Utorok, 6. december, 2022 | Meniny má Mikuláš

MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL: Výsledky, komentáre a aktuálne tabuľky (+FOTO)

Prinášame vám výsledky všetkých mládežníckych tímov z hornej Nitry.

(Zdroj: archív - FK Valaská Belá)
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

DORAST

II. LSDZ

Horná Nitra - ČFK Nitra 5:0 (3:0)

Góly: Šifalovič, Piroška, Spevár 2, Krčík

Ostatné zápasy: Lok. Trnava – PFA ViOn Vráble 0:1, Nové Zámky – Skalica 1:3, Domino – Topoľčany 0:1, Dubnica – Levice 3:2, Myjava – Komárno 1:0, Inter – Karlova Ves 4:2. Malacky – Púchov odložili na 8. 6.

1. PFA ViOn Vráble    28        21        4          3          93:29   67

2. Malacky                  27        18        2          7          58:37   56

3. Myjava                    28        15        6          7          52:33   51

SkryťVypnúť reklamu

4. Horná Nitra              28        15        5          8          74:41   50

5. Skalica                     28        14        6          8          65:39   48

6. Karl. Ves                 27        14        5          8          64:38   47

7. Púchov                    27        14        5          8          42:31   47

8. Inter                         28        14        4          10        64:38   46

9. Domino Ba              28        11        5          12        42:62   38

10. Dubnica                 28        11        3          14        50:56   36

11. Lok. Trnava           28        9          8          11        36:37   35

12. Topoľčany             28        11        2          15        49:60   35

13. Komárno               28        10        3          15        45:57   33

SkryťVypnúť reklamu

14. N. Zámky              27        5          1          21        24:91   16

15. ČFK Nitra             28        4          3          21        22:81   15

16. Levice                    28        3          4          21        29:79   13

II. LMDZ

Horná Nitra - ČFK Nitra 6:1 (1:0)

Góly: Farenga 2, Bielik, Sládkay 2, Chalmovský

Ostatné zápasy: Lok. Trnava – PFA ViOn Vráble 1:1, Domino – Topoľčany 4:2, Dubnica – Levice 1:1, , Nové Zámky – Skalica 0:5, Myjava – Komárno 4:0, Inter – Karlova Ves 4:3. Malacky – Púchov odložili na 8. 6.

1. Myjava                    28        25        2          1          103:22 77

2. Dubnica                   28        18        3          7          61:33   57

3. Skalica                     28        16        3          9          60:35   51

SkryťVypnúť reklamu

4. Inter                         28        15        6          7          58:38   51

5. Lok. Trnava            28        14        7          7          47:29   49

6. PFA ViOn Vráble     28        12        7          9          68:43   43

7. Topoľčany               28        12        4          12        52:44   40

8. Horná Nitra             28        12        3          13        67:47   39

9. Komárno                 28        11        4          13        61:70   37

10. ČFK Nitra             28        10        4          14        38:53   34

11. Púchov                  27        9          6          12        51:48   33

12. Malacky                27        10        3          14        43:50   33

13. Levice                    28        9          5          14        41:67   32

14. Domino Ba            28        8          4          16        37:56   28

15. Karl. Ves               27        7          6          14        39:59   27

16. N. Zámky              27        0          1          26        9:141   1

III. LSD

Šaľa – Kanianka 3:0 kontumačne

Ostatné zápasy: Nové Mesto – Šurany 4:1, Šamorín – Sereď 1:0, Galanta – J. Bohunice 0:2, Partizánske – Piešťany 0:2, Brvnište – Hlohovec 2:0, Vrbové – Bánovce 1:4. P. Bystrica mala voľno.

1. P. Bystrica               26        22        1          3          82:13   67

2. Šaľa                         26        22        0          4          97:17   66

3. Sereď                      26        16        3          7          83:35   51

4. N. Mesto                 26        14        7          5          79:35   49

5. Bánovce                  26        15        1          10        65:32   46

6. Piešťany                  26        13        5          8          54:39   44

7. J. Bohunice              26        11        2          13        45:56   35

8. Vrbové                    27        10        4          13        44:47   34

9. Šurany                     26        11        1          14        37:62   34

10. Šamorín                 25        10        1          14        53:57   31

11. Partizánske            27        10        1          16        50:56   31

12. Galanta                  26        9          3          14        33:52   30

13. Hlohovec               25        6          4          15        38:79   22

14. Brvnište                 26        6          2          18        30:107 20

15. Kanianka               26        2          1          23        14:117 7

III. LMD

Šaľa – Kanianka 3:0 kontumačne

Ostatné zápasy: Galanta – J. Bohunice 1:7, Nové Mesto – Šurany 1:3, Šamorín – Sereď 3:1, Partizánske – Piešťany 2:2, Brvnište – Hlohovec 1:3, Vrbové – Bánovce 1:1. P. Bystrica mala voľno.

1. Piešťany                  26        20        4          2          105:27 64

2. Partizánske              27        15        9          3          88:37   54

3. Šaľa                        26        17        2          7          73:42   53

4. Galanta                    26        15        3          8          71:51   48

5. Šamorín                   25        14        4          7          65:32   46

6. Sereď                      26        14        3          9          65:45   45

7. Vrbové                    27        13        3          11        59:39   42

8. Hlohovec                 25        11        6          8          64:32   39

9. P. Bystrica               26        11        6          9          60:43   39

10. Šurany                   26        12        2          12        52:46   38

11. Bánovce                26        7          8          11        36:44   29

12. J. Bohunice            26        9          1          16        92:79   28

13. N. Mesto               26        6          1          19        32:148 19

14. Brvnište                 26        2          3          21        26:81   9

15. Kanianka               26        0          3          23        14:156 3

IV. LIGA SZ

D. Vestenice - Tr. Stankovce 5:3 (2:2)

Góly: Pagáč, Struhár, Vabec 2, Šamko

Papradno – N. Rudno 1:1 (1:1)

Gól: Adamec

Ostatné zápasy: Beluša – Holíč 3:1 (1:0), Boleráz – Nová Dubnica 2:5 (0:5), Lednicke Rovne – Boričice 3:2 (1:2), Kúty – Bošany odložené.

1. Borčice                    24        17        6          1          110:17 57

2. L. Rovne                  25        17        3          5          65:34   54

3. Kúty                        23        16        2          5          61:32   50

4. N. Dubnica              24        15        3          6          73:34   48

5. Beluša                      24        13        3          8          61:43   42

6. Papradno                 25        11        2          12        43:64   35

7. N. Rudno                 24        9          6          9          51:47   33

8. T. Stankovce           24        10        1          13        67:61   31

9. Nemšová                 24        7          6          11        46:57   27

10. Bošany                  23        8          2          13        29:51   26

11. Holíč                      25        7          3          15        32:79   24

12. D. Vestenice          24        7          1          16        43:62   22

13. Boleráz                  25        5          4          16        32:67   19

14. D. Súča                 24        4          4          16        33:98   16

V. LIGA SEVER

Ned.-Brezany – Bošáca 6:2 (3:0)

Góly: Drška 2, Cicko, Vážan, Solnica, Pavlusík

Ostatné zápasy: Opatová - Domaniža 4:2, Častkovce - Prečín 13:2, Selec - Stará Turá 4:3, Tr. Turná - Klátova Nová Ves 4:2 (2:0), Streženice - Chynorany 1:7 (0:6), Košeca - Drietoma 0:8, Ladce mali voľno.

1. Trenč. Turná            26        20        1          5          108:48 61

2. Opatová n/V            26        19        0          7          116:51 57

3. Chynorany               26        17        6          3          83:31   57

4. Drietoma/Záblatie    26        17        3          6          84:42   54

5. Domaniža                 27        15        2          10        81:70   47

6. Košeca                    26        12        4          10        43:50   40

7. Ned.-Brezany          26        11        6          9          84:55   39

8. Klát. Nová Ves       26        9          6          11        65:69   33

9. Prečín                      25        9          4          12        58:65   31

10. Ladce                    26        8          6          12        56:73   30

11. Streženice              25        8          5          12        57:77   29

12. Bošáca                  27        8          4          15        53:83   28

13. Selec                     26        7          2          17        39:97   23

14. Častkovce             26        6          3          17        64:105 21

15. Stará Turá              26        2          2          22        25:100 8

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI

Skačany - Nitrianske Pravno 1:1 (0:0)

Gól: Žáčik

Uhrovec – Liešťany 2:1 (0:0)

Gól: Polák

Pravenec - Šimonovany-Partizánske 3:2 (2:1)

Góly: Medo, Rendek 2

Veľké Bielice – Poruba 0:1 (0:1)

Gól: Škultéty

FC Baník HN Prievidza & Handlová B - Veľké Uherce 8:0 (5:0)

Góly: Čertík 2, Bobok, Bakus, Habánik, Žigo 3

Žabokreky nad Nitrou – Čereňany 5:1 (1:0)

Gól: Ďurík

Chren.-Brusno – Sebedražie 5:2 (1:1)

Góly: Lekár, Debnár 3, Haneš – Blaháč, Kotlár

1. PD&Handl. B           24        18        2          4          128:26 56

2. Poruba                     24        18        2          4          84:21   56

3. Šimonovany             24        14        6          4          70:29   48

4. N. Pravno                24        12        2          10        43:61   38

5. V. Uherce                24        11        4          9          53:42   37

6. V. Bielice                 24        11        2          11        54:49   35

7. Chr.-Brusno             24        11        1          12        62:50   34

8. Čereňany                 24        10        1          13        41:64   31

9. Uhrovec                   24        9          3          12        40:54   30

10. Žabokreky n/N.     24        9          3          12        59:76   30

11. Skačany                 24        6          7          11        36:73   25

12. Pravenec                24        8          0          16        38:61   24

13. Sebedražie             24        7          2          15        39:105 23

14. Liešťany                24        6          1          17        46:82   19

I. TRIEDA

Oslany - Diviacka Nová Ves 0:10 (0:3)

Góly: Minich 2, Horvát 3, Žember, Talian 2, Lomnický

Zemianske Kostoľany – Rud. Lehota 8:0 (1:0)

Góly: Bobok, L. Turanský, Kocmál 2, P. Turanský 4

Cigeľ – Ráztočno nehrali

Lehota pod Vt.- Kamenec pod Vt. 3:1 (1:0)

Góly: Zaťko, Vida, Pánis - Daubner

1.Lehota pod Vt.         17        17        0          0          120:8   51

2.Kamenec pod Vt.     16        14        0          2          108:26 42

3.Malá Čausa              16        10        1          5          40:31   31

4.Zem. Kostoľany       16        8          1          7          71:35   25

5.Div.Nová Ves           17        8          0          9          81:54   24

6.Rud. Lehota              17        7          1          9          36:76   22

7.Cigeľ                        16        6          0          10        51:76   18

8.Opatovce nad Nit.    16        4          3          9          40:64   15

9.Oslany                      16        2          2          12        14:103 8

10.Ráztočno                15        1          0          14        26:114 3

ŽIACI

I. LSŽZ U15

Horná Nitra – Myjava 0:3 (0:3)

Ostatné zápasy: FC Nitra - Púchov 5:2, PFA ViOn - Slovan 0:6, Levice - Trenčín 0:8, Senica - Dun. Streda predohrali (3:1). Inter - Karlova Ves 0:2, Senec - Trnava 0:11. Dohrávky: Levice – PFA ViOn 1:5, Inter – Slovan 2:0, Myjava – Senica 0:1.

1. Sp. Trnava               26        21        3          2          113:10 66

2. Trenčín                    26        20        3          3          96:29   63

3. Slovan                     26        19        4          3          87:17   61

4. Senica                      26        13        8          5          60:25   47

5. FC Nitra                  26        13        4          9          55:35   43

6. Dun. Streda             26        13        4          9          45:39   43

7. Karl. Ves                 26        12        3          11        39:39   39

8. Inter                         26        11        4          11        43:35   37

9. Myjava                    26        11        4          11        43:45   37

10. Púchov                  26        5          5          16        25:60   20

11. Levice                    26        5          4          17        17:80   19

12. PFA ViOn             26        5          3          18        23:79   18

13. Horná Nitra           26        4          3          19        13:92   15

14. Senec                    26        2          4          20        24:98   10

I. LSŽZ U14

Horná Nitra – Myjava 1:3 (1:0)

Gól: Ilčík

Ostatné zápasy: FC Nitra – Púchov 4:0, PFA ViOn – Slovan 3:1, Levice – Trenčín 3:3. Inter – Karlova Ves 0:3, Senec – Trnava 0:5, Senica – Dun. Streda predohrali (4:2). Dohrávky: Levice – PFA ViOn 2:0, Inter – Slovan 0:0, Myjava – Senica 0:5.

1. Slovan                     26        21        3          2          129:16 66

2. Senica                      26        16        4          6          92:22   52

4. Sp. Trnava               26        15        4          7          86:23   49

5. Dun. Streda             26        14        4          8          63:52   46

6. Karl. Ves                 26        13        3          10        54:41   42

7. Trenčín                    26        11        6          9          75:50   39

8. Inter                         26        11        5          10        38:32   38

9. Senec                      26        10        7          9          39:55   37

10. PFA ViOn             26        10        3          13        33:80   33

11. Levice                    26        4          7          15        20:85   19

12. Myjava                  26        5          2          19        25:69   17

13. Púchov                  26        4          2          20        18:103 14

14. Horná Nitra           26        1          2          23        10:130 5

I. LMŽZ U13

Myjava - Horná Nitra 3:2 (2:1)

Góly: Šimorka 2

Ostatné zápasy: Púchov – FC Nitra 1:21, Trenčín - Levice 13:0, Karlova Ves - Inter 4:3, Trnava – Senec 8:3. Dun. Streda - Senica hrajú 6. 6. Slovan – PFA ViOn predohrali (15:2).

1. Slovan                     26        24        0          2          313:103  72

2. Sp. Trnava               26        22        0          4          294:88 66

3. FC Nitra                  26        21        0          5          280:88 63

4. Trenčín                    26        20        1          5          314:111  61

5. Dun. Streda             25        18        0          7          249:124   54

6. PFA ViOn               26        15        1          10        193:147   46

7. Karl. Ves                 26        13        0          13        155:183   39

8. Senica                      25        11        1          13        165:149   34

9. Senec                      26        10        0          16        157:200   30

10. Inter                       26        8          2          16        126:189  26

11. Horná Nitra           26        7          0          19        126:263    21

12. Myjava                  26        5          0          21        54:222 15

13. Levice                    26        2          1          23        92:267 7

14. Púchov                  26        2          0          24        77:461 6

I. LMŽZ U12

Myjava - Horná Nitra 9:13 (3:7)

Góly: Husár 2, Krasko, Hájovský, Dzurík 2, Uhliar 5, Perniš, Jurík

Ostatné zápasy: Púchov – FC Nitra 4:8, Trenčín - Levice 21:1, Karlova Ves - Inter 8:4, Trnava – Senec 5:3. Dun. Streda - Senica hrajú 6. 6. Slovan – PFA ViOn predohrali (6:4).

1. Trenčín                    26        24        1          1          393:86 73

2. Slovan                     26        23        1          2          367:101 70

3. FC Nitra                  26        19        0          7          256:125  57

4. Sp. Trnava               26        16        1          9          242:177  49

5. Senica                      25        15        2          8          228:161  47

6. Dun. Streda             25        14        1          10        196:169   43

7. Karl. Ves                 26        13        1          12        187:200   40

8. Senec                      26        10        4          12        138:134  34

9. Horná Nitra             26        11        0          15        215:243   33

10. PFA ViOn             26        9          3          14        155:194    30

11. Inter                       26        10        0          16        166:228  30

12. Púchov                  26        6          2          18        165:263   20

13. Levice                    26        3          0          23        93:373 9

14. Myjava                  26        0          0          26        61:408 0

III. LSŽ SEVER

N. Rudno - Nové Mesto 3:2 (1:2)

Góly: Horniak, Hronec, Dado

N. Pravno – Beluša 2:2 (0:1)

Góly: Štefan, Balčirák

Kanianka – N. Dubnica 1:1 (0:1)

Gól: Šimo

D. Vestenice – Nováky 0:2 (0:1)

Góly: Štanga, Švec

Ostatné zápasy: Led. Rovne - Bánovce 0:4 (0:3), Nemšová - Ilava 15:0, Soblahov - Dubnica 2:6.

1. Nemšová                 24        22        1          1          148:27 67

2. Bánovce n/B            24        20        2          2          146:20 62

3. N. Mesto                 24        20        0          4          103:24 60

4. N. Dubnica              24        13        4          7          48:36   43

5. Nováky                   24        12        3          9          54:74   39

6. Dubnica n/V B         23        11        3          9          60:39   36

7. Led. Rovne              24        9          4          11        63:76   31

8. D. Vestenice            23        10        1          12        43:58   31

9. Ilava                        24        9          2          13        42:102 29

10. Beluša                   24        6          5          13        40:67   23

11. Nitr. Pravno           24        6          3          15        46:71   21

12. Soblahov               24        7          0          17        54:108 21

13. Kanianka               24        2          4          18        30:102 10

14. Nitr. Rudno           24        2          4          18        24:97   10

III. LMŽ SEVER

N. Rudno - Nové Mesto 1:3 (1:1)

Gól: Kluvancová

N. Pravno – Beluša 6:0 (4:0)

Góly: Tipul, Gebrlín 2, Mečiar, Štefan, Bílek

Kanianka – N. Dubnica 0:1 (0:0)

D. Vestenice – Nováky 0:14 (0:9)

Góly: Daniš 3, Hajnovič, Nechala, Baránek 5, Kišš 3, Vážan

Dohrávka:

N. Rudno – Beluša 4:0 (2:0)

Góly: Horváth 3, Hogaj

Ostatné zápasy: Led. Rovne - Bánovce 1:7 (1:3), Nemšová - Ilava 3:6, Soblahov - Dubnica 1:10.

1. Bánovce n/B            24        23        1          0          200:28 70

2. Dubnica n/V            23        18        1          4          135:37 55

3. Nitr. Pravno             24        17        4          3          83:28   55

4. N. Mesto                 24        15        1          8          121:50 46

5. Led. Rovne              24        15        1          8          102:65 46

6. Nitr. Rudno              24        13        1          10        102:69 40

7. Kanianka                 24        11        3          10        79:50   36

8. N. Dubnica              24        11        3          10        76:59   36

9. Nemšová                 24        9          2          13        83:91   29

10. Nováky                 24        7          0          17        65:147 21

11. Ilava                      24        6          2          16        87:126 20

12. Beluša                    24        5          2          17        50:117 17

13. Soblahov               24        4          1          19        39:145 13

14. D. Vestenice          23        2          0          21        26:236 6

III. TŽS

Tužina – Koš 10:0

Ned.-Brezany – Poruba 17:1 (9:0)

Opatovce nad Nitrou – Sebedražie 2:3 (1:1)

Chren.-Brusno – Kľačno 5:2 (2:1)

FC Baník HN Prievidza & Handlová – Malinová 2:0 (1:0)

1.Ned.-Brezany           18        15        0          3          75:21   45

2.FC Baník B              18        13        3          2          104:15 42

3.Tužina                       18        10        3          5          63:40   33

4.Malinová                   19        11        0          8          57:36   33

5.Kľačno                     18        9          4          5          59:31   31

6.Chren.-Brusno          18        9          1          8          52:47   28

7.Cigeľ                        18        8          3          7          59:62   27

8.Sebedražie               18        7          2          9          52:56   23

9.Opatovce nad Nit.     18        3          2          13        27:84   11

10.Koš                       19        3          0          16        27:76   9

11.Poruba                    18        3          0          15        18:125 9

III. TŽJ

Čereňany - Zemianske Kostoľany 5:3 (3:1)

Bystričany - Lehota pod Vt. 5:3

Diviacka Nová Ves - Valaská Belá 1:4

1.Valaská Belá           14        12        1          1          102:29 37

2.Zem. Kostoľany       14        10        1          3          105:21 31

3.Bystričany              14        9          2          3          58:32   29

4.Div. Nová Ves          14        5          0          9          43:81   15

5.Oslany                     14        4          2          8          30:50   14

6.Čereňany                 13        4          1          8          36:72   13

7.Lehota pod Vt.         12        3          1          8          29:70   10

8.Liešťany                   13        3          0          10        30:68   9

ŽENY

I. LIGA ŽENY

Horná Nitra – FC Nitra 0:5 (0:2)

Ostatné zápasy: Nové Zámky – Myjava 1:3, Bardejov – Žilina 1:3, Selce – Tr. Teplice 2:4, Slovan mal voľno.

1. Slovan                     15        14        0          1          46:9     42

2. Bardejov                  15        11        2          2          41:19   35

3. N. Zámky                15        9          2          4          36:20   29

4. FC Nitra                  16        7          2          7          31:25   23

5. Tr. Teplice               15        6          2          7          35:32   20

6. Žilina                        15        5          2          8          29:32   17

7. Myjava                    15        4          3          8          22:35   15

8. Selce                       15        4          2          9          26:43   14

9. Horná Nitra             15        0          1          14        11:62   1

I. LIGA JUNIORKY

Horná Nitra – FC Nitra 1:0 (0:0)

Gól: Benková

Ostatné zápasy: Nové Zámky - Myjava 0:1, Bardejov - Žilina 5:1, Selce - Tr. Teplice 0:2, Slovan mal voľno.

1. Slovan                     15        13        2          0          74:8     41

2. Tr. Teplice               15        12        1          2          84:22   37

3. Bardejov                  15        12        1          2          65:16   37

4. Selce                       15        8          1          6          45:30   25

5. Žilina                        15        6          1          8          28:48   19

6. FC Nitra                  16        4          2          10        32:56   14

7. Horná Nitra             15        4          1          10        21:42   13

8. Myjava                    15        3          1          11        11:68   10

9. N. Zámky                15        1          0          14        11:81   3

I. LIGA ŽIAČKY B

Horná Nitra – Trenčín 11:0 (6:0)

Góly: Tkáčiková 2, Tipulová, Kluvancová 2, Jalakšová 2, Kurinová 2, Kleinová 2

Ostatné zápasy: Tr. Teplice – Beluša 8:0, Topoľčany – Bánovce 2:6 (2:4), Dubnica - P. Bystrica 1:8 (predohrali 18. 5.). Dohrávka: Tr. Teplice - P. Bystrica 3:2.

1. Horná Nitra             13        12        0          1          103:14 36

2. Tr. Teplice               12        11        0          1          107:20 33

3. Pov. Bystrica           13        10        0          3          72:13   30

4. AS Trenčín              13        6          1          6          17:52   19

5. Beluša                      13        3          2          8          18:42   11

6. Bánovce                  13        3          1          9          16:98   10

7. Topoľčany               12        2          0          10        12:46   6

8. Dubnica                   13        2          0          11        6:66     6

Najčítanejšie na My Horná Nitra

Inzercia - Tlačové správy

  1. Píše analytik Martiška: Čo prinesie rok 2023 v ekonomike?
  2. Štvrtý diel komiksu Posledný Follower v denníku SME
  3. Predaj osobných automobilov Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
  4. TRNKA: Esetov veľa nevznikne a ani ten jeden nemá Slovensko istý
  5. Vyberte si knihy s príbehom. Čo sa oplatí čítať na Vianoce?
  6. Darujte predplatné a získate poukaz v hodnote 10 € do Panta Rhei
  7. Deti cestujú do exotiky zadarmo
  8. V Danteho pekle sa našlo miesto pre každého
  1. Píše analytik Martiška: Čo prinesie rok 2023 v ekonomike?
  2. Štvrtý diel komiksu Posledný Follower v denníku SME
  3. Developer projektu Metropolis sa stal Lídrom roka 2022
  4. Nepotrebné telefóny pomáhajú na Vianoce deťom a rodinám v núdzi
  5. Tisíc líp aj pre včely od slovenskej prezidentky
  6. Changes to the System of Remedies
  7. How to succeed when acquiring a business in Slovakia
  8. Nová éra stavieb začína teraz
  1. Polovicu dovolenky zaplatíme od pondelka za Vás 15 341
  2. Strážia ho divé opice. Gibraltár vás prenesie do Británie 7 566
  3. Po pohlavnom styku by sa ženy mali čo najskôr vymočiť. Muži nie 5 225
  4. TRNKA: Esetov veľa nevznikne a ani ten jeden nemá Slovensko istý 4 483
  5. Vyberte si knihy s príbehom. Čo sa oplatí čítať na Vianoce? 4 269
  6. Deti cestujú do exotiky zadarmo 4 132
  7. Gizka Oňová: Pre mnohých som ideálna babka a lichotí mi to 3 045
  8. V Danteho pekle sa našlo miesto pre každého 2 417

Blogy SME

  1. Soňa Fröhlichová: Hollywood – synonymum amerického filmového priemyslu, deň číslo 18 a 19
  2. Rastislav Jusko: Čo s tebou ďalej, paragraf 363?
  3. Anna Miľanová: Luster podobný lampiónu...
  4. Michala Guľasová: Andrea Rimová – 29. február - knižná recenzia
  5. Věra Tepličková: K zubárovi lacnejšie, len keď si dáte vyšetriť pipíka
  6. INESS: O platoch zdravotníkov nemajú rozhodovať ministri
  7. Internátny život UK: Decembrový internát: 10 tipov na dlhé zimné večery
  8. Rudolfa Vallová: Keď odchádzajú talentovaní mladí ľudia...
  1. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 197 391
  2. Věra Tepličková: Ako som cestovala vlakom 6 937
  3. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět 5 983
  4. Mária Križanová: Matematika a matikári. 3 319
  5. Ján Valchár: Prvý decembrový blog alebo láska je láska 3 036
  6. Jana Melišová: V závoji hmly 2 968
  7. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách 2 777
  8. Café Európa: Čo sa môžeme naučiť od starších demokracií v právach LGBTI+ komunity? 1 950
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 52. - Arktída - Expedícia na lodi Zaria do Sannikovovej zeme (1900 - 1902)
  2. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
  3. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
  4. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
  5. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
  6. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
  7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom
  8. Jiří Ščobák: Chcete výborný seriál s nestandardním příběhem? Chcete krásnou herečku a herce, kteří umí hrát? Teplo lidské duše? Strašidelný zámek a psychiatrii?
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Filip Hlohovský (s loptou) bol na jeseň najväčším ťahúňom Prievidze.

Futbalistom Prievidze vyšla jesenná časť V. ligy Severozápad na výbornú. Hornonitrania podávali stabilné výkony a zaslúžene sú jesenným majstrom.


4. dec
Ilustračné foto.

Najkrajšia galéria týždňa.


4. dec
MY | TOP správy z regiónov

Prečítajte si výber TOP správ z regiónov.


2. dec
Ramon Ondrejovič.

Ramon Ondrejovič sa naučil jazdiť na motorke hneď potom, ako začal chodiť. Aj tak by sa dala charakterizovať cesta 9-ročného chlapca zo Sebedražia za titulom vicemajstra Slovenska v pretekoch Enduro.


2. dec

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Blogy SME

  1. Soňa Fröhlichová: Hollywood – synonymum amerického filmového priemyslu, deň číslo 18 a 19
  2. Rastislav Jusko: Čo s tebou ďalej, paragraf 363?
  3. Anna Miľanová: Luster podobný lampiónu...
  4. Michala Guľasová: Andrea Rimová – 29. február - knižná recenzia
  5. Věra Tepličková: K zubárovi lacnejšie, len keď si dáte vyšetriť pipíka
  6. INESS: O platoch zdravotníkov nemajú rozhodovať ministri
  7. Internátny život UK: Decembrový internát: 10 tipov na dlhé zimné večery
  8. Rudolfa Vallová: Keď odchádzajú talentovaní mladí ľudia...
  1. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 197 391
  2. Věra Tepličková: Ako som cestovala vlakom 6 937
  3. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět 5 983
  4. Mária Križanová: Matematika a matikári. 3 319
  5. Ján Valchár: Prvý decembrový blog alebo láska je láska 3 036
  6. Jana Melišová: V závoji hmly 2 968
  7. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách 2 777
  8. Café Európa: Čo sa môžeme naučiť od starších demokracií v právach LGBTI+ komunity? 1 950
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 52. - Arktída - Expedícia na lodi Zaria do Sannikovovej zeme (1900 - 1902)
  2. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
  3. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
  4. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
  5. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
  6. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
  7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom
  8. Jiří Ščobák: Chcete výborný seriál s nestandardním příběhem? Chcete krásnou herečku a herce, kteří umí hrát? Teplo lidské duše? Strašidelný zámek a psychiatrii?

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu