Štvrtok, 4. marec, 2021 | Meniny má KazimírKrížovkyKrížovky

MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL: Výsledky najmenších futbalistov z regiónu

Kompletný prehľad všetkých mládežníckych súťaží nájdete jedine na našom webe.

(Zdroj: archív - TJ Slovan Zemianske Kostoľany)

DORAST

II. LSDZ

PFA ViOn - FC Baník HN Prievidza & Handlová 4:3 (1:2)

Góly: Gunda, Lenhard, Schlossár

Ostatné zápasy: Topoľčany – Komárno 4:3, Levice – Skalica 1:6, Nové Zámky – Púchov 1:9, Gabčíkovo – Dubnica 3:3, Petržalka – Inter 0:3, Malacky – Lok. Trnava 2:2, P. Bystrica – Domino 3:0, Myjava – Karlova Ves 5:0.

1. Skalica                     7          7          0          0          32:6     21

2. Myjava                    7          6          1          0          28:5     19

3. Lok. Trnava              7          5          1          1          17:11   16

Skryť Vypnúť reklamu

4. Inter                         7          5          0          2          27:7     15

5. Horná Nitra             7          4          0          3          29:16   12

6. Malacky                  7          3          3          1          14:7     12

7. Púchov                    7          3          2          2          18:10   11

8. P. Bystrica               7          3          1          3          18:15   10

9. PFA ViOn               7          3          1          3          13:12   10

10. Karl. Ves               6          3          1          2          7:8       10

11. Gabčíkovo             7          2          3          2          18:15   9

12. Dubnica                 7          2          3          2          16:14   9

13. Topoľčany             7          3          0          4          11:17   9

Skryť Vypnúť reklamu

14. Petržalka                6          2          0          4          10:16   6

15. Komárno               7          1          1          5          19:33   4

16. Domino Ba            7          0          2          5          2:18     2

17. Levice                    7          0          1          6          5:40     1

18. N. Zámky              7          0          0          7          2:36     0

II. LMDZ

PFA ViOn - FC Baník HN Prievidza & Handlová 3:1 (2:0)

Gól: Šorman

Ostatné zápasy: Levice – Skalica 1:0, Nové Zámky – Púchov 4:2, Topoľčany – Komárno 3:0, Gabčíkovo – Dubnica 3:1, Petržalka – Inter 1:0, Malacky – Lok. Trnava 0:0, P. Bystrica – Domino 0:1, Myjava – Karl. Ves 3:0.

1. Myjava                    7          7          0          0          23:2     21

Skryť Vypnúť reklamu

2. Inter                         7          6          0          1          28:4     18

3. Gabčíkovo               7          5          0          2          18:9     15

4. Horná Nitra             7          4          1          2          21:16   13

5. Domino Ba              7          4          1          2          12:9     13

6. Lok. Trnava             7          3          3          1          15:6     12

7. PFA ViOn               7          4          0          3          12:13   12

8. Petržalka                  6          3          2          1          14:7     11

9. Topoľčany               7          3          2          2          12:10   11

10. Karl. Ves               6          2          1          3          12:12   7

11. Komárno               7          2          1          4          10:18   7

12. N. Zámky              7          2          1          4          10:24   7

13. Levice                    7          2          1          4          7:23     7

14. Skalica                   7          1          3          3          7:9       6

15. P. Bystrica             7          1          1          5          8:17     4

16. Malacky                7          0          4          3          5:14     4

17. Dubnica                 7          1          1          5          5:14     4

18. Púchov                  7          1          0          6          8:20     3

IV. LIGA SZ

D. Vestenice – Holíč 4:2 (2:0)

Góly: Pagáč 3, Bujnovský

Led. Rovne – Kanianka 9:0 (3:0)

N. Rudno – Beluša 2:1 (2:1)

Góly: Hronec, Cebák

Ostatné zápasy: Vrbové – Borčice 0:5 (0:3), Mokrý Háj – Trenčianske Stankovce 5:2 (0:1), Kúty – Trenčianska Turná 6:1 (3:1), Dubnica – Nemšová 1:5 (1:3), Dolná Súča – Bošany 2:5 (1:3).

1. L. Rovne                  6          6          0          0          44:4     18

2. Kúty                        6          5          0          1          26:4     15

3. N. Rudno                 6          5          0          1          21:9     15

4. Mokrý Háj               6          5          0          1          23:17   15

5. Beluša                      6          4          0          2          26:6     12

6. Nemšová                 6          4          0          2          27:8     12

7. Borčice                    6          3          2          1          12:5     11

8. D. Vestenice            6          3          2          1          21:19   11

9. N. Dubnica              6          3          1          2          16:11   10

10. Bošany                  6          1          1          4          11:21   4

11. Tr. Turná               5          1          1          3          8:23     4

12. Kanianka               6          1          1          4          4:27     4

13. T. Stankovce         6          1          0          5          13:26   3

14. D. Súča                 6          1          0          5          11:26   3

15. Vrbové                  5          0          0          5          2:23     0

16. Holíč                      6          0          0          6          5:41     0

V. LIGA SEVER

Ned.-Brezany – Selec 10:0 (5:0)

Góly: Maťaš 2, Cicko, Drška 2, Vážan 3, Kavka 2

Ostatné zápasy: Ladce - Turani 1:4 (1:1), Domaniža - Bošáca 4:0 (2:0), Stará Turá - Horná Poruba 2:3 (0:1), Streženice – Košeca 3:3 (0:2), Drietoma – Prečín odložené na 14. 9., Melčice-Lieskové – Častkovce 2:3, Chynorany – Klát. N. Ves 3:1

1. Nedožery                 6          5          1          0          31:4     16

2. H. Poruba                6          5          1          0          14:5     16

3. Košeca                    6          4          1          1          14:11   13

4. Turani                      6          4          0          2          19:8     12

5. Chynorany               5          4          0          1          17:6     12

6. Častkovce               6          4          0          2          18:21   12

7. Selec                       6          3          1          2          16:21   10

8. Kl. N. Ves               6          3          0          3          18:11   9

9. Drietoma                  5          2          1          2          15:8     7

10. Prečín                    5          2          0          3          8:11     6

11. Melčice                  5          2          0          3          13:17   6

12. Domaniža               6          2          0          4          15:20   6

13. St. Turá                 5          1          0          4          8:13     3

14. Bošáca                  6          0          2          4          4:16     2

15. Streženice              5          0          1          4          7:31     1

16. Ladce                    6          0          0          6          8:22     0

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI

Pravenec – Nitr. Pravno 2:4 (2:2)

Góly: Rendek 2 – Balčirák 2, Polevka, Kmeť

Čereňany – Chren.–Brusno 1:2 (0:0)

Góly: Kacina – Gatial, Drexler

Skačany - Dolné Naštice 1:5 (0:2)

FC Baník HN Prievidza & Handlová B – Uhrovec 1:4 (0:0)

Gól: Kouřimský

Veľké Bielice – Sebedražie 3:1 (1:0)

Gól: Blaháč

Žabokreky nad Nitrou - Veľké Uherce nehrali

Šim.-Partizánske - Lehota pod Vt. 2:1 (1:0)

Gól: Fábera

1.Nitr. Pravno              6          5          1          0          35:6     16

2.Chren.-Brusno          5          5          0          0          22:5     15

3.Dolné Naštice           6          4          1          1          29:8     13

4.Lehota pod Vt.         6          4          0          2          21:7     12

5.Čereňany                  6          4          0          2          23:12   12

6.Šim.-Partizánske       6          4          0          2          18:8     12

7.Uhrovec                    6          3          1          2          13:8     10

8.Sebedražie                6          3          0          3          18:24   9

9.Pravenec                   5          2          1          2          14:9     7

10.Veľké Bielice          6          1          1          4          11:33   4

11.Skačany                  6          1          0          5          11:30   3

12.Žabokreky              5          1          0          4          8:29     3

13.Veľké Uherce         5          0          1          4          3:26     1

14.FC Baník B            6          0          0          6          12:33   0

I. TRIEDA

Valaská Belá - Kamenec pod Vt. 1:4 (1:3)

Góly: Cigáň – Švec, Hurtiš 2, Kiripolský

Cigeľ - Diviacka Nová Ves 3:3 (2:2)

Góly: Struhár 2, Michalovič – Lomnický, Kohút, Lomnický

Liešťany – Rud. Lehota 5:1 (3:0)

Góly: Pánis, Kováč, Šlabjar, Štanga, Polák - Nikmon

Hradec – Zem. Kostoľany 1:13 (0:8)

Góly: Frimel – Bobok 2, Mihálik, Beták 2, Turanský 2, Dado 3, Páleník 2, Turanský

1.Kamenec pod Vt.     3          3          0          0          31:6     9

2.Zem. Kostoľany       3          3          0          0          27:3     9

3.Liešťany                   4          3          0          1          17:6     9

4.Div. Nová Ves          4          1          2          1          17:19   5

5Opatovce nad Nit.     3          1          1          1          13:5     4

6.Cigeľ                        3          1          1          1          9:7       4

7.Rud.a Lehota            3          1          0          2          14:15   3

9.Valaská Belá 3          0          0          3          3:16     0

10.Hradec                   4          0          0          4          3:57     0

ŽIACI

I. LSŽZ U15

FC Baník HN Prievidza & Handlová – Nitra 0:12 (0:7)

Ostatné zápasy: PFA ViOn – Dun. Streda 3:1, Levice – Karlova Ves 0:2 (0:0). Trnava – Senica 0:4, Petržalka – Myjava 1:0, Trenčín – Slovan 3:3, Púchov – Inter 0:1.

1. Senica                      4          4          0          0          21:2     12

2. Slovan                     4          3          1          0          24:3     10

3. Trenčín                    4          3          1          0          21:3     10

4. Karl. Ves                 4          3          1          0          7:1       10

5. FC Nitra                  4          3          0          1          23:3     9

6. Dun. Streda             4          3          0          1          12:7     9

7. Inter                         4          2          0          2          2:2       6

8. Petržalka                  4          2          0          2          3:6       6

9. Levice                      4          1          0          3          2:8       3

10. Sp. Trnava             4          1          0          3          3:13     3

11. PFA ViOn             4          1          0          3          5:17     3

12. Púchov                  4          0          1          3          4:8       1

13. Myjava                  4          0          0          4          1:10     0

14. Horná Nitra           4          0          0          4          1:46     0

I. LSŽZ U14

FC Baník HN Prievidza & Handlová – Nitra 0:11

Ostatné zápasy: PFA ViOn – Dun. Streda 0:1, Levice – Karlova Ves 0:2. Petržalka – Myjava 0:1, Trnava – Senica 3:1, Trenčín – Slovan 1:5, Púchov – Inter 2:6.

1. FC Nitra                  4          4          0          0          36:1     12

2. Dun. Streda             4          4          0          0          25:0     12

3. Slovan                     4          4          0          0          20:4     12

4. Inter                         4          3          1          0          15:4     10

5. Senica                      4          3          0          1          16:5     9

6. Sp. Trnava               4          3          0          1          14:8     9

7. Karl. Ves                 4          2          1          1          8:7       7

8. Trenčín                    4          2          0          2          8:10     6

9. Myjava                    4          1          1          2          3:16     4

10. Petržalka                4          0          1          3          1:9       1

11. Levice                    4          0          0          4          2:20     0

12. PFA ViOn             4          0          0          4          0:18     0

13. Horná Nitra           4          0          0          4          1:22     0

14. Púchov                  4          0          0          4          2:27     0

I. LMŽ U13

FC Nitra - FC Baník HN Prievidza & Handlová 19:2 (6:1)

Góly: Horvát, Perniš

Ostatné zápasy: Dun. Streda - PFA ViOn 15:0, Karlova Ves – Trenčín 5:8, Inter - Levice 9:3, Myjava - Púchov 5:13, Slovan - Trnava 15:5, Senica - Petržalka 14:0. Dohrávka: Dun. Streda – Púchov 23:0.

1. Slovan                     4          4          0          0          116:12 12

2. Dun. Streda             4          4          0          0          67:10   12

3. Senica                      4          4          0          0          51:12   12

4. Trenčín                    4          3          0          1          70:26   9

5. FC Nitra                  3          3          0          0          46:2     9

6. Inter                         4          3          0          1          45:24   9

7. Sp. Trnava               4          2          0          2          69:26   6

8. Karl. Ves                 4          2          0          2          36:39   6

9. Púchov                    4          1          0          3          21:51   3

10. Horná Nitra           4          1          0          3          21:60   3

11. Levice                    3          0          0          3          16:39   0

12. Myjava                  4          0          0          4          14:58   0

13. PFA ViOn             4          0          0          4          7:72     0

14. Petržalka                4          0          0          4          3:151   0

I. LMŽ U12

FC Nitra - FC Baník HN Prievidza & Handlová 34:8

Ostatné zápasy: Dun. Streda - PFA ViOn 18:3, Inter - Levice 10:1, Karlova Ves – Trenčín 2:14, Slovan - Trnava 22:1, Senica - Petržalka 13:4, Myjava - Púchov 5:25.

1. Dun. Streda             4          4          0          0          56:7     12

2. Slovan                     4          3          0          1          63:22   9

3. Inter                         4          3          0          1          50:11   9

4. Púchov                    4          3          0          1          39:18   9

5. Senica                      4          3          0          1          35:23   9

6. Horná Nitra              4          3          0          1          51:46   9

7. FC Nitra                  3          2          0          1          55:16   6

8. Trenčín                    4          2          0          2          46:31   6

9. Petržalka                  4          2          0          2          18:41   6

10. Sp. Trnava             4          1          0          3          34:52   3

11. Levice                    3          0          0          3          4:31     0

12. Karl. Ves               3          0          0          3          9:42     0

13. PFA ViOn             4          0          0          4          11:68   0

14. Myjava                  3          0          0          3          7:70     0

III. LSŽ SEVER

N. Rudno – Horovce 3:0 (1:0)

Góly: Krpelan, Horniak, Mikula

Nováky – Nemšová 1:3 (0:1)

Gól: Hanus

Nové Mesto – Kanianka 5:1 (1:0)

Gól: Šimo

N. Pravno malo voľno

1.Nové Mesto             3          2          0          1          9:4       6

2. Led. Rovne              3          2          0          1          9:4       6

3.Nemšová                  2          2          0          0          6:1       6

4.Nitr. Rudno               3          1          2          0          6:3       5

5.Kanianka                  3          1          1          1          5:8       4

6.Iskra Nováky           2          1          0          1          7:6       3

7.Nová Dubnica          3          0          1          2          4:13     1

8.Nit. Pravno               1          0          0          1          2:3       0

9.Horovce                   2          0          0          2          3:9       0

III. LMŽ SEVER

N. Rudno – Horovce 7:3 (4:2)

Góly: D. Hogaj, Kluvancová, Barta, Javorček 3, S. Hogaj

Nováky – Nemšová 4:0 (2:0)

Góly: Bizub, Hrdý, Vážan, Kišš

Nové Mesto – Kanianka 0:2 (0:0)

Góly: Šorman, Cmarko

N. Pravno malo voľno

1.Kanianka                  3          2          1          0          10:7     7

2.Nové Mesto             3          2          0          1          12:2     6

3.Nitr. Rudno               3          2          0          1          21:13   6

4.Iskra Nováky           2          2          0          0          9:1       6

5.Led. Rovne               3          2          0          1          11:6     6

6.Nitr. Pravno              1          0          1          0          0:0       1

7.Nemšová                  2          0          0          2          2:8       0

8.Horovce                   2          0          0          2          4:12     0

9.Nová Dubnica          3          0          0          3          3:23     0

III. TŽS

Cigeľ – Sebedražie 5:1 (3:0)

Góly: Hriň 2, Čertík 2, Dudáš - Špaňo

Ned.-Brezany – Malinová 0:4 (0:0)

Góly: Gebrlín 2, Štefan 2

Poruba – Kľačno 10:0 (5:0)

Góly: Baláž, Gaman 6, Kucman 2, Bugár

Koš – Tužina 5:0 (3:0)

Góly: Beka 4, Bielik

FC Baník HN Prievidza & Handlová – Opatovce nad Nitr. 11:1 (6:0)

Góly: Štefaňák 3, Lacko 3, Poloncy 4, Ištok - Madura

1.Malinová                   3          3          0          0          19:3     9

2.FC Baník B              3          2          0          1          26:10   6

3.Cigeľ                        2          2          0          0          10:1     6

4.Ned.-Brezany           3          2          0          1          14:6     6

5.Koš                          3          2          0          1          10:9     6

6.Poruba                      3          1          0          2          14:7     3

7.Sebedražie                2          1          0          1          6:5       3

8 .Tužina                      3          1          0          2          3:9       3

9.Opatovce nad Nit.    3          1          0          2          4:16     3

10.Chren.-Brusno        2          0          0          2          1:9       0

11.Kľačno                   3          0          0          3          1:33     0

III. TŽJ

Div. Nová Ves - Dolné Vestenice 0:6 (0:3)

Góly: Žúbor 2, Braun, Mäsiar 3

Valaská Belá - Lehota pod Vt. 1:3 (1:1)

Góly: Kňažek – vlastný, Beláň, Buch

Oslany – Zem. Kostoľany 7:0 (2:0)

Góly: Kakiš 3, Fyrbach, Karak 2, Pihík

Čereňany – Liešťany 7:2 (4:0)

Góly: Sitek, Hubač, Kacina 2, Florek, Veselovský 2 – Šedík 2

1.Lehota pod Vt.          3          3          0          0          11:3     9

2.Dolné Vestenice        2          2          0          0          13:0     6

3.Bystričany                 2          1          0          1          8:6       3

4.Valaská Belá             2          1          0          1          4:3       3

5.Čereňany                  2          1          0          1          8:8       3

6.Oslany                      3          1          0          2          7:10     3

7.Div. Nová Ves          2          1          0          1          3:6       3

8.Zem. Kostoľany       1          0          0          1          0:7       0

9.Liešťany                   3          0          0          3          6:17     0

ŽENY

II. LIGA ŽENY B

L. Mikuláš - FC Baník HN Prievidza & Handlová 0:2 (0:2)

Góly: Majtényiová, Zatlkajová

Ostatné zápasy: Podzámok – Beluša 0:1, Topoľčany – Bánovce 3:1, Trenčín – Ružomberok 3:1

1.Trenčín                     3          2          1          0          12:5     7

2.Topoľčany                3          2          0          1          5:5       6

3.FC Baník                  3          1          1          1          6:5       4

4.Považská Bystrica     2          1          1          0          5:4       4

5.Beluša                       3          1          1          1          3:7       4

6.Oravský Podzámok   2          1          0          1          4:2       3

7.Ružomberok             3          1          0          2          6:6       3

8.Bánovce                   2          0          1          1          3:5       1

9.Lip. Mikuláš              3          0          1          2          2:7       1

I. LIGA ŽIAČKY B

FC Baník HN Prievidza & Handlová mal voľno

Ostatné zápasy: Považská Bystrica – Dubnica 9:0, Topoľčany – Bánovce 1:8, Trenčín – Tr. Teplice skončili po uzávierke

1.Pov. Bystrica            2          2          0          0          17:1     6

2.Bánovce                   3          2          0          1          23:9     6

3.FC Baník HN            2          2          0          0          14:1     6

4.Trenčín                     2          1          0          1          3:8       3

5.Tre. Teplice               0          0          0          0          0:0       0

6.Beluša                       1          0          0          1          1:2       0

7.Topoľčany                2          0          0          2          1:15     0

8.Dubnica                    2          0          0          2          0:23     0

PRÍPRAVKA

B. LIGA U11

Kanianka mala voľno

Ostatné zápasy: Topoľčany – Bánovce 8:4 (5:3), Pov. Bystrica – Partizánske odložené na 15. 9.  

1. Partizánske              1          1          0          0          8:3       3

2. Kanianka                 1          1          0          0          5:4       3

3. Topoľčany               2          1          0          1          11:12   3

4. P. Bystrica               0          0          0          0          0:0       0

5. Bánovce                  2          0          0          2          8:13     0

A. LIGA U9

Kanianka mala voľno

Ostatné zápasy: Topoľčany – Bánovce 18:11 (12:7), Pov. Bystrica – Partizánske odložené na 15. 9.

1. Topoľčany               2          2          0          0          29:12   6

2. Bánovce                  2          1          0          1          31:24   3

3. Partizánske              1          0          0          1          1:11     0

4. Kanianka                 1          0          0          1          6:20     0

Pov. Bystrica ešte nehrala.

PRÍPRAVKA A

Oslany – Kolačno 2:5

PRÍPRAVKA B

Pravenec – Poruba 23:0 (10:0)

Góly: Vallo, Maurer 5, Majzlan 2, Mrázik, Kmeť 10, Greguš, Tipul 3

Lazany – Malinová 0:9 (0:4)

Góly: Balčirák, Vašova 2, Elischer 3, Stiffel, Šovčík, Melo

Tužina – Nitr. Pravno 6:4 (4:1)

Góly: Richter 2, Durica, Gross 3 – Krpelan, Barlok 2, Rupe

Ned.-Brezany mali voľno

PRÍPRAVKA C

Bystričany – Iskra Nováky nehlásili

D. N. Ves – Zem. Kostoľany 3:6 (2:4)

Góly: Tkáč, Uhlár 2 – Rolinec, Špaňo 2, Holba 3

Valaská Belá – Nitr. Rudno 1:2 (0:0)

Góly: Sondor – Bárta, Kluvancová

Nitr. Sučany mali voľno

PRÍPRAVKA D

Malá Čausa – Cigeľ 7:5

Bojnice – FC Baník HN Prievidza & Handlová B nehlásili

Chren.-Brusno mal voľno

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Získaj náskok pred štartom
  2. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  3. Trnavská univerzita: 385 rokov akademickej excelentnosti
  4. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  5. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  6. Petra Vlhová venuje svoju prilbu do súťaže pre Plamienok
  7. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
  8. Denník SME spolu s knihou Rozhovory o ľudskom tele
  9. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými?
  10. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami
  1. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  2. BILLA má nový vernostný program pre deti – „SuperOsma“
  3. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
  4. WESTech je distribútorom Dell Technologies na Slovensku
  5. Petra Vlhová venuje svoju prilbu do súťaže pre Plamienok
  6. Denník SME spolu s knihou Rozhovory o ľudskom tele
  7. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými?
  8. FVT orientovaná na modernú výučbu prepojenú s praxou
  9. 26 years of providing you with essential information
  10. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami
  1. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme 20 360
  2. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID 15 233
  3. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje 7 438
  4. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými? 7 316
  5. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť 7 100
  6. 10 vecí, kvôli ktorým do banky už chodiť nemusíte 6 664
  7. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou 6 377
  8. Príbeh Patrika Tkáča a J&T, Lidl verzus Tesco a investičné tipy 6 207
  9. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia 6 132
  10. Séria dvoch príloh: Angličtina nielen pre maturantov 6 063
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

V TSK je aktuálne sedem vakcinačných centier.

6 h
Ilustračné foto

Takéto pravidlá budú platiť od pondelka v obchodoch.

8 h
Ilustračná fotografia.

Telocvičňu v areáli základnej školy v Bojniciach má mesto postaviť s finančnou podporou štátu z Fondu na podporu športu.

12 h
Ilustračné foto

Mesto už stihlo prepočítať aj náklady.

13 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Keď sa jej pes odopol z vôdzky, vybehla na cestu.

9 h

Územný plán mesta dovoľuje zastavať všetky lúky až po vstup do doliny.

19 h

Od stredy vstupujú do platnosti nové opatrenia.

2. mar

Epidemiologická situácia sa v ružomberskom okrese zhoršila. Okres Liptovský Mikuláš farbu nemení.

2. mar

Už ste čítali?