Sobota, 22. september, 2018 | Meniny má Móric

Cyrilov Pohár v klasických šípkach 501DO úspešný (FOTO+výsledky)

Turnaja sa zúčastnilo 40 hráčov nielen z okresu PE ale aj ďalekého okolia.

(Zdroj: Štefan Bilas)

PARTIZÁNSKE. Z Partizánskeho a okolia prišlo spolu 16 hráčov. Z Nitry prišlo 6 hráčov, z Nových Zámkov došli 3 hráči, zo Zlatých Moraviec došlo 9 hráčov, z Topoľčian došli 3 hráči, z Levíc 1 hráč Tomáš Kurdi, 1 hráč Senica Branislav Filípek a 1 hráč z Česka – Petr Ondra.

Hralo sa v 6 skupinách, z ktorých postúpili 2 najlepší do osemfinále a 3 v tabuľke si zahral 701DO o postup o 4. miesta do osemfinále.

A.skupina:

Juraj Mariš (ZM), Tomáš Kurdi (LV), Igor Bilka (NR), Zdeno Snoha (PE), Marek Hlavatý (NZ), Štefan Krúpa (NR), Miroslav Rajnoha (ZM)

Článok pokračuje pod video reklamou

Mariš – Kurdi (0-2), Mariš – Bilka (0-2), Mariš – Snoha (2-0), Mariš – Hlavatý (0-2), Mariš – Krúpa (2-0), Mariš – Rajnoha (2-0),

Kurdi – Bilka (2-1), Kurdi – Snoha (2-0), Kurdi – Hlavatý (2-0), Kurdi – Krúpa (2-0), Kurdi – Rajnoha (2-0)

Bilka – Snoha (1-2), Bilka – Hlavatý (2-1), Bilka – Krúpa (2-0), Bilka – Rajnoha (0-2)

Snoha – Hlavatý (0-2), Snoha – Krúpa (2-0), Snoha – Rajnoha (1-2)

Hlavatý – Krúpa (2-1) , Hlavatý – Rajnoha (2-1)

Krúpa – Rajnoha (1-2)

Poradie v A.skupine:

1.Tomáš Kurdi (LV) – 6-vyhratých zápasov , 12-1 – legy ,spolu 12B

2.Marek Hlavatý (NZ) – 4-vyhraté zápasy a 2-prehraté, 9-6 – legy, spolu 8B

3.Igor Bilka (NR) – 3-vyhraté zápasy a 3-prehraté, 8-7 – legy, spolu 6B

4.Juraj Mariš (ZM) – 3-vyhraté zápasy a 3-prehraté, 6-6 – legy, spolu 6B

5.Miroslav Rajnoha (ZM) – 3-vyhraté zápasy a 3-prehraté, 7-8 – legy, spolu 6B

6.Zdeno Snoha (PE) – 2-vyhraté zápasy a 4-prehraté, 5-9 – legy, spolu 4B

7.Štefan Krúpa (NR) – 6-prehratých zápasov , 2-12 – legy, spolu 0B

B.skupina:

Vladimír Rajnoha (ZM), Ľuboš Perniš (PE), Milan Guba (PE), Róbert Molnár (ZM), Martin Hoppan (NR), Sebastián Valný (TO), Juraj Valný (TO)

Rajnoha – Perniš (2-0), Rajnoha – Guba (2-0), Rajnoha – Molnár (2-0), Rajnoha – Hoppan (2-1), Rajnoha – Valný Sebo (2-0), Rajnoha – Valný Juri (2-0)

Perniš – Guba (0-2), Perniš – Molnár (1-2), Perniš – Hoppan (1-2), Perniš – Valný Sebo (1-2), Perniš – Valný Juri (1-2)

Guba – Molnár (0-2), Guba – Hoppan (2-0), Guba – Valný Sebo (2-0), Guba – Valný Juri (2-0)

Molnár – Hoppan (2-0), Molnár – Valný Sebo (1-2), Molnár – Valný Juri (0-2)

Hoppan – Valný Sebo (0-2), Hoppan – Valný Juri (0-2)

Valný Sebo – Valný Juri (0-2)

Poradie v B.skupine:

1.Vladimír Rajnoha (ZM) – 6-vyhratých zápasov, 12-1 – legy, spolu 12B

2.Milan Guba (PE) – 4-vyhraté zápasy a 2-prehraté, 8-4 – legy, spolu 8B

3.Juraj Valný (TO) – 4-vyhraté zápasy a 2-prehraté, 8-5 – legy, spolu 8B

4.Róbert Molnár (ZM) – 3-vyhraté zápasy a 3-prehraté, 7-7 – legy, spolu 6B

5.Sebastián Valný (TO) – 3-vyhraté zápasy a 3-prehraté, 6-7 – legy, spolu 6B

6.Martin Hoppan (NR) – 1-vyhratý zápas a 5-prehratých, 3-11 – legy, spolu 2B

7.Luboš Perniš (PE) – 6-prehratých zápasov, 4-12 – legy, spolu 0B

C.skupina:

Jaroslav Masaryk (PE), Marián Koryťák (ZM), Štefan Bilas (PE), Petr Ondra (CZ), Martin Szakmár (NR), Henrieta Holá (ZM), Karol Tomík (PE)

Masaryk – Koryťák (0-2), Masaryk – Bilas (0-2), Masaryk – Ondra (0-2), Masaryk – Szakmár (0-2), Masaryk – Holá (0-2), Masaryk – Tomík (0-2)

Koryťák – Bilas (0-2), Koryťák – Ondra (1-2), Koryťák – Szakmár (0-2), Koryťák – Holá (0-2), Koryťák – Tomík (0-2)

Bilas – Ondra (2-1), Bilas – Szakmár (0-2), Bilas – Holá (2-0), Bilas – Tomík (2-0)

Ondra – Szakmár (0-2), Ondra – Holá (1-2), Ondra – Tomík (2-0)

Szakmár – Holá (2-0), Szakmár – Tomík (2-0)

Holá – Tomík (2-1)

Poradie v C.skupine:

1.Martin Szakmár (NR) – 6-vyhratých zápasov, 12-0 – legy, spolu 12B

2.Štefan Bilas (PE) – 5-vyhratých zápasov a 1-prehratý, 10-3 – legy, spolu 10B

3.Henrieta Holá (ZM) – 4-vyhraté zápasy a 2-prehraté, 8-6 – legy, spolu 8B

4.Petr Ondra (CZ) – 3-vyhratá zápasy a 3-prehraté, 7-7 – legy, spolu 6B

5.Marián Koryťák (ZM) – 2-vyhraté zápasy a 4-prehraté, 5-9 – legy, spolu 4B

6.Karol Tomík (PE) – 1-vyhratý zápas a 5-prehratých, 4-10 – legy, spolu 2B

7.Jaroslav Masaryk (PE) – 6-prehratých zápasov , 0-12 – legy, spolu 0B

D.skupina:

Martin Ferencei (PE), Branislav Filípek (SE), Lukáš Guba (PE), Lukáš Bilas (PE), Oliver Novotný (ZM), Jaroslav Oprala (NR), Marián Košecký (TO)

Ferencei – Filípek (0-2), Ferencei – Guba (0-2), Ferencei – Bilas (2-0), Ferencei – Novotný (0-2), Ferencei – Oprala (0-2), Ferencei – Košecký (0-2)

Filípek – Guba (1-2), Filípek – Bilas (2-0), Filípek – Novotný (1-2), Filípek – Oprala (2-0), Filípek – Košecký (0-2)

Guba – Bilas (2-0), Guba – Novotný (0-2), Guba – Oprala (2-1), Guba – Košecký (2-0)

Bilas – Novotný (0-2), Bilas – Oprala (1-2), Bilas – Košecký (0-2)

Novotný – Oprala (2-1), Novotný – Košecký (2-1)

Oprala – Košecký (2-1)

Poradie v D.skupine:

1.Oliver Novotný (ZM) – 6-vyhratých zápasov, 12-2 – legy, spolu 12B

2.Lukáš Guba (PE) – 5-vyhratých zápasov a 1-prehratý, 10-4 – legy, spolu 10B

3.Marián Košecký (TO) – 3-vyhraté zápasy a 3-prehraté, 8-6 – legy, spolu 6B (9-šípiek 183bodov)

4.Branislav Filípek (SE) – 3-vyhraté zápasy a 3-prehraté, 8-6 – legy, spolu 6B (9-šípiek 114bodov)

5.Jaroslav Oprala (NR) – 3-vyhraté zápasy a 3-prehraté, 8-8 – legy, spolu 6B

6.Martin Ferencei (PE) – 1-vyhratý zápas a 5-prehratých, 2-10 – legy, spolu 2B

7.Lukáš Bilas (PE) – 6-prehratých zápasov, 1-12 – legy, spolu 0B

E.skupina:

Vladimír Polák (NZ), Monika Krúpová (NR), Oliver Longauer (PE), Paľo Longauer (PE), Martin Boszorád (PE), Paľo Buček (PE)

Polák – Krúpová (2-0), Polák – O.Longauer (2-0), Polák – P.Longauer (2-0), Polák – Boszorád (1-2), Polák – Buček (2-0)

Krúpová – O.Longauer (0-2), Krúpová – P.Longauer (1-2), Krúpová – Boszorád (0-2), Krúpová – Buček (1-2)

O.Longauer – P.Longauer (2-0), O.Longauer – Boszorád (2-0), O.Longauer – Buček (2-0)

P.Longauer – Boszorád (2-1), P.Longauer – Buček (2-0)

Boszorád – Buček (0-2)

Poradie v E.skupine:

1.Vladimír Polák (NZ) – 4-vyhraté zápasy a 1-prehratý, 9-2 – legy, spolu 8B

2.Oliver Longauer (PE) – 4-vyraté zápasy a 1-prehratý, 8-2 – legy, spolu 8B

3.Paľo Longauer (PE) – 3-vyhraté zápasy a 2-prehraté, 6- 6 – legy, spolu 6B

4.Martin Boszorád (PE) – 2-vyhraté zápasy a 3-prehraté, 5-7 – legy, spolu 4B

5.Paľo Buček (PE) – 2-vyhraté zápasy a 3-prehraté, 4-7 – legy, spolu 4B

6.Monika Krúpová (NR) – 5-prehratých zápasov, 2-10 – legy, spolu 0B

F.skupina:

Július Števica (PE), Juraj Stanko (ZM), Bronislav Bederka (PE), Lucka Saparová (ZM), Norbert Keszi (NZ), Lacko Boszorád (PE)

Števica – Stanko (1-2), Števica – Bederka (0-2), Števica – Saparová (2-0), Števica – Keszi (1-2), Števica – Boszorád (2-1)

Stanko – Bederka (0-2), Stanko – Saparová (2-0), Stanko – Keszi (2-0), Stanko – Boszorád (2-0)

Bederka – Saparová (2-1), Bederka – Keszi (0-2), Bederka – Boszorád (2-1)

Saparová – Keszi (0-2), Saparová – Boszorád (0-2)

Keszi – Boszorád (2-1)

Poradie v F.skupine:

1.Juraj Stanko (ZM) – 4-vyhraté zápasy a 1-prehratý, 8-3 – legy, spolu 8B

2.Norbert Keszi (NZ) – 4-vyhraté zápasy a 1-prehratý, 8-4 – legy, spolu 8B (9-šípiek 160bodov)

3.Bronislav Bederka (PE) – 4-vyhraté zápasy a 1-prehratý, 8-4 – legy, spolu 8B (9-šípiek 120 bodov)

4.Július Števica (PE) – 2-vyhraté zápasy a 3-prehraté, 6-7 – legy, spolu 6B

5.Lacko Boszorád (PE) – 1-vyhratý zápas a 4-prehraté, 5-8 – legy, spolu 2B

6.Lucka Saparová (ZM) – 5-prehratých zápasov , 1-10 – legy, spolu 0B

701DO:

A3 – Igor Bilka (NR) B3 – Juraj Valný (TO)

C3 - Henrieta Holá (ZM) D3 – Marián Košecký (TO)

E3 – Paľo Longauer (PE) F3 – Bronislav Bederka (PE)

Zo 701DO postúpili:

Paľo Longauer (PE), Igor Bilka (NR), Juraj Valný (TO) a Bronislav Bederka (PE)

Osemfinále:

Tomáš Kurdi (LV) – Bronislav Bederka (PE) – 2 – 0

Štefan Bilas (PE ) – Oliver Longauer (PE) – 1 – 2

Milan Guba (PE) – Juraj Stanko (ZM) – 2 – 0

Paľo Longauer (PE) – Oliver Novotný (ZM) – 0 – 2

Martin Szakmár (NR) – Juraj Valný (TO) – 1 – 2

Marek Hlavatý (NZ) – Vladimír Polák (NZ) – 1 – 2

Lukáš Guba (PE) – Norbert Keszi (NZ) – 2 – 0

Igor Bilka (NR) – Vladimír Rajnoha (ZM) – 2 – 1

Štvrťfinále:

Tomáš Kurdi (LV) – Oliver Longauer (PE) – 3 – 2

Guba Milan (PE) – Oliver Novotný (ZM) – 1 – 3

Juraj Valný (TO) – Vladimír Polák (NZ) – 1 – 3

Lukáš Guba (PE) – Igor Bilka (NR) – 1 – 3

Semifinále:

Tomáš Kurdi (LV) – Oliver Novotný (ZM) – 3 – 1

Vladimír Polák (NZ) – Igor Bilka (NR) – 3 – 1

Finále:

Tomáš Kurdi (LV) – Vladimír Polák (NZ) – 3 – 2

Celkové poradie 4.Ročník Cyrilov Pohár:

1.Tomáš Kurdi (LV)

2.Vladimír Polák (NZ)

3.Igor Bilka (NR)

3.Oliver Novotný (ZM)

4. až 8. Oliver Longauer (PE), Guba Milan (PE), Juraj Valný (TO), Guba Lukaš (PE)

9. až 16. Štefan Bilas (PE), Bronislav Bederka (PE), Juraj Stanko (ZM), Paľo Longauer (PE), Martin Szakmár (NR), Marek Hlavatý (NZ), Norbert Keszi (NZ), Vladimír Rajnoha (ZM)

17.Henrieta Holá (ZM)

18.Marián Košecký (TO)

19.Branislav Filípek (SE)

20.Jaroslav Oprala (NR)

21. a 22. Róbert Molnár (ZM) a Petr Ondra (CZ)

23.Juraj Mariš (ZM)

24.Miroslav Rajnoha (ZM)

25. a 26. Sebastián Valný (TO) a Július Števica (PE)

27.Martin Boszorád (PE)

28.Paľo Buček (PE)

29. a 30. Zdeno Snoha (PE) a Marián Koryťák (ZM)

31.Lacko Boszorád (PE)

32.Karol Tomík (PE)

33. a 34. Martin Hoppan (NR) a Martin Ferencei (PE)

35. a 36. Monika Krúpová (NR) a Ľubomír Perniš (PE)

37.Lucka Saparová (ZM)

38.Štefan Krúpa (NR)

39.Lukáš Bilas (PE)

40.Jaroslav Masaryk (PE)

Bingá: 180:

Oliver Novotný – 4x

Zdeno Snoha – 1x

Juraj Stanko – 1x

Vladimír Polák – 1x

Najväčšie zavretie:

Július Števica - 129

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  2. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  3. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  4. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  5. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  6. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  7. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  8. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  9. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  10. Najužitočnejšia appka
  1. Billa otvorila svoju 150. predajňu na Slovensku
  2. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  3. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  4. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  5. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  6. Polus Market – trh v srdci nákupného centra
  7. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  8. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  9. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  10. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  1. Najužitočnejšia appka 16 878
  2. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 15 882
  3. V O2 to s dátami poriadne prehnali 10 975
  4. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 9 588
  5. Do boja s plastovým odpadom na Slovensku vstúpil prvý reťazec 6 967
  6. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 6 346
  7. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur 5 959
  8. Arabská exotika: Top hotely v Ománe 5 156
  9. Nasledujúci týždeň budeme cestovať za polovicu 4 019
  10. Čerstvosť je o správnom skladovaní. Reportáž zo skladu Kauflandu 2 790

Hlavné správy z MY Horná Nitra

O funkciu primátora Handlovej má záujem jedna žena a piati muži

O funkciu primátora Handlovej prejavilo záujem šesť ľudí.

Nezamestnanosť v okrese Trenčín bola v auguste druhá najnižšia na Slovensku

Najvyššia miera nezamestnanosti bola v Trenčianskom kraji v auguste v okrese Prievidza, kde dosiahla úroveň 4,63 percenta.

Klasický jablkový sad v Koši za roky premenili na bio

Biojabĺčka si môžete nazbierať aj na hornej Nitre. Rodinný sad ponúka niekoľko druhov jabĺk, ktoré vydržia aj mesiace. Od ovocia v obchodoch sa líšia tým, že ich pestovali bez chemických postrekov.

KAM ZA FUTBALOM: Prehľad víkendových zápasov

Prinášame vám tradičnú ponuku všetkých futbalových stretnutí.

Prievidzskí zápasníci zaznamenali fantastický úspech (+FOTO)

Zápasnícky klub Baník Prievidza zorganizoval v športovej hale tradičné podujatie.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Víkend prinesie silné ochladenie, vietor i dážď

Zdá sa, že krátkym rukávom aspoň na nejaký čas odzvonilo.

Pripravte sa na zdržanie, v sobotu začnú opravovať diaľnicu D2

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) bude v nasledujúcich dňoch opravovať viaceré úseky diaľnice D2.

Trenčín v predĺžení zdolal MAC Budapešť

V drese domácich sa blysol Peter Ölvecký, ktorý strelil dva góly.

Vybrali SME

Už ste čítali?