Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM: Prehľad víkendových zápasov

Majstrovstvá Európy vo futbale sa nám pomaly ale isto blížia. Do ich začiatku nás čaká ešte pár kôl nižších súťaží.

(Zdroj: archív - Ivan Mriška)

DOSPELÍ

III. LIGA - 21. 5. o 17.00 h Nové Zámky - Veľký Meder (Pecek, Obertová, Cabaj, Gádoši), Šamorín - Topoľčany (Sárai, Ábel, Juhás, Bachratý), Púchov – DAC B/Vrakúň (Bezák, Hodoško, Blaháč, Očkovský), 22. 5. o 17.00 h Vráble - Galanta (A. Gádoši, M. Krivošík, Tokoš, Kútny), V. Ludince - Dubnica (Patrovič, Halíček, Žiak, Inovecký), Neded - Palárikovo (Otiepka, Šamaj, Klabník, Kubica), Led. Rovne - Trnava C (Šima, Štrba, Bojda, Hromník), Nemšová - Horná Nitra (Valent, V. Kukan, Jančok, Gábor), Komárno - voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. LIGA SZ - 21. 5. o 17.00 h J. Bohunice - Bánovce (Havran, Barcík, Chlebo, Jančoková), Partizánske - Malženice (Kosár, Foldes, M. Fehér, Vrábel), Vrbové - Šimonovany (Hulínek, Fabian, Obeda, Turčan), Kanianka - Boleráz (Toběrný, Hegedus, M. Farkaš, Peťovský), 22. 5. o 17.00 h Prečín - Tr. Teplice (Božik, Studený, Darnadi, Michna), Holíč - Beluša (Dolník, Révai, Ferenczi, Kováč), Častkovce - Domaniža (Szalai, Kotrec, Turba, Šmidovič), Nová Dubnica - Tr. Stankovce (Volf, Pati-Nagy, Mlinkovics, Igaz).

V. LIGA SEVER - 21. 5. o 17.00 h V. Uherce - Uhrovec (Cvešper, Sliepka, Maňuch, Valko), 22. 5. o 17.00 h Malá Hradná - Ladce (Dutka, Trnka, Mráz, Neckář), Brvnište - Cígeľ (Ďurčovič, Husár, Strečko, Truhlík), Streženice - Horovce (Bečka, Murín, Janček, Vánik), Podolie - Myjava B (Hafrovič, Boledovič, S. Krivošík, Sokol), Bošany - Stará Turá (Bircsák, Bazsó, Valko, Žigo), Tr. Turná – Z. Kostoľany (Baboš, Marinčák, Pintér, Bašnár), Malá Čausa - Chocholná-Velčice (Buranský, M. Grznár, L. Grznár, Simon).

Skryť Vypnúť reklamu

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 27. kolo - 22.5. o 17.00 hod. - Nitrianske Rudno - Nitrianske Sučany (D, Kluka, Paulovič, D), Rudnianska Lehota - Chynorany (Guľváš,Bukovský, Švolík J., Gelačák), Sebedražie - Dolné Naštice (D, Vážny, Poliaček, D), Opatovce nad Nitrou - Veľké Bielice (Plecho, Pánis, Struhár, Duchovič), Veľký Klíž - Dežerice (D, Gajarský, Boško K., D), 21.5. 17.00 v Handlovej FC Baník HN Prievidza & Handlová B - Lehota pod Vtáčnikom (Grznár, Mokran, Mikoláš, Pastierik), 21.5. 17.00 Nitrianske Pravno - Dolné Vestenice (Mokrý M., Švolík J., Gajarský), 21.5. 17.00 Kamenec pod Vtáčnikom - Skačany (Šugra, Adamkovič, Valach)

I. TRIEDA - 25. kolo - 22.5. o 17.00 hod. - Ráztočno - Koš (D, Gebrlín, Mareček, D), Poruba - Pravenec (D, Deraj, Michale, D), Diviacka Nová Ves - Tužina (Janík, Stránsky, Lazar ml., Čikes), Malinová - Chrenovec-Brusno (Iliáš, Ševčík, Hrdý, Hudák), Valaská Belá - Kľačno (Mokrý M., Ficel, Zaťko B., Pastierik), 21.5. 17.00 Čereňany - Bystričany (Hodas, Boško K., Struhár, Važan), 21.5. 17.00 Hradec - Oslany (Michale, Vážny, Poliaček, Čikes)

Skryť Vypnúť reklamu

II. TRIEDA - 25. kolo - 22.5. o 17.00 hod. - Diviaky nad Nitricou - Bojnice (Sliepka st., Jurík), Veľká Lehôtka – Ned.-Brezany (Mendel, Svitok), v Kostolnej Vsi Dlžín - Liešťany (Boška T., Hudák), 21.5. 17.00 Temeš - Veľká Čausa (Ševčík, Majzlan B., Mareček), 21.5. 17.00 Valaská Belá B/Čavoj - Podhradie (Gebrlín, Sliepka st., Bukovský), 22.5. 10.00 Iskra Nováky - Nitrica (Švolík J., Guľváš, Bukovský)

DORAST

II. LSDZ a LMDZ - 21. 5. o 10.00 a 12.30 h Vráble - Inter (Darnadi, Szalai, Škadra, Kysel), ČFK Nitra - Lok. Trnava (Drobec, Rajtár, Jančok, Formel), Komárno - Nové Zámky (R. Farkaš, Pati-Nagy, Kasznár, Valach), Levice - Domino (Kozolka, Bojda, Štrba, Z. Simon), Skalica - Dubnica (Obeda, Petránek, Mráz, Valla, Petrova Ves), Topoľčany - Malacky (Gašparovič, Barta, Žiak, M. Valko), Púchov - Horná Nitra (Papuča, Klabník, Janček, Mišún), 22. 5. o 10.00 a 12.30 h Karlova Ves - Myjava (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ). Dohrávka: 17. 5. o 10.00 a 12.30 h Skalica - Topoľčany (Španka, Otrubčák, Tokoš, Koníček, Petrova Ves).

III. LSD a LMD - 21. 5. o 10.00 a 12.30 h Piešťany - P. Bystrica (Otrubčák, Patka, Prelec, Jaška), Bánovce - Partizánske (Čulák, Piaček, P. Šamko, Masár), Sereď - Galanta (Kalčík, Bartoš, M. Krivošík, Ábrahám), Hlohovec - Šaľa (Košťál, Haršány, Benko, Matejčík), 22. 5. o 10.00 a 12.30 h Šurany - Vrbové (Barcík, Hegeduš, Ábel, Kraslan), J. Bohunice - Nové Mesto (Z. Fehér, Pavlovič, Barczi, Karnay), Kanianka - Šamorín (Bezák, Blaháč, Hagara, Drozd), Brvnište má voľno.

IV. LIGA SZ - 21. 5. o 10.00 h Nemšová - Beluša (Hrenák, Oselský), o 17.00 h Bošany – D. Vestenice (Košecký, Meluš), Tr. Stankovce - Boleráz (Maráz, Poruban), 22. 5. o 14.30 h Holíč - Kúty (Révai, Ferenczi), Borčice - Dolná Súča (Fabian, Hulínek), Nová Dubnica - Led. Rovne (Pati-Nagy, Mlinkovics), Papradno a N. Rudno majú voľno.

V. LIGA SEVER - 21. 5. o 14.00 h Domaniža - Častkovce (Fúrik, Tellechea), o 14.30 h Ladce - Nedožery-Brezany (Gašparíková, Pavlačková), o 15.00 h Bošáca - Opatová n/V. (Burian, Kováčik), o 17.00 h Klát. N. Ves - Streženice (Záhumenský, Drábik), Drietoma - Tr. Turná (Murín, Bečka), 22. 5. o 14.30 h Stará Turá - Košeca (Révay, ObFZ), Prečín - Selec (Studený, Darnadi), Chynorany majú voľno.

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 25. kolo - 22.5. o 14.30 hod. - Čereňany – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (Majzlan J., Čulaga B.), Sebedražie - Veľké Bielice (Vážny, Poliaček), 21.5. 14.00 Veľké Uherce - Skačany (Bebjak, Chochula), 21.5. 14.30 Nitrianske Pravno - Uhrovec (Švolík J., Gajarský), 21.5. 17.00 Liešťany – Chren.-Brusno (Pánis, Deraj), 22.5. 10.00 Šimonovany-Partizánske - Žabokreky nad Nitrou (Drábik J., Cvešper M.), 22.5. 14.15 Poruba - Pravenec (Deraj, Michale)

I. TRIEDA - 21. kolo - 22.5. o 14.30 hod. - Opatovce nad Nitrou - Lehota pod Vtáčnikom (Pánis, Struhár), 21.5. 14.30 Diviacka Nová Ves - Zemianske Kostoľany (Deraj, Pánis), 22.5. 11.00 Malá Čausa - Oslany (Janík, Lazar ml.), 22.5. 14.00 Rudnianska Lehota - Cígeľ (Bukovský, Švolík J.)

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 21. 5. o 10.00 a 12.00 h Karlova Ves – Senec (BFZ, BFZ, BFZ, Údernícka ul.), Slovan - Horná Nitra (BFZ, BFZ, BFZ), 22. 5. o 10.00 a 12.00 h Trnava - Levice (Benko, Juhás, Belanský), Púchov - Inter (Papuča, Tellechea, Ďurčo), Dun. Streda – FC Nitra (R. Farkaš, Kasznár, Foldes, Jurová), Trenčín – PFA ViOn (Murín, Matúš, Tarabus), 25. 5. o 10.00 a 12.00 h Myjava - Senica (R, Turá Lúka). Dohrávky: 18. 5. o 14.00 a 16.00 h Trenčín - Inter (Fabian, Hulínek, Kubica), Púchov - Trnava (Oselský, Tellechea, Klabník). Predohrávka: 17. 5. o 14.00 a 16.00 h Senica - Dun. Streda (Černek, Dutka, Mráz).

I. LMŽZ U13, U12 - 18. 5. o 15.00 a 17.00 h FC Nitra - Dun. Streda (Martiška, Gál), 21. 5. o 10.00 a 12.00 h Inter - Púchov (BFZ, BFZ, Drieňová), Senec - Karlova Ves (BFZ, BFZ, Kráľová p/S.), PFA ViOn - Trenčín (L. Kováč, Berec), Horná Nitra - Slovan (Páleník, Floriš, Handlová), 22. 5. o 10.00 a 12.00 h Levice - Trnava (Chlebo, M. Farkaš), Senica - Myjava (Sládek, Obeda). Predohrávka: 18. 5. o 15.00 a 17.00 h Slovan – PFA ViOn (BFZ, BFZ).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 19. 5. o 15.00 a 17.00 h Bánovce – N. Rudno (ObFZ, ObFZ), 21. 5. o 10.00 a 12.00 h Beluša - Led. Rovne (Ďurčo, Vyletelka), Dubnica B – D. Vestenice (Poruban, Majcher), Ilava – N. Pravno (Ševčík, Matúš), Nováky - Nemšová (Hrabaj, Matuška), 22. 5. o 10.00 a 12.00 h Nové Mesto - Kanianka (Hulínek, Maráz), N. Dubnica - Soblahov (Pavlačková, Miakiš).

III. TŽS - 21. kolo - 22.5. o 10.00 hod. - Opatovce nad Nitrou - Kľačno (Švolík M.), Malinová - Chrenovec - Brusno (Gebrlín), Poruba - Koš (Struhár), Cigeľ - Tužina (Mendel), 21.5. 10.00 Sebedražie - Nedožery - Brezany (Švolík J.)

III. TŽJ - 17. kolo - 22.5. o 10.00 hod. - Oslany - Liešťany (Chrenková), Zemianske Kostoľany - Bystričany (Jurík), 22.5. 14.30 Valaská Belá - Čereňany (Lazar ml.)

ŽENY

I. liga žiačky sk. B - 21. 5. o 13.00 h Bánovce - P. Bystrica (Halíček), Trenčín - Dubnica (P. Bulko), o 14.00 h Beluša - Horná Nitra (Černej), o 17.30 h Topoľčany - Tr. Teplice (Patrovič). Dohrávky: 18. 5. o 16.00 h Horná Nitra - Topoľčany (Sliepka), o 17.00 h Dubnica - P. Bystrica (Janček).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  10. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  1. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  4. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  5. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  6. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  7. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  8. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  9. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  10. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 29 952
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 27 302
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 12 178
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 10 309
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 627
  6. Ohlúpli sme počas Covid roka? 8 191
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 467
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 469
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 277
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 903
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Britský variant koronavírusu potvrdili už aj vo vzorkách z okresu Prievidza

Takzvaný britský variant koronavírusu odhalili v dvoch z troch skúmaných vzoriek z prievidzského okresu.

Zdravotníčka testuje odobratú vzorku.

Testovanie: S celoplošným testovaním pomôže samosprávam aj TSK

Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) pomôže samosprávam v kraji s celoplošným testovaním antigénovými testami.

FOTO: Rybník sa zmenil na hokejový a korčuliarsky areál

Rybník sa počas zimných mrazivých dní mení na miesto pre športy.

Mladý vodič prekročil v Ráztočne rýchlosť, bol pod vplyvom alkoholu

Vodič sa policajtom priznal, že pil do neskorých nočných hodín biele víno a myslel si, že nemôže nafúkať.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Frajeri jazdili autom po zamrznutej priehrade, prelomil sa ľad

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

Odišiel prvý tréner majstra sveta, lúčil sa s ním aj hokejový reprezentant

Gustáv „Guňo“ Buček nás opustil 7. januára vo veku 77 rokov.

Už ste čítali?