Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM: Prehľad víkendových zápasov

Prinášame vám tradičnú ponuku všetkých futbalových stretnutí.

(Zdroj: archív - Anton Haluš)

DOSPELÍ

III. LIGA - 19. kolo - 28. 9. o 15.30 h Veľký Meder - Šurany (Papuča, Klabník, Tarabus, Rosa), Gabčíkovo - Púchov (Fehér, Juhás, M. Krivošík, Kysel), Led. Rovne - Beluša (Havran, Bojda, Kišš, Franek), ViOn B Vráble - Komárno (Patrovič, Hodoško, Cabaj, Kútny), Nemšová – V. Ludince (Valent, Vajíček, V. Kukan, Peťovský), Dubnica - Topoľčany (Šima, Jančok, M. Farkaš, Matejčík), Horná Nitra - Neded (Sárai, Ábel, Štrba, Kováč), Galanta - DAC B/Vrakúň (Otiepka, Martinovský, Tokoš, Bachratý), Nové Zámky - Šaľa (Gašparovič, Žiak, Hagara, Bott), FC Horses - voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

9. kolo - 1. 10. o 14.30 h Šaľa – V. Ludince (Patrovič, Cabaj, Hodoško, Gábor), Veľký Meder - Nemšová (Drobec, Blaháč, Grolmus, Očkovský), Nové Zámky - Dubnica (Matulová, Tokoš, Martinovský, Valach), 2. 10. o 10.30 h FC Horses V. Úľany - Led. Rovne (Pecek, K. Birkus, Štrba, Kubica), o 14.30 h Neded - Komárno (Španka, M. Krivošík, Juhás, Bott), DAC B/Vrakúň - Topoľčany (Bezák, Žiak, Klabník, Franek), Šurany - Beluša (Valentová, Vajíček, Jančok, Lukács), ViOn B Vráble - Gabčíkovo (Santa, V. Kukan, Toběrný, Marci), Galanta - Horná Nitra (Hulínek, Tarabus, Šamaj, Révay), Púchov – voľno.

V. LIGA SEVER - 1. 10. o 14.30 h Z. Kostoľany - Streženice (Hybský, Martiška, Bleho, Valko), Kanianka - Stará Turá (Kovačic, Mogyorósi, Bényi, Košecký), 2. 10. o 11.00 h Chocholná-Velčice - Horovce (Fodor, Baláž, Trnka, Drozd), o 14.30 h Ladce - Cígeľ (Kusý, Kubica, Markech, Kováč), Uhrovec - Opatová (Jančovič, Frič, Urbanovič, Kvaššay), Tr. Turná - Brvnište (M. Mokrý, Miksa, Páleník, Štrba), V. Uherce - Plevník-Drienové (Ševčík, R. Kováčik, Burian, Simon), Podolie - Bošany (Remeň, Strečko, Zemko, Vánik).

Skryť Vypnúť reklamu

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 9. kolo - 2.10. o 14.30 hod. - Nitrianske Sučany - Malá Hradná (Ficel, Zaťko B., Jurík, Kozinka), Lehota pod Vt. - Dolné Vestenice (D, Valach, Bolfa, D), Rud. Lehota - Dežerice (D, Stránsky, Hudák, D), Sebedražie – FC Baník HN Handlová (Vážny, Hrdý, Michale), Div. Nová Ves – Nitr. Rudno (D, Janík, D, D), 1.10. 14.30 Nitr. Pravno - Kamenec pod Vt. (Guľváš, Hodas, Lazar st.), 1.10. 14.30 Kolačno - Skačany (Šugra, Krchlík, Petrek, Zábojník), 2.10.  11.00 Veľké Bielice - Malá Čausa (Ďatelinka, Paulovič, Mikoláš, Duchovič)

I. TRIEDA - 9. kolo - 2. 10. o 14.30 hod. - Kľačno - Poruba (D, Majzlan J., Majzlan B., D), Opatovce nad Nitr. - Oslany (D, Mendel, Mareček, D), Koš - Valaská Belá (Zaťko T., Struhár, Kamden, Balco), Malinová - Čereňany (Guľváš, Gebrlín, Žiak S., Hudák), Bystričany - Ráztočno (Boško K. ,Lazar ml., Sobota, Važan), 1.10. 14.30 Iskra Nováky - Pravenec (Bebjak, Horeháj, Cvešper M., Gelačák), 1.10.  14.30 Hradec – Chren.-Brusno (Pánis, Deraj, Švolík M., Balco)

Skryť Vypnúť reklamu

II. TRIEDA - 7. kolo - 2.10. o 14.30 hod. - Diviaky nad Nitricou - Liešťany (Pánis, Deraj), Temeš - Veľká Čausa (Gajarský, Svitok), Bojnice – Ned.-Brezany (Jančich, Sliepka st.), 1.10. 14.30 Podhradie - Tužina (Michale, Hrdý, Vážny), 2.10.  13.30 Nitrica - Ješkova Ves/Banky (Čulaga B., Morávková)

DORAST

II. LSDZ a LMDZ - 1. 10. o 10.00 a 12.30 h Horná Nitra - Karlova Ves (Bezák, Gašparovič, Ahmed), Skalica - Myjava (Santa, Benko, Juhás), Lok. Trnava - Gabčíkovo (Šima, Pecek, Jančok), Komárno - Petržalka (Sárai, Valko, Bircsák), Púchov – PFA ViOn (Papuča, Miakiš, Janček), Domino – Levice (BFZ), 2. 10. o 10.00 a 12.30 h Topoľčany - P. Bystrica (Drobec, Turba, Pucher), Dubnica - Nové Zámky (Gašparovič, Caňo, Hagara).

IV. LIGA SZ - 1. 10. o 12.30 h Beluša – D. Vestenice (Ondráš, Oselský), o 14.30 h Tr. Turná - Led. Rovne (Murín, Sokol), Tr. Stankovce – N. Dubnica (Poruban, Bečka), Borčice – N. Rudno (Fabian, Vyletelka), 2. 10. o 10.00 h Nemšová - Dolná Súča (Oselský, Ondráš), o 12.00 h Holíč - Vrbové (Černek, ObFZ), Kanianka - Bošany (Šandrik, Blaháč), Mokrý Háj - Kúty (Martinovský, Tokoš).

V. LIGA SEVER - 1. 10. o 14.00 h Domaniža - Ladce (Fúrik, Klabník), Prečín - Nedožery-Brezany (Tellechea, Černej), o 14.30 h Klát. N. Ves - Drietoma (Žember, Goga), H. Poruba - Streženice (Pavlačková, Ďurčo), Turani – Melčice-Lieskové (D. Kováčik, Kubica), Selec - Chynorany (Burian, Ševčík), Bošáca - Stará Turá (Čaja, R. Kováčik), 2. 10. o 11.30 h Častkovce - Košeca (Košťál, Hužovič). Dohrávka: 27. 9. o 16.30 h Bošáca - Ladce (D. Kováčik, Révay).

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 9. kolo - 2.10. o 12.00 hod. - Sebedražie - Pravenec (Hrdý, Michale), Uhrovec - Žabokreky nad Nitrou (Duhinová, Duhina), 1.10. 12.00 Nitrianske Pravno - Dolné Naštice (Hodas, Lazar st.), 1.10.  12.00 Veľké Uherce - Skačany (Sliepka st., Jančich), 1.10.  12.00 Lehota pod Vtáčnikom - Čereňany (Hrdý ,Vážny), 1.10.  14.00 Veľké Bielice - Šimonovany-Partizánske (Mikoláš, Grznár), 2.10.  11.30 Chren.-Brusno – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (Struhár, Kamden)

I. TRIEDA - 7. kolo - 2.10. o 12.00 hod. - Rud. Lehota - Kamenec pod Vt. (Stránsky, Hudák), Zem. Kostoľany - Valaská Belá (Lazar ml., Sobota), 1.10. 12.00 Hradec - Liešťany (Deraj, Švolík M.), 1.10.  14.30 Opatovce nad Nitr. - Cigeľ (Struhár, Morávková)

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 1. 10. o 10.00 a 12.00 h Trenčín – FC Nitra (Kasala, Cvešper, Hanek), PFA ViOn - Inter (Božik, Ribarič, Debnár), Horná Nitra - Karlova Ves (Feranec, Hagara, M. Mokrý, v Handlovej), Petržalka – Púchov (BFZ), Slovan – Senica (BFZ), 2. 10. o 10.00 a 12.00 h Levice - Myjava (Havran, Chlebo, Búri), Trnava - Dun. Streda (D. Kováčik, Čaja, Bulko).

I. LMŽ U13, U12 - 1. 10. o 10.00 a 11.30 h Myjava - PFA ViOn (R), Karlova Ves - Slovan (R), Inter - Horná Nitra (R), 2. 10. o 10.00 a 11.30 h Dun. Streda - Petržalka (R), Púchov - Levice (R), Senica - Trenčín (R), FC Nitra – Trnava hrajú 19. 10. o 14.00 a 15.30 h.

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 1. 10. o 10.00 a 12.00 h Nováky - Nové Mesto (Hrabaj, Mihál, v Kamenci p/Vt.), Nemšová - Kanianka (Fabian, Vyletelka), Horovce – N. Dubnica (Oselský, Šamaj), N. Pravno – N. Rudno (Jakubis, Sliepka), Led. Rovne majú voľno. Dohrávka: 29. 9. o 15.00 a 16.45 h Kanianka - Led. Rovne (M. Mokrý, Blaháč).

III. TŽS - 6 kolo - 2.10. o 10.00 hod. - 1.10.  10.00 Sebedražie - Kľačno (Jurík), Malinová - Tužina (Gebrlín), Opatovce nad Nitrou - Koš (Majzlan J.), Cigeľ – Ned.-Brezany (Zaťko B.), 2.10.  09.30 Chren.-Brusno – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (Stránsky)

Predohrávané 7. kolo - 5.10. o 16.00 hod. - FC Baník HN Prievidza & Handlová - Sebedražie (Lazar st.)

III. TŽJ - 6. kolo - 2. 10. o 10.00 hod. - Dolné Vestenice - Lehota pod Vtáčnikom (Bebjak), Diviacka Nová Ves - Valaská Belá (Michale), 2.10.  12.00 Bystričany - Čereňany (Jančich), 2.10.  12.00 Liešťany - Zemianske Kostoľany (Janík)

ŽENY

SP - 2. kolo - 28. 9. o 15.00 h P. Bystrica - Tr. Teplice (Oselský, Černej, Ďurčo), Topoľčany - Myjava (Košecký, L. Grznár, M. Grznár), Trnava - Šaľa (Kalčík, Benko, Bartko), Horná Nitra - Nové Zámky (Ahmed, Mihál, Hrabaj).

II. liga Ženy sk. B - 2. 10. o 14.00 h Trenčín - P. Bystrica (Hromádka, Gašparíková), Beluša - Horná Nitra (Hrenák), Topoľčany – voľno.

I. liga žiačky sk. B - 29. 9. o 17.00 h Trenčín - P. Bystrica (Sokol), 1. 10. o 15.00 h Beluša - Horná Nitra (Hrenák), 2. 10. o 17.30 h Topoľčany - Dubnica (Patrovič). Dohrávka: 29. 9. 16.00 Tr. Teplice - Topoľčany (Murín).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  10. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  1. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  4. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  5. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  6. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  7. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  8. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  9. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  10. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 29 540
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 26 910
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 12 023
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 10 487
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 477
  6. Ohlúpli sme počas Covid roka? 8 073
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 512
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 461
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 329
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 4 971
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Britský variant koronavírusu potvrdili už aj vo vzorkách z okresu Prievidza

Takzvaný britský variant koronavírusu odhalili v dvoch z troch skúmaných vzoriek z prievidzského okresu.

Zdravotníčka testuje odobratú vzorku.

Testovanie: S celoplošným testovaním pomôže samosprávam aj TSK

Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) pomôže samosprávam v kraji s celoplošným testovaním antigénovými testami.

FOTO: Rybník sa zmenil na hokejový a korčuliarsky areál

Rybník sa počas zimných mrazivých dní mení na miesto pre športy.

Mladý vodič prekročil v Ráztočne rýchlosť, bol pod vplyvom alkoholu

Vodič sa policajtom priznal, že pil do neskorých nočných hodín biele víno a myslel si, že nemôže nafúkať.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Frajeri jazdili autom po zamrznutej priehrade, prelomil sa ľad

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

Prehľad: Kde sa môžete dať otestovať

Ľudia môžu využiť aj testovacie miesta v blízkom okolí.

Už ste čítali?