Sobota, 10. december, 2022 | Meniny má Radúz

KAM ZA FUTBALOM: Prehľad víkendových zápasov

Tradičnú ponuku všetkých futbalových stretnutí v okrese nájdete jedine na stránke nasaprievidza.sk

(Zdroj: archív - Ivan Mriška)

DOSPELÍ

III. LIGA - 7. 5. o 16.30 h Veľký Meder - Led. Rovne (Valentová, Jančok, K. Birkus, Kyselica), Dubnica - Komárno (A. Gádoši, Juhás, Zemko, Rosa), 8. 5. o 16.30 h Palárikovo - Šamorín (Kozolka, Blaháč, Žiak, Masár), Galanta - Neded (Papuča, Klabník, Hagara, Gádoši), V. Ludince - Nové Zámky (Šima, Cabaj, Obertová, Očkovský), Trnava C/Šúrovce - Nemšová (Patrovič, Halíček, Hodoško, Bachratý), Topoľčany - Horná Nitra (Otiepka, Tarabus, Šamaj, Franek), o 17.00 h DAC B/Vrakúň - Vráble (Španka, Tokoš, M. Krivošík, Gábor), Púchov – voľno.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SkryťVypnúť reklamu

IV. LIGA SZ - 7. 5. o 16.30 h Partizánske - Bánovce (Oselský, Hrenák, Ondráš, Vyskočil), Kanianka - Tr. Teplice (Šlosár, Mokoš, Kotrec, Rosipal), Vrbové - Boleráz (Studený, Darnadi, Božik, Kováč), 8. 5. o 16.30 h Prečín - J. Bohunice (Miksa, Laco, Janus, Burza), N. Dubnica - Malženice (Kollárik, Pucher, Škadra, Jančoková), Beluša - Šimonovany (Kasznár, Volf, R. Farkaš, Didek), Častkovce - Tr. Stankovce (M. Farkaš, Hegedus, Havran, Juráň), Holíč - Domaniža (Toběrný, Chlebo, Barcík, Schmidt).

V. LIGA SEVER - 7. 5. o 16.30 h Stará Turá - Uhrovec (Gál, Martiška, J. Kováč, Vánik), 8. 5. o 16.30 h Streženice - Chocholná-Velčice (Maňuch, Pa. Šamko, Varga, Bartovič), Brvnište - Myjava B (Belanský, Jordanov, Jančovič, Mikušovič), Tr. Turná - Ladce (Vörös, Ďurčovič, Husár, Balek), Podolie - Malá Čausa (A. Kollár, Krč-Konečný, Hrudík, Poruban), Malá Hradná - Horovce (Šeben, Rajtár, J. Kováč, Zsébi), V. Uherce - Cigeľ (Burian, Kováčik, Ševčík, Košík), Bošany – Z. Kostoľany (P. Bulko, Gašparíková, Kvaššay, Drozd).

SkryťVypnúť reklamu

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 25. kolo - 8.5. o 16.30 hod. - Nitrianske Rudno - Lehota pod Vtáčnikom (Plecho, Boško K., Poliaček, Čikes), Rudnianska Lehota – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (Bereš, Bulík M., Petrek, Pastierik), Sebedražie - Nitrianske Sučany (D, Šugra, Krchlík, D), Opatovce nad Nitrou - Chynorany (D, Gebrlín, Hudák, D), Nitrianske Pravno - Dolné Naštice (Vážny, Iliáš, Michale), Veľký Klíž - Veľké Bielice (Bebjak, Drábik J., Mikoláš, Kozinka), Kamenec pod Vtáčnikom - Dolné Vestenice (Ficel, D, Bukovský), Skačany - Dežerice (D, Boška T., Lazar st., D)

I. TRIEDA - 23. kolo - 8.5. o 16.30 hod. - Ráztočno - Bystričany (Hodas, Mendel, D, Duchovič), Poruba - Čereňany (Pánis, Deraj, D, Hudák), Diviacka Nová Ves - Koš (Jančich, Zaťko B., D, Zábojník), Malinová - Pravenec (D, Švolík J., Švolík M., D), Valaská Belá – Chren.-Brusno (Čulaga B., Jurík, D, Gelačák), Kľačno - Oslany (Majzlan J., Mareček, D, Balco), 7.5. 16.30 Hradec - Tužina (Iliáš, Hodas, Mareček, Hudák)

SkryťVypnúť reklamu

II. TRIEDA - 23. kolo - 8.5. o 16.30 hod. - Diviaky nad Nitricou - Podhradie (Ševčík, Chrenková), Veľká Lehôtka - Bojnice (Sliepka st.), Liešťany - Nitrica (Janík, Svitok), v Kostolnej Vsi Dlžín - Temeš (D, Struhár), o 10:00 - Nováky - Valaská Belá B/Čavoj

DORAST

II. LSDZ a LMDZ - 7. 5. o 10.00 a 12.30 h Vráble - Nové Zámky (Drobec, Kozolka, Szalai, Kubica), Púchov - Inter (Papuča, Klabník, Briestenský, Sluk), ČFK Nitra - Myjava (Pecek, L. Kováč, Berec, Revay), Levice - Malacky (Sárai, Hegedus, Barcík, Kysel), Komárno - Domino (Földes, M. Fehér, Kosár, Kraslan), Skalica - Topoľčany (Španka, Mráz, Prelec, Koníček, Petrova Ves), Horná Nitra - Lok. Trnava (Gašparovič, Blaháč, Hagara, Igaz), 8. 5. o 10.00 a 12.30 h Karlova Ves - Dubnica (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ).

III. LSD a LMD - 7. 5. o 10.00 a 12.30 h Piešťany - Šaľa (Patrovič, Čulák, Cabaj, Šálek), Bánovce - Brvnište (Otiepka, Bečka, Tarabus, Hromník), Šurany - P. Bystrica (Pati-Nagy, R. Farkaš, Kasznár, Čornák), Vrbové - Partizánske (Košťál, Krč-Konečný, Trnka, Truhlík), Sereď - Nové Mesto (Hužovič, Pavlovič, Haršány, Matejčík), Hlohovec - Galanta (Santa, Matulová, Belanský, Bartovič), 8. 5. o 10.00 a 12.30 h Kanianka - J. Bohunice (Bezák, Bárta, Matuška, Kútny), Šamorín má voľno.

IV. LIGA SZ - 4. 5. o 17.00 h Bošany - Led. Rovne (Piaček, Šlosár), 7. 5. o 16.30 h Tr. Stankovce - Dolná Súča (Burian, Ševčík), 8. 5. o 10.00 h Nemšová – D. Vestenice (Maráz, Fabian), o 14.00 h Holíč - Boleráz (Chlebo, Barcík), Beluša - Kúty (Volf, R. Farkaš), Borčice – N. Rudno (Fabian, Maráz), N. Dubnica - Papradno (Pucher, Škadra).

V. LIGA SEVER - 7. 5. o 14.00 h Domaniža - Stará Turá (Kvaššay, Tellechea), Ladce - Častkovce (Gašparíková, Eliášek), o 16.30 h Bošáca - Selec (Révay, Kubica), Chynorany - Opatová (L. Grznár, M. Grznár), Klát. N. Ves - Nedožery-Brezany (Uhlár, Cvešper), Tr. Turná - Streženice (Murín, Poruban), 8. 5. o 14.00 h Prečín - Košeca (Laco, Janus), Drietoma má voľno.

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 23. kolo - 8.5. o 14.00 hod. - Sebedražie - Žabokreky nad Nitrou (Šugra, Krchlík), Nitrianske Pravno - Veľké Bielice (Iliáš, Michale), Skačany - Uhrovec (Boška T., Lazar st.), 7.5. 16.30 Veľké Uherce – Chren.-Brusno (Bebjak, Cvešper M.), 7.5. 16.30 Liešťany - Pravenec (Deraj, Michale), 7.5. 14.00 Šimonovany-Partizánske – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (Kluka, Bebjak), 8.5. 13.45 Poruba - Čereňany (Deraj, Pánis)

I. TRIEDA - 19. kolo - 8.5. o 14.00 hod. - Ráztočno - Lehota pod Vtáčnikom (Mendel, Hodas), Kamenec pod Vtáčnikom - Zemianske Kostoľany (D, Bukovský), 8.5. 11.00 Malá Čausa - Cigeľ (Janík, Svitok), 8.5. 13.30 Rudnianska Lehota - Opatovce nad Nitrou (Bulík M., Petrek)

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 7. 5. o 10.00 a 12.00 h PFA ViOn - Horná Nitra (Chlebo, Božik, Bojda), Karlova Ves - Levice (BFZ, BFZ, BFZ, Údernícka ul.), Myjava - Inter (Obeda, Révay, Kubica, v Turej Lúke), 8. 5. o 10.00 a 12.00 h Trenčín - Senica (Ondráš, Murín, Matúš), Dun. Streda – Senec (Kollárovič, Šmátrala, Bogár, v Jurovej), 18. 5. o 14.00 a 16.00 h Púchov - Trnava, Slovan - Nitra odohraté (6. 4.). Dohrávka: 4. 5. o 17.00 h Slovan - Karlova Ves (BFZ, BFZ, BFZ, U15).

I. LMŽZ U13, U12 - 4. 5. o 14.00 a 16.00 h Horná Nitra - Trenčín (Hrabaj, Sliepka, v Handlovej), Nitra – Slovan (Szalai, Kotrec), 7. 5. o 10.00 a 12.00 h Inter - Myjava (BFZ, BFZ, Drieňová ul.), Senec – Dun. Streda (BFZ, BFZ, v Kráľovej p/S.), 8. 5. o 10.00 a 12.00 h Levice - Púchov (Titurus, Mészáros, P1), Trnava - Karlova Ves (A. Gádoši, Baláž), Senica – PFA ViOn (Patka, Sládek). Dohrávka: 4. 5. o 15.00 a 17.00 h PFA ViOn - Trnava (Darnadi, Kiš).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 4. 5. o 15.30 a 17.30 h N. Dubnica - Nemšová (Otiepka, Murín), 5. 5. o 14.00 a 16.00 h Led. Rovne – N. Rudno (Černej, Janček), 7. 5. o 10.00 a 12.00 h Beluša - Kanianka (Opatovský, Fúrik), Nováky – N. Pravno (Ahmed, Jakubis), Dubnica B - Ilava (Majcher, Matuška), 8. 5. o 10.00 a 12.00 h Bánovce - Soblahov (Pe. Šamko, Hanek), Nové Mesto – D. Vestenice (Révay, Hulínek).

III. TŽS - 19. kolo - 8.5. o 10.00 hod. - Opatovce nad Nitrou – FC Baník HN Prievidza & Handlová (Struhár), Malinová – Ned.-Brezany (Švolík M.), Kľačno - Koš (Švolík J.), Poruba - Tužina (Bukovský), 7.5. 10.00 Sebedražie - Cigeľ (Janík)

Dohrávané 14. kolo – STREDA 4.5. o 17.00 hod. - Cigeľ – Chren.-Brusno (Švolík M.)

III. TŽJ - 15. kolo - 8.5. o 10.00 hod. - Lehota pod Vtáčnikom - Diviacka Nová Ves (Jurík), Zemianske Kostoľany - Liešťany (Zaťko B.), 7. 5. 14.00 Oslany - Valaská Belá (Gebrlín)

ŽENY

I. LIGA ŽIAČKY sk. B - 7. 5. o 13.00 h Bánovce - Trenčín (Šandrik), Tr. Teplice - Horná Nitra (Matúš), o 14.00 h Beluša - P. Bystrica (Miakiš), o 17.30 h Topoľčany - Dubnica (Laco).

Najčítanejšie na My Horná Nitra

Inzercia - Tlačové správy

  1. Rodinná dovolenka: dvadsaťpäť hotelov v obľúbených letoviskách
  2. Vďaka kvalitným privátnym značkám na nákupoch zaručene ušetríte
  3. Nový spoločník v živote? Podporíte ním deti, ktoré to potrebujú
  4. Kapor a rezne vo sviatočnom menu? Poradíme, čo s použitým olejom
  5. Aby na Vianoce nič nechýbalo
  6. Fénix - Kultúrna pamiatka roka 2023: Keď história opäť ožíva
  7. Nový vlakový cestovný poriadok z vášho regiónu v denníku SME
  8. Kríza ako odrazový mostík slovenských startupov
  1. Po čom túžia Slováci? Kupujeme, aby sme ušetrili aj sa potešili
  2. Spoločnosť Freshfields otvára nové Business Services Centre
  3. Rodinná dovolenka: dvadsaťpäť hotelov v obľúbených letoviskách
  4. Objavte miesto, kde v objatí troch riek vzniká výnimočné víno
  5. Auto na prenájom môže byť výhodné aj pre živnostníkov
  6. BILLA spolu so zákazníkmi pomôže aj pred Vianocami jednorodičom
  7. Plánujete budúci rok kúpu kosačky ?
  8. Vďaka kvalitným privátnym značkám na nákupoch zaručene ušetríte
  1. Polovicu dovolenky zaplatíme od pondelka za Vás 15 085
  2. Nový vlakový cestovný poriadok z vášho regiónu v denníku SME 5 940
  3. TRNKA: Esetov veľa nevznikne a ani ten jeden nemá Slovensko istý 5 936
  4. Vyberte si knihy s príbehom. Čo sa oplatí čítať na Vianoce? 5 014
  5. Deti cestujú do exotiky zadarmo 4 288
  6. Predaj osobných automobilov Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. 3 627
  7. Nový spoločník v živote? Podporíte ním deti, ktoré to potrebujú 3 370
  8. Strážia ho divé opice. Gibraltár vás prenesie do Británie 3 294

Blogy SME

  1. Matej Farkas: Režisérom sám život
  2. Rastislav Jusko: O tom, ako boľševici ovládli prokuratúru.
  3. Anton Kovalčík: Murder Inc. na ruský spôsob 1.
  4. Ladislav Boršoš: Jarku Nohavico
  5. Jozef Sitko: Bude oligarchia konečne jasať???
  6. Štefan Vidlár: Nočné zamyslenie sa
  7. Miroslav Iliaš: O vedeckej (ne)spolupráci s Ruskou federáciou
  8. Veronika Michalčíková: Zamkovskému vzali chatu, do Tatier sa už nikdy nevrátil
  1. Věra Tepličková: Ako som cestovala vlakom 15 605
  2. Věra Tepličková: K zubárovi lacnejšie, len keď si dáte vyšetriť pipíka 13 197
  3. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 7 886
  4. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách 3 009
  5. Ján Valchár: Defekácia Putina a ruské nádielky Svätého Nikolaja 2 912
  6. Viktor Pamula: Spolky v Spišskej Novej Vsi I. 2 300
  7. Soňa Kallová: Slovenská pošta 1 978
  8. Ľudmila Križanovská: Ako Roman Mikulec urazil Romanu Tabák 1 771
  1. Monika Nagyova: Trapas na Bibliotéke
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 52. - Arktída - Expedícia na lodi Zaria do Sannikovovej zeme (1900 - 1902)
  3. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
  4. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
  5. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
  6. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
  7. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

MY | TOP správy z regiónov

Prečítajte si výber TOP správ z regiónov.


12 h

Výber TOP športových správ z regiónov.


13 h
(ilustračné foto)

Rozširujúca sa chrípka mala vplyv aj na vyučovací proces.


SITA 14 h

Na Mikulášskej čižme, pretekoch v športovej gymnastike, predviedli svoje umenie cvičenci z Prievidze či Handlovej.


15 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Obecný úrad našiel prázdny. Zamestnankyne po voľbách podali výpovede.


13 h

Pôvodcom svrabu je mikroskopický, maximálne pol milimetra veľký roztoč.


8. dec

Úsek frekventovanej cesty, vedúcej aj Novohradom, pretína významný migračný koridor našej najväčšej šelmy.


8. dec

Namiesto preloženia trate odporúčajú modernizáciu v súčasnom koridore.


21 h

Blogy SME

  1. Matej Farkas: Režisérom sám život
  2. Rastislav Jusko: O tom, ako boľševici ovládli prokuratúru.
  3. Anton Kovalčík: Murder Inc. na ruský spôsob 1.
  4. Ladislav Boršoš: Jarku Nohavico
  5. Jozef Sitko: Bude oligarchia konečne jasať???
  6. Štefan Vidlár: Nočné zamyslenie sa
  7. Miroslav Iliaš: O vedeckej (ne)spolupráci s Ruskou federáciou
  8. Veronika Michalčíková: Zamkovskému vzali chatu, do Tatier sa už nikdy nevrátil
  1. Věra Tepličková: Ako som cestovala vlakom 15 605
  2. Věra Tepličková: K zubárovi lacnejšie, len keď si dáte vyšetriť pipíka 13 197
  3. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 7 886
  4. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách 3 009
  5. Ján Valchár: Defekácia Putina a ruské nádielky Svätého Nikolaja 2 912
  6. Viktor Pamula: Spolky v Spišskej Novej Vsi I. 2 300
  7. Soňa Kallová: Slovenská pošta 1 978
  8. Ľudmila Križanovská: Ako Roman Mikulec urazil Romanu Tabák 1 771
  1. Monika Nagyova: Trapas na Bibliotéke
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 52. - Arktída - Expedícia na lodi Zaria do Sannikovovej zeme (1900 - 1902)
  3. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
  4. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
  5. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
  6. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
  7. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu