PRIEVIDZA. Nitrianski volejbalisti vyrovnali stav série na 3:3. Prievidžania budú mať v rozhodujúcom dueli výhodu domácej palubovky.

„Keďže sme dva mečbaly nevyužili, dostali sa do ťažej situácie. Verím, že to však doma zvládneme a získame titul,“ uviedol manažér VK Prievidza Andrej Patúc.
Nitrania by sa mali nachádzať v psychickej výhode, no Patúc verí, že kohúti rozhodujúci súboj zvládnu.
„Náš tím na to má. Za celoročnú tvrdú prácu si double zaslúžime. Doteraz sme v celej sezóne prehrali len raz a verím, že druhýkrát sa to už nestane a sezónu zakončíme víťazstvom,“ dodal.
Fakt, že Prievidžania prehrali na domácej palubovke len raz pripisuje manažér VK divákom.
„Sú našim ôsmym hráčom a bez nich by to nešlo. Práve vďaka ním sme ťahali takúto famóznu sériu. A v stredu ich budeme extrémne potrebovať. Verím, že nás nesklamú a poženú nás za vysnívaným titulom. Spravíme preň všetko,“ uzavrel manažér prievidzského klubu.