Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL: Výsledky a aktuálne tabuľky

Prinášame prehľad všetkých zápasov mládežníckych súťaží.

(Zdroj: archív - Laura Štefíková)

DORAST

II. LSDZ

Horná Nitra - Karlova Ves 1:0 (0:0)

Gól: Lazár

Ostatné zápasy: Púchov – Vráble 2:3, Malacky – ČFK Nitra 5:1, Nové Zámky – Topoľčany 1:0, Myjava – Levice 3:1, Lok. Trnava – Komárno 4:1, Inter – Skalica 3:1, Domino – Dubnica 1:0. Dohrávka: Malacky – Púchov 5:1.

1. PFA ViOn Vráble    30        23        4          3          98:32   73

2. Malacky                  30        20        3          7          71:42   63

3. Myjava                    30        17        6          7          58:34   57

Skryť Vypnúť reklamu

4. Horná Nitra             30        16        5          9          76:43   53

5. Karl. Ves                 30        16        5          9          70:43   53

6. Inter                         30        15        5          10        69:41   50

7. Púchov                    30        15        5          10        47:40   50

8. Skalica                     30        14        6          10        66:45   48

9. Domino Ba              30        12        6          12        46:65   42

10. Lok. Trnava           30        10        8          12        41:40   38

11. Topoľčany             30        12        2          16        52:62   38

12. Dubnica                 30        11        3          16        51:60   36

13. Komárno               30        10        4          16        48:63   34

Skryť Vypnúť reklamu

14. N. Zámky              30        6          1          23        28:97   19

15. Levice                    30        4          4          22        32:82   16

16. ČFK Nitra             30        4          3          23        24:88   15

II. LMDZ

Horná Nitra - Karlova Ves 3:0 (2:0)

Góly: Farenga, Bielik, Svitok

Ostatné zápasy: Púchov – Vráble 5:1, Malacky – ČFK Nitra 3:1, Nové Zámky – Topoľčany 1:6, Lok. Trnava – Komárno 0:1, Myjava – Levice 10:0, Inter – Skalica 0:2, Domino – Dubnica 1:1. Dohrávka: Malacky – Púchov 1:2.

1. Myjava                    30        26        2          2          114:24 80

2. Dubnica                   30        18        4          8          64:38   58

3. Skalica                     30        18        3          9          64:36   57

Skryť Vypnúť reklamu

4. Inter                         30        15        6          9          60:46   51

5. Lok. Trnava             30        14        7          9          48:32   49

6. PFA ViOn Vráble     30        13        7          10        71:49   46

7. Topoľčany               30        14        4          12        62:47   46

8. Komárno                 30        13        4          13        68:72   43

9. Horná Nitra             30        13        3          14        71:49   42

10. Púchov                  30        12        6          12        59:50   42

11. Malacky                30        11        3          16        48:56   36

12. Levice                    30        10        5          15        50:77   35

13. ČFK Nitra             30        10        4          16        39:57   34

14. Karl. Ves               30        9          6          15        44:64   33

15. Domino Ba            30        9          5          16        41:58   32

16. N. Zámky              30        0          1          29        11:159 1

III. LSD

P. Bystrica – Kanianka 18:0 (9:0)

Ostatné zápasy: Šaľa – J. Bohunice 6:1, Brvnište – Sereď 3:3, Šamorín – Galanta 3:2, Šurany – Piešťany 0:6, Nové Mesto – Bánovce 1:3, Partizánske – Hlohovec 6:0, Vrbové malo voľno. Dohrávka: Galanta – Nové Mesto 3:2.

1. P. Bystrica               28        24        1          3          104:13 73

2. Šaľa                        28        24        0          4          106:19 72

3. Sereď                      28        16        4          8          87:41   52

4. Piešťany                  28        15        5          8          64:41   50

5. N. Mesto                 28        14        7          7          82:41   49

6. Bánovce                  28        16        1          11        69:35   49

7. Šamorín                   28        12        2          14        59:61   38

8. Šurany                     28        12        1          15        39:69   37

9. J. Bohunice              28        11        3          14        48:64   36

10. Partizánske            28        11        1          16        56:56   34

11. Vrbové                  28        10        4          14        46:51   34

12. Galanta                  28        10        3          15        38:57   33

13. Brvnište                 28        7          3          18        38:112 24

14. Hlohovec               28        6          4          18        38:90   22

15. Kanianka               28        2          1          25        16:140 7

III. LMD

P. Bystrica – Kanianka 4:1 (2:0)

Gól: Cachovan

Ostatné zápasy: Šaľa – J. Bohunice 5:4, Brvnište – Sereď 1:2, Šamorín – Galanta 1:3, Šurany – Piešťany 0:2,  Nové Mesto – Bánovce 1:4, Partizánske – Hlohovec 5:2, Vrbové malo voľno. Dohrávka: Galanta – Nové Mesto 3:1.

1. Piešťany                  28        23        4          1          114:29 73

2. Šaľa                         28        19        2          7          81:48   59

3. Partizánske              28        16        9          3          93:39   57

4. Galanta                    28        17        3          8          77:53   54

5. Sereď                      28        15        3          10        69:49   48

6. P. Bystrica               28        13        6          9          66:45   45

7. Šamorín                   28        13        5          10        69:41   44

8. Vrbové                    28        13        3          12        61:44   42

9. Šurany                     28        13        2          13        53:48   41

10. Hlohovec               28        11        7          10        69:41   40

11. Bánovce                28        8          8          12        40:46   32

12. J. Bohunice            28        10        1          17        98:85   31

13. N. Mesto               28        6          1          21        34:155 19

14. Brvnište                 28        3          3          22        30:84   12

15. Kanianka               28        0          3          25        16:163 3

IV. LIGA SZ

D. Vestenice – Borčice 1:4 (1:1)

Gól: Vabec

Led. Rovne – N. Rudno 3:2 (1:1)

Góly: Korenačka, Adamec

Ostatné zápasy: Kúty – Nová Dubnica 3:0 (0:0), Dolná Súča – Papradno 9:2 (3:0), Nemšová – Bošany 4:2 (1:1), Beluša – Trenčianske Stankovce 3:0 (0:0), Boleráz mal voľno.

1. Borčice                    26        19        6          1          116:18 63

2. Kúty                        26        19        2          5          77:35   59

3. L. Rovne                  26        18        3          5          68:36   57

4. N. Dubnica              26        15        4          7          76:40   49

5. Beluša                      26        15        3          8          67:42   48

6. N. Rudno                 26        10        6          10        59:52   36

7. Papradno                 26        11        2          13        45:73   35

8. Nemšová                 26        9          6          11        56:61   33

9. T. Stankovce           26        10        1          15        70:74   31

10. Bošany                  26        8          2          16        31:61   26

11. Holíč                      26        7          3          16        33:85   24

12. D. Vestenice          26        7          2          17        47:69   23

13. D. Súča                 26        5          4          17        44:106 19

14. Boleráz                  26        5          4          17        32:69   19

V. LIGA SEVER

Nedožery-Brezany – Prečín 10:1 (2:1)

Góly: Kavka, Maťas 3, Drška 2, Cicko, Pavlusík 2, Šimurka

Ostatné zápasy: Opatová n/V. - Stará Turá 2:0, Streženice - Bošáca 2:1, Častkovce - Selec 13:1, Drietoma - Chynorany 3:1 (2:1), M. Ondrejkovič. Košeca – Klát. N. Ves 6:0 (3:0), Tr. Turná - Ladce 7:0, Nedožery-Brezany - Prečín 10:1, Domaniža mala voľno.

1. Trenč. Turná            28        22        1          5          117:49 67

2. Opatová n/V            28        20        0          8          121:55 60

3. Drietoma/Záblatie    28        18        4          6          88:44   58

4. Chynorany               28        17        6          5          85:36   57

5. Domaniža                 28        15        3          10        85:74   48

6. Ned.-Brezany          28        12        7          9          98:60   43

7. Košeca                    28        13        4          11        51:54   43

8. Prečín                      28        11        4          13        67:79   37

9. Klát. Nová Ves        28        9          7          12        66:76   34

10. Streženice              28        9          6          13        61:83   33

11. Ladce                    28        8          7          13        57:81   31

12. Bošáca                  28        8          4          16        54:85   28

13. Častkovce             28        8          3          17        84:107 27

14. Selec                     28        8          2          18        44:112 26

15. Stará Turá              28        2          2          24        26:109 8

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI

Skačany – Sebedražie 3:1

Uhrovec – Poruba 0:4 (0:2)

Góly: Lastovka 3, Šnirc

Pravenec - Žabokreky nad Nit. 2:1 (1:0)

Góly: Jokl, Krč

Veľké Bielice – Čereňany 2:3 (1:0)

Góly: Števica, Mihálik, Holdoš

Nitrianske Pravno – FC Baník HN Prievidza & Handlová B 1:6 (0:2)

Góly: Baláž – Šlabjar, Koprivňanský, Gunda 2, Šlabjar, Pipíška

Veľké Uherce – Liešťany 3:0 kontumačne

Hostia na zápas nepricestovali.

Chren.-Brusno - Šimonovany – Partizánske 0:0

1.FC Baník B              26        20        2          4          137:27 62

2.Poruba                      26        20        2          4          95:21   62

3.Šim.-Partizánske       26        15        7          4          74:30   52

4.Veľké Uherce           26        13        3          10        58:45   42

5.Nitr. Pravno              26        13        2          11        46:68   41

6.Chren.-Brusno          26        11        2          13        62:57   35

7.Veľké Bielice            26        11        2          13        58:58   35

8.Čereňany                  26        11        1          14        46:72   34

9.Skačany                    26        8          7          11        43:75   31

10.Pravenec                 26        10        0          16        47:64   30

11.Uhrovec                  26        9          3          14        42:62   30

12.Žabokreky              26        9          3          14        60:82   30

13.Sebedražie              26        8          1          17        44:110 25

14.Liešťany                 26        6          1          19        47:88   19

I. TRIEDA

Kamenec pod Vt. - Diviacka Nová Ves 10:4 (5:2)

Góly: Žigmund 5, Daubner, Zaťko 2, Školna, Kasák – Talian, Kováč 2, Horvát

Oslany – Ráztočno nehrali

Hostia sa zo súťaže odhlásili

Zem. Kostoľany - Opatovce nad Nitrou 4:2 (0:1)

Góly: Turanský, Zaťko, Bartoš, Bobok – Plagany 2

Malá Čausa - Lehota pod Vt. 0:3 (0:1)

Góly: Zaťko 3

1.Lehota pod Vt.         16        16        0          0          99:7     48

2.Kamenec pod Vt.     16        13        0          3          99:30   39

3.Malá Čausa              16        9          1          6          38:34   28

4.Zem. Kostoľany       16        8          1          7          58:36   25

5.Rud. Lehota              16        6          1          9          27:71   19

6.D. N. Ves                 16        6          0          10        65:60   18

7.Cigeľ                        16        5          0          11        51:81   15

8.Opatovce nad Nit.    16        3          3          10        40:73   12

9.Oslany                      16        2          2          12        12:97   8

ŽIACI

I. LMŽZ U13

Dohrávka: Dun. Streda - Senica 11:4

1. Slovan                     26        24        0          2          313:103 72

2. Sp. Trnava               26        22        0          4          294:88 66

3. FC Nitra                  26        21        0          5          280:88 63

4. Trenčín                    26        20        1          5          314:111 61

5. Dun. Streda             26        19        0          7          260:128 57

6. PFA ViOn               26        15        1          10        193:147 46

7. Karl. Ves                 26        13        0          13        155:183 39

8. Senica                      26        11        1          14        169:160 34

9. Senec                      26        10        0          16        157:200 30

10. Inter                       26        8          2          16        126:189 26

11. Horná Nitra           26        7          0          19        126:263 21

12. Myjava                  26        5          0          21        54:222 15

13. Levice                    26        2          1          23        92:267 7

14. Púchov                  26        2          0          24        77:461 6

I. LMŽZ U12

Dohrávka: Dun. Streda - Senica 7:8

1. Trenčín                    26        24        1          1          393:86 73

2. Slovan                     26        23        1          2          367:101 70

3. FC Nitra                  26        19        0          7          256:125 57

4. Senica                      26        16        2          8          236:168 50

5. Sp. Trnava               26        16        1          9          242:177 49

6. Dun. Streda             26        14        1          11        203:177 43

7. Karl. Ves                 26        13        1          12        187:200 40

8. Senec                      26        10        4          12        138:134 34

9. Horná Nitra             26        11        0          15        215:243 33

10. PFA ViOn             26        9          3          14        155:194 30

11. Inter                       26        10        0          16        166:228 30

12. Púchov                  26        6          2          18        165:263 20

13. Levice                    26        3          0          23        93:373 9

14. Myjava                  26        0          0          26        61:408 0

III. LSŽ SEVER

N. Rudno – Dubnica 1:1 (1:1)

Gól: Dado

N. Pravno – Bánovce 1:7 (0:2)

Gól: Štefan

D. Vestenice – Nemšová 3:3 (1:2)

Góly: Mäsiar, Krpelan 2

Kanianka – Nováky 1:2 (1:1)

Góly: Pristáš – Záhorský, Štanga

Ostatné zápasy: Beluša - Nové Mesto 0:3, Led. Rovne – N. Dubnica 1:3, Soblahov - Ilava 3:1

1. Nemšová                 26        23        2          1          156:31 71

2. Bánovce n/B            26        22        2          2          161:21 68

3. N. Mesto                 26        22        0          4          110:26 66

4. N. Dubnica              26        15        4          7          54:37   49

5. Nováky                   26        14        3          9          60:76   45

6. Dubnica n/V B         26        13        4          9          72:42   43

7. D. Vestenice            26        10        3          13        46:67   33

8. Led. Rovne              26        9          4          13        66:83   31

9. Ilava                       26        9          3          14        43:105 30

10. Soblahov               26        8          0          18        58:113 24

11. Beluša                    26        6          5          15        40:78   23

12. Nitr. Pravno           26        6          3          17        48:83   21

13. Nitr. Rudno           26        2          5          19        25:101 11

14. Kanianka               26        2          4          20        33:109 10

III. LMŽ SEVER

N. Rudno – Dubnica 3:2 (2:2)

Góly: Javorček, Hanus 2

N. Pravno – Bánovce 1:7 (0:2)

Góly: Machajdík 2

D. Vestenice – Nemšová 1:12 (0:6)

Gól: Miko

Kanianka – Nováky 1:2 (1:0)

Góly: Chudý - Baránek, Vážan

Ostatné zápasy: Beluša - Nové Mesto 0:10, Led. Rovne – N. Dubnica 4:0, Soblahov - Ilava 1:6

1. Bánovce n/B            26        25        1          0          221:29 76

2. Dubnica n/V            26        20        1          5          166:40 61

3. Nitr. Pravno            26        17        4          5          84:37   55

4. N. Mesto                 26        17        1          8          138:51 52

5. Led. Rovne              26        16        1          9          107:72 49

6. Nitr. Rudno              26        14        1          11        109:76 43

7. N. Dubnica              26        12        3          11        81:67   39

8. Kanianka                 26        11        3          12        80:61   36

9. Nemšová                 26        11        2          13        97:92   35

10. Nováky                 26        9          0          17        77:151 27

11. Ilava                      26        8          2          16        110:128 26

12. Beluša                    26        5          2          19        50:141 17

13. Soblahov               26        4          1          21        43:161 13

14. D. Vestenice          26        2          0          24        28:285 6

III. TŽS

Tužina - Opatovce nad Nitrou 4:1

Cigeľ – Ned.-Brezany 1:0

Chren.-Brusno – Poruba 12:2

FC Baník HN Prievidza & Handlová – Sebedražie 6:0

Malinová – Kľačno 4:0

1.FC Baník B              20        15        3          2          119:17 48

2.Ned.-Brezany           20        16        0          4          81:23   48

3.Tužina                       20        11        3          6          68:47   36

4.Malinová                   20        12        0          8          61:36   36

5.Kľačno                     20        9          4          7          61:44   31

6.Chren.-Brusno          20        11        1          8          68:49   34

7.Cigeľ                        20        10        3          7          67:62   33

8.Sebedražie                20        7          2          11        52:66   23

9.Opatovce nad Nitr.   20        4          2          14        36:89   14

10.Koš                       20        3          0          17        27:83   9

11.Poruba                    20        3          0          17        21:145 9

O poradí na 1.-2. a 3.-4. mieste rozhodli vzájomné zápasy.

ŽENY

ŽIAČKY

Baráž o víťaza oblasti západ:

Horná Nitra - FC Nitra 1:3 (1:2)

FC Nitra - Horná Nitra 6:0 (4:0)

PRÍPRAVKY ZsFZ

5. ROČNÍK (U11)

Dohrávka:

Dubnica – Horná Nitra 3:3

Ostatné zápasy: Skalica – Myjava 6:2, Skalica – Púchov 2:4.

1. Púchov                    14        12        0          2          129:29 36

2. H. Nitra                   14        10        2          2          107:34 32

3. Skalica                     14        9          0          5          85:35   27

4. Bánovce                  14        6          1          7          40:53   19

5. Partizánske              14        6          0          8          75:91   18

6. Dubnica                   14        5          1          8          54:100 16

7. Myjava                    14        5          0          9          71:117 15

8. P. Bystrica               14        1          0          13        20:122 3

4. ROČNÍK (U10)

Dohrávka:

Dubnica – Horná Nitra 0:10

Ostatné zápasy: Skalica – Myjava 6:5, Skalica – Púchov 1:7.

1. H. Nitra                   14        13        0          1          232:66 39

2. Partizánske              14        12        0          2          127:31 36

3. Púchov                    14        11        0          3          158:86 33

4. Bánovce                  14        6          0          8          101:102 18

5. Skalica                     14        5          0          9          90:96   15

6. Myjava                    14        5          0          9          88:140 15

7. Dubnica                   14        2          0          12        41:106 6

8. P. Bystrica               14        2          0          12        36:246 6

3. ROČNÍK (U9)

Dohrávka:

Dubnica – Horná Nitra 3:21

Ostatné zápasy: Skalica – Myjava 5:13, Skalica – Púchov 6:6.

1. H. Nitra                   14        13        0          1          302:71 39

2. Púchov                    14        11        1          2          206:90 34

3. Myjava                    14        9          0          5          137:141 27

4. P. Bystrica               14        5          2          7          74:118 17

5. Bánovce                  14        5          1          8          132:247 16

6. Dubnica                   14        4          1          9          95:118 13

7. Partizánske              14        3          2          9          57:83   11

8. Skalica                     14        2          1          11        72:207 7

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  2. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  3. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  4. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  6. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  7. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  9. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  10. Tipni si na Petru Vlhovú a získaj 10 eur
  1. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  2. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  3. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. TOMRA víta kľúčový krok k spusteniu systému zálohovania
  1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 21 356
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 15 610
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 7 784
  4. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 7 524
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 516
  6. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 178
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 307
  8. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 298
  9. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 161
  10. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 5 997
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Vláda predĺžila zákaz vychádzania. Čaká nás testovanie, štátu majú pomôcť mestá a obce

Skríningové testovanie sa začne v pondelok 18. januára a potrvá do utorka 26. januára.

Premiér Igor Matovič.
Ilustračné foto

Policajti odhalili počas kontroly vodiča, ktorému zadržali vodičský preukaz

Policajti odhalili počas kontroly protipandemických opatrení na hranici okresov Prievidza a Žiar nad Hronom vodiča, ktorému zadržali vodičský preukaz.

Policajti si posvietili na dodržiavanie opatrení.

Jančekova skala sa spája s povesťou o nenaplnenej láske

Jančekova skala je 842 metrov vysoký kopec ukončený skalným výbežkom.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Odišiel Ján Bartík

Hokejová rodina v Nitre stratila jedného zo svojich dlhoročných členov.

Druhý deň testovania v Nitre: Miera pozitivity klesla pod percento

Otestovať sa prišlo vyše 14-tisíc ľudí. Pozitívnych bolo podstatne menej ako pred týždňom.

Vláda predĺžila zákaz vychádzania. Čaká nás testovanie, štátu majú pomôcť mestá a obce

Skríningové testovanie sa začne v pondelok 18. januára a potrvá do utorka 26. januára.

Už ste čítali?