Piatok, 17. september, 2021 | Meniny má OlympiaKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM: Prehľad víkendových zápasov

Prinášame vám tradičnú ponuku futbalových stretnutí tímov z hornej Nitry.

(Zdroj: archív - Ivan Mriška)

DOSPELÍ

III. LIGA - 3. 6. o 17.00 h Šamorín - Horná Nitra (Papuča, Halíček, Hodoško, Rosa), 4. 6. o 17.00 h Púchov - Nemšová (Fehér, V. Kukan, Jančok, Kútny), Komárno - Topoľčany (Valent, Vajíček, Štrba, Kubica), Neded - Trnava C (Sárai, Ábel, Bojda, Benovič), 5. 6. o 17.00 h Galanta - Veľký Meder (A. Gádoši, Šamaj, Tarabus, Inovecký), V. Ludince - Palárikovo (Kozolka, Grolmus, Blaháč, Očkovský), Vráble - Dubnica (Santa, Zemko, Juhás, Košecký), Led. Rovne – DAC B/Vrakúň (Matulová, M. Krivošík, Tokoš, Bachratý), Nové Zámky – voľno. Predohrávka: 31. 5. o 17.30 h Komárno - Horná Nitra (Drobec, Zemko, Krivošík, Gádoši).

Skryť Vypnúť reklamu

IV. LIGA SZ - 4. 6. o 17.00 h Partizánske - Tr. Stankovce (Studený, Darnadi, Božik, Vyskočil), Vrbové - Holíč (Košecký, Mokoš, Piaček, Mišun), Kanianka - Šimonovany (Földes, Kosár, Takács, Jančoková), 5. 6. o 17.00 h J. Bohunice - Tr. Teplice (Šmátrala, Bogár, Kotrec, Turčan), Malženice - Bánovce (Martinovský, Černek, Ondráš, Peťovský), Častkovce - Beluša (Toběrný, Révai, Ferenczi, Michna), Nová Dubnica - Domaniža (Pavlovič, Hužovič, Košťál, Didek), Prečín - Boleráz (Meluš, Čulák, Janus ml., Igaz).

V. LIGA SEVER - 4. 6. o 17.00 h Malá Čausa - Myjava B (Lévai, Mogyorósi, Kovačic, Vánik), 5. 6. o 17.00 h Malá Hradná – Zem. Kostoľany (Hrabaj, Pa. Šamko, P. Kollár, Šálek), Podolie - Cigeľ (Boledovič, Belanský, Trnka, Valla), Streženice - Ladce (Pavlačková, Fúrik, Gašparíková, Sokol), V. Uherce - Bošany (L. Grznár, Buranský, M. Grznár, Košík), Tr. Turná - Stará Turá (Kovačic, Voros, Strečko, Neckář), Brvnište - Uhrovec (T. Birkus, Provodovský, Pivarček, Podhradský), Horovce - Chocholná-Velčice (Ágg, Rečka, Z. Kukan, Kučera).

Skryť Vypnúť reklamu

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 24. kolo - 5.6.  o 17.00 hod. - Nitrianske Sučany - Lehota pod Vtáčnikom (D, Guľváš ,Hodas, D), v Handlovej FC Baník HN Prievidza & Handlová B - Chynorany (Švolík J., Gajarský, Iliáš, Važan), Nitrianske Rudno - Dolné Naštice (D, Bebjak, Grznár, D), Rudnianska Lehota - Veľké Bielice (Ficel, Gebrlín, Fazekáš, Čikes), Sebedražie - Dolné Vestenice (Kluka, Cvešper M., Drábik J., Balco), Opatovce nad Nitrou - Dežerice (Michale, Švolík M., Pánis, Pastierik), Veľký Klíž - Kamenec pod Vtáčnikom (D, Paulovič, Horeháj, D), 4.6. 17.00 Nitrianske Pravno - Skačany (Boška T., Stránsky, Janík)

I. TRIEDA - 14. kolo - 5.6. o 17.00 hod. - Bystričany - Koš (Mendel, Jurík, D, Zábojník), Ráztočno - Tužina (D, Čulaga B., Majzlan J., D), Poruba – Chren.-Brusno (Deraj, Zaťko B., D, Gelačák), Diviacka Nová Ves - Oslany (D, Mokrý M., Plecho, D), Malinová - Kľačno (D, Stránsky, Boška T., D), 4.6. 17.00 Čereňany - Pravenec (Ficel, Zaťko B., Plecho, Duchovič), 4.6. 17.00 Hradec - Valaská Belá (Gajarský, Struhár, Hodas, Balco)

Skryť Vypnúť reklamu

II. TRIEDA - 14. kolo - 5.6. o 17.00 hod. - vo Valaskej Belej Valaská Belá B/Čavoj - Nitrica (Janík, Svitok), Diviaky nad Nitricou – Ned.-Brezany (Hrdý, Poliaček), Liešťany - Veľká Čausa (Struhár, Mareček), 4.6. 17.00 Podhradie - Bojnice (Guľváš, Mendel, Majzlan B.), 4.6. 17.00 v Kostolnej Vsi Dlžín - Iskra Nováky (Lazar ml., Mokrý M., Švolík M.)

DORAST

II. LSDZ a LMDZ  - 4. 6. o 10.00 a 12.30 h Vráble - Horná Nitra (Sárai, Z. Kukan, Remeň, Čornák), Komárno - Inter (Ferenczi, Révai, Bircsák, Ábrahám), Skalica - Myjava (Santa, A. Gádoši, Juhás, Gádoši, Petrova Ves), Levice - Nové Zámky (Pecek, Kozolka, J. Kováč, Kysel), Domino - Malacky (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ), ČFK Nitra - Púchov (Kalčík, Matulová, Haršány, Kyselica), 5. 6. o 10.00 a 12.30 h Topoľčany - Dubnica (Bezák, Janus, Žiak, Jaška), Karlova Ves - Lok. Trnava (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ). Dohrávka: 1. 6. o 14.30 a 17.00 h Nové Zámky - Karlova Ves (Z. Fehér, Bogár, V. Kukan, Kyselica).

III. LSD a LMD - 1. 6. o 15.00 a 17.30 h Piešťany - Vrbové (Maráz, Košťál, Fabian, Masár), 4. 6. o 10.00 a 12.30 h Hlohovec - P. Bystrica (Španka, Patka, Otrubčák, Koníček), Bánovce - Šurany (Meluš, Čulák, Cabaj, Sluk), 5. 6. o 10.00 a 12.30 h J. Bohunice - Šamorín (Valentová, S. Krivošík, Vajíček, Franek), Kanianka - Brvnište (Gašparovič, Hodoško, Obertová, Drozd), Sereď - Šaľa (Pecek, Šima, Jančok, Jeriga), 7. 6. o 15.00 a 17.00 h Galanta - Nové Mesto (R), Partizánske má voľno. Dohrávka: 1. 6. o 15.30 a 17.00 h Šamorín - Hlohovec (M. Fehér, Foldes, Fenes, Bott).

IV. LIGA SZ - 4. 6. o 17.00 h Tr. Stankovce - Kúty (Maráz, Hulínek), Bošany - Beluša (Šlosár, Buranský), N. Rudno - Dolná Súča (Barta, Ahmed), 5. 6. o 14.30 h Holíč - Nemšová (Smaženka, Srnec), Borčice - Boleráz (Papuča, Černej), Nová Dubnica - D. Vestenice (Hužovič, Košťál), Papradno  a Led. Rovne majú voľno.

V. LIGA SEVER - 4. 6. o 14.00 h Domaniža – Nedožery-Brezany (Gašparíková, Pavlačková), o 14.30 h Ladce - Streženice (Miakiš, Vyletelka), o 17.00 h Selec - Košeca (Kováčik, Ševčík), Chynorany - Tr. Turná (Drábik, P. Kollár), Klát. N. Ves - Drietoma (Goga, Žember), 5. 6. o 14.30 h Stará Turá - Častkovce (Markech, Kubica), Prečín - Opatová n/V. (Čulák, Janus ml.), Bošáca má voľno.

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 14. kolo  - 5.6. o 14.30 hod. - v Handlovej FC Baník HN Prievidza & Handlová B - Žabokreky nad Nitrou (Gajarský, Iliáš), Čereňany - Pravenec (Jurík, Mendel), Sebedražie - Uhrovec (Cvešper M., Drábik J.), 4.6. 14.30 Nitrianske Pravno - Veľké Uherce (Stránsky, Janík), 4.6. 17.00 Liešťany - Skačany (Michale, Pánis), 5.6. 10.00 Šimonovany - Partizánske - Veľké Bielice (Mikoláš, Chochula), 5.6. 14.15 Poruba – Chren.-Brusno (Zaťko B., Deraj)

I. TRIEDA - 12. kolo - 5.6. o 14.30 hod. - Opatovce nad Nitrou - Cígeľ (Švolík M., Pánis), Ráztočno - Zemianske Kostoľany (Čulaga B., Majzlan J.), 5.6. 14.00 Rudnianska Lehota - Oslany (Gebrlín, Fazekáš), 5.6. 11.00 Malá Čausa - Kamenec pod Vtáčnikom (Lazar ml., Stránsky)

ŽIACI

II. LSŽ a LMŽ - 1. 6. o 16.00 a 18.00 h Šaľa - Trebatice (Valent, Jeremias), 4. 6. o 10.00 a 12.00 h Dubnica - P. Bystrica (Majcher, Matúš), Trenčín B - Nové Zámky (Ševčík, Kováčik, v Zamarovciach), Šamorín - ČFK Nitra (Pati-Nagy, Fenes), o 15.00 a 17.00 h Topoľčany - Skalica (Janus ml., Halíček), 8. 6. o 10.00 a 12.00 h Piešťany - Galanta (Hulínek, Révay), o 15.00 a 17.00 h Lok. Trnava - Komárno (Haršány, Urbanovič), Partizánske majú voľno.

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 1. 6. o 15.30 a 17.30 h Nemšová – N. Pravno (Bečka, Murín), 4. 6. o 10.00 a 12.00 h Nová Dubnica – N. Rudno (Murín, Bečka), Nováky - Soblahov (Hrabaj, Jakubis), Ilava - D. Vestenice (Vyletelka, Miakiš), 5. 6. o 10.00 a 12.00 h Bánovce - Beluša (Laco, Miksa), Nové Mesto - Led. Rovne (P. Bulko, Sokol), Dubnica B - Kanianka (Hromádka, Ďurčo). Dohrávka: 1. 6. o 15.00 a 17.00 h Dubnica B - D. Vestenice (Poruban, Majcher).

III. TŽS - 23. kolo - 5.6. o 10.00 hod. - HN PD & HA "B" - Kľačno (Boška T.), Poruba - Opatovce nad Nitrou (Janík), Ned.-Brezany - Tužina (Struhár), Koš - Cigeľ (Švolík M.), 4.6. 10.00 Sebedražie - Chrenovec-Brusno (Švolík J.)

III. TŽJ - 11. kolo - 5.6. o 10.00 hod. - Lehota pod Vtáčnikom - Čereňany (Zaťko B.)

ŽENY

I. LIGA ŽENY (juniorky) - 4. 6. o 13.00 (15.00) h Tr. Teplice - Nové Zámky (Černej, Šamaj, Ondráš), Slovan - Bardejov (BFZ), Žilina - Selce (SsFZ), 5. 6. o 13.30 (15.30) h Myjava - Horná Nitra (Španka, Otrubčák, Maráz), FC Nitra – voľno.

I. LIGA ŽIAČKY sk. B - 1. 6. o 16.30 h P. Bystrica - Horná Nitra (Tellechea), 4. 6. o 13.00 h Bánovce - Dubnica (Hodoško), Trenčín - Tr. Teplice (Burian), Beluša - Topoľčany (Papuča). Dohrávka: 31. 5. o 16.30 h Topoľčany - Tr. Teplice (Matúš, v Bobote).

Najčítanejšie na My Horná Nitra

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
  2. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
  3. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  4. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  5. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  6. Slovenský orloj – svetová atrakcia
  7. Kanceláriám ešte neodzvonilo
  8. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
  9. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
  10. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
  1. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  2. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  3. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
  4. Pápež František požehnal základný kameň novej nemocnice
  5. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
  6. Stropný zdvihák zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  7. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
  8. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou?
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  10. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  1. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 9 085
  2. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 6 221
  3. Slovenský orloj – svetová atrakcia 4 400
  4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 160
  5. Mayo Galuška praží extra kávu, oligarcha Hodorovský je Mr. Krach 2 309
  6. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi 2 293
  7. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 857
  8. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 1 768
  9. Prvá dáma festivalu 1 641
  10. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 1 511
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Na túto ale aj mnohé iné otázky od vás odpovedáme v našej právnej poradni.


13 h
Na podujatie zavítal aj proticovidovský šarkan, ktorý odkazoval na aktuálnu tému.

Šarkanšou v Prievidzi má za sebou svoj ďalší ročník. Tešili sa z nej najmú deti, ktoré si pochutili na sladkostiach, pokochali sa výstupom spevákov, tanečníkov a kynológov, posedeli si v záchranárskych autách a tí, pri ktorých stálo šťastie, si odniesli aj krásne ceny.


15. sep
Nový pamätník padlým obyvateľom obce Poruba v I. a II. svetovej vojne.

Obete prvej a druhej svetovej vojny z Poruby v okrese Prievidza už pripomína pomník. Umiestnili ho na starom cintoríne v blízkosti kostola sv. Mikuláša.


TASR 13 h

Združenie Informačných a poradenských centier mladých v SR v spolupráci s Asociáciou pre podporu rozvoja ICM v Českej republike vytvorili inovatívnu mapu príležitostí zameranú na sebarozvoj mladých.


(PR) 14 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Do akcie sa zapojili stovky ľudí.


10 h

Paradoxom je, že Poltár, ktorý patrí medzi okresy s najnižšou zaočkovanosťou, zostáva v najlepšom štvorlístku.


SITA 14 h

(+Aké opatrenia budú platiť v praxi). Susedná Krupina bude bordová.


14 h

V oboch smeroch sa tvoria kolóny.


12 h

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu