Nájdete nás na webe

Nervák s rivalom, vyrovnanie prišlo sedem sekúnd pred koncom

V druhom kole nadstavbovej časti cestovali Nováčania do Bratislavy.

(Zdroj: archív - Ivan Mriška)

NOVÁKY. Súboj mali zverenci trénera Tkáča veľmi dobre rozbehnutý, no v poslednej štvrtine „vybuchli“ a nakoniec len remizovali 10:10.

EXTRALIGA

2. kolo, nadstavba:

Slávia UK Bratislava – KVP Nováky 10:10 (2:5, 2:1, 1:3, 5:1)

Najviac gólov: P. Tkáč, Gyurcsi a Nedbal po 2 - Hrivnák, Furman a Kováčik po 2, 200 divákov

Po minulotýždňovom vydretom víťazstve cestovali zverenci Petra Tkáča tentokrát do Bratislavy. So súperom, ktorého už veľmi dobre poznajú, začali výborne. Hneď v úvodnej osemminútovke domácich doslova zaskočili, keď skórovali až päťkrát. Bratislavčania dvoma gólmi skóre zápasu len korigovali. Minimálne dvojgólový náskok si hráči nováckeho KVP udržiavali aj v ďalšej fáze. Vždy keď domáci doťahovali, našiel sa niekto v tíme Petra Tkáča, kto našiel recept ako prekonať súperovho brankára. V tretej štvrtine dokonca Nováčania využili streleckú nemohúcnosť Slávie UK a svoj náskok ešte navýšili. Pred poslednou periódou svietilo na tabuli skóre 5:9. Vtedy už málokto z divákov veril, že sa domácim podarí zápas čo i len zdramatizovať. Opak bol však pravdou, Bratislavčania vyrukovali na Nováčanov s pressingovou obranou, strelili rýchle góly a vytvorili drámu. Nováčania boli zjavne týmto priebehom zaskočení, v útoku svoje šance nevyužili a darovali Slávii príležitosť na vyrovnanie. Tá ponúknutú možnosť využila a sedem sekúnd pred koncom strelila svoj piaty gól v poslednej štvrtine, celkovo desiaty, vďaka čomu stanovila konečné skóre zápasu 10:10. Hoci teda počas celého zápasu Nováčania stále viedli, z hlavného mesta odišli iba s jedným bodom. V druhom nadstavbovom zápase zdolal Šk Hornets Modrých Drakov 12:4.

1. Nemusím sa na nikoho spoliehať
  2. Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina?
  3. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch?
  10. Arca Brokerage House s výrazným nárastom aktív pod správou
  2. Štátny tajomník envirorezortu: Na sucho musíme byť pripravení.
  3. Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina?
  4. Uncovering Artificial Intelligence in Slovakia
  5. Digitalizácia dokumentov firmám ušetrí nielen peniaze
  6. Intenzívne sa rozvíjajúca spolupráca s čínskymi univerzitami
  7. Šariš obliekol svoje pivá do unikátneho šatu
  8. Chcete zažiť skvelú dovolenku 2018? Na toto netreba zabudnúť!

Martin Šrámka z Nitrice je univerzitným majstrom Európy v štandardných tancoch

Bývalý člen TK DOVETAN Diviaky nad Nitricou, spolu so svojou tanečnou partnerkou Erikou Ferrarou z Talianska, sa predstavili na univerzitných majstrovstvách.

V Prievidzi pribudnú ďalšie parkovacie miesta. Obyvatelia ktorej lokality sa môžu tešiť?

Spevnené plochy chce mesto vybudovať ešte v tomto roku. Chce tak predísť poškodzovaniu zelene a znečisťovaniu komunikácii.

Nad Bojnicami vyrastá nová turistická atrakcia

Vyhliadková veža návštevníkom ponúkne prekrásny výhľad na hornú Nitru.

Koho považujú za favorita MS osobnosti regiónu hornej Nitry?

V Rusku dlho začal očakávaný šampionát.

Prievidzskí minigolfisti predviedli v českej extralige vynikajúci výkon

Uplynulú nedeľu sa v pražskom Radotíne konalo štvrté kolo českej extraligy v minigolfe.