Sobota, 27. február, 2021 | Meniny má AlexanderKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM: Prehľad víkendových zápasov

Prinášame tradičnú ponuku všetkých futbalových stretnutí.

(Zdroj: archív - Mário Frimmel)

DOSPELÍ

III. LIGA - 15. 10. o 14.30 h Šaľa - Neded (Otiepka, Klabník, Šamaj, Marci), Veľký Meder - Gabčíkovo (Sárai, M. Farkaš, Ábel, Lukács), Horná Nitra - Dubnica (Husár, K. Birkus, Toběrný, Očkovský), Nové Zámky - Led. Rovne (Valentová, Juhás, Jančok, Kútny), 16. 10. o 10.30 h FC Horses - Púchov (Patrovič, Cabaj, Tarabus, Révay), o 14.00 h Šurany - Topoľčany (Santa, Hagara, Žiak, Peťovský), DAC B/Vrakúň - Komárno (Drobec, Grolmus, Blaháč, Rosa), ViOn B Vráble - Beluša (A. Gádoši, Martinovský, Tokoš, Kysel), Galanta - Nemšová (Matulová, Štrba, Bojda, Valach). voľno – V. Ludince. Dohrávka: 12. 10. o 14.30 h Nemšová – FC Horses (Bezák, Hagara, Klabník, Gábor).

Skryť Vypnúť reklamu

V. LIGA SEVER - 15. 10. o 14.30 h Z. Kostoľany - Ladce (Markech, Kusý, Boledovič, Kubica), o 14.30 h Bošany - Opatová (Molnár, V. Magdolen, Rečka, Štrba), 16. 10. o 11.00 h Chocholná-Velčice - Plevník-Drienové (Gál, Bányi, Belenský, Mikušovič), o 14.00 h Kanianka - Cigeľ (M. Magdolen, Sliepka, Caňo, Drozd), Veľké Uherce - Stará Turá (Hromádka, Mráz, Blažek, Hložka), Tr. Turná - Streženice (Pacher, J. Kováč, Kiš, Bulík), Uhrovec - Brvnište (M. Grznár, Buranský, Trenčanský, Šálek), Podolie - Horovce (Z. Kukan,. Rečka, D. Kukan, Karnay).

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 11. kolo - 16.10. o 14.00 hod. - Lehota pod Vtáčnikom - Kamenec pod Vtáčnikom (D, Stránsky, Hudák, D), Rudnianska Lehota - Skačany (D, Bereš,Valach, D), Sebedražie - Dolné Vestenice (D, Paulovič, Horeháj), Diviacka Nová Ves - Dežerice (Ficel,Jurík, Zaťko B., Duchovič), 15.10. 14.00 Nitrianske Pravno - Malá Hradná (Pánis, Vážny, Deraj), 15.10. 14.00 Kolačno - Nitrianske Sučany (Kluka, Ďatelinka, Grznár,Pastierik), 15.10. 14.00 Malá Čausa - Nitrianske Rudno (Zaťko T., Struhár, Lazar st.), 16.10. 11.00 Veľké Bielice – FC Baník HN Handlová (Krchlík, Bolfa, Híreš, Gelačák)

Skryť Vypnúť reklamu

I. TRIEDA - 11. kolo - 16.10. o 14.00 hod. - Opatovce nad Nitrou - Poruba (D, Sliepka st., Jančich, D), Koš - Kľačno (Čulaga B., Mendel, Mareček, Hudák), Malinová - Oslany (Gajarský, Švolík M., Zaťko T,. Važan), Bystričany - Čereňany (D, D, Gebrlín, D), Chren.-Brusno - Ráztočno (D, D, Boška T., Balco), 15.10. 14.00 Iskra Nováky - Valaská Belá (Hodas, Majzlan J., Majzlan B., Balco), 15.10. 14.00 Hradec - Pravenec (Guľváš, Švolík M., Gebrlín, Važan)

II. TRIEDA - 9. kolo - 16.10. o 14.00 hod. - 15.10. 14.00 Podhradie - Diviaky nad Nitricou (Janík, Svitok, Boško K.), Veľká Lehôtka - Veľká Čausa (Struhár, Žiak S.), Bojnice - Tužina (Deraj, Pánis, Gatial, D.), v Diviakoch nad Nitricou Ješkova Ves/Banky – Ned.-Brezany (Duhina, Duhinová, Letavay), 15.10. 14.00 Temeš - Liešťany (Mokran, Bebjak, Lacík)

Skryť Vypnúť reklamu

DORAST

II. LSDZ a LMDZ - 15. 10. o 10.00 a 12.30 h Komárno – PFA ViOn (Z. Fehér, Bogár, Jeremias), Topoľčany - Petržalka (Laco, Čulák, Meluš), P. Bystrica - Nové Zámky (Papuča, Fúrik, Tarabus), Skalica - Lok. Trnava (Otrubčák, Obeda, Patka), Púchov - Myjava (Hrenák, Ďurčo, Hromádka), 16. 10. o 10.00 a 12.30 h Horná Nitra - Gabčíkovo (Gašparovič, Bezák, Jakubis), Dubnica - Levice (Otiepka, Hulínek, Kubica).

IV. LIGA SZ - 15. 10. o 12.30 h Beluša - Bošany (Murín, Bečka), o 14.30 h Tr. Stankovce – D. Vestenice (Maráz, Košťál), Tr. Turná - Dolná Súča (Majcher, Čaja), Mokrý Háj – N. Dubnica (Černek, Tokoš), Borčice - Led. Rovne (Hulínek, Ševčík), 16. 10. o 10.00 h Nemšová - Holíč (Fabian, Poruban), o 11.30 h Kúty – N. Rudno (Otrubčák, Černek), Kanianka má voľno.

V. LIGA SEVER - 15. 10. o 14.30 h Domaniža - Stará Turá (Tellechea, ObFZ), H. Poruba – Klát. N. Ves (R. Kováčik, Burian), Selec - Košeca (Sokol, ObFZ), Turani - Streženice (D. Kováčik, ObFZ), Bošáca - Chynorany (Bulko, Baňár), 16. 10. o 11.00 h Častkovce - Drietoma (Šlosár, Meluš), o 11.30 h Ladce – Nedožery-Brezany (Ondráš, Klabník), Prečín – Melčice-Lieskové (Papuča, ObFZ).

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 11. kolo - 16.10. o 11.30 hod. - Sebedražie - Skačany (Paulovič, Horeháj), Uhrovec - Čereňany (Janík, Boško K.), 15.10. 11.30 Nitrianske Pravno – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (Vážny, Deraj), 15.10. 11.30 Veľké Uherce – Chren.-Brusno (Ďatelinka, Grznár), 15.10. 11.30 Lehota pod Vtáčnikom - Dolné Naštice (Lazar ml., Kamdem), 15.10. 14.00 Veľké Bielice - Pravenec (Horeháj, Chrenková), 16.10.10.00 Šimonovany-Partizánske - Žabokreky nad Nitrou (Cvešper M., Kluka)

I. TRIEDA - 9. kolo - 16.10. o 11.30 hod. - Rudnianska Lehota - Cigeľ (Bereš, Valach), Zemianske Kostoľany - Opatovce nad Nitrou (D, D), Diviacka Nová Ves - Kamenec pod Vtáčnikom (Jurík, Zaťko B.). 15.10. 11.30 Hradec - Valaská Belá (Švolík M., Gebrlín)

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 15. 10. o 10.00 a 12.00 h PFA ViOn - Púchov (Kozolka, Božik, Ribarič), Senica – FC Nitra (Černek, Martinovský, Tokoš), Trenčín - Karlova Ves (Košťál, Hulínek, Maráz, v Tr. Tepliciach), Slovan – Dun. Streda (BFZ), Petržalka – Levice (BFZ), 16. 10. o 10.00 a 12.00 h Horná Nitra - Myjava (Švolík, Hrabaj, Mihál, v Handlovej), Trnava - Inter (Szalai, L. Turba, Jordanov).

I. LMŽ U13, U12 – 15. 10. o 10.00 a 11.30 h Dun. Streda – Trenčín (R), Karlova Ves – Senica (R), Inter – Trnava (R), Myjava – Petržalka (R), 16. 10. o 10.00 a 11.30 h Levice - PFA ViOn (R), Púchov - Horná Nitra (R), o 12.30 a 14.00 h FC Nitra – Slovan  (R).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 15. 10. o 10.00 a 12.00 h N. Pravno - Led. Rovne (Ahmed, Plecho, v Pravenci), Nováky - Nová Dubnica (Matuška, Blaháč), N. Rudno - Nové Mesto (Pa. Šamko, Pe. Šamko), Nemšová - Horovce (Čaja, Majcher), Kanianka má voľno.

III. TŽS - 8. kolo - 16.10. o 10.00 hod. - Opatovce nad Nitrou - Kľačno (Gatial D.), Chren.-Brusno - Poruba (Struhár), 13.10. 15.00 Sebedražie - Malinová (Jurík), 15.10. 10.00 Cigeľ - Koš (Sobota)

III. TŽJ - 8. kolo - 16.10. o 10.00 hod. - Dolné Vestenice - Liešťany (Kohút), Diviacka Nová Ves - Zemianske Kostoľany (Hrdý), 16.10. 09.30 Čereňany - Valaská Belá (Sliepka st.), 16.10. 11.30 Bystričany - Oslany (Gebrlín)

ŽENY

II. liga Ženy sk. B - 15. 10. o 15.00 h Horná Nitra - Ružomberok (Barta, Žiak), 16. 10.  o 14.00 h Beluša - Bánovce (Šamaj), Trenčín - voľno.

I. liga žiačky sk. B - 15. 10. o 13.00 h Beluša - Bánovce (Miakiš), o 15.00 h Horná Nitra - Tr. Teplice (Švolík), 16. 10. o 16.00 h Trenčín - Dubnica (Poruban, v Tr. Stankovciach), Topoľčany a P. Bystrica voľno.

SLOVENSKÝ POHÁR - 3. kolo - 12. 10. o 14.30 h Šaľa - Tr. Teplice (Šima, Jančok, Škadra), Horná Nitra - Myjava (Gašparovič, Blaháč, Grolmus).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  2. Žabka expanduje na západe krajiny, hľadá nadšených podnikateľov
  3. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme
  4. Petit Press a RegioMedia rozbiehajú spoločný predaj v regiónoch
  5. Volkswagen Tiguan: takto by malo vyzerať rodinné auto!
  6. V sobotu do bezpečného Ománu so zľavou 486 eur
  7. Geis pomáha zvládať komplikácie v cezhraničnej preprave
  8. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje
  9. Online zľavy: Viete, kde ich vyhľadať?
  10. Šanca pre mladé talenty
  1. O2: Mentálne zdravie zamestnancov je pre nás veľkou prioritou
  2. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  3. Varso Tower od HB Reavis je najvyššou budovou v EÚ
  4. Dáma s pávím pierkom
  5. Slovensko zasiahla vlna nárastu dopytu po produktoch na kĺby!
  6. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť
  7. Získaj náskok pred štartom
  8. 2. ročník Social Awards Slovakia prichádza
  9. MetLife spustila online nahlasovanie poistných udalostí
  10. Minulý rok boli v priemere ukradnuté takmer tri autá denne
  1. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme 18 154
  2. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje 9 958
  3. Volkswagen Tiguan: takto by malo vyzerať rodinné auto! 8 513
  4. Séria dvoch príloh: Angličtina nielen pre maturantov 8 410
  5. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID 8 095
  6. V sobotu do bezpečného Ománu so zľavou 486 eur 7 544
  7. 10 vecí, kvôli ktorým do banky už chodiť nemusíte 6 570
  8. Príbeh Patrika Tkáča a J&T, Lidl verzus Tesco a investičné tipy 5 490
  9. Ako vyzerá majetok Slovákov? Zvyšuje sa najmä z jedného dôvodu 5 316
  10. Zažite farebný Marakéš a hory Atlasu so slovenským sprievodcom 4 852
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Testovacie tímy s baletkou a spevákom.

V sobotu predpoludním v odberných miestach v CVČ pripravili mladí umelci – baletka a spevák, krátky kultúrny program. Svojím prejavom chceli tamojším testovacím tímom poďakovať a povzbudiť ich v práci, ktorú robia každý víkend.

5 h

V piatok pribudlo na Slovensku 2 848 nových prípadov nákazy ochorením COVID-19. Laboratóriá vykonali celkovo 15 731 PCR testov. Pribudlo ďalších 109 úmrtí.

9 h

Obvineniu z prečinu krádeže čelí 24-ročný muž z Prievidze, ktorý v jednom z obchodných domov v Partizánskom ukradol televízor.

11 h
Polícia kontrolovala aj posádky áut.

Dodržiavanie protipandemických opatrení a nariadení kontroluje na cestách a v okolí miest s veľkou koncentráciou ľudí na celom území Trenčianskeho samosprávneho kraja zvýšený počet policajtov.

26. feb

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Stalo sa tak vo štvrtok 25. februára.

26. feb

Hlavný ťah je neprejazdný v oboch smeroch.

26. feb

Mladíkov Opel Zafira nasnímala kamera na kruhovej križovatke pri Starej Bystrici.

26. feb

Lekári v uplynulom týždni nahlásili 386 ľudí chorých na chrípku a chrípke podobným ochoreniam.

26. feb

Už ste čítali?