slovensko

14. Peter Paulík, Ing., 51 r., referent kultúry, nezávislý kandidát

15. Viliama Remeňová, Mgr., 55 r., odborný radca, SMER - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených

16. Natália Svítková, Ing., 32 r., predsedníčka gymnastického klubu Elán Prievidza, SPOLU - občianska demokracia

17. František Šiller, Mgr., 35 r., manažér Lindström s.r.o., nezávislý kandidát

18 Renáta Úradníčková, Ing., 56 r., stredoškolský učiteľ, SPOLU - občianska demokracia

Volebný obvod 3 (6)

1. Soňa Babiaková, Ing., 66 r., dôchodkyňa, SPOLU - občianska demokracia

2. Branislav Bucák, Ing., 41 r., vedúci športovej haly, SPOLU - občianska demokracia

3. Martin Bugár, Ing., 44 r., konateľ spoločnosti, nezávislý kandidát

4. Jaroslav Cigaňák, MUDr., PhD., 62 r., lekár - chirurg, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA - Boris Kollár, Progresívne Slovensko

5. Veronika Drábiková, MDDr., 33 r., zubná lekárka, nezávislá kandidátka

6. Viera Ďurčeková, Bc., 41 r., ekonómka, SPOLU - občianska demokracia

7. Ida Gálová, Ing., 59 r., živnostníčka, Komunistická strana Slovenska

8. Radko Gavliak, Ing., 40 r., riaditeľ úradu práce, sociálnych vecí a rodiny, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených

9. Branislav Gigac, 21 r., študent, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA - Boris Kollár, Progresívne Slovensko

10. Petra Hajšelová, JUDr., 35 r., právnička, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA - Boris Kollár, Progresívne Slovensko

11. Róbert Hekl, 49 r., finančný poradca, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA - Boris Kollár, Progresívne Slovensko

12. Michal Mieres, Mgr., 35 r., štátny zamestnanec, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA - Boris Kollár, Progresívne Slovensko

13. Peter Mikuláš, 65 r., dôchodca, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA - Boris Kollár, Progresívne Slovensko

14 Libor Mokrý, Mgr., 35 r., učiteľ, nezávislý kandidát

15. Juraj Polák, 39 r., predseda občianskeho združenia Palčekovia, SPOLU - občianska demokracia

16. Jaromír Štěpánek, 19 r., študent, SMER - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených

17. Ivan Vaňo, 44 r., manažér, MOST - HÍD, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana

18. Igor Vavro, JUDr., 56 r., konateľ, SMER - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených

19. Ľubomír Vida, Mgr., 64 r., riaditeľ obchodnej akadémie, SMER - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených

20. Alojz Vlčko, Mgr., 35 r., vedúci kancelárie primátorky, SPOLU - občianska demokracia

21. Zuzana Vrecková, Mgr., 49 r., učiteľka ZŠ, SPOLU - občianska demokracia

22. Filip Zeleník, Bc., 25 r., hlavný radca, SMER - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených

Volebný obvod 4 (5)

1. Marek Borik, 39 r., živnostník, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA - Boris Kollár, Progresívne Slovensko

2. Jozef Búry, Mgr., 51 r., sociálny pracovník - ZPS, nezávislý kandidát

3. Michal Dobiaš, 41 r., manažér, nezávislý kandidát

4. Viera Dušičková, Mgr., 65 r., dôchodkyňa, SPOLU - občianska demokracia

5. Karol Herceg, 33 r., supervízor, Komunistická strana Slovenska

6. Renáta Husárová, Ing., 53 r., ekonómka, Komunistická strana Slovenska

7. Dušan Magdin, MUDr., 73 r., primár onkológie, SPOLU - občianska demokracia

8. Janka Muchová, Mgr., 45 r., štátna vodná správa - odborný radca, nezávislá kandidátka

9. Helena Píšová, 63 r., predsedníčka denného centra seniorov Sever, SPOLU – občianska demokracia

10. Eleonóra Porubcová, PaedDr., 52 r., riaditeľka gymnázia, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA - Boris Kollár, Progresívne Slovensko

11. Matilda Preinerová, 63 r., riaditeľka tanečnej školy, SMER - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených

12. Miroslav Procháska, Mgr., 43 r., riaditeľ spoločnosti, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA - Boris Kollár, Progresívne Slovensko

13. Vladimír Revický, 63 r., predseda olympijského klubu, SPOLU - občianska demokracia

14. Zuzana Škrtelová, Mgr., 30 r., štátna zamestnankyňa, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA - Boris Kollár, Progresívne Slovensko

15. Richard Takáč, Ing., 36 r., riaditeľ, SMER - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených

16. Katarína Vráblová, 51 r., sociálna pracovníčka, SPOLU - občianska demokracia

17. Ladislav Zelinka, Ing., 47 r., riaditeľ, SMER - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Strana zelených

Volebný obvod 5 (1)

1. Štefan Borko, 53 r., SZČO, MOST - HÍD, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana

2. Ján Mäsiar, 36 r., skladník, nezávislý kandidát

3. Štefan Niko, Ing., 53 r., stavebný inžinier, nezávislý kandidát

4. Juraj Ohradzanský, 56 r., pracovník verejnej zelene, SPOLU - občianska demokracia

Volebný obvod 6 (1)

1. Katarína Čičmancová, 56 r., kultúrny pracovník, SPOLU - občianska demokracia

Volebný obvod 7 (1)

1. František Krško, 52 r., technik telekomunikačných služieb a sietí, SPOLU – občianska demokracia

RADOBICA

Starosta

1. Stanislav Bartoš, PhDr., CSc., 75 r., starosta, SMER – sociálna demokracia

2. Zdenko Červený, 40 r., vodič, Sloboda a solidarita

3. Ľubomír Pravda, 28 r., prevádzkový elektrotechnik, nezávislý kandidát

4. Elena Valenteje, Mgr., 41 r., vedúca referátu kultúry, cezhraničnej spolupráce a občianskych aktivít, nezávislá kandidátka

Poslanci (7)

1. Ján Bevelágua, 56 r., živnostník, SMER – sociálna demokracia

2. Ľubomír Brida, 46 r., technik, SMER – sociálna demokracia

3. Zdenko Červený, 40 r., vodič, Sloboda a solidarita

4. Milan Čmiko, 57 r., nezamestnaný, Starostovia a nezávislí kandidáti

5. Andrea Jančichová, 41 r., účtovníčka, nezávislá kandidátka

6. Ivan Kmeť, 46 r., robotník, SMER – sociálna demokracia

7. Rastislav Šebesta, 48 r., skladník, SMER – sociálna demokracia

8. Jozefína Trníková, Mgr., 63 r., dôchodkyňa, SMER – sociálna demokracia

RÁZTOČNO

Starosta

1. Ivan Škrteľ, 66 r., starosta, SMER – sociálna demokracia

Poslanci (7)

1. Jozef Ficel, Mgr., 41 r., technik BOZP a OPP, SMER – sociálna demokracia

2. Petra Jankejová, Ing., 41 r., lesná inžinierka, nezávislá kandidátka

3. Michal Klátik, Ing., 35 r., vedúci referátu kontroly NsP Prievidza, nezávislý kandidát

4. Erich Kollár, 47 r., živnostník, SMER – sociálna demokracia

5. Tomáš Konuš, RSDr., 71 r., dôchodca, SMER – sociálna demokracia

6. Ján Paukov, Ing., 42 r., stavebný inžinier, SPOLU – občianska demokracia

7. Jozef Udvardi, 55 r., predseda predstavenstva BPR, SMER – sociálna demokracia

RUDNIANSKA LEHOTA

Starosta

1. Ivan Javorček, 55 r., starosta obce, SMER sociálna demokracia

Poslanci (7)

1. Jaroslav Belanec, Bc., 37 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát

2. Miroslav Gaman, 65 r., THP, SMER – sociálna demokracia

3. Vladimír Gaman, 56 r., elektrikár, SMER – sociálna demokracia

4. František Harag, 44 r., SZČO, SMER – sociálna demokracia

5. Eva Kompaníková, 51 r., účtovníčka, SMER – sociálna demokracia

6. Rudolf Petráš, 40 r., údržbár, SMER – sociálna demokracia

7. Peter Sedláček, Mgr., 34 r., finančný sprostredkovateľ, SMER – sociálna demokracia

8. Vladimír Somentál, 45 r., operátor, SMER – sociálna demokracia

SEBEDRAŽIE

Starosta

1. Ján Brindza, 48 r., baník, SMER – sociálna demokracia

2. Igor Čertík, 46 r., stavebný technik, Kresťanskodemokratické hnutie

3. Dana Kolláriková, Ing., 48 r., samostatná odborná inšpektorka, nezávislá kandidátka

4. Vladimír Medňanský, 42 r., manažér, nezávislý kandidát

Poslanci (9)

1. Igor Čertík, 46 r., stavebný technik, Kresťanskodemokratické hnutie

2. Marek Grolmus, Ing., 37 r., vedúci oddelenia zlepšovania procesov a optimalizácie nákladov, nezávislý kandidát

3. Martin Ivan, Bc., 42 r., technik, nezávislý kandidát

4. Pavol Juhász, Mgr., 54 r., výsluhový dôchodca, nezávislý kandidát

5. Daniel Kozák, 45 r., invalidný dôchodca, nezávislý kandidát

6. Jozef Krausko, Bc., 39 r., podnikateľ, nezávislý kandidát

7. Ján Kurbel, 36 r., vodič, nezávislý kandidát

8. Miriama Kurbelová, 37 r., zdravotná sestra, nezávislá kandidátka

9. Ivan Leitmann, Ing., 51 r., projektant, nezávislý kandidát

10. Vladimír Medňanský, 42 r., manažér, nezávislý kandidát

11. Julián Oboňa, Mgr., 32 r., elektrotechnik, SMER – sociálna demokracia

12. Ján Oršula, 27 r., kuchár, nezávislý kandidát

13. Ladislav Pecho, RNDr., 61 r., podnikateľ, Sloboda a Solidarita

14. Jaroslav Popelka, Ing., 34 r., technik, nezávislý kandidát

15. Alena Šimková, Mgr., 55 r., referentka, nezávislá kandidátka

16. Jozef Šteták, Mgr., 42 r., technicko-ponukový špecialista, nezávislý kandidát

SEČ

Starosta

1. Anton Vrecko, 36 r., starosta, nezávislý kandidát

Poslanci (5)

1. Andrea Budínska, 46 r., zdravotná sestra, nezávislá kandidátka

2. Marián Brtko, 38 r., obsluha zariadení, nezávislý kandidát

3. Eva Cabanáková, 41 r., vedúca predajne, nezávislá kandidátka

4. Roman Horčičák, 25 r., zvárač, nezávislý kandidát

5. Tomáš Papranec, 46 r., elektrikár, nezávislý kandidát

ŠÚTOVCE

Starosta

1. Miroslav Rajčo, Bc., 42 r., starosta obce, nezávislý kandidát

2. Peter Štrbák, 33 r., elektrikár, nezávislý kandidát

Poslanci (5)

1. Imrich Bárczi, 37 r., príslušník ZVJS, nezávislý kandidát

2. Marián Hrdý, 49 r., vodič, nezávislý kandidát

3. Ján Knapík, 21 r., masér, Doma dobre

4. Marianna Mandúchová, 40 r., SZČO, nezávislá kandidátka

5. Vladimír Oscitý, 46 r., strojník stavebných strojov, nezávislý kandidát

6. Viktor Pekár, Ing., 29 r., hasič záchranár, nezávislý kandidát

7. Jarmila Považanová, 65 r., dôchodkyňa, nezávislá kandidátka

8. Dana Sucháňová, 44 r., administratívna pracovníčka, nezávislá kandidátka

TEMEŠ

Starosta

1. Oľga Fekanová, 52 r., starostka obce, SMER – sociálna demokracia

2. Tibor Šedík, 55 r., výsluhový dôchodca, nezávislý kandidát

Poslanci (5)

1. Pavel Bernát, 58 r., živnostník, Slovenská národná strana

2. Ľubomír Čičmanec, 59 r., vodič SAD, Slovenská národná strana

3. Ľubica Fakanová, 48 r., kontrolórka kvality, SMER – sociálna demokracia

4. Oľga Fakanová, 52 r., starostka obce, SMER – sociálna demokracia

5. Ladislav Katana, 62 r., bezpečnostný pracovník, SMER – sociálna demokracia

6. Soňa Katanová, 56 r., obsluha čerpacej stanice, SMER – sociálna demokracia

7. Radoslav Krpelan, 40 r., vodič autobusu SAD, nezávislý kandidát

8. Ladislav Oršula, 28 r., baník, nezávislý kandidát

9. Peter Slezák, 41 r., vodič – strojník, Slovenská národná strana

10. Tibor Šedík, 55 r., výsluhový dôchodca, nezávislý kandidát

11. Peter Výškrabka, 57 r., vodič autobusu SAD, SMER – sociálna demokracia

TUŽINA

Starosta

1. Miroslav Dzina, 49 r., starosta, nezávislý kandidát

Poslanci (9)

1. Monika Čiscoňová, Ing., 36 r., účtovníčka, Progresívne Slovensko

2. Erika Drexlerová, 48 r., administratívna pracovníčka, Kresťanskodemokratické hnutie

3. Jozef Fábry, 51 r., podnikateľ, nezávislý kandidát

4. Pavel Filkorn, 47 r., konateľ, nezávislý kandidát

5. Štefan Greschner, 67 r., dôchodca, Kresťanskodemokratické hnutie

6. Michal Kešeľák, Ing., 33 r., lesník, nezávislý kandidát

7. Boris Kliment, 50 r., vodič, SMER – sociálna demokracia

8. Beata Kminiaková, Ing., 48 r., SZČO, Kresťanskodemokratické hnutie

9. Michal Krasko, 37 r., živnostník, nezávislý kandidát

10. Magdaléna Mikulová, 43., predavačka, Kresťanskodemokratické hnutie

11. Vladimír Polevka, 44 r., robotník, Slovenská národná strana

12. Erika Solčányová, Mgr., 44 r., SZČO, Kresťanskodemokratické hnutie

13. Lýdia Vravková, 41 r., administratívna pracovníčka, Kresťanskodemokratické hnutie

VALASKÁ BELÁ

Starosta

1. Miloš Cúcik, Ing., 43 r., starosta obce, SMER - sociálna demokracia, Národná koalícia

2. Roman Fajer, MUDr., 47 r., lekár, Sloboda a solidarita

3. Viliam Furka, Ing., 39 r., referent ZVJS, Slovenská národná strana

4. Vladimír Mazán, Ing., 59 r., nezamestnaný, nezávislý kandidát

Poslanci (9)

1. Milan Čičmanec, 43 r., technik, SMER - sociálna demokracia, Národná koalícia

2. Peter Dušička, Ing., 45 r., lesník, Kresťanskodemokratické hnutie

3. Herta Dušičková, Mgr., 66 r., dôchodkyňa, nezávislá kandidátka

4. Juraj Gabaš, 37 r., procesný manažér, SMER - sociálna demokracia, Národná koalícia

5. Danka Golejová, 60 r., poštová doručovateľka, nezávislá kandidátka

6. Marian Híreš, 59 r., vedúci pošty, nezávislý kandidát

7. Štefan Hlinka, 50 r., elektrikár, nezávislý kandidát

8. Pavol Jurenka, 25 r., strojár - zámočník, SMER - sociálna demokracia, Národná koalícia

9. Júlia Korenačková, Mgr., 44 r., zdravotná sestra, nezávislá kandidátka

10. Anna Kuricová, 57 r., SZČO, Kresťanskodemokratické hnutie

11. Vladimír Mazán, Ing., 59 r., nezamestnaný, nezávislý kandidát

12. Radko Nemček, 40 r., robotník, nezávislý kandidát

13. Rastislav Repka, Mgr., 35 r., príslušník Policajného zboru SR, nezávislý kandidát

14. Samuel Topák, 46 r., SZČO, Slovenská národná strana

VEĽKÁ ČAUSA

Starosta

1. Milan Líška, 60 r., dôchodca, nezávislý kandidát

2. Nikola Pekárová, JUDr., 36 r., starostka obce, Slovenská národná strana

Poslanci (5)

1. Peter Baláž, 38 r., operátor, Slovenská národná strana

2. Ján Ďurkovič, 35 r., stolár, nezávislý kandidát

3. Miroslav Kohút, 50 r., SZČO, Slovenská národná strana

4. Ján Malinčík, 66 r., dôchodca, Slovenská národná strana

5. Katarína Matiašková, 36 r., obrábač kovov, Slovenská národná strana

6. Nikola Pekárová, JUDr., 36 r., starostka obce, Slovenská národná strana

ZEMIANSKE KOSTOĽANY

Starosta

1. Jana Školíková, Ing., 45 r., starostka obce, nezávislá kandidátka

Poslanci (9)

1. Milan Adámik, 36 r., technický referent, nezávislý kandidát

2. Bronislav Bajgar, Ing., 64 r., dôchodca, Smer – sociálna demokracia

3. Peter Hurtiš, Mgr., 42 r., príslušník policajného zboru SR; riaditeľ OO PZ Partizánske, nezávislý kandidát

4. Eva Lesáková, Ing., 45 r., učiteľka, nezávislá kandidátka

5. Vladimír Matejov, 55 r., školník, Kresťanskodemokratické hnutie

6. Valent Oršula, 66 r., dôchodca, Smer – sociálna demokracia

7. Bohdana Pilchová, 63 r., dôchodkyňa, nezávislá kandidátka

8. Ivana Plachá, PaedDr. PhD., 49 r., učiteľka, Kresťanskodemokratické hnutie

9. Milan Pleško, 53 r., verejná správa, nezávislý kandidát

10. Daniela Šestáková, 43 r., ekonómka, nezávislá kandidátka

11. Miroslava Šurinová, Mgr., 51 r., mzdová účtovníčka, Spolu – občianska demokracia

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Kupujete alebo predávate byt? Týchto 5 vecí si skontrolujte!
  2. Spoločenská zodpovednosť je súčasťou podnikania
  3. Hodnotenie profesionála: Dovolenka na Seycheloch
  4. Ľudia si už neuvedomujú, že ich svet nekončí na vlastnom prahu
  5. Televízor s 8K rozlíšením je realitou. Kúpiť či čakať?
  6. Psychológ varuje rodičov: Nesnažte sa byť dokonalými
  7. EY Podnikateľ roka: hľadáme slovenské príbehy!
  8. Platíte si poistenie domova zbytočne?
  9. Volkswagen T-Cross má z každého niečo
  10. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní
  1. 4 mýty o minerálnej vlne, ktorým by ste nemali veriť
  2. Stavebná fakulta STU na dňoch kariérneho poradenstva
  3. XXIII. Seminár I. Poliačka – Rozvoj cestnej infraštruktúry
  4. Spoločenská zodpovednosť je súčasťou podnikania
  5. Hodnotenie profesionála: Dovolenka na Seycheloch
  6. Sieť prevádzok Stop Shop obchodov má už 80 pobočiek
  7. Rozdiel medzi Dič a Ič dph
  8. Ekonomická diplomacia Indonézie
  9. Ako si vieme zabezpečiť štedrý a spokojný dôchodok?
  10. Kupujete alebo predávate byt? Týchto 5 vecí si skontrolujte!
  1. Dvaja Slováci dokázali zázrak. Ich listy chcú po celom svete 33 883
  2. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní 25 752
  3. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami 18 395
  4. Platíte si poistenie domova zbytočne? 17 620
  5. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí 6 424
  6. Kupujete alebo predávate byt? Týchto 5 vecí si skontrolujte! 6 339
  7. Hodnotenie profesionála: Dovolenka na Seycheloch 4 687
  8. Neukladajte si nič, čo vás môže ohroziť. Ako zabezpečiť telefón? 4 244
  9. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov 4 076
  10. 5 brigád, ktoré pomôžu v budúcej kariére 3 542

Téma: Komunálne voľby v Prievidzi a okolí


Článok je zaradený aj do ďalších tém Komunálne voľby 2018, Voľby

Hlavné správy z MY Horná Nitra

Od budúceho roka výrazne porastú mzdy nízkopríjmových skupín zamestnancov, v niektorých prípadoch až o 30 percent

Návrh Rozpočtu Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) na roky 2019 - 2021 počíta so zvyšovaním platov zamestnancov pracujúcich v organizáciách v zriaďovateľskej pôsobnosti župy, a to na úseku sociálnych a kultúrnych služieb, školstva i dopravy. Medziročné zvýšenie miezd v rozpočte TSK predstavuje 5,6 mil. eur.

Prievidzský protest sa začal v symbolickom čase (+FOTO)

Ako prvý na Slovensku sa začal protest v Prievidzi. Odštartoval o šestnástej hodine a jedenástej minúte. Prišlo naň takmer štyristo ľudí.

Najväčší záujem o voľby bol v dedinách

Najviac z oprávnených voličov prišlo hlasovať v dedinách. Menej lákali dve najväčšie mestá v okrese. V článku sa dozviete, kde prišlo voliť najviac ľudí a kde najmenej.

Vodičom v Prievidzi strpčuje život ďalšie dopravné obmedzenie

Približne mesiac potrvá dopravné obmedzenie na ceste neďaleko centra Prievidze. Pre opravu komunikácie ju budú čiastočne alebo celkovo uzatvárať.

KAM ZA FUTBALOM: Prehľad víkendových zápasov

Prinášame vám tradičnú ponuku stretnutí.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

AKTUALIZOVANÉ o 12.37

Na nitrianskej klinike zakázali návštevy, dôvodom sú osýpky

V nitrianskej nemocnici hospitalizovali dvoch pacientov s vysoko infekčným ochorením.

Nadjazd: Obchádzková trasa bude dlhá 20 kilometrov

Projekt obchádzky, po ktorej z nadjazdu presmerujú nákladnú dopravu, je už vyhotovený.

Ako vodič v Nórsku zarobí viac ako spisovateľ na Slovensku

Šofér autobusu píše vo voľnom čase knihy. Chvíľu brázdil aj nitrianske cesty.

Neskutočné kolóny sa tvoria na hlavnom ťahu medzi Prievidzou a Trenčínom (+FOTO)

Pre opravu cesty v Novákoch sa počas dňa tvoria dlhé kolóny.

Vybrali SME

Už ste čítali?