Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL: Výsledky, komentáre a aktuálne tabuľky (+FOTO)

Prinášame vám výsledky všetkých mládežníckych tímov z hornej Nitry.

(Zdroj: archív - FK Valaská Belá)

DORAST

II. LSDZ

Horná Nitra - ČFK Nitra 5:0 (3:0)

Góly: Šifalovič, Piroška, Spevár 2, Krčík

Ostatné zápasy: Lok. Trnava – PFA ViOn Vráble 0:1, Nové Zámky – Skalica 1:3, Domino – Topoľčany 0:1, Dubnica – Levice 3:2, Myjava – Komárno 1:0, Inter – Karlova Ves 4:2. Malacky – Púchov odložili na 8. 6.

1. PFA ViOn Vráble    28        21        4          3          93:29   67

2. Malacky                  27        18        2          7          58:37   56

3. Myjava                    28        15        6          7          52:33   51

Skryť Vypnúť reklamu

4. Horná Nitra              28        15        5          8          74:41   50

5. Skalica                     28        14        6          8          65:39   48

6. Karl. Ves                 27        14        5          8          64:38   47

7. Púchov                    27        14        5          8          42:31   47

8. Inter                         28        14        4          10        64:38   46

9. Domino Ba              28        11        5          12        42:62   38

10. Dubnica                 28        11        3          14        50:56   36

11. Lok. Trnava           28        9          8          11        36:37   35

12. Topoľčany             28        11        2          15        49:60   35

13. Komárno               28        10        3          15        45:57   33

Skryť Vypnúť reklamu

14. N. Zámky              27        5          1          21        24:91   16

15. ČFK Nitra             28        4          3          21        22:81   15

16. Levice                    28        3          4          21        29:79   13

II. LMDZ

Horná Nitra - ČFK Nitra 6:1 (1:0)

Góly: Farenga 2, Bielik, Sládkay 2, Chalmovský

Ostatné zápasy: Lok. Trnava – PFA ViOn Vráble 1:1, Domino – Topoľčany 4:2, Dubnica – Levice 1:1, , Nové Zámky – Skalica 0:5, Myjava – Komárno 4:0, Inter – Karlova Ves 4:3. Malacky – Púchov odložili na 8. 6.

1. Myjava                    28        25        2          1          103:22 77

2. Dubnica                   28        18        3          7          61:33   57

3. Skalica                     28        16        3          9          60:35   51

Skryť Vypnúť reklamu

4. Inter                         28        15        6          7          58:38   51

5. Lok. Trnava            28        14        7          7          47:29   49

6. PFA ViOn Vráble     28        12        7          9          68:43   43

7. Topoľčany               28        12        4          12        52:44   40

8. Horná Nitra             28        12        3          13        67:47   39

9. Komárno                 28        11        4          13        61:70   37

10. ČFK Nitra             28        10        4          14        38:53   34

11. Púchov                  27        9          6          12        51:48   33

12. Malacky                27        10        3          14        43:50   33

13. Levice                    28        9          5          14        41:67   32

14. Domino Ba            28        8          4          16        37:56   28

15. Karl. Ves               27        7          6          14        39:59   27

16. N. Zámky              27        0          1          26        9:141   1

III. LSD

Šaľa – Kanianka 3:0 kontumačne

Ostatné zápasy: Nové Mesto – Šurany 4:1, Šamorín – Sereď 1:0, Galanta – J. Bohunice 0:2, Partizánske – Piešťany 0:2, Brvnište – Hlohovec 2:0, Vrbové – Bánovce 1:4. P. Bystrica mala voľno.

1. P. Bystrica               26        22        1          3          82:13   67

2. Šaľa                         26        22        0          4          97:17   66

3. Sereď                      26        16        3          7          83:35   51

4. N. Mesto                 26        14        7          5          79:35   49

5. Bánovce                  26        15        1          10        65:32   46

6. Piešťany                  26        13        5          8          54:39   44

7. J. Bohunice              26        11        2          13        45:56   35

8. Vrbové                    27        10        4          13        44:47   34

9. Šurany                     26        11        1          14        37:62   34

10. Šamorín                 25        10        1          14        53:57   31

11. Partizánske            27        10        1          16        50:56   31

12. Galanta                  26        9          3          14        33:52   30

13. Hlohovec               25        6          4          15        38:79   22

14. Brvnište                 26        6          2          18        30:107 20

15. Kanianka               26        2          1          23        14:117 7

III. LMD

Šaľa – Kanianka 3:0 kontumačne

Ostatné zápasy: Galanta – J. Bohunice 1:7, Nové Mesto – Šurany 1:3, Šamorín – Sereď 3:1, Partizánske – Piešťany 2:2, Brvnište – Hlohovec 1:3, Vrbové – Bánovce 1:1. P. Bystrica mala voľno.

1. Piešťany                  26        20        4          2          105:27 64

2. Partizánske              27        15        9          3          88:37   54

3. Šaľa                        26        17        2          7          73:42   53

4. Galanta                    26        15        3          8          71:51   48

5. Šamorín                   25        14        4          7          65:32   46

6. Sereď                      26        14        3          9          65:45   45

7. Vrbové                    27        13        3          11        59:39   42

8. Hlohovec                 25        11        6          8          64:32   39

9. P. Bystrica               26        11        6          9          60:43   39

10. Šurany                   26        12        2          12        52:46   38

11. Bánovce                26        7          8          11        36:44   29

12. J. Bohunice            26        9          1          16        92:79   28

13. N. Mesto               26        6          1          19        32:148 19

14. Brvnište                 26        2          3          21        26:81   9

15. Kanianka               26        0          3          23        14:156 3

IV. LIGA SZ

D. Vestenice - Tr. Stankovce 5:3 (2:2)

Góly: Pagáč, Struhár, Vabec 2, Šamko

Papradno – N. Rudno 1:1 (1:1)

Gól: Adamec

Ostatné zápasy: Beluša – Holíč 3:1 (1:0), Boleráz – Nová Dubnica 2:5 (0:5), Lednicke Rovne – Boričice 3:2 (1:2), Kúty – Bošany odložené.

1. Borčice                    24        17        6          1          110:17 57

2. L. Rovne                  25        17        3          5          65:34   54

3. Kúty                        23        16        2          5          61:32   50

4. N. Dubnica              24        15        3          6          73:34   48

5. Beluša                      24        13        3          8          61:43   42

6. Papradno                 25        11        2          12        43:64   35

7. N. Rudno                 24        9          6          9          51:47   33

8. T. Stankovce           24        10        1          13        67:61   31

9. Nemšová                 24        7          6          11        46:57   27

10. Bošany                  23        8          2          13        29:51   26

11. Holíč                      25        7          3          15        32:79   24

12. D. Vestenice          24        7          1          16        43:62   22

13. Boleráz                  25        5          4          16        32:67   19

14. D. Súča                 24        4          4          16        33:98   16

V. LIGA SEVER

Ned.-Brezany – Bošáca 6:2 (3:0)

Góly: Drška 2, Cicko, Vážan, Solnica, Pavlusík

Ostatné zápasy: Opatová - Domaniža 4:2, Častkovce - Prečín 13:2, Selec - Stará Turá 4:3, Tr. Turná - Klátova Nová Ves 4:2 (2:0), Streženice - Chynorany 1:7 (0:6), Košeca - Drietoma 0:8, Ladce mali voľno.

1. Trenč. Turná            26        20        1          5          108:48 61

2. Opatová n/V            26        19        0          7          116:51 57

3. Chynorany               26        17        6          3          83:31   57

4. Drietoma/Záblatie    26        17        3          6          84:42   54

5. Domaniža                 27        15        2          10        81:70   47

6. Košeca                    26        12        4          10        43:50   40

7. Ned.-Brezany          26        11        6          9          84:55   39

8. Klát. Nová Ves       26        9          6          11        65:69   33

9. Prečín                      25        9          4          12        58:65   31

10. Ladce                    26        8          6          12        56:73   30

11. Streženice              25        8          5          12        57:77   29

12. Bošáca                  27        8          4          15        53:83   28

13. Selec                     26        7          2          17        39:97   23

14. Častkovce             26        6          3          17        64:105 21

15. Stará Turá              26        2          2          22        25:100 8

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI

Skačany - Nitrianske Pravno 1:1 (0:0)

Gól: Žáčik

Uhrovec – Liešťany 2:1 (0:0)

Gól: Polák

Pravenec - Šimonovany-Partizánske 3:2 (2:1)

Góly: Medo, Rendek 2

Veľké Bielice – Poruba 0:1 (0:1)

Gól: Škultéty

FC Baník HN Prievidza & Handlová B - Veľké Uherce 8:0 (5:0)

Góly: Čertík 2, Bobok, Bakus, Habánik, Žigo 3

Žabokreky nad Nitrou – Čereňany 5:1 (1:0)

Gól: Ďurík

Chren.-Brusno – Sebedražie 5:2 (1:1)

Góly: Lekár, Debnár 3, Haneš – Blaháč, Kotlár

1. PD&Handl. B           24        18        2          4          128:26 56

2. Poruba                     24        18        2          4          84:21   56

3. Šimonovany             24        14        6          4          70:29   48

4. N. Pravno                24        12        2          10        43:61   38

5. V. Uherce                24        11        4          9          53:42   37

6. V. Bielice                 24        11        2          11        54:49   35

7. Chr.-Brusno             24        11        1          12        62:50   34

8. Čereňany                 24        10        1          13        41:64   31

9. Uhrovec                   24        9          3          12        40:54   30

10. Žabokreky n/N.     24        9          3          12        59:76   30

11. Skačany                 24        6          7          11        36:73   25

12. Pravenec                24        8          0          16        38:61   24

13. Sebedražie             24        7          2          15        39:105 23

14. Liešťany                24        6          1          17        46:82   19

I. TRIEDA

Oslany - Diviacka Nová Ves 0:10 (0:3)

Góly: Minich 2, Horvát 3, Žember, Talian 2, Lomnický

Zemianske Kostoľany – Rud. Lehota 8:0 (1:0)

Góly: Bobok, L. Turanský, Kocmál 2, P. Turanský 4

Cigeľ – Ráztočno nehrali

Lehota pod Vt.- Kamenec pod Vt. 3:1 (1:0)

Góly: Zaťko, Vida, Pánis - Daubner

1.Lehota pod Vt.         17        17        0          0          120:8   51

2.Kamenec pod Vt.     16        14        0          2          108:26 42

3.Malá Čausa              16        10        1          5          40:31   31

4.Zem. Kostoľany       16        8          1          7          71:35   25

5.Div.Nová Ves           17        8          0          9          81:54   24

6.Rud. Lehota              17        7          1          9          36:76   22

7.Cigeľ                        16        6          0          10        51:76   18

8.Opatovce nad Nit.    16        4          3          9          40:64   15

9.Oslany                      16        2          2          12        14:103 8

10.Ráztočno                15        1          0          14        26:114 3

ŽIACI

I. LSŽZ U15

Horná Nitra – Myjava 0:3 (0:3)

Ostatné zápasy: FC Nitra - Púchov 5:2, PFA ViOn - Slovan 0:6, Levice - Trenčín 0:8, Senica - Dun. Streda predohrali (3:1). Inter - Karlova Ves 0:2, Senec - Trnava 0:11. Dohrávky: Levice – PFA ViOn 1:5, Inter – Slovan 2:0, Myjava – Senica 0:1.

1. Sp. Trnava               26        21        3          2          113:10 66

2. Trenčín                    26        20        3          3          96:29   63

3. Slovan                     26        19        4          3          87:17   61

4. Senica                      26        13        8          5          60:25   47

5. FC Nitra                  26        13        4          9          55:35   43

6. Dun. Streda             26        13        4          9          45:39   43

7. Karl. Ves                 26        12        3          11        39:39   39

8. Inter                         26        11        4          11        43:35   37

9. Myjava                    26        11        4          11        43:45   37

10. Púchov                  26        5          5          16        25:60   20

11. Levice                    26        5          4          17        17:80   19

12. PFA ViOn             26        5          3          18        23:79   18

13. Horná Nitra           26        4          3          19        13:92   15

14. Senec                    26        2          4          20        24:98   10

I. LSŽZ U14

Horná Nitra – Myjava 1:3 (1:0)

Gól: Ilčík

Ostatné zápasy: FC Nitra – Púchov 4:0, PFA ViOn – Slovan 3:1, Levice – Trenčín 3:3. Inter – Karlova Ves 0:3, Senec – Trnava 0:5, Senica – Dun. Streda predohrali (4:2). Dohrávky: Levice – PFA ViOn 2:0, Inter – Slovan 0:0, Myjava – Senica 0:5.

1. Slovan                     26        21        3          2          129:16 66

2. Senica                      26        16        4          6          92:22   52

4. Sp. Trnava               26        15        4          7          86:23   49

5. Dun. Streda             26        14        4          8          63:52   46

6. Karl. Ves                 26        13        3          10        54:41   42

7. Trenčín                    26        11        6          9          75:50   39

8. Inter                         26        11        5          10        38:32   38

9. Senec                      26        10        7          9          39:55   37

10. PFA ViOn             26        10        3          13        33:80   33

11. Levice                    26        4          7          15        20:85   19

12. Myjava                  26        5          2          19        25:69   17

13. Púchov                  26        4          2          20        18:103 14

14. Horná Nitra           26        1          2          23        10:130 5

I. LMŽZ U13

Myjava - Horná Nitra 3:2 (2:1)

Góly: Šimorka 2

Ostatné zápasy: Púchov – FC Nitra 1:21, Trenčín - Levice 13:0, Karlova Ves - Inter 4:3, Trnava – Senec 8:3. Dun. Streda - Senica hrajú 6. 6. Slovan – PFA ViOn predohrali (15:2).

1. Slovan                     26        24        0          2          313:103  72

2. Sp. Trnava               26        22        0          4          294:88 66

3. FC Nitra                  26        21        0          5          280:88 63

4. Trenčín                    26        20        1          5          314:111  61

5. Dun. Streda             25        18        0          7          249:124   54

6. PFA ViOn               26        15        1          10        193:147   46

7. Karl. Ves                 26        13        0          13        155:183   39

8. Senica                      25        11        1          13        165:149   34

9. Senec                      26        10        0          16        157:200   30

10. Inter                       26        8          2          16        126:189  26

11. Horná Nitra           26        7          0          19        126:263    21

12. Myjava                  26        5          0          21        54:222 15

13. Levice                    26        2          1          23        92:267 7

14. Púchov                  26        2          0          24        77:461 6

I. LMŽZ U12

Myjava - Horná Nitra 9:13 (3:7)

Góly: Husár 2, Krasko, Hájovský, Dzurík 2, Uhliar 5, Perniš, Jurík

Ostatné zápasy: Púchov – FC Nitra 4:8, Trenčín - Levice 21:1, Karlova Ves - Inter 8:4, Trnava – Senec 5:3. Dun. Streda - Senica hrajú 6. 6. Slovan – PFA ViOn predohrali (6:4).

1. Trenčín                    26        24        1          1          393:86 73

2. Slovan                     26        23        1          2          367:101 70

3. FC Nitra                  26        19        0          7          256:125  57

4. Sp. Trnava               26        16        1          9          242:177  49

5. Senica                      25        15        2          8          228:161  47

6. Dun. Streda             25        14        1          10        196:169   43

7. Karl. Ves                 26        13        1          12        187:200   40

8. Senec                      26        10        4          12        138:134  34

9. Horná Nitra             26        11        0          15        215:243   33

10. PFA ViOn             26        9          3          14        155:194    30

11. Inter                       26        10        0          16        166:228  30

12. Púchov                  26        6          2          18        165:263   20

13. Levice                    26        3          0          23        93:373 9

14. Myjava                  26        0          0          26        61:408 0

III. LSŽ SEVER

N. Rudno - Nové Mesto 3:2 (1:2)

Góly: Horniak, Hronec, Dado

N. Pravno – Beluša 2:2 (0:1)

Góly: Štefan, Balčirák

Kanianka – N. Dubnica 1:1 (0:1)

Gól: Šimo

D. Vestenice – Nováky 0:2 (0:1)

Góly: Štanga, Švec

Ostatné zápasy: Led. Rovne - Bánovce 0:4 (0:3), Nemšová - Ilava 15:0, Soblahov - Dubnica 2:6.

1. Nemšová                 24        22        1          1          148:27 67

2. Bánovce n/B            24        20        2          2          146:20 62

3. N. Mesto                 24        20        0          4          103:24 60

4. N. Dubnica              24        13        4          7          48:36   43

5. Nováky                   24        12        3          9          54:74   39

6. Dubnica n/V B         23        11        3          9          60:39   36

7. Led. Rovne              24        9          4          11        63:76   31

8. D. Vestenice            23        10        1          12        43:58   31

9. Ilava                        24        9          2          13        42:102 29

10. Beluša                   24        6          5          13        40:67   23

11. Nitr. Pravno           24        6          3          15        46:71   21

12. Soblahov               24        7          0          17        54:108 21

13. Kanianka               24        2          4          18        30:102 10

14. Nitr. Rudno           24        2          4          18        24:97   10

III. LMŽ SEVER

N. Rudno - Nové Mesto 1:3 (1:1)

Gól: Kluvancová

N. Pravno – Beluša 6:0 (4:0)

Góly: Tipul, Gebrlín 2, Mečiar, Štefan, Bílek

Kanianka – N. Dubnica 0:1 (0:0)

D. Vestenice – Nováky 0:14 (0:9)

Góly: Daniš 3, Hajnovič, Nechala, Baránek 5, Kišš 3, Vážan

Dohrávka:

N. Rudno – Beluša 4:0 (2:0)

Góly: Horváth 3, Hogaj

Ostatné zápasy: Led. Rovne - Bánovce 1:7 (1:3), Nemšová - Ilava 3:6, Soblahov - Dubnica 1:10.

1. Bánovce n/B            24        23        1          0          200:28 70

2. Dubnica n/V            23        18        1          4          135:37 55

3. Nitr. Pravno             24        17        4          3          83:28   55

4. N. Mesto                 24        15        1          8          121:50 46

5. Led. Rovne              24        15        1          8          102:65 46

6. Nitr. Rudno              24        13        1          10        102:69 40

7. Kanianka                 24        11        3          10        79:50   36

8. N. Dubnica              24        11        3          10        76:59   36

9. Nemšová                 24        9          2          13        83:91   29

10. Nováky                 24        7          0          17        65:147 21

11. Ilava                      24        6          2          16        87:126 20

12. Beluša                    24        5          2          17        50:117 17

13. Soblahov               24        4          1          19        39:145 13

14. D. Vestenice          23        2          0          21        26:236 6

III. TŽS

Tužina – Koš 10:0

Ned.-Brezany – Poruba 17:1 (9:0)

Opatovce nad Nitrou – Sebedražie 2:3 (1:1)

Chren.-Brusno – Kľačno 5:2 (2:1)

FC Baník HN Prievidza & Handlová – Malinová 2:0 (1:0)

1.Ned.-Brezany           18        15        0          3          75:21   45

2.FC Baník B              18        13        3          2          104:15 42

3.Tužina                       18        10        3          5          63:40   33

4.Malinová                   19        11        0          8          57:36   33

5.Kľačno                     18        9          4          5          59:31   31

6.Chren.-Brusno          18        9          1          8          52:47   28

7.Cigeľ                        18        8          3          7          59:62   27

8.Sebedražie               18        7          2          9          52:56   23

9.Opatovce nad Nit.     18        3          2          13        27:84   11

10.Koš                       19        3          0          16        27:76   9

11.Poruba                    18        3          0          15        18:125 9

III. TŽJ

Čereňany - Zemianske Kostoľany 5:3 (3:1)

Bystričany - Lehota pod Vt. 5:3

Diviacka Nová Ves - Valaská Belá 1:4

1.Valaská Belá           14        12        1          1          102:29 37

2.Zem. Kostoľany       14        10        1          3          105:21 31

3.Bystričany              14        9          2          3          58:32   29

4.Div. Nová Ves          14        5          0          9          43:81   15

5.Oslany                     14        4          2          8          30:50   14

6.Čereňany                 13        4          1          8          36:72   13

7.Lehota pod Vt.         12        3          1          8          29:70   10

8.Liešťany                   13        3          0          10        30:68   9

ŽENY

I. LIGA ŽENY

Horná Nitra – FC Nitra 0:5 (0:2)

Ostatné zápasy: Nové Zámky – Myjava 1:3, Bardejov – Žilina 1:3, Selce – Tr. Teplice 2:4, Slovan mal voľno.

1. Slovan                     15        14        0          1          46:9     42

2. Bardejov                  15        11        2          2          41:19   35

3. N. Zámky                15        9          2          4          36:20   29

4. FC Nitra                  16        7          2          7          31:25   23

5. Tr. Teplice               15        6          2          7          35:32   20

6. Žilina                        15        5          2          8          29:32   17

7. Myjava                    15        4          3          8          22:35   15

8. Selce                       15        4          2          9          26:43   14

9. Horná Nitra             15        0          1          14        11:62   1

I. LIGA JUNIORKY

Horná Nitra – FC Nitra 1:0 (0:0)

Gól: Benková

Ostatné zápasy: Nové Zámky - Myjava 0:1, Bardejov - Žilina 5:1, Selce - Tr. Teplice 0:2, Slovan mal voľno.

1. Slovan                     15        13        2          0          74:8     41

2. Tr. Teplice               15        12        1          2          84:22   37

3. Bardejov                  15        12        1          2          65:16   37

4. Selce                       15        8          1          6          45:30   25

5. Žilina                        15        6          1          8          28:48   19

6. FC Nitra                  16        4          2          10        32:56   14

7. Horná Nitra             15        4          1          10        21:42   13

8. Myjava                    15        3          1          11        11:68   10

9. N. Zámky                15        1          0          14        11:81   3

I. LIGA ŽIAČKY B

Horná Nitra – Trenčín 11:0 (6:0)

Góly: Tkáčiková 2, Tipulová, Kluvancová 2, Jalakšová 2, Kurinová 2, Kleinová 2

Ostatné zápasy: Tr. Teplice – Beluša 8:0, Topoľčany – Bánovce 2:6 (2:4), Dubnica - P. Bystrica 1:8 (predohrali 18. 5.). Dohrávka: Tr. Teplice - P. Bystrica 3:2.

1. Horná Nitra             13        12        0          1          103:14 36

2. Tr. Teplice               12        11        0          1          107:20 33

3. Pov. Bystrica           13        10        0          3          72:13   30

4. AS Trenčín              13        6          1          6          17:52   19

5. Beluša                      13        3          2          8          18:42   11

6. Bánovce                  13        3          1          9          16:98   10

7. Topoľčany               12        2          0          10        12:46   6

8. Dubnica                   13        2          0          11        6:66     6

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 35 044
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 33 989
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 12 489
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 660
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 316
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 316
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 791
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 493
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 432
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 398
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Vo štvrtok zachytili PCR testy 1 785 nakazených koronavírusom, laboratóriá otestovali 11 018 vzoriek. Počet úmrtí pacientov na COVID-19 stúpol o 93. Vyliečilo sa ďalších 2 813 osôb.

3 h
Mobilné odberové miesto.

Trenčianska župa spolu so svojimi organizáciami pomôže samosprávam so zabezpečením plošného testovania obyvateľstva na ochorenie COVID-19 tak, ako jej to ukladá Uznesenie vlády SR č. 30 zo 17. januára 2021.

20 h
ilustračné foto

Mesto Prievidza vytvorí počas víkendu 23. a 24. januára na skríningové testovanie obyvateľstva na ochorenie COVID-19 spolu 25 odberných miest. V článku nájdete aj ich zoznam.

21. jan
Ilustračné foto

Najvyššiu mieru nezamestnanosti v Trenčianskom kraji evidovali v decembri v okrese Prievidza.

21. jan

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Nahnevaní bežkári sa už obrátili listom aj na vedenie obce Králiky, aby začalo konať.

21. jan

Záchranári odkazujú, nie každý s Covidom patrí do nemocnice.

9 h

Správa Národného parku Nízke Tatry sa obrátila na návštevníkov prírody s výzvou.

20. jan

Už ste čítali?