Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM: Prehľad víkendových zápasov

Prinášame vám ponuku všetkých futbalových stretnutí na víkend.

(Zdroj: archív - Anton Haluš)

DOSPELÍ

III. LIGA - 24. 9. o 15.30 h Topoľčany - Neded (Gašparovič, Bojda, M. Farkaš, Kováč), Komárno - Galanta (Santa, M. Krivošík, Tokoš, Hromník), Dubnica - Veľký Meder (Valentová, V. Kukan, Toběrný, Franek), Púchov - Šurany (A. Gádoši, Jančok, Vajíček, Košecký), 25. 9. o 15.30 h Led. Rovne - ViOn B Vráble (Otiepka, Tarabus, Žiak, Kysel), V. Ludince - DAC B/Vrakúň (Drobec, Blaháč, Grolmus, Valach), Beluša - Šaľa (Patrovič, Cabaj, Hodoško, Kubica), Horná Nitra - Nové Zámky hrajú 5. 10. o 15.00 h, Nemšová – FC Horses hrajú 12. 10. o 14.30 h, Gabčíkovo má voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

V. LIGA SEVER - 24. 9. o 15.30 h Stará Turá - Ladce (Kúdela, Zemko, Búri, Grznár), Bošany - Uhrovec (Z. Kukan, Rečka, D. Kukan, Drozd), 25. 9. o 15.30 h Opatová - Chocholná-Velčice (Vyletelka, Kubica, Pavlačková, Jambor), Cigeľ - Podolie (Gál, M. Turba, Bányi, Štrba), Streženice - Kanianka (Rusinko, Smaženka, Srnec, Gróf), Plevník-Drienové – Z. Kostoľany (Baňár, Révay, Majcher, Karnay), Brvnište – V. Uherce (Kusý, Markech, D. Kováčik, Pacher), Horovce - Tr. Turná (Pivarček, Sklenár, Ágg, Kučera). Dohrávka: 21. 9. o 17.00 h Ladce ˗ Brvnište (Fodor, Baláž, Jančovič, Vánik).

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 8. kolo - 25.9. o 15.30 hod. - Malá Hradná - Veľké Bielice (Šugra, Valach, Petrek), Malá Čausa – Div. Nová Ves (D, Ficel, Jurík), Nitr. Rudno - Sebedražie (Stránsky, Lazar st., Hudák, Hudá), Skačany – Nitr. Pravno (Paulovič, Ďatelinka, Mokran, Pastierik), Kamenec pod Vt. - Nitrianske Sučany (D, Pánis, Deraj), 24.9. 15.30 FC Baník HN Handlová – Rud. Lehota (Gebrlín, Janík, Sobota), 24.9. 15.30 Dežerice - Lehota pod Vtáčnikom (Kluka, Jančich, Bereš, Gelačák), 24.9. 15.30 Dolné Vestenice - Kolačno (Grznár, ZsFZ, ZsFZ, Zábojník)

Skryť Vypnúť reklamu

I. TRIEDA - 8. kolo - 25.9. o 15.30 hod. - Poruba - Hradec (D, Struhár, Ševčík, Gelačák), Chren.-Brusno - Bystričany (Vážny, Hrdý,Michale, D), Ráztočno - Iskra Nováky (D, Gajarský, Mareček, Balco), Pravenec - Malinová (D, Boško K., Bukovský, D), Valaská Belá - Opatovce nad Nitrou (Janík, Gebrlín, Sobota, Važan), 24.9. 12.00 Oslany - Kľačno (Horeháj, Cvešper M., Bebjak, Pastierik), 24.9. 15.30 Čereňany - Koš (Hodas, Ševčík, Struhár, Važan)

II. TRIEDA - 6. kolo - 25.9. o 15.30 hod. - Liešťany - Nitrica (Hodas, Gatial,D.), v Diviakoch nad Nitricou Ješkova Ves/Banky - Bojnice (D, D), Ned.-Brezany - Veľká Lehôtka (ZsFZ, ZsFZ), Tužina - Temeš (Majzlan J., Majzlan B.), 24.9. 15.30 Veľká Čausa - Diviaky nad Nitricou (Lazar ml., Lazar st., Kamdem )

DORAST

II. LSDZ a LMDZ – 17. kolo - 21. 9. o 10.00 a 12.30 h Nové Zámky - Myjava (Darnadi, Berec, Debnár), o 14.00 a 16.00 h Levice – PFA ViOn (Havran, M. Farkaš, Štrba), o 14.00 a 16.30 h Komárno - Skalica (Révai, Voros, Zemko), 22. 9. o 14.00 a 16.00 h Topoľčany - Lok. Trnava (Laco, Meluš, Čulák), Dubnica - Horná Nitra (Otiepka, Poruban, Tarabus), Púchov - Gabčíkovo (Papuča, Černej, Oselský), P. Bystrica - Karlova Ves hrajú 19. 10..

Skryť Vypnúť reklamu

8. kolo - 24. 9. o 10.00 a 12.30 h Levice - Púchov (Sárai, Chlebo, Ábel), PFA ViOn - Inter (Drobec, Pucher, Škadra), Nové Zámky - Komárno (Pecek, Szalai, Kotrec), Gabčíkovo - Topoľčany (Hužovič, Bényi, Pavlovič), P. Bystrica - Dubnica (Papuča, Černej, Klabník), 25. 9. o 10.00 a 12.30 h Myjava - Horná Nitra (Španka, Otrubčák, Patka).

IV. LIGA SZ - 24. 9. o 13.00 h D. Vestenice - Nemšová (Feranec, Laco), o 14.00 h Vrbové - Mokrý Háj (Košťál, Maráz), o 15.30 h Bošany - Holíč (Meluš, Varga), Nová Dubnica - Tr. Turná (Poruban, Fabian), Led. Rovne - Beluša (Hrenák, Ondráš), Kúty - Borčice (Španka, Mráz), N. Rudno - Tr. Stankovce (Barta, Ahmed), 25. 9. o 13.00 h Dolná Súča - Kanianka (Papuča, ObFZ).

V. LIGA SEVER - 24. 9. o 13.00 h Ladce - Prečín (Eliášek, Pavlačková), o 14.00 h Melčice-Lieskové - Selec (Baňár, Bulko), o 15.30 h Drietoma - Domaniža (Ševčík, Murín), Chynorany - Horná Poruba (Soboňa, Žember), 25. 9. o 13.00 h Nedožery-Brezany - Bošáca (Páleník, Caňo), Stará Turá - Turani (Obeda, Sládek), Streženice - Častkovce (Smaženka, Srnec), Košeca - Klátova Nová Ves (Hrenák, ObFZ).

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 8. kolo - 25.9. o 13.00 hod. - Pravenec - Lehota pod Vtáčnikom (Boško K., Bukovský), Čereňany - Veľké Uherce (Mendel, Boška T.), Skačany - Nitrianske Pravno (Ďatelinka, Mokran), 14.9. 13.00 FC Baník HN Prievidza & Handlová - Veľké Bielice (Janík, Sobota), 24.9. 15.00 Žabokreky nad Nitrou - Sebedražie (Kohút, Chrenková), 24.9. 15.30 Dolné Naštice – Chren.-Brusno (Krchlík, Bulík M.), 25.9. 10.00 Šimonovany-Partizánske - Uhrovec (Duhinová, Duhina)

I. TRIEDA - 6. kolo - 25.9. o 13.00 hod. - Valaská Belá - Rudnianska Lehota (Gebrlín, Sobota), Kamenec pod Vtáčnikom - Opatovce nad Nitrou (Pánis, Deraj), 24.9. 15.30 Cigeľ - Hradec (Gajarský, Svitok), 24.9. 15.30 Liešťany - Diviacka Nová Ves (Deraj, Pánis)

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 24. 9. o 10.00 a 12.00 h Senica - Trenčín (Španka, Dutka, Rusinko), FC Nitra - Trnava (Božik, Darnadi, Debnár), Myjava - Púchov (Prelec, E. Kusý, Blažek, v Turej Lúke), Karlova Ves – PFA ViOn (BFZ), Inter – Levice (BFZ), 25. 9. o 10.00 a 12.00 h Dun. Streda - Horná Nitra (Valent, Fehér, Vajíček, v Jurovej).

I. LMŽ U13, U12 - 24. 9. o 10.00 a 11.30 h Petržalka - FC Nitra (R), Trenčín – Slovan (R), 25. 9. o 10.00 a 11.30 h PFA ViOn – Inter (R), Horná Nitra - Dun. Streda (R), Levice – Myjava (R), Púchov - Karlova Ves (R), Trnava – Senica (R).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 24. 9. o 10.00 a 12.00 h Led. Rovne - Horovce (Ďurčo, Fúrik), Nová Dubnica - Kanianka (R. Kováčik, Čaja), N. Rudno - Nováky (Mihál, Hrabaj), N. Pravno - Nemšová (M. Mokrý, Blaháč), Nové Mesto má voľno.

III. TŽS - 5. kolo - 25.9. o 10.00 hod. - Chren.-Brusno - Sebedražie (Lazar ml.), Poruba - Opatovce nad Nitrou (Boško K.), Koš - Malinová (Struhár), Tužina - Kľačno (Čulaga B.)

Predohrávané 11. kolo - 21.9. o 17.00 hod. - Poruba - Sebedražie (Žiak S.), Koš – Ned.-Brezany (Jurík), Tužina – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (Janík), Kľačno – Chren.-Brusno (Čulaga B.), Malinová - Nedožery - Brezany (Gebrlín), Opatovce nad Nitrou - Poruba (Sobota)

III. TŽJ - 5. kolo - 25.9. o 10.00 hod. - Bystričany - Dolné Vestenice (Jančich), Oslany - Liešťany (Mikoláš), Zemianske Kostoľany - Lehota pod Vtáčnikom (Sliepka st.), 25.9. 11.00 Čereňany - Diviacka Nová Ves (Lacík)

ŽENY

I. liga žiačky sk. B - 23. 9. o 16.30 h P. Bystrica - Tr. Teplice (Tellechea), 24. 9. o 13.00 h Beluša - Topoľčany (Gašparíková).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  1. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  2. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  3. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  4. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  5. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  6. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  7. Hygge ako životný štýl
  8. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 40 651
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 40 481
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 14 156
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 359
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 908
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 845
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 295
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 184
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 045
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 920
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Testovanie Bojnice.

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

12 h
Ilustračná fotografia.

Prinášame vám prehľad narodených detičiek z hornej Nitry. Ich fotky boli zverejnené v MY Hornonitrianskych novinách.

22 h
Testovanie v Prievidzi.

Z celkového počtu otestovaných ľudí bolo pozitívnych iba 0,79 percenta.

23. jan
Testovanie v Handlovej.

Banícke mesto zaznamenalo veľký záujem o objednanie na konkrétny čas.

23. jan

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

12 h

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

23. jan

Pozitivita je zatiaľ nízka.

23. jan

Na Kysuciach pokračuje celoplošné testovanie.

23. jan

Už ste čítali?