Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM: Prehľad víkendových zápasov

Prinášame tradičnú ponuku všetkých futbalových stretnutí tímov z regiónu.

(Zdroj: archív - Laura Štefíková)

DOSPELÍ

III. LIGA - 10. 9. o 16.00 h Horná Nitra – FC Horses (Papuča, Šamaj, Štrba), Komárno - Nové Zámky (Drobec, Ábel, M. Farkaš), 11. 9. o 16.00 h Led. Rovne - Šurany (Valent, Hagara, Hodoško), Dubnica - ViOn B Vráble (Matulová, Krivošík, Juhás), Gabčíkovo - Šaľa (Ondráš, Klabník, Tarabus), Púchov - DAC B/Vrakúň (Španka, Martinovský, Tokoš), Galanta - Veľký Meder (Pecek, V. Kukan, K. Birkus), Beluša - Neded (Bezák, Grolmus, Žiak), V. Ludince - Topoľčany (Fehér, Jančok, Toběrný), Nemšová – voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

V. LIGA SEVER - 10. 9. o 16.00 h Bošany - Tr. Turná (Petránek, Patka, Sládek), 11. 9. o 16.00 h Streženice - Stará Turá (Gembický, Zachara, Drábik), Podolie - Chocholná-Velčice (Gašparíková, P. Bulko, Hromádka), Cigeľ - Uhrovec (Matúška, Hrabaj, Mihál), Brvnište - Kanianka (Vörös, Šeben, Ďurčovič), Plevník-Drienové - Ladce (Hanek, Cvešper, Burian), Opatová – V. Uherce (M. Turba, Bányi, Gál), Horovce – Z. Kostoľany (Rečka, Z. Kukan, D. Kukan).

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 6. kolo - 11.9. o 16.00 hod. - Malá Hradná - Diviacka Nová Ves (Paulovič, Ďatelinka, Horeháj), Malá Čausa - Rudnianska Lehota (D, Lacík, Mokran), Nitrianske Rudno - Lehota pod Vtáčnikom (D, Hodas, Struhár, D), Skačany - Kamenec pod Vtáčnikom (Bebjak, Janík, Gulváš, Važan), 10.9. 16.00 FC Baník HN Handlová - Kolačno (Ficel, Zaťko B., Jurík), 10.9. 16.00 Dežerice - Nitrianske Pravno (Vážny, Michale, Hrdý, Hudák), 10.9. 16.00 Dolné Vestenice - Nitrianske Sučany (D, ZsFz, ZsFz, Važan), 11.9. 11.00 Veľké Bielice - Sebedražie (Stránsky, Lazar ml., Lazar st., Balco)

Skryť Vypnúť reklamu

I. TRIEDA - 6. kolo - 11.9. o 16.00 hod. - Poruba - Bystričany (Gebrlín, Stránsky, Boška T., Balco), Chren.-Brusno - Malinová (Lazar st., Hudák, Čulaga B., Pastierik), Ráztočno - Koš (Michale, Hrdý, Vážny, Hudák), Pravenec - Opatovce nad Nitrou (D, Pánis, Deraj, D), Valaská Belá - Oslany (D, Jurík, Ficel, Gelačák), 10.9. 16.00 Hradec - Iskra Nováky (Gajarský, Mendel, Čulaga B., Balco), 10.9. 16.00 Čereňany - Kľačno (Jančich, Sliepka st., Mikoláš, Gelačák)

II. TRIEDA - 4. kolo - 11.9. o 16.00 hod. - Liešťany - Bojnice (D, D), Nitrica - Veľká Lehôtka (Mendel, Žiak S., Mareček), v Diviakoch nad Nitricou Ješkova Ves/Banky - Podhradie (Ševčík, Boško K.), Ned.-Brezany - Temeš (ZsFz, ZsFz), 10.9. 13.00 Tužina - Veľká Čausa (Janík, Svitok, Bukovský)

Skryť Vypnúť reklamu

DORAST

II. LSDZ a LMDZ - 10. 9. o 10.00 a 12.30 h Gabčíkovo - Dubnica (Fehér, Šmátrala, Bogár), Petržalka - Inter (BFZ), Levice - Skalica (Kišš, Havran, Chlebo), P. Bystrica - Domino (Fabian, Eliášek, Gašparíková), Nové Zámky - Púchov (Sárai, Toběrný, Valko), PFA ViOn - Horná Nitra (Mokoš, Cabaj, Soboňa), Malacky - Trnava (BFZ), 11. 9. o 10.00 a 12.30 h Topoľčany - Komárno (Šima, Drobec, Škadra), Myjava - Karlova Ves (Černek, Otrubčák, Patka).

IV. LIGA SZ - 10. 9. o 13.30 h D. Vestenice - Holíč (Laco, Janus), o 16.00 h Led. Rovne - Kanianka (Otiepka, Tarabus), N. Dubnica - Nemšová (Obeda, Poruban), N. Rudno - Beluša (Šandrik, Ahmed), Kúty - Tr. Turná (Martinovský, Tokoš), Mokrý Háj - Tr. Stankovce (Černek, ObFZ), Vrbové - Borčice (Kalčík, Bartko), 11. 9. o 13.30 h Dolná Súča - Bošany (Hulínek, Obeda).

V. LIGA SEVER - 10. 9. o 13.30 h Ladce - Turani (Pavlačková, Vyletelka), o 14.00 h Domaniža - Bošáca (Fúrik, Tellechea), Melčice-Lieskové - Častkovce (Murín, Bečka), o 16.00 h Drietoma - Prečín (Sokol, Baňár), Stará Turá - Horná Poruba (Révay, Kubica), Chynorany – Klát. N. Ves (Buranský, Zachara), 11. 9. o 13.30 h Nedožery-Brezany - Selec (Hrabaj, Mihál), Streženice - Košeca (Zachara, Drábik).

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 6. kolo - 11.9. o 13.30 hod. - Pravenec - Nitrianske Pravno (Pánis, Deraj), Čereňany - Chrenovec - Brusno (Majzlan B., Majzlan J.), Skačany - Dolné Naštice (Janík, Gulváš), 10.9. 13.30 FC Baník HN Prievidza & Handlová B - Uhrovec (Zaťko B., Jurík), 10.9. 14.00 Veľké Bielice - Sebedražie (Duhina, Duhinová), 10.9. 15.00 Žabokreky nad Nitrou - Veľké Uherce (Cvešper M., Kohút), 11.9. 10.00 Šim.-Partizánske - Lehota pod Vt. (Sliepka st., Jančich)

I. TRIEDA - 4. kolo - 11.9. o 13.30 hod. - Valaská Belá - Kamenec pod Vtáčnikom (Jurík, Ficel), 10.9. 16.00 Cígeľ - Diviacka Nová Ves (Majzlan J., Majzlan B.), 10.9. 16.00 Liešťany - Rudnianska Lehota (Boško K., Gulváš), 10.9. 13.30 Hradec - Zemianske Kostoľany (Mendel, Čulaga B.)

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 10. 9. o 10.00 a 12.00 h PFA ViOn - Dun. Streda (Titurus, Božik, Bojda), Petržalka - Myjava (BFZ, ZŠ Pankúchova), 11. 9. o 10.00 a 12.00 h Horná Nitra - Nitra (Páleník, Švolík, P. Kollár, v Handlovej), Trnava - Senica (Haršány, Benko, Pavlovič), Trenčín - Slovan (Otiepka, Ševčík, Šamaj), Púchov - Inter (Janček, Miakiš, Opatovský), Levice - Karlova Ves (Havran, M. Farkaš, Molnár).

I. LMŽ U13, U12 - 10. 9. o 10.00 a 12.00 h Karlova Ves – Trenčín (R), Inter - Levice (R), Myjava - Púchov (R), 11. 9. o 10.00 a 12.00 h Slovan - Trnava (R), Senica - Petržalka (R), FC Nitra - Horná Nitra (R), Dun. Streda - PFA ViOn (R).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 10. 9. o 10.00 a 12.00 h N. Rudno - Horovce (M. Mokrý, Matuška), Nováky - Nemšová (Mihál, Blaháč), Led. Rovne - Nová Dubnica (Fúrik, Klabník), Nové Mesto - Kanianka (Maráz, Révay), N. Pravno má voľno.

III. TŽS - 3. kolo - 11.9. o 10.00 hod. - Cigeľ - Sebedražie (Jurík), Ned.-Brezany - Malinová (Žiak S.), Poruba - Kľačno (Boško K.), Koš - Tužina (Bukovský )

III. TŽJ - 3. kolo - 11.9. o 10.00 hod. - Diviacka Nová Ves - Dolné Vestenice (Michale), Valaská Belá - Lehota pod Vtáčnikom (Pánis), Oslany - Zemianske Kostoľany (Mokran), 11.9. 11.30 Čereňany - Liešťany (Majzlan J.)

ŽENY

II. liga Ženy sk. B - 10. 9. o 11.00 h Or. Podzámok - Beluša (SsFZ), o 15.00 h Topoľčany - Bánovce (Trenčanský, Žember), L. Mikuláš - Horná Nitra (SsFZ), 11. 9. o 14.30 h Trenčín - Ružomberok (Otiepka, Ševčík), P. Bystrica – voľno.

I. liga žiačky sk. B - 10. 9. o 15.00 h P. Bystrica - Dubnica (Klabník), o 17.30 h Topoľčany - Bánovce (Žember), 11. 9. o 16.30 h Trenčín - Tr. Teplice (Ševčík), Horná Nitra a Beluša voľno.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  2. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  8. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  9. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  10. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 30 940
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 28 441
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 12 684
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 10 200
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 114
  6. Ohlúpli sme počas Covid roka? 8 313
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 569
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 685
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 382
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 973
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Britský variant koronavírusu potvrdili už aj vo vzorkách z okresu Prievidza

Takzvaný britský variant koronavírusu odhalili v dvoch z troch skúmaných vzoriek z prievidzského okresu.

Zdravotníčka testuje odobratú vzorku.

Testovanie: S celoplošným testovaním pomôže samosprávam aj TSK

Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) pomôže samosprávam v kraji s celoplošným testovaním antigénovými testami.

FOTO: Rybník sa zmenil na hokejový a korčuliarsky areál

Rybník sa počas zimných mrazivých dní mení na miesto pre športy.

Mladý vodič prekročil v Ráztočne rýchlosť, bol pod vplyvom alkoholu

Vodič sa policajtom priznal, že pil do neskorých nočných hodín biele víno a myslel si, že nemôže nafúkať.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Frajeri jazdili autom po zamrznutej priehrade, prelomil sa ľad

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Odišiel prvý tréner majstra sveta, lúčil sa s ním aj hokejový reprezentant

Gustáv „Guňo“ Buček nás opustil 7. januára vo veku 77 rokov.

Už ste čítali?