Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM: Prehľad víkendových zápasov

Pozrite si tradičnú ponuku futbalových stretnutí tímov z hornej Nitry.

(Zdroj: archív - Ľubomír Šesták)

DOSPELÍ

III. LIGA - 28. kolo - 11. 5. o 16.30 h Vráble – V. Ludince (Gašparovič, Blaháč, Grolmus, Gábor), Nové Zámky - Galanta (Valent, Hodoško, Halíček, Franek), Neded - Dubnica (Bezák, Obertová, Cabaj, Kysel), Komárno - Veľký Meder (Šima, Štrba, Bojda, Matejčík), Led. Rovne - Palárikovo (Santa, Juhás, Tokoš, Hromník), Púchov - Trnava C (Sárai, Ábel, Tarabus, Masár), Nemšová - Topoľčany (Pecek, Hagara, Žiak, Kyselica), Horná Nitra – DAC B/Vrakúň (Z. Fehér, Zemko, V. Kukan, Sluk), Šamorín – voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

III. LIGA - 29. kolo - 14. 5. o 16.30 h Dubnica - Nové Zámky (Španka, Tokoš, M. Krivošík, Košecký), Veľký Meder - Neded (A. Gádoši, Juhás, Ábel, Rosa), Horná Nitra - Vráble (Papuča, Klabník, Tarabus, Benovič), 15. 5. o 16.30 h Trnava C - Šamorín (Drobec, V. Kukan, Zemko, Sluk), Topoľčany - Púchov (Valentová, K. Birkus, Jančok, Jaška), Palárikovo - Komárno (Z. Fehér, Grolmus, Hagara, Očkovský), Galanta – V. Ludince (Otiepka, Cabaj, Obertová, Kútny), o 17.00 h DAC B/Vrakúň - Nemšová (Kozolka, Bojda, Štrba, Franek), Led. Rovne – voľno.

IV. LIGA SZ - 14. 5. o 16.30 h J. Bohunice - Partizánske (R. Farkaš, Kasznár, M. Farkaš, Peťovský), Tr. Teplice – N. Dubnica (Košecký, Mokoš, Meluš, Igaz), Bánovce - Beluša (Šlosár, Božik, Studený, Vyskočil), 15. 5. o 16.30 h Tr. Stankovce - Kanianka (Hrenák, Oselský, Černej, Vrábel), Boleráz - Častkovce (Ahmed, Šandrik, Barta, Koníček), Malženice - Prečín (Fabian, Hulínek, Maráz, Ábrahám), Domaniža - Vrbové (Janus ml., Škadra, Kollárik, Kováč), Šimonovany - Holíč (Šmátrala, Bogár, Kollárovič, Mišún). Dohrávka: 11. 5. o 16.00 h Holíč - Malženice (Kollárovič, Bogár, Šmátrala, Lukács).

Skryť Vypnúť reklamu

V. LIGA SEVER - 14. 5. o 16.30 h Z. Kostoľany – V. Uherce (Majcher, Révay, Maňuch, Kučera), 15. 5. o 11.00 h Chocholná-Velčice - Stará Turá (Murín, Bečka, Poruban), o 16.30 h Cigeľ - Tr. Turná (Baláž, Belanský, Jordanov, Valko), Ladce - Brvnište (Kasala, Hanek, Cvešper, Sokol), Uhrovec - Bošany (Eliášek, Vyletelka, Matúš, Bulík), Malá Čausa - Streženice (Rajtár, J. Kováč, Titurus, Podhradský), Myjava B - Malá Hradná (Briestenský, Fúrik, Tellechea, Bašnár), Horovce - Podolie (Mokrý, Pe. Šamko, Matúška, Pacher).

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 26. kolo - 15.5. o 16.30 hod. - Lehota pod Vtáčnikom - Skačany (Mokrý M., Hodas, Iliáš, Gelačák), Dolné Naštice - Opatovce nad Nitrou (D, Grznár, Drábik J., D), Chynorany - Sebedražie (Valach, Bolfa, Antala, Černo), Nitrianske Sučany - Rudnianska Lehota (Boška T., Stránsky, Hudák, Zábojník), v Handlovej FC Baník HN Prievidza & Handlová B - Nitrianske Rudno (Gebrlín, Janík, Fazekáš, Važan), 14.5. 16.30 Dežerice - Kamenec pod Vtáčnikom (Paulovič, Mokran, Mikoláš, Pastierik), 14.5. 16.30 Dolné Vestenice - Veľký Klíž (Iliáš, ZsFZ, ZsFZ, Balco), 15.5. 11.00 Veľké Bielice - Nitrianske Pravno (Ficel,Švolík J., Švolík M., Hudák)

Skryť Vypnúť reklamu

I. TRIEDA - 24. kolo - 15.5. o 16.30 hod. - Chren.-Brusno - Hradec (Zaťko T., Ficel, Zaťko B., Balco), Tužina - Malinová (D, Vážny, Michale), Pravenec - Diviacka Nová Ves (D, Boško K., Lazar st., D), Koš - Poruba (Plecho, Švolík J., Švolík M., Čikes), 14.5. 16.30 Bystričany - Kľačno (Lazar st., Stránsky, Hudák, Kozinka), 14.5. 16.30 Oslany - Valaská Belá (Fazekáš, Gebrlín, Janík), 14.5. 16.30 Čereňany - Ráztočno (Michale, Vážny,Poliaček, Čikes)

II. TRIEDA - 24. kolo - 15.5. o 16.30 hod. - Ned.-Brezany - Liešťany (Guľváš, ZsFZ, ZsFZ ), Veľká Lehôtka - Nitrica (Jančich, Majzlan B,. Jurík), Bojnice - Iskra Nováky (Deraj, Pánis, Poliaček), Valaská Belá B/Čavoj - Diviaky nad Nitricou (D, D, D), 14.5. 16.30 Podhradie - Veľká Čausa (Pánis, Deraj, Bukovský)

DORAST

II. LSDZ a LMDZ - 10. 5. o 13.00 a 15.30 h Myjava - Vráble (Španka, Otrubčák, Patka, Juráň), 14. 5. o 10.00 a 12.30 h Topoľčany - Levice (Bezák, Gašparovič, Žiak, Michna), Nové Zámky - Karlova Ves (Sárai, V. Kukan, Zemko, Kyselica), SDM Domino - Skalica (BFZ, BFZ, BFZ), Malacky - Horná Nitra (BFZ, BFZ, BFZ), Inter - ČFK Nitra (BFZ, BFZ, BFZ), Lok. Trnava - Púchov (Santa, Hužovič, Pavlovič, Bachratý), 15. 5. o 10.00 a 12.30 h Dubnica - Komárno (Laco, Miksa, Pa. Šamko, Turčan).

III. LSD a LMD - 14. 5. o 10.00 a 12.30 h Partizánske - Šurany (Miksa, Šandrik, Floriš, Hromník), P. Bystrica - Bánovce (Fabian, Hromádka, Janček, Turan), Brvnište - Piešťany (Oselský, Fúrik, Tellechea, Gábor), Galanta - Kanianka (Obeda, Patka, Otrubčák, Gádoši), 15. 5. o 10.00 a 12.30 h Nové Mesto - Vrbové (Janus, Feranec, M. Magdolen, Burza), Šamorín - Hlohovec (Valent, Foldes, Vajíček, Takács), J. Bohunice - Sereď (Meluš, Čulák, Piaček, Šmidovič), Šaľa má voľno. Dohrávka: 11. 5. o 14.00 a 16.30 h Partizánske - Šaľa (Mokoš, Šlosár, Buranský, Košecký).

IV. LIGA SZ - 14. 5. o 14.00 h D. Vestenice - Holíč (Janus, Laco), 15. 5. o 14.00 h Borčice - Papradno (Papuča, ObFZ), Dolná Súča - Nová Dubnica (Bečka, Murín), Kúty - Nemšová (Španka, Tokoš), Led. Rovne - Tr. Stankovce (P. Bulko, ObFZ), Boleráz - Bošany (Šandrik, Barta), Beluša a N. Rudno majú voľno.

V. LIGA SEVER - 14. 5. o 14.00 h Opatová - Ladce (P. Bulko, Burian), o 16.30 h Častkovce - Bošáca (Markech, Kubica), 15. 5. o 14.00 h Nedožery-Brezany - Chynorany (R. Kusý, Páleník), Selec - Domaniža (ObFZ), Stará Turá - Prečín (Révay, Majcher), Košeca - Tr. Turná (Hanek, Cvešper), Streženice - Drietoma (Klabník, ObFZ), Klát. N. Ves má voľno.

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 24. kolo - 15.5. o 14.00 hod. - v Handlovej FC Baník HN Prievidza & Handlová B - Skačany (Janík, Fazekáš), Uhrovec - Veľké Uherce (Krchlík, Adamkovič), Pravenec - Sebedražie (Boško K., Lazar st.), Čereňany - Šimonovany-Partizánske (Ševčík, Struhár), 14.5. 14.00 Veľké Bielice - Liešťany (Chochula, Lacík), 14.5. 15.00 Žabokreky nad Nitrou - Poruba (Bebjak, Drábik J.), 14.5. 16.30 Chren.-Brusno - Nitrianske Pravno (Struhár, Mendel)

I. TRIEDA - 20. kolo - 15.5. o 14.00 hod. - Oslany - Kamenec pod Vtáčnikom (Bukovský, Čulaga B.), Zemianske Kostoľany - Malá Čausa (Sliepka st., Morávková), Cigeľ - Diviacka Nová Ves (Švolík J., Švolík M.), 15.5. 12.30 Opatovce nad Nitrou - Ráztočno (Iliáš, Hodas)

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 14. 5. o 10.00 a 12.00 h Senica - Slovan (Martinovský, Prelec, Dutka), Senec - Púchov (BFZ, BFZ, BFZ, v Tomášove), Inter - Dun. Streda (BFZ, BFZ, BFZ, Drieňová ul.), 15. 5. o 10.00 a 12.00 h Horná Nitra - Trenčín (Gašparovič, Maňuch, Blaháč, v Prievidzi), Levice – PFA ViOn (M. Farkaš, Titurus, Ábel), FC Nitra - Myjava (Božik, Studený, Szalai), Trnava - Karlova Ves (S. Krivošík, M. Krivošík, Juhás). Dohrávky: 11. 5. o 14.00 a 16.00 h Levice - Inter (Božik, Studený, Rajtár), Slovan - Senec (BFZ, BFZ, BFZ), Trnava - Dun. Streda (Hužovič, Pavlovič, S. Krivošík).

I. LMŽZ U13, U12 - 14. 5. o 10.00 a 12.00 h Karlova Ves - Levice (BFZ, BFZ, Údernícka ul.), PFA ViOn - Horná Nitra (Majer, Kúdela), 15. 5. o 10.00 a 12.00 h Trenčín - Trnava (P. Bulko, Matúš), Dun. Streda - Inter (M. Fehér, Kosár, v Jurovej), Púchov - Senec (Oselský, Černej), Slovan - Senica (BFZ, BFZ), Myjava – FC Nitra (Majcher, Révay, v St. Myjave). Dohrávky: 12. 5. o 14.00 a 16.00 h Trenčín - Dun. Streda (Maráz, Fabian), o 15.00 a 17.00 h Trnava - Slovan (Santa, Juhás).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 14. 5. o 10.00 a 12.00 h N. Pravno - Led. Rovne (Barta, Hagara), Nemšová - Dubnica B (Černej, Pavlačková), Ilava - Nováky (Gašparíková, Miakiš), N. Rudno - Beluša (Mokrý, Caňo), Kanianka - Bánovce (Ahmed, Matuška), 15. 5. o 10.00 a 12.00 h Soblahov - Nové Mesto (Vyletelka, Tarabus), D. Vestenice – N. Dubnica (Jakubis, Uhlár).

III. TŽS - 20. kolo - 15.5. o 10.00 hod. - Cigeľ - Poruba (Janík), Koš - Sebedražie (Bukovský), Ned.-Brezany - Kľačno (Boško K.), Opatovce nad Nitrou - Malinová (Struhár), FC Baník HN Prievidza & Handlová B – Chren.-Brusno (Lazar ml.)

III. TŽJ - 16. kolo - 15.5. o 10.00 hod. - Čereňany - Bystričany (Jančich), 15.5. 14.00 Liešťany - Lehota pod Vtáčnikom (Stránsky), 15.5. 14.00 Diviacka Nová Ves - Oslany (Hudák)

ŽENY

I. liga ženy (juniorky) - 14. 5. o 13.00 (15.00) h Slovan - Horná Nitra (BFZ), o 15.00 (17.00) h FC Nitra - Nové Zámky (Drobec, Kollárik, Jančok), 15. 5. 13.00 (15.00) Selce - Bardejov (SsFZ), Tr. Teplice - Myjava (Bezák, Hrabaj, Žiak), Žilina – voľno.

I. liga žiačky sk. B – 14. 5. o 13.00 h Tr. Teplice - Bánovce (Vyletelka), o 14.30 h P. Bystrica - Trenčín (Kvaššay), 15. 5. o 15.00 h Dubnica - Beluša (Tarabus), 18. 5. o 16.00 h Horná Nitra – Topoľčany (R).

PRÍPRAVKA

Coca-Cola Cup - chlapci 3. kolo - 11. 5. od 8.00 h Nitra (Szalai, Kollárik, Berec), 13. 5. od 8.00 h Trenčín (Ševčík, Kováčik, Murín), 13. 5. od 8.00 h Sereď (Jančovič, Baláž, Fodor). Dievčatá 2. kolo - 11. 5. od 9.00 h Hr. Kľačany (Kišš, Kúdela, Kondéová), 12. 5. od 8.15 h Senica (Srnec, Prelec, Rusinko), 16. 5. od 8.30 h Bánovce (Mokrý, Uhlár, Páleník).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Budovanie zelenej značky
  6. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  7. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  8. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  9. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  10. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 32 846
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 23 116
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 16 552
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 111
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 702
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 546
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 557
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 470
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 390
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 307
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Špeciálny klinik box na nebezpečný biologický odpad.

Oproti predchádzajúcim testovaniam teraz nastala jedna zásadná zmena. Kým v minulosti testovanie organizovali ozbrojené sily, teraz bolo všetko na pleciach samospráv.

6 h

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.

20 h
Zariadenie pre seniorov Prievidza. Ilustračné foto

Mesto vyčlenilo v tohtoročnom rozpočte pre Zariadenie pre seniorov viac ako 400.000 eur, financie využije na odstránenie nedostatkov.

21 h
Expl0ited

Známy influencer je odchovancom futbalového Baníka Prievidza. Aby si futbal mohol vždy užívať, musel však zmeniť dres.

23 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

22 h

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

17 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

25. jan

Už ste čítali?