NOVÁKY. V Piešťanoch sa konala Medzinárodná regata juniorov v rýchlostnej kanoistike. Toto podujatie patrí medzi najväčšie v Európe v tejto vekovej kategórii. Na tomto podujatí sa zúčastnili pretekári z 22 krajín celého sveta.
Novácki pretekári sa nestratili ani v medzinárodnej konkurencii a dosiahli vysoko kvalitné výsledky.
Výsledky:
K1 ženy 1000m: 2. miesto – Zatlkajová N.
K1 juniori 1000m: 5. miesto – Nemček M.
K1 kadetky 1000m: 1. miesto – Zatlkajová J.
K1 kadetky 1000m: 4. miesto – Myšáková P.
K1 kadeti 1000m: 3. miesto – Jedinák M.
K2 juniorky 1000m: 3. miesto – Oršulová L. – Tesaríková P.
K2 juniori 1000m: 4. miesto – Nemček M. – Zalka Cs.
K2 kadetky 1000m: 2. miesto – Zatlkajová J. – Myšáková P.
K2 kadetky 1000m: 3. miesto – Ďurišová M. – Seregiová K.
K2 kadeti 1000m: 2. miesto – Jedinák M. – Hvojník M.
K4 kadeti 1000m: 2. miesto – Hvojník M. – Holka T. – Husveth T. – Libai Z.,
K4 juniori 1000m: 7. miesto – Nemček M. – Jedinák M. – Baláž S. – Zalka Cs.,
K1 ženy 500m: 4. miesto – Zatlkajová N.
K1 juniorky 500m: 7. miesto – Oršulová L.
K1 juniori 500m: 4. miesto – Nemček M.
K1 kadetky 500m: 5. miesto – Zatlkajová J.
K1 kadetky 500m: 7. miesto – Myšáková P.
K1 kadeti 500m: 3. miesto – Jedinák M.
K1 kadeti 500m: 6. miesto – Hvojník M.
K2 juniorky 500m: 7. miesto – Oršulová L. – Tesaríková P.
K2 juniori 500m: 1. miesto – Nemček M. – Zalka Cs.
K2 kadetky 500m: 3. miesto – Ďurišová M. – Seregiová K.
K2 kadeti 500m: 1. miesto – Jedinák M. – Hvojník M.
K4 kadetky 500m: 3. miesto – Zatlkajová J. – Myšáková P. – Ďurišová M. – Seregiová K.,
K4 juniorky 5000m: 5. miesto – Oršulová L. – Tesaríková P. – Petrušová M. – Mikušová R.,
K1 ženy 200m: 4. miesto – Zatlkajová N.
K1 juniorky 200m: 8. miesto – Oršulová L.
K1 kadetky 200m: 2. miesto – Zatlkajová J.
K1 kadetky 200m: 5. miesto – Ďurišová M.
K1 kadeti 200m: 2. miesto – Jedinák M.
K1 kadeti 200m: 7. miesto – Hvojník M.
K2 juniorky 200m: 7. miesto – Oršulová L. – Tesaríková P.
K2 kadetky 200m: 3. miesto – Ďurišová M. – Seregiová K.
K2 kadetky 200m: 6. miesto – Zatlkajová J. – Myšáková P.
K2 kadeti 200m: 2. miesto – Jedinák M. – Hvojník M.
M. Zgančík a T. Kleman – koniec v semifinále
(KRK)