Sobota, 27. február, 2021 | Meniny má AlexanderKrížovkyKrížovky

Ženy Baníka prehrali a titul má Slovan. Pozrite si FOTO futbalistiek

Prinášame prehľad všetkých mládežníckych súťaží, v ktorých pôsobia tímy z hornej Nitry.

(Zdroj: facebook - Slovan Bratislava)

DORAST

II. LSDZ

Malacky - Horná Nitra hrajú 18.5.

Ostatné zápasy: Myjava – Vráble 1:2, Inter – ČFK Nitra 7:1, Topoľčany – Levice 2:1, Dubnica – Komárno 2:0, Lok. Trnava – Púchov 2:5, Domino – Skalica 1:1. Nové Zámky – Karlova nehrali pre terén

1. Vráble                     26        19        4          3          87:27   61

2. Malacky                  25        16        2          7          54:35   50

3. Horná Nitra             25        14        5          6          67:37   47

4. Myjava                    26        14        5          7          50:32   47

Skryť Vypnúť reklamu

5. Karl. Ves                 25        14        4          7          61:33   46

6. Púchov                    26        13        5          8          40:30   44

7. Inter                         26        13        4          9          58:31   43

8. Skalica                     25        11        6          8          54:37   39

9. Domino Ba              26        10        5          11        41:61   35

10. Lok. Trnava           26        9          7          10        34:34   34

11. Dubnica                 26        10        3          13        46:50   33

12. Topoľčany 25        10        2          13        47:54   32

13. Komárno               26        9          3          14        38:55   30

14. N. Zámky              25        5          1          19        22:81   16

Skryť Vypnúť reklamu

15. ČFK Nitra             26        4          2          20        20:74   14

16. Levice                    26        3          4          19        27:75   13

II. LMDZ

Malacky - Horná Nitra hrajú 18.5.

Ostatné zápasy: Myjava – Vráble 4:1, Inter – ČFK Nitra 5:2, Topoľčany – Levice 6:2, Dubnica – Komárno 3:0 kont., hostia nenastúpili. Nové Zámky – Karlova nehrali pre terén. Domino – Skalica 0:1, Lok. Trnava – Púchov 4:2.

1. Myjava                    26        24        1          1          98:21   73

2. Dubnica                   26        17        2          7          57:32   53

3. Skalica                     25        15        3          7          54:30   48

4. Inter                         26        14        6          6          54:32   48

Skryť Vypnúť reklamu

5. Lok. Trnava              26        14        5          7          46:28   47

6. PFA ViOn Vráble     26        11        6          9          64:42   39

7. Topoľčany               25        11        4          10        47:37   37

8. Horná Nitra             25        11        3          11        61:40   36

9. Komárno                 26        10        4          12        55:65   34

10. ČFK Nitra             26        10        3          13        37:47   33

11. Púchov                  26        8          6          12        47:48   30

12. Levice                    26        8          4          14        38:65   28

13. Malacky                25        8          3          14        39:49   27

14. Karl. Ves               25        7          5          13        35:54   26

15. Domino Ba            26        7          4          15        32:52   25

16. N. Zámky              25        0          1          24        8:130   1

III. LSD

Galanta – Kanianka 3:0 kontumačne

Ostatné zápasy: J. Bohunice – Sereď 2:4, hostia nepricestovali. Partizánske – Šurany 7:0, Šamorín – Hlohovec odložili. P. Bystrica – Bánovce 2:0, Brvnište – Piešťany 1:3, Nové Mesto – Vrbové 5:1, Šaľa mala voľno. Dohrávka: Partizánske – Šaľa 1:3.

1. P. Bystrica               25        21        1          3          81:13   64

2. Šaľa                        24        20        0          4          84:17   60

3. Sereď                      24        15        3          6          78:34   48

4. N. Mesto                 24        12        7          5          70:34   43

5. Piešťany                  24        12        5          7          52:38   41

6. Bánovce                  24        13        1          10        55:30   40

7. Vrbové                    25        10        4          11        43:41   34

8. J. Bohunice              24        10        2          12        43:51   32

9. Partizánske              25        10        1          14        49:48   31

10. Šurany                   24        10        1          13        34:58   31

11. Galanta                  24        9          3          12        33:45   30

12. Šamorín                 23        8          1          14        40:57   25

13. Hlohovec               23        6          4          13        38:67   22

14. Brvnište                 25        5          2          18        28:107 17

15. Kanianka               24        2          1          21        14:102 7

III. LMD

Galanta – Kanianka 3:0 kontumačne

Hostia na zápas nepricestovali

Ostatné zápasy: Partizánske – Šurany 5:2, J. Bohunice – Sereď 5:0, P. Bystrica – Bánovce 6:0, Brvnište – Piešťany 1:5, Nové Mesto – Vrbové 2:9. Šamorín – Hlohovec odložili. Šaľa mala voľno. Dohrávka: Partizánske – Šaľa 2:1.

1. Piešťany                  24        19        3          2          99:23   60

2. Partizánske              25        15        7          3          84:33   52

3. Šaľa                         24        15        2          7          67:41   47

4. Galanta                    24        14        3          7          68:44   45

5. Sereď                      24        14        3          7          64:40   45

6. Vrbové                    25        13        2          10        56:35   41

7. Šamorín                   23        12        4          7          48:30   40

8. P. Bystrica               25        11        6          8          58:39   39

9. Hlohovec                 23        10        6          7          60:28   36

10. Šurany                   24        10        2          12        46:43   32

11. Bánovce                24        7          6          11        33:41   27

12. J. Bohunice            24        7          1          16        67:77   22

13. N. Mesto               24        6          1          17        30:127 19

14. Brvnište                 25        2          3          20        25:78   9

15. Kanianka               24        0          3          21        13:139 3

IV. LIGA SZ

D. Vestenice – Holíč 2:4 (0:3)

Góly: Pagáč, Lehocký

Nitrianske Rudno malo voľno

Ostatné zápasy: Boleráz – Bošany 5:1 (3:0), Lednické Rovne – Trenčianske Stankovce 6:2 (3:1), Borčice – Papradno 13:0 (6:0), Kúty – Nemšová 4:1 (1:0), Dolná Súča – Nová Dubnica 0:8 (0:3).

1. Borčice                    22        16        6          0          98:13   54

2. L. Rovne                  23        16        3          4          60:29   51

3. Kúty                        22        15        2          5          54:32   47

4. N. Dubnica              22        13        3          6          65:30   42

5. Beluša                      22        11        3          8          52:38   36

6. Papradno                 24        11        1          12        42:63   34

7. N. Rudno                 23        9          5          9          50:46   32

8. T. Stankovce           22        9          1          12        58:56   28

9. Nemšová                 23        7          6          10        42:51   27

10. Holíč                      23        7          3          13        31:69   24

11. Bošany                  22        7          2          13        27:51   23

12. D. Vestenice          22        6          1          15        38:57   19

13. Boleráz                  23        5          4          14        30:56   19

14. D. Súča                 23        4          4          15        32:88   16

V. LIGA SEVER

Nedožery-Brezany – Chynorany 2:2 (0:1)

Góly: Šimurka, Vereš

Ostatné zápasy: Opatová - Ladce 8:0, Častkovce - Bošáca 9:1, - Domaniža 5:3, Stará Turá - Prečín 0:3, Košeca - Tr. Turná 2:4, Streženice - Drietoma 1:1, Klát. N. Ves mala voľno.

1. Trenč. Turná            24        18        1          5          99:43   55

2. Chynorany               25        16        6          3          76:30   54

3. Opatová n/V            24        17        0          7          98:49   51

4. Drietoma/Záblatie    24        16        3          5          73:37   51

5. Domaniža                 25        14        2          9          74:66   44

6. Košeca                    24        12        4          8          43:39   40

7. Ned.-Brezany          24        9          6          9          73:52   33

8. Klát. Nová Ves        24        8          6          10        57:63   30

9. Ladce                      25        8          6          11        55:68   30

10. Streženice              23        8          5          10        54:64   29

11. Prečín                    23        8          4          11        53:52   28

12. Bošáca                  25        8          4          13        51:63   28

13. Selec                     24        6          2          16        35:91   20

14. Častkovce             24        5          3          16        51:98   18

15. Stará Turá              24        1          2          21        19:96   5

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI

FC Baník HN Prievidza & Handlová B – Skačany 4:0 (4:0) nedohrané

Góly: Gunda, Beka, Farenga 2

Uhrovec - Veľké Uherce 4:1 (2:0)

Pravenec – Sebedražie 8:0 (3:0)

Góly: Krč 3, Grom, Rendek 2, Hanuska, Jokl

Čereňany - Šimonovany-Partizánske 1:1 (0:0)

Gól: Pečeň

Veľké Bielice – Liešťany hrajú 18.5. o 17:00

Žabokreky nad Nitrou – Poruba 0:7 (0:2)

Góly: Lastovka 2, Škultéty 5

Chren.-Brusno - Nitrianske Pravno 11:0 (6:0)

Góly: Ondrejovič, Lekár, Kvostka 3, Gatial, Halbavý, Debnár 2, Haneš 2

1. FC Baník B             22        16        2          4          113:25 50

2. Poruba                     22        16        2          4          77:21   50

3. Šimonovany             22        13        6          3          59:24   45

4. V. Uherce                22        10        4          8          49:34   34

5. N. Pravno                22        11        1          10        36:60   34

6. V. Bielice                 21        10        2          9          43:40   32

7. Chr.-Brusno             22        10        1          11        56:46   31

8. Čereňany                 22        10        1          11        39:52   31

9. Uhrovec                   22        8          3          11        38:47   27

10. Žabokreky n/N.     22        8          3          11        52:66   27

11. Skačany                 22        6          6          10        35:68   24

12. Pravenec                22        7          0          15        35:53   21

13. Sebedražie             22        6          2          14        32:96   20

14. Liešťany                21        5          1          15        40:72   16

I. TRIEDA

Oslany - Kamenec pod Vtáčnikom 2:8 (0:6)

Góly: Hvyzdoš, Kršiak – Lukačovič, Žigmund 2, Daubner 2, Nechala 3

Zemianske Kostoľany - Malá Čausa 6:1 (2:1)

Góly: Bartoš 2, Škoda, Zaťko 2, Turanský - Briatka

Cigeľ - Diviacka Nová Ves nehrali

Opatovce nad Nitrou – Ráztočno 9:1 (6:1)

Góly: Hrdý 2, Čičmanec 3, Plagany 2, Pisoň 2 - Madaj

1.Lehota pod Vt.         15        15        0          0          109:7   45

2.Kamenec pod Vt.     15        14        0          1          107:23 42

3.Malá Čausa              15        9          1          5          34:31   28

4.Rud. Lehota              15        7          1          7          30:60   22

5.Div. Nová Ves          14        7          0          7          70:48   21

6.Zem. Kostoľany       14        6          1          7          60:34   19

7.Opatovce nad Nit.    15        4          3          8          40:56   15

8.Cigeľ                        14        4          0          10        40:70   12

9.Oslany                      14        2          2          10        14:87   8

10.Ráztočno                15        1          0          14        26:114 3

ŽIACI

I. LSŽZ U15

Horná Nitra – Trenčín 1:3 (1:3)

Gól: Mešina

Ostatné zápasy: FC Nitra – Myjava 2:3, Inter – Dun. Streda 0:1, Senec – Púchov 0:2, Senica – Slovan 0:2, Trnava – Karlova Ves 3:0, Levice – PFA ViOn odložili pre terén na 25. 5. Dohrávky: Trnava – Dun. Streda 2:2, Levice – Inter 0:1, Slovan – Senec 1:1.

1. Sp. Trnava               23        18        3          2          91:9     57

2. Slovan                     23        17        4          2          76:15   55

3. Trenčín                    23        17        3          3          78:29   54

4. Dun. Streda             24        13        4          7          43:34   43

5. Senica                      24        11        8          5          56:24   41

6. FC Nitra                  24        11        4          9          48:32   37

7. Inter                         22        10        4          8          41:29   34

8. Myjava                    24        10        4          10        40:44   34

9. Karl. Ves                 24        10        3          11        33:39   33

10. Levice                    23        5          4          14        16:61   19

11. Púchov                  23        4          5          14        21:50   17

12. PFA ViOn             23        4          3          16        18:65   15

13. Horná Nitra           24        4          3          17        13:84   15

14. Senec                    24        2          4          18        24:83   10

I. LSŽZ U14

Horná Nitra – Trenčín 0:9 (0:5)

Ostatné zápasy: FC Nitra – Myjava 3:0, Inter – Dun. Streda 2:0, Senec – Púchov 3:1, Senica – Slovan 1:2, Trnava – Karlova Ves 2:0, Levice – PFA ViOn odložili na 25. 5. Dohrávky: Trnava – Dun. Streda 1:1, Levice – Inter 1:0, Slovan – Senec 3:0.

1. Slovan                     23        20        2          1          123:13 62

2. Senica                      24        18        2          4          87:18   56

3. FC Nitra                  24        15        4          5          88:19   49

4. Sp. Trnava               23        13        4          6          75:22   43

5. Dun. Streda             24        13        4          7          58:48   43

6. Senec                      24        10        7          7          38:42   37

7. Inter                         22        11        3          8          35:24   36

8. Karl. Ves                 24        11        3          10        43:40   36

9. Trenčín                    23        10        4          9          56:42   34

10. PFA ViOn             23        9          3          11        28:64   30

11. Myjava                  24        4          2          18        22:63   14

12. Levice                    23        2          6          15        14:82   12

13. Púchov                  23        3          2          18        16:93   11

14. Horná Nitra           24        1          2          21        9:122   5

I. LMŽZ U13

PFA ViOn - Horná Nitra 5:4 (3:1)

Góly: Dadík 2, Halaška 2

Ostatné zápasy: Myjava – FC Nitra 0:21, Dun. Streda – Inter 13:1, Karlova Ves – Levice 8:4, Trenčín – Trnava 12:3, Púchov – Senec 8:4, Slovan – Senica 14:5. Dohrávky: Trenčín – Karlova Ves 6:1, Trnava – Slovan 6:4.

1. Slovan                     24        22        0          2          289:98 66

2. Sp. Trnava               24        20        0          4          264:84 60

3. Trenčín                    24        19        0          5          293:103 57

4. FC Nitra                  24        19        0          5          247:85 57

5. Dun. Streda             24        18        0          6          247:112 54

6. PFA ViOn               24        15        0          9          183:124 45

7. Senica                      24        11        1          12        165:148 34

8. Karl. Ves                 24        11        0          13        142:175 33

9. Senec                      24        10        0          14        149:183 30

10. Inter                      24        7          2          15        116:182 23

11. Horná Nitra           24        7          0          17        121:251 21

12. Myjava                  24        3          0          21        50:220 9

13. Levice                    24        2          1          21        91:232 7

14. Púchov                  24        2          0          22        73:433 6

I. LMŽZ U12

PFA ViOn - Horná Nitra 4:8 (2:2)

Góly: Husár, Dzurík 2, Uhliar 3, Majdák, Horvát

Ostatné zápasy: Myjava – FC Nitra 1:15, Karlova Ves – Levice 20:4, Dun. Streda – Inter 7:4, Trenčín – Trnava 12:0, Púchov – Senec 4:4, Slovan – Senica 7:3. Dohrávky: Trenčín – Karl. Ves 11:3, Trnava – Slovan 7:5.

1. Trenčín                    24        22        1          1          356:85 67

2. Slovan                     24        21        1          2          352:94 64

3. FC Nitra                  24        17        0          7          240:117 51

4. Senica                     24        14        2          8          216:157 44

5. Sp. Trnava               24        14        1          9          219:172 43

6. Dun. Streda             24        14        1          9          192:161 43

7. Karl. Ves                 24        12        1          11        174:187 37

8. Senec                      24        9          4          11        126:124 31

9. PFA ViOn               24        9          3          12        151:172 30

10. Horná Nitra           24        10        0          14        199:225 30

11. Inter                      24        9          0          15        145:216 27

12. Púchov                  24        6          2          16        157:238 20

13. Levice                    24        3          0          21        90:334 9

14. Myjava                  24        0          0          24        48:383 0

III. LSŽ SEVER

N. Pravno - Led. Rovne 6:2 (2:0)

Góly: Balčirák, Štefan 2, Protschka 2, Srnka

Ilava – Nováky 0:3 kontumačne

Domáci na zápas nenastúpili.

N. Rudno – Beluša 1:2 (1:0)

Gól: Mikula

Kanianka – Bánovce 1:7 (0:4)

Gól: Veselý

D. Vestenice – N. Dubnica 1:0 (1:0)

Gól: Krpelan

Ostatné zápasy: Nemšová - Dubnica B 6:0, Soblahov - Nové Mesto 1:3

1. Nemšová                 22        20        1          1          129:27 61

2. N. Mesto                 22        19        0          3          96:18   57

3. Bánovce n/B            22        18        2          2          133:19 56

4. N. Dubnica              22        12        3          7          46:35   39

5. Nováky                   22        11        3          8          52:70   36

6. Dubnica n/V B         22        10        3          9          54:37   33

7. D. Vestenice            22        10        1          11        43:56   31

8. Ilava                        22        9          2          11        40:80   29

9. Led. Rovne              22        8          4          10        60:70   28

10. Beluša                    22        6          4          12        36:62   22

11. Soblahov               22        7          0          15        52:101 21

12. Nitr. Pravno           22        5          2          15        37:67   17

13. Kanianka               22        2          3          17        26:96   9

14. Nitr. Rudno           22        1          4          17        20:86   7

III. LMŽ SEVER

N. Pravno - Led. Rovne 3:1 (2:0)

Góly: Gebrlín, Zbiňovec, Tipul

Ilava – Nováky 6:10 (2:3)

Góly: Daniš 3, Bartolen, Žigmund, Baránek 3, Kišš 2

N. Rudno – Beluša odložené

Hrá sa 23.5. o 17:00

Kanianka – Bánovce 0:9 (0:4)

D. Vestenice – N. Dubnica 1:6 (0:3)

Gól: Dufek

1.Bánovce                   22        21        1          0          185:23 64

2.Dubnica                    22        17        1          4          125:36 52

3.Nitr. Pravno              22        15        4          3          73:26   49

4.Led. Rovne               22        15        1          6          95:51   46

5.Nové Mesto             22        13        1          8          114:49 40

6.Kanianka                  22        11        3          8          78:45   36

7.Nitr. Rudno               21        11        1          9          86:61   34

8.Nová Dubnica          22        10        3          9          75:57   33

9.Nemšová                  22        9          2          11        77:80   29

10.Ilava                       22        5          2          15        79:119 17

11.Beluša                     21        5          2          14        51:98   17

12.Nováky                  22        5          0          17        46:144 15

13.Soblahov                22        3          1          18        36:135 10

14.Dolné Vestenice      22        2          0          20        26:222 6

III. TŽS

Cigeľ – Poruba 3:0

Koš – Sebedražie 3:5 (2:2)

Ned.-Brezany – Kľačno 3:1 (0:1)

Opatovce nad Nitrou – Malinová 0:7 (0:5)

FC Baník HN Prievidza & Handlová B – Chren.-Brusno 13:0

1.FC Baník B              17        12        3          2          102:15 39

2.Ned.-Brezany           16        13        0          3          56:20   39

3.Malinová                   16        10        0          6          51:30   30

4.Kľačno                     16        8          4          4          52:25   28

5.Tužina                       16        8          3          5          48:37   27

6.Cigeľ                        16        8          3          5          56:52   27

7.Chren.-Brusno          16        8          1          7          46:41   25

8.Sebedražie                16        6          2          8          49:52   20

9.Opatovce nad Nit.    16        3          2          11        24:76   11

10.Koš                                    17        3          0          14        27:63   9

11.Poruba                    16        1          0          15        11:111 3

III. TŽJ

Čereňany – Bystričany 0:7

Liešťany - Lehota pod Vtáčnikom odložené

Diviacka Nová Ves – Oslany 6:3

1.Valaská Belá          12        10        1          1          90:26   31

2.Zem. Kostoľany       12        9          1          2          98:16   28

3.Bystričany              12        8          2          2          53:25   26

4.Div. Nová Ves          13        5          0          8          42:87   15

5.Oslany                     13        3          2          8          25:46   11

6.Čereňany                 11        3          1          7          29:61   10

7.Lehota pod Vt.         11        3          1          7          26:65   10

8.Liešťany                  12        3          0          9          29:66   9

ŽENY

I. ŽENY

Slovan - Horná Nitra 6:1 (2:1)

Gól: Griačová

Ostatné zápasy: FC Nitra - Nové Zámky nehrali, hostky nepricestovali. Selce - Bardejov 1:5, Tr. Teplice - Myjava 3:0, Žilina mala voľno.

1. Slovan                     15        14        0          1          46:9     42

2. Bardejov                  14        11        2          1          40:16   35

3. N. Zámky                13        9          2          2          35:14   29

4. Tr. Teplice               14        5          2          7          31:30   17

5. FC Nitra                  14        5          2          7          23:25   17

6. Žilina                        14        4          2          8          26:31   14

7. Selce                       14        4          2          8          24:39   14

8. Myjava                    14        3          3          8          19:34   12

9. Horná Nitra             14        0          1          13        11:57   1

I. JUNIORKY

Slovan - Horná Nitra 2:1 (0:0)

Gól: Tipulová

Ostatné zápasy: FC Nitra - Nové Zámky 11:0, Selce - Bardejov 1:2, Tr. Teplice - Myjava 13:0, Žilina mala voľno.

1. Slovan                     15        13        2          0          74:8     41

2. Tr. Teplice               14        11        1          2          82:22   34

3. Bardejov                  14        11        1          2          60:15   34

4. Selce                       14        8          1          5          45:28   25

5. Žilina                        14        6          1          7          27:43   19

6. FC Nitra                  15        4          2          9          32:55   14

7. Horná Nitra             14        3          1          10        20:42   10

8. Myjava                    14        2          1          11        10:68   7

9. N. Zámky                14        1          0          13        11:80   3

I. LIGA ŽIAČKY B

Horná Nitra – Topoľčany hrajú 18.5. o 16:00

Ostatné zápasy: Tr. Teplice – Bánovce nad Bebravou 16:0, P. Bystrica – Trenčín 6:0, Dubnica – Beluša 1:0

1.Tr. Teplice                10        9          0          1          96:18   27

2.FC Baník HN           10       9          0          1          75:12   27

3.Pov. Bystrica            10        8          0          2          50:8     24

4.Trenčín                     11        5          1          5          14:41   16

5.Beluša                       11        3          2          6          17:31   11

6.Bánovce                   11        2          1          8          9:84     7

7.Topoľčany                10        2          0          8          9:26     6

8.Dubnica                    11        2          0          9          5:55     6

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  2. Žabka expanduje na západe krajiny, hľadá nadšených podnikateľov
  3. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme
  4. Petit Press a RegioMedia rozbiehajú spoločný predaj v regiónoch
  5. Volkswagen Tiguan: takto by malo vyzerať rodinné auto!
  6. V sobotu do bezpečného Ománu so zľavou 486 eur
  7. Geis pomáha zvládať komplikácie v cezhraničnej preprave
  8. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje
  9. Online zľavy: Viete, kde ich vyhľadať?
  10. Šanca pre mladé talenty
  1. O2: Mentálne zdravie zamestnancov je pre nás veľkou prioritou
  2. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  3. Varso Tower od HB Reavis je najvyššou budovou v EÚ
  4. Dáma s pávím pierkom
  5. Slovensko zasiahla vlna nárastu dopytu po produktoch na kĺby!
  6. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť
  7. Získaj náskok pred štartom
  8. 2. ročník Social Awards Slovakia prichádza
  9. MetLife spustila online nahlasovanie poistných udalostí
  10. Minulý rok boli v priemere ukradnuté takmer tri autá denne
  1. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme 18 154
  2. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje 9 958
  3. Volkswagen Tiguan: takto by malo vyzerať rodinné auto! 8 513
  4. Séria dvoch príloh: Angličtina nielen pre maturantov 8 410
  5. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID 8 095
  6. V sobotu do bezpečného Ománu so zľavou 486 eur 7 544
  7. 10 vecí, kvôli ktorým do banky už chodiť nemusíte 6 570
  8. Príbeh Patrika Tkáča a J&T, Lidl verzus Tesco a investičné tipy 5 490
  9. Ako vyzerá majetok Slovákov? Zvyšuje sa najmä z jedného dôvodu 5 316
  10. Zažite farebný Marakéš a hory Atlasu so slovenským sprievodcom 4 852
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Testovacie tímy s baletkou a spevákom.

V sobotu predpoludním v odberných miestach v CVČ pripravili mladí umelci – baletka a spevák, krátky kultúrny program. Svojím prejavom chceli tamojším testovacím tímom poďakovať a povzbudiť ich v práci, ktorú robia každý víkend.

5 h

V piatok pribudlo na Slovensku 2 848 nových prípadov nákazy ochorením COVID-19. Laboratóriá vykonali celkovo 15 731 PCR testov. Pribudlo ďalších 109 úmrtí.

9 h

Obvineniu z prečinu krádeže čelí 24-ročný muž z Prievidze, ktorý v jednom z obchodných domov v Partizánskom ukradol televízor.

11 h
Polícia kontrolovala aj posádky áut.

Dodržiavanie protipandemických opatrení a nariadení kontroluje na cestách a v okolí miest s veľkou koncentráciou ľudí na celom území Trenčianskeho samosprávneho kraja zvýšený počet policajtov.

26. feb

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Stalo sa tak vo štvrtok 25. februára.

26. feb

Hlavný ťah je neprejazdný v oboch smeroch.

26. feb

Mladíkov Opel Zafira nasnímala kamera na kruhovej križovatke pri Starej Bystrici.

26. feb

Lekári v uplynulom týždni nahlásili 386 ľudí chorých na chrípku a chrípke podobným ochoreniam.

26. feb

Už ste čítali?