Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Cyrilov Pohár v klasických šípkach 501DO úspešný (FOTO+výsledky)

Turnaja sa zúčastnilo 40 hráčov nielen z okresu PE ale aj ďalekého okolia.

(Zdroj: Štefan Bilas)

PARTIZÁNSKE. Z Partizánskeho a okolia prišlo spolu 16 hráčov. Z Nitry prišlo 6 hráčov, z Nových Zámkov došli 3 hráči, zo Zlatých Moraviec došlo 9 hráčov, z Topoľčian došli 3 hráči, z Levíc 1 hráč Tomáš Kurdi, 1 hráč Senica Branislav Filípek a 1 hráč z Česka – Petr Ondra.

Hralo sa v 6 skupinách, z ktorých postúpili 2 najlepší do osemfinále a 3 v tabuľke si zahral 701DO o postup o 4. miesta do osemfinále.

A.skupina:

Juraj Mariš (ZM), Tomáš Kurdi (LV), Igor Bilka (NR), Zdeno Snoha (PE), Marek Hlavatý (NZ), Štefan Krúpa (NR), Miroslav Rajnoha (ZM)

Skryť Vypnúť reklamu

Mariš – Kurdi (0-2), Mariš – Bilka (0-2), Mariš – Snoha (2-0), Mariš – Hlavatý (0-2), Mariš – Krúpa (2-0), Mariš – Rajnoha (2-0),

Kurdi – Bilka (2-1), Kurdi – Snoha (2-0), Kurdi – Hlavatý (2-0), Kurdi – Krúpa (2-0), Kurdi – Rajnoha (2-0)

Bilka – Snoha (1-2), Bilka – Hlavatý (2-1), Bilka – Krúpa (2-0), Bilka – Rajnoha (0-2)

Snoha – Hlavatý (0-2), Snoha – Krúpa (2-0), Snoha – Rajnoha (1-2)

Hlavatý – Krúpa (2-1) , Hlavatý – Rajnoha (2-1)

Krúpa – Rajnoha (1-2)

Poradie v A.skupine:

1.Tomáš Kurdi (LV) – 6-vyhratých zápasov , 12-1 – legy ,spolu 12B

2.Marek Hlavatý (NZ) – 4-vyhraté zápasy a 2-prehraté, 9-6 – legy, spolu 8B

3.Igor Bilka (NR) – 3-vyhraté zápasy a 3-prehraté, 8-7 – legy, spolu 6B

4.Juraj Mariš (ZM) – 3-vyhraté zápasy a 3-prehraté, 6-6 – legy, spolu 6B

Skryť Vypnúť reklamu

5.Miroslav Rajnoha (ZM) – 3-vyhraté zápasy a 3-prehraté, 7-8 – legy, spolu 6B

6.Zdeno Snoha (PE) – 2-vyhraté zápasy a 4-prehraté, 5-9 – legy, spolu 4B

7.Štefan Krúpa (NR) – 6-prehratých zápasov , 2-12 – legy, spolu 0B

B.skupina:

Vladimír Rajnoha (ZM), Ľuboš Perniš (PE), Milan Guba (PE), Róbert Molnár (ZM), Martin Hoppan (NR), Sebastián Valný (TO), Juraj Valný (TO)

Rajnoha – Perniš (2-0), Rajnoha – Guba (2-0), Rajnoha – Molnár (2-0), Rajnoha – Hoppan (2-1), Rajnoha – Valný Sebo (2-0), Rajnoha – Valný Juri (2-0)

Perniš – Guba (0-2), Perniš – Molnár (1-2), Perniš – Hoppan (1-2), Perniš – Valný Sebo (1-2), Perniš – Valný Juri (1-2)

Guba – Molnár (0-2), Guba – Hoppan (2-0), Guba – Valný Sebo (2-0), Guba – Valný Juri (2-0)

Molnár – Hoppan (2-0), Molnár – Valný Sebo (1-2), Molnár – Valný Juri (0-2)

Skryť Vypnúť reklamu

Hoppan – Valný Sebo (0-2), Hoppan – Valný Juri (0-2)

Valný Sebo – Valný Juri (0-2)

Poradie v B.skupine:

1.Vladimír Rajnoha (ZM) – 6-vyhratých zápasov, 12-1 – legy, spolu 12B

2.Milan Guba (PE) – 4-vyhraté zápasy a 2-prehraté, 8-4 – legy, spolu 8B

3.Juraj Valný (TO) – 4-vyhraté zápasy a 2-prehraté, 8-5 – legy, spolu 8B

4.Róbert Molnár (ZM) – 3-vyhraté zápasy a 3-prehraté, 7-7 – legy, spolu 6B

5.Sebastián Valný (TO) – 3-vyhraté zápasy a 3-prehraté, 6-7 – legy, spolu 6B

6.Martin Hoppan (NR) – 1-vyhratý zápas a 5-prehratých, 3-11 – legy, spolu 2B

7.Luboš Perniš (PE) – 6-prehratých zápasov, 4-12 – legy, spolu 0B

C.skupina:

Jaroslav Masaryk (PE), Marián Koryťák (ZM), Štefan Bilas (PE), Petr Ondra (CZ), Martin Szakmár (NR), Henrieta Holá (ZM), Karol Tomík (PE)

Masaryk – Koryťák (0-2), Masaryk – Bilas (0-2), Masaryk – Ondra (0-2), Masaryk – Szakmár (0-2), Masaryk – Holá (0-2), Masaryk – Tomík (0-2)

Koryťák – Bilas (0-2), Koryťák – Ondra (1-2), Koryťák – Szakmár (0-2), Koryťák – Holá (0-2), Koryťák – Tomík (0-2)

Bilas – Ondra (2-1), Bilas – Szakmár (0-2), Bilas – Holá (2-0), Bilas – Tomík (2-0)

Ondra – Szakmár (0-2), Ondra – Holá (1-2), Ondra – Tomík (2-0)

Szakmár – Holá (2-0), Szakmár – Tomík (2-0)

Holá – Tomík (2-1)

Poradie v C.skupine:

1.Martin Szakmár (NR) – 6-vyhratých zápasov, 12-0 – legy, spolu 12B

2.Štefan Bilas (PE) – 5-vyhratých zápasov a 1-prehratý, 10-3 – legy, spolu 10B

3.Henrieta Holá (ZM) – 4-vyhraté zápasy a 2-prehraté, 8-6 – legy, spolu 8B

4.Petr Ondra (CZ) – 3-vyhratá zápasy a 3-prehraté, 7-7 – legy, spolu 6B

5.Marián Koryťák (ZM) – 2-vyhraté zápasy a 4-prehraté, 5-9 – legy, spolu 4B

6.Karol Tomík (PE) – 1-vyhratý zápas a 5-prehratých, 4-10 – legy, spolu 2B

7.Jaroslav Masaryk (PE) – 6-prehratých zápasov , 0-12 – legy, spolu 0B

D.skupina:

Martin Ferencei (PE), Branislav Filípek (SE), Lukáš Guba (PE), Lukáš Bilas (PE), Oliver Novotný (ZM), Jaroslav Oprala (NR), Marián Košecký (TO)

Ferencei – Filípek (0-2), Ferencei – Guba (0-2), Ferencei – Bilas (2-0), Ferencei – Novotný (0-2), Ferencei – Oprala (0-2), Ferencei – Košecký (0-2)

Filípek – Guba (1-2), Filípek – Bilas (2-0), Filípek – Novotný (1-2), Filípek – Oprala (2-0), Filípek – Košecký (0-2)

Guba – Bilas (2-0), Guba – Novotný (0-2), Guba – Oprala (2-1), Guba – Košecký (2-0)

Bilas – Novotný (0-2), Bilas – Oprala (1-2), Bilas – Košecký (0-2)

Novotný – Oprala (2-1), Novotný – Košecký (2-1)

Oprala – Košecký (2-1)

Poradie v D.skupine:

1.Oliver Novotný (ZM) – 6-vyhratých zápasov, 12-2 – legy, spolu 12B

2.Lukáš Guba (PE) – 5-vyhratých zápasov a 1-prehratý, 10-4 – legy, spolu 10B

3.Marián Košecký (TO) – 3-vyhraté zápasy a 3-prehraté, 8-6 – legy, spolu 6B (9-šípiek 183bodov)

4.Branislav Filípek (SE) – 3-vyhraté zápasy a 3-prehraté, 8-6 – legy, spolu 6B (9-šípiek 114bodov)

5.Jaroslav Oprala (NR) – 3-vyhraté zápasy a 3-prehraté, 8-8 – legy, spolu 6B

6.Martin Ferencei (PE) – 1-vyhratý zápas a 5-prehratých, 2-10 – legy, spolu 2B

7.Lukáš Bilas (PE) – 6-prehratých zápasov, 1-12 – legy, spolu 0B

E.skupina:

Vladimír Polák (NZ), Monika Krúpová (NR), Oliver Longauer (PE), Paľo Longauer (PE), Martin Boszorád (PE), Paľo Buček (PE)

Polák – Krúpová (2-0), Polák – O.Longauer (2-0), Polák – P.Longauer (2-0), Polák – Boszorád (1-2), Polák – Buček (2-0)

Krúpová – O.Longauer (0-2), Krúpová – P.Longauer (1-2), Krúpová – Boszorád (0-2), Krúpová – Buček (1-2)

O.Longauer – P.Longauer (2-0), O.Longauer – Boszorád (2-0), O.Longauer – Buček (2-0)

P.Longauer – Boszorád (2-1), P.Longauer – Buček (2-0)

Boszorád – Buček (0-2)

Poradie v E.skupine:

1.Vladimír Polák (NZ) – 4-vyhraté zápasy a 1-prehratý, 9-2 – legy, spolu 8B

2.Oliver Longauer (PE) – 4-vyraté zápasy a 1-prehratý, 8-2 – legy, spolu 8B

3.Paľo Longauer (PE) – 3-vyhraté zápasy a 2-prehraté, 6- 6 – legy, spolu 6B

4.Martin Boszorád (PE) – 2-vyhraté zápasy a 3-prehraté, 5-7 – legy, spolu 4B

5.Paľo Buček (PE) – 2-vyhraté zápasy a 3-prehraté, 4-7 – legy, spolu 4B

6.Monika Krúpová (NR) – 5-prehratých zápasov, 2-10 – legy, spolu 0B

F.skupina:

Július Števica (PE), Juraj Stanko (ZM), Bronislav Bederka (PE), Lucka Saparová (ZM), Norbert Keszi (NZ), Lacko Boszorád (PE)

Števica – Stanko (1-2), Števica – Bederka (0-2), Števica – Saparová (2-0), Števica – Keszi (1-2), Števica – Boszorád (2-1)

Stanko – Bederka (0-2), Stanko – Saparová (2-0), Stanko – Keszi (2-0), Stanko – Boszorád (2-0)

Bederka – Saparová (2-1), Bederka – Keszi (0-2), Bederka – Boszorád (2-1)

Saparová – Keszi (0-2), Saparová – Boszorád (0-2)

Keszi – Boszorád (2-1)

Poradie v F.skupine:

1.Juraj Stanko (ZM) – 4-vyhraté zápasy a 1-prehratý, 8-3 – legy, spolu 8B

2.Norbert Keszi (NZ) – 4-vyhraté zápasy a 1-prehratý, 8-4 – legy, spolu 8B (9-šípiek 160bodov)

3.Bronislav Bederka (PE) – 4-vyhraté zápasy a 1-prehratý, 8-4 – legy, spolu 8B (9-šípiek 120 bodov)

4.Július Števica (PE) – 2-vyhraté zápasy a 3-prehraté, 6-7 – legy, spolu 6B

5.Lacko Boszorád (PE) – 1-vyhratý zápas a 4-prehraté, 5-8 – legy, spolu 2B

6.Lucka Saparová (ZM) – 5-prehratých zápasov , 1-10 – legy, spolu 0B

701DO:

A3 – Igor Bilka (NR) B3 – Juraj Valný (TO)

C3 - Henrieta Holá (ZM) D3 – Marián Košecký (TO)

E3 – Paľo Longauer (PE) F3 – Bronislav Bederka (PE)

Zo 701DO postúpili:

Paľo Longauer (PE), Igor Bilka (NR), Juraj Valný (TO) a Bronislav Bederka (PE)

Osemfinále:

Tomáš Kurdi (LV) – Bronislav Bederka (PE) – 2 – 0

Štefan Bilas (PE ) – Oliver Longauer (PE) – 1 – 2

Milan Guba (PE) – Juraj Stanko (ZM) – 2 – 0

Paľo Longauer (PE) – Oliver Novotný (ZM) – 0 – 2

Martin Szakmár (NR) – Juraj Valný (TO) – 1 – 2

Marek Hlavatý (NZ) – Vladimír Polák (NZ) – 1 – 2

Lukáš Guba (PE) – Norbert Keszi (NZ) – 2 – 0

Igor Bilka (NR) – Vladimír Rajnoha (ZM) – 2 – 1

Štvrťfinále:

Tomáš Kurdi (LV) – Oliver Longauer (PE) – 3 – 2

Guba Milan (PE) – Oliver Novotný (ZM) – 1 – 3

Juraj Valný (TO) – Vladimír Polák (NZ) – 1 – 3

Lukáš Guba (PE) – Igor Bilka (NR) – 1 – 3

Semifinále:

Tomáš Kurdi (LV) – Oliver Novotný (ZM) – 3 – 1

Vladimír Polák (NZ) – Igor Bilka (NR) – 3 – 1

Finále:

Tomáš Kurdi (LV) – Vladimír Polák (NZ) – 3 – 2

Celkové poradie 4.Ročník Cyrilov Pohár:

1.Tomáš Kurdi (LV)

2.Vladimír Polák (NZ)

3.Igor Bilka (NR)

3.Oliver Novotný (ZM)

4. až 8. Oliver Longauer (PE), Guba Milan (PE), Juraj Valný (TO), Guba Lukaš (PE)

9. až 16. Štefan Bilas (PE), Bronislav Bederka (PE), Juraj Stanko (ZM), Paľo Longauer (PE), Martin Szakmár (NR), Marek Hlavatý (NZ), Norbert Keszi (NZ), Vladimír Rajnoha (ZM)

17.Henrieta Holá (ZM)

18.Marián Košecký (TO)

19.Branislav Filípek (SE)

20.Jaroslav Oprala (NR)

21. a 22. Róbert Molnár (ZM) a Petr Ondra (CZ)

23.Juraj Mariš (ZM)

24.Miroslav Rajnoha (ZM)

25. a 26. Sebastián Valný (TO) a Július Števica (PE)

27.Martin Boszorád (PE)

28.Paľo Buček (PE)

29. a 30. Zdeno Snoha (PE) a Marián Koryťák (ZM)

31.Lacko Boszorád (PE)

32.Karol Tomík (PE)

33. a 34. Martin Hoppan (NR) a Martin Ferencei (PE)

35. a 36. Monika Krúpová (NR) a Ľubomír Perniš (PE)

37.Lucka Saparová (ZM)

38.Štefan Krúpa (NR)

39.Lukáš Bilas (PE)

40.Jaroslav Masaryk (PE)

Bingá: 180:

Oliver Novotný – 4x

Zdeno Snoha – 1x

Juraj Stanko – 1x

Vladimír Polák – 1x

Najväčšie zavretie:

Július Števica - 129

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  2. Hygge ako životný štýl
  3. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  5. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  6. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  7. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  8. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  9. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  10. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  1. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  2. Závod zamestnáva 500 ľudí. Tatravagónka v Trebišove má 50 rokov
  3. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  4. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  5. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  6. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  7. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  8. Budovanie zelenej značky
  9. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  10. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 21 094
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 20 977
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 17 566
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 716
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 323
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 058
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 501
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 366
  9. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020 7 267
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 204
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Rieka Handlovka a niektoré jej prítoky v Handlovej sa v utorok sfarbili do oranžova. Situáciou sa už zaoberá mesto.

4 h
ilustračné foto

Pozitívnych bolo 30 556 ľudí.

6 h
Ilustračné foto

V súvislosti s pandémiou nového koronavírusu vykonali hasiči v Trenčianskom kraji v roku 2020 celkovo 581 výjazdov.

11 h
Ilustračná foto.

Príspevok samospráva vyplácala od roku 2008 počas dvoch rokov, zrušila ho pre vtedajšiu hospodársku krízu.

11 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Po páchateľoch polícia intenzívne pátra.

9 h

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

25. jan

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

25. jan

Podľa aktuálne nastavených parametrov a údajov len z MOM, zriadených rezortom zdravotníctva, by si v Banskobystrickom kraji zopakovali testovanie v šiestich okresoch.

25. jan

Už ste čítali?