Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM: Prehľad víkendových zápasov

Futbalové súťaže sa blížia pomaly k svojmu záveru, prinášame vám kompletný prehľad na ďalší víkend.

(Zdroj: archív - Ivan Mriška)

DOSPELÍ

III. LIGA - 28. 5. o 17.00 h DAC B/Vrakúň - Šamorín (Gašparovič, Tarabus, Klabník, Franek), Horná Nitra - Púchov (Pecek, Štrba, Cabaj, Kysel), Veľký Meder – V. Ludince (Valentová, K. Birkus, V. Kukan, Košecký), Dubnica - Galanta (Kozolka, Bojda, Ábel, Hromník), 29. 5. o 17.00 h Topoľčany - Led. Rovne (Šandrik, Hagara, Grolmus, Inovecký), Nemšová - Vráble (Bezák, Blaháč, Obertová, Rosa), Palárikovo - Nové Zámky (Šima, Vajíček, Juhás, Jaška), Trnava C - Komárno (Otiepka, Tokoš, Jančok, Benovič), voľno - Neded.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. LIGA SZ - 28. 5. o 17.00 h Bánovce - Holíč (Kotrec, Szalai, Darnadi, Baňar), 29. 5. o 17.00 h Malženice - J. Bohunice (Mokoš, Šlosár, Piaček, Juráň), Tr. Stankovce - Prečín (Révai, Ferenczi, Obeda, Maštalír), Tr. Teplice - Partizánske (Otrubčák, Černek, Ondráš, Schmidt), Domaniža - Kanianka (M. Fehér, Kasznár, R. Farkaš, Révay), Boleráz – N. Dubnica (Fabian, Hulínek, Maráz, Igaz), Beluša - Vrbové (Ahmed, Barta, Janus ml., Burza), Šimonovany - Častkovce (Černej, Hrenák, Oselský, Kraslan).

V. LIGA SEVER - 28. 5. o 17.00 h Z. Kostoľany - Brvnište (Kondéová, Kúdela, Majer, Neckář), Stará Turá – V. Uherce (Vörös, Ďurčovič, Husár, Bašnár), 29. 5. o 11.00 h Chocholná-Velčice - Bošany (A. Kollár, Hrudík, Krč-Konečný, Kasáš), o 17.00 h Cigeľ - Malá Hradná (Uhlár, Jakubis, Varga, Farkaš), Uhrovec - Tr. Turná (Mráz, Patka, Petránek, Pacher), Horovce - Malá Čausa (Berec, L. Kováč, Kiš, Karnay), Myjava B - Streženice (Hybský, Martiška, Gál, Kuchara), Ladce - Podolie (Záhumenský, Feranec, M. Magdolen, Borsányi).

Skryť Vypnúť reklamu

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 28. kolo - 29.5. o 17.00 hod. - Lehota pod Vtáčnikom - Kamenec pod Vtáčnikom (D, Plecho, Gebrlín, D), Skačany - Veľký Klíž (Bebjak,Drábik J.,Jančich,Čikes), Dolné Naštice - Rudnianska Lehota (D, Paulovič, Mikoláš,D), Chynorany - Nitrianske Rudno (Hodas, Mokrý M., Struhár, D), Nitrianske Sučany - HN PD & HA "B" (Vážny, Michale, Deraj, D), 28.5. 17.00 Dežerice - Nitrianske Pravno (Plecho,Iliáš, Zaťko T., Zábojník), 28.5. 17.00 Dolné Vestenice - Opatovce nad Nitrou (Stránsky, ZsFZ, ZsFZ, Kozinka), 29.5. 11.00 Veľké Bielice - Sebedražie (Bereš, Bulík M., Petrek, Černo)

I. TRIEDA - 26. kolo - 29.5. o 17.00 hod. - Bystričany - Valaská Belá (Majzlan J., Mendel, Mareček, Duchovič), Kľačno - Hradec (Švolík J.,Ševčík, Sliepka st., Važan), Chren.-Brusno - Diviacka Nová Ves (D, Gajarský, Švolík M., D), Tužina - Poruba (Zaťko T., Ficel, Zaťko B., Pastierik), Pravenec - Ráztočno (Pánis, Hrdý, Poliaček, Hudák), Koš - Čereňany (Stránsky, Boška T.,Hudák, Balco), 28.5. 17.00 Oslany - Malinová (Valach, Adamkovič, Šugra)

Skryť Vypnúť reklamu

II. TRIEDA - 26. kolo - 29.5. o 17.00 hod. - v Kostolnej Vsi Dlžín - Veľká Lehôtka (Janík, Svitok), Ned.-Brezany - Iskra Nováky (ZsFZ, ZsFZ), Nitrica - Diviaky nad Nitricou (Čulaga B., Majzlan B.), Bojnice - Valaská Belá B/Čavoj (Iliáš, Morávková), 28.5. 2016 17.00 Podhradie - Temeš (Švolík J., Bukovský, Hodas)

DORAST

II. LSDZ a LMDZ - 28. 5. o 10.00 a 12.30 h Domino - Topoľčany (BFZ, BFZ, BFZ), Nové Zámky - Skalica (Sárai, Volf, Mlinkovics, Marci), Inter - Karlova Ves (BFZ, BFZ, BFZ), Myjava - Komárno (Španka, Patka, Otrubčák, Koníček), Lok. Trnava - Vráble (Benko, Kalčík, Haršány, Očkovský), Malacky - Púchov (BFZ, BFZ, BFZ), 29. 5. o 10.00 a 12.30 h Dubnica - Levice (Kováčik, Sokol, Tarabus, Mišun), Horná Nitra - ČFK Nitra (Gašparovič, Pe. Šamko, Žiak, Kútny).

III. LSD a LMD - 28. 5. o 10.00 a 12.30 h Brvnište - Hlohovec (Otiepka, Ondráš, Gašparíková, Peťovský), Galanta - J. Bohunice (A. Gádoši, Santa, Juhás, Matejčík), Partizánske - Piešťany (Bezák, Matuška, Žiak, Drozd), 29. 5. o 10.00 a 12.30 h Šaľa - Kanianka (Sárai, Voros, K. Birkus, Kyselica), Vrbové - Bánovce (Pecek, Darnadi, Turba, Gádoši, v Trebaticiach), Nové Mesto - Šurany (Košťál, Obeda, Kubica, Nedveď), Šamorín - Sereď (Santa, Pavlovič, Hužovič, Bott), P. Bystrica má voľno.

IV. LIGA SZ - 28. 5. o 14.30 h D. Vestenice - Tr. Stankovce (Janus ml., Šandrik), o 17.00 h Papradno – N. Rudno (Hrenák, Černej), 29. 5. o 14.30 h Led. Rovne - Borčice (L. Kováč, Kiš), Boleráz – N. Dubnica (Hulínek, Maráz), Beluša - Holíč (Barta, Janus ml.), Kúty - Bošany (Goga, ObFZ), Nemšová a Dolná Súča majú voľno.

V. LIGA SEVER - 28. 5. o 14.30 h Opatová - Domaniža (Pavlačková, Vyletelka), o 17.00 h Častkovce - Prečín (Markech, Révay), Selec - Stará Turá (Poruban, Matúš), Tr. Turná - Klátova Nová Ves (Janček, Miakiš), 29. 5. o 14.30 h Nedožery-Brezany - Bošáca (Drábik, P. Kollár), Streženice - Chynorany (Šamaj, ObFZ), Košeca - Drietoma (Ševčík, ObFZ), Ladce majú voľno.

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 26. kolo - 29.5. o 14.30 hod. - Skačany - Nitrianske Pravno (Drábik J., Jančich), Uhrovec - Liešťany (Paulovič, Mikoláš), Pravenec - Šimonovany-Partizánske (Hrdý, Poliaček), 28.5. 14.00 Veľké Bielice - Poruba (Mokran, Chrenková), 28.5. 14.30 v Handlovej FC Baník HN Prievidza & Handlová B - Veľké Uherce (Struhár, Gajarský), 28.5. 15.00 Žabokreky nad Nitrou - Čereňany (Duhina, Bebjak), 28.5. 17.00 Chren.-Brusno - Sebedražie (Gajarský,Struhár)

I. TRIEDA - 22. kolo - 29.5. o 14.30 hod. - Oslany - Diviacka Nová Ves (Mendel, Mareček), Zemianske Kostoľany - Rudnianska Lehota (Jurík), Cigeľ - Ráztočno (Plecho, Gebrlín), 28.5. 14.30 Lehota pod Vtáčnikom - Kamenec pod Vtáčnikom (Bukovský, Hodas)

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 26. 5. o 14.00 a 16.00 h FC Nitra - Púchov (Drobec, Hybský, Jančok), 28. 5. o 10.00 a 12.00 h PFA ViOn - Slovan (Škadra, Kollárik, Debnár), Inter - Karlova Ves (SFZ, Drieňová ul.), Senec - Trnava (SFZ, v Tomášove), o 12.00 a 14.00 h Horná Nitra - Myjava (Hrabaj, Hagara, Blaháč, v Handlovej), 29. 5. o 10.00 a 12.00 h Levice - Trenčín (Majer, Štrba, Bojda). Senica - Dun. Streda odohrané. Dohrávky: 24. 5. o 14.00 a 16.00 h Inter - Slovan (SFZ, Drieňová ul.), 25. 5. o 10.00 a 12.00 h Myjava - Senica (Fabian, Maráz, Markech, v Turej Lúke), o 15.00 a 17.00 h Levice – PFA ViOn (Husár, Ďurčovič, Ábel).

I. LMŽZ U13, U12 - 24. 5. o 17.00 a 15.00 h Karlova Ves - Inter (SFZ), 25. 5. o 16.00 a 17.30 h Trnava – Senec (Belanský, Jordanov), 29. 5. o 10.00 a 12.00 h Trenčín - Levice (P. Bulko, Bečka), Púchov – FC Nitra (Ďurčo, Tellechea), Myjava - Horná Nitra (Prelec, Blažek), 6. 6. o 15.00 a 16.30 h Dun. Streda - Senica (Foldes, M. Fehér, v Jurovej), Slovan – PFA ViOn predohrali.

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 28. 5. o 10.00 a 12.00 h N. Rudno - Nové Mesto (Cvešper, Pa. Šamko), Led. Rovne - Bánovce (Miakiš, Ďurčo), N. Pravno - Beluša (Páleník, Grolmus), Nemšová - Ilava (Burian, Ševčík), Kanianka – N. Dubnica (Sliepka, Jakubis), 29. 5. o 10.00 a 12.00 h D. Vestenice - Nováky (Jakubis, Pa. Šamko), Soblahov - Dubnica (Majcher, Murín).

Medzinárodné stretnutie žiakov - U14 - 25. 5. o 16.00 h Výber ZsFZ - župa Székesfehérvár (Z. Fehér, Kollárovič, Bogár, vo Vrakúni), U13 - 25. 5. o 16.00 h Výber ZsFZ - župa Székesfehérvár (M. Fehér, Földes, Fenes, v Gabčíkove).

III. TŽS - 22. kolo - 29.5. o 10.00 hod. - Tužina - Koš (Fazekáš), Ned.-Brezany - Poruba (Bukovský), Opatovce nad Nitrou - Sebedražie (Janík), Chrenovec-Brusno - Kľačno (Lazar ml.), 24.5. 17.00 FC Baník HN Prievidza & Handlová - Malinová (Stránsky)

III. TŽJ - 18. kolo - 29.5. o 10.00 hod. - Čereňany - Zemianske Kostoľany (Jančich), Bystričany - Lehota pod Vtáčnikom (Jurík), 29.5. 14.30 Diviacka Nová Ves - Valaská Belá (Deraj)

ŽENY

I. liga ženy (juniorky) - 28. 5. o 15.00 (17.00) h Nové Zámky - Myjava (Pati-Nagy, Kasznár, R. Farkaš), Bardejov - Žilina (VsFZ), 29. 5. 11.00 (13.15) h Horná Nitra – FC Nitra (Janus, Laco, Miksa), 15.00 (17.00) h Selce - Tr. Teplice (SsFZ), voľno - Slovan.

I. liga žiačky sk. B - 25. 5. o 15.30 h Horná Nitra - Trenčín (Žiak), 28. 5. o 13.00 h Tr. Teplice - Beluša (Majcher), o 17.30 h Topoľčany - Bánovce (Goga), zápas Dubnica - P. Bystrica predohrali. Dohrávka: 24. 5. o 16.30 h Tr. Teplice - P. Bystrica (Murín).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Budovanie zelenej značky
  6. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  7. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  8. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  9. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  10. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 33 476
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 23 166
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 16 492
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 101
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 687
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 539
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 536
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 448
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 371
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 285
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Špeciálny klinik box na nebezpečný biologický odpad.

Oproti predchádzajúcim testovaniam teraz nastala jedna zásadná zmena. Kým v minulosti testovanie organizovali ozbrojené sily, teraz bolo všetko na pleciach samospráv.

6 h

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.

19 h
Zariadenie pre seniorov Prievidza. Ilustračné foto

Mesto vyčlenilo v tohtoročnom rozpočte pre Zariadenie pre seniorov viac ako 400.000 eur, financie využije na odstránenie nedostatkov.

20 h
Expl0ited

Známy influencer je odchovancom futbalového Baníka Prievidza. Aby si futbal mohol vždy užívať, musel však zmeniť dres.

23 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

21 h

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

16 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

25. jan

Už ste čítali?