Streda, 15. august, 2018 | Meniny má Marcela

KAM ZA FUTBALOM: Prehľad víkendových zápasov

Prinášame vám tradičnú ponuku futbalových stretnutí na ďalší víkend.

(Zdroj: archív - Ivan Mriška)

DOSPELÍ

III. LIGA - 30. 4. o 16.30 h Šamorín - Veľký Meder (Z. Fehér, Klabník, Šamaj, Kubica), Komárno - Galanta (Valentová, K. Birkus, Jančok, Hromník), Horná Nitra - Trnava C (Drobec, Štrba, Bojda, Košecký), Púchov - Palárikovo (Pecek, Cabaj, Obertová, Kútny), 1. 5. o 10.30 h DAC B/Vrakúň - Topoľčany (Sárai, Ábel, Zemko, Kysel), o 16.30 h Led. Rovne - Dubnica (Valent, V. Kukan, Halíček, Gádoši), Neded – V. Ludince (Santa, Hodoško, Blaháč, Benovič), Vráble - Nové Zámky (Bezák, Žiak, Hagara, Sluk), Nemšová – voľno.

Článok pokračuje pod video reklamou

IV. LIGA SZ - 30. 4. o 16.30 h Partizánske - Prečín (Kotrec, Turba, Kollárovič, Šmidovič), J. Bohunice – N. Dubnica (Darnadi, Božik, Studený, Čornák), Bánovce - Šimonovany (Škadra, Pucher, Kollárik, Mišun), 1. 5. o 16.30 h Tr. Stankovce - Vrbové (Čulák, Meluš, Piaček, Jančoková), Tr. Teplice - Častkovce (Hužovič, Haršány, Pavlovič, Peťovský), Malženice - Kanianka (Černej, Oselský, Otrubčák, Michna), Domaniža - Beluša (Benko, Bartoš, Kalčík, Igaz), Boleráz - Holíč (R. Farkaš, Kasznár, Révai, Turčan). Dohrávky: 26. 4. o 17.00 h Vrbové - J. Bohunice (Hrenák, Oselský, Černej, Didek), 27. 4. o 16.00 h Malženice - Beluša (Božik, Darnadi, Szalai, Rosípal).

V. LIGA SEVER - 30. 4. o 16.30 h Z. Kostoľany - Stará Turá (Jančovič, Frič, Urbanovič, Poruban), 1. 5. o 11.00 h Chocholná-Velčice - Uhrovec (Pavlačková, Ďurčo, Hromádka, Pacher), o 16.30 h Ladce – V. Uherce (Szöllösy, Titurus, Mészáros, Neckář), Myjava B - Tr. Turná (M. Magdolen, Záhumenský, Feranec, Truhlík), Cigeľ - Bošany (Goga, Žember, Soboňa, Kučera), Streženice - Podolie (Zachara, Drábik, Gembický, Vindiš), Horovce - Brvnište (V. Magdolen, Remeň, Slovák, Vánik), Malá Čausa - Malá Hradná (Majcher, Révay, Poruban, Drozd). Dohrávky: 29. 4. o 16.30 h Malá Čausa - Cígeľ (Gašparíková, Kvaššay, Hromádka, Formel), Chocholná-Velčice - Myjava (Varga, Floriš, Sliepka, Moncman).

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 24. kolo - 1.5. o 16.30 hod. - Lehota pod Vtáčnikom - Dežerice (D, Gzrnár, Drábik J., D), Dolné Naštice - Veľký Klíž (D, Ficel, Zaťko T., D), Chynorany - Nitrianske Pravno (Guľváš, Plecho, Jančich, Balco), Nitrianske Sučany - Opatovce nad Nitrou (Bolfa,Valach, Petrek, Hudák), v Handlovej FC Baník HN Prievidza & Handlová B - Sebedražie (Iliáš, Deraj, Pánis, D), Nitrianske Rudno - Rudnianska Lehota (D,Bebjak, Kluka, D), 30. 4. 16.30 Dolné Vestenice - Skačany (Kluka, ZsFZ, ZsFZ, Važan), 1.5. 11.00 Veľké Bielice - Kamenec pod Vtáčnikom (Adamkovič, Šugra, Horeháj, Černo)

I. TRIEDA - 22. kolo - 1.5. o 16.30 hod. - Bystričany - Oslany (D, Bereš, Bulík M., D), Chren.-Brusno - Kľačno (Hodas, Švolík J., Jurík, Pastierik), Tužina - Valaská Belá (Lazar st., Lazar ml,. Hudák), Pravenec - Hradec (Čulaga B., Mokrý M., Bukovský, Čikes), Koš - Malinová (Boška T., Stránsky, Ševčík, Važan), Ráztočno - Poruba (Fazekáš, Boško K., Struhár, Gelačák), 30. 4. 16.30 Čereňany - Diviacka Nová Ves (Plecho, Guľváš, Mokrý M., Pastierik)

II. TRIEDA - 22. kolo - 1.5. o 16.30 hod. - Ned.-Brezany - Temeš (ZsFZ, ZsFZ), Bojnice - Liešťany (Sliepka st., Majzlan J.), Veľká Lehôtka – Valaská Belá B/Čavoj (Janík, Svitok), Diviaky nad Nitricou - Iskra Nováky (Gajarský, Mareček), 30.4. o 16.00 v Kostolnej Vsi Dlžín - Veľká Čausa (Majzlan B., Morávková)

DORAST

II. LSDZ a II. LMDZ - 30. 4. o 10.00 a 12.30 h Levice - Skalica (Havran, Kúdela, Kondéová, Vyskočil), Nové Zámky - ČFK Nitra (R. Farkaš, Mlinkovics, Volf, Bachratý), Dubnica - Vráble (Patrovič, Goga, Halíček, Masár), Domino - Karlova Ves (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ), Topoľčany - Komárno (Janus, Drábik, Záhumenský, Inovecký), Malacky - Lok. Trnava (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ), Inter - Horná Nitra (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ), Myjava - Púchov (Španka, Tokoš, Patka, Rosa). Dohrávka: 26. 4. o 13.00 a 15.00 h Levice - Inter (Hegedus, Chlebo, Titurus, Rosipal).

III. LSD a LMD - 30. 4. o 10.00 a 12.30 h Brvnište - Šurany (Briestenský, Ďurčo, Fúrik, Didek), P. Bystrica - Vrbové (Otiepka, Bečka, Gašparíková, Jaška), Sereď - Kanianka (Santa, S. Krivošík, M. Krivošík, Očkovský), 1. 5. o 10.00 a 12.30 h Šaľa - Bánovce (Mlinkovics, Volf, K. Birkus, Kyselica), Nové Mesto - Partizánske (Obeda, Otiepka, Cvešper, Podhradský), Šamorín - Piešťany (Z. Fehér, Bogár, Šmátrala, Abrahám), J. Bohunice - Hlohovec (Košecký, Mokoš, Šlosár, Juráň), Galanta má voľno. Dohrávky: 27. 4. o 14.00 a 16.15 h Partizánske - Šaľa (Bezák, Žiak, Floriš, Košecký), 28. 4. o 15.00 a 17.00 h Vrbové - Šamorín (Benko, Bartoš, Boledovič, Schmidt, U17 o 15.00 h, U19 o 17.00 h).

IV. LIGA SZ - 30. 4. o 14.00 h Papradno - Tr. Stankovce (Černej, Oselský), D. Vestenice - Beluša (Laco, Miksa), o 16.30 h N. Rudno – N. Dubnica (Barta, Janus ml.), 1. 5. o 14.00 h Boleráz - Nemšová (Kasznár, Révai), Led. Rovne - Holíč (V. Kukan, Halíček), Dolná Súča - Bošany (Fabian, Maráz), Kúty a Borčice majú voľno. Dohrávka: 27. 4. o 16.00 h Holíč – N. Rudno (Černek, Mráz).

V. LIGA SEVER - 30. 4. o 14.00 h Opatová n/V. – Klát. N. Ves (Poruban, Majcher), o 16.30 h Častkovce - Chynorany (Kubica, Révay), Selec - Ladce (Hromádka, Pavlačková), 1. 5. o 14.00 h Stará Turá - Bošáca (Matúš, ObFZ), Prečín - Domaniža (Eliášek, ObFZ), Košeca - Streženice (Ďurčo, ObFZ), Nedožery-Brezany - Drietoma (Hrabaj, R. Kusý), Tr. Turná má voľno. Dohrávka: 28. 4. o 17.00 h Tr. Turná - Častkovce (Murín).

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 22. kolo - 1.5. o 14.00 hod. - v Handlovej FC Baník HN Prievidza & Handlová B - Uhrovec (Deraj, Pánis), Pravenec - Nitrianske Pravno (Mokrý M., Bukovský), Čereňany - Sebedražie (Horeháj, Chochula), 30. 4. 14.00 Veľké Bielice - Veľké Uherce (Drábik J., Mikoláš), 30. 4. 15.00 Žabokreky nad Nitrou - Liešťany (Paulovič, Chrenková), 30. 4. 16.30 Chren.-Brusno - Skačany (Janík, Svitok), 1.5. 10.00 Šimonovany-Partizánske - Poruba (Mokran, Paulovič)

I. TRIEDA - 18. kolo - 1.5. o 14.00 hod. - Cigeľ - Kamenec pod Vt. (Stránsky, Boška T.), Ráztočno - Rudnianska Lehota (Boško K., Struhár), 30.4. 14.00 Lehota pod Vtáčnikom - Oslany (Čulaga B., Bukovský), 1.5. 12.30 Opatovce nad Nitrou - Diviacka Nová Ves (Gajarský, Mareček)

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 27. 4. o 14.00 a 16.00 h Levice - Horná Nitra (Kišš, Szolosy, Mészáros), Senica – PFA ViOn (Obeda, Srnec, Smaženka), FC Nitra - Trenčín (Kozolka, Kollárik, Kotrec), Inter - Slovan (BFZ, BFZ, BFZ, Drieňová ulica), Senec - Myjava (BFZ, BFZ, BFZ,  v Tomášove), Trnava - Dun. Streda (Hužovič, Pavlovič, S. Krivošík), Karlova Ves - Púchov (BFZ, BFZ, BFZ, Údernícka ulica).

I. LMŽZ U13, U12 - 30. 4. o 10.00 a 12.00 h Horná Nitra - Senica (Bezák, Blaháč, v Handlovej), PFA ViOn – FC Nitra (Kozolka, Szalai), 1. 5. o 10.00 a 12.00 h Slovan - Inter (BFZ, BFZ), Dun. Streda - Levice (Fenes, Vajíček, v Jurovej), Myjava – Senec (Martinovský, Tokoš), Trenčín - Karlova Ves (Maráz, Fabian), Púchov - Trnava (Šamaj, Klabník). Dohrávky: 27. 4. o 15.00 a 17.00 h Trnava - Slovan (Santa, M. Krivošík), 28. 4. o 14.00 a 16.00 h Trenčín - Dun. Streda (Ševčík, Burian).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 30. 4. o 10.00 a 12.00 h Nemšová - Nové Mesto (Ševčík, Janček), Nováky - Dubnica B (Hrabaj, Pe. Šamko), Ilava – N. Dubnica (Pavlačková, Tellechea), N. Pravno – N. Rudno (Žiak, Grolmus), Kanianka - Led. Rovne (Jakubis, Hagara), 1. 5. o 10.00 a 12.00 h D. Vestenice - Bánovce (Floriš, Mokrý), Soblahov - Beluša (Révay, Poruban).

III. TŽS - 18. kolo - 1.5. o 10.00 hod. - Tužina - Sebedražie (Struhár), Kľačno - Cígeľ (Mokrý M), Koš - Malinová (Švolík J.), FC Baník HN Prievidza & Handlová B – Ned.-Brezany (Stránsky), Chren.-Brusno - Opatovce nad Nitrou (Boška T.)

III. TŽJ - 14. kolo - 1.5. o 10.00 hod. - 1.5. 14.00 Liešťany - Bystričany (Morávková), 1.5. 14.00 Diviacka Nová Ves - Zemianske Kostoľany (D), 1.5. 14.00 Valaská Belá - Lehota pod Vtáčnikom (Majzlan B.)

ŽENY

I. liga ženy (juniorky) - 1. 5. o 11.00 (13.15) h Horná Nitra - Žilina (Gašparovič, Obertová, Grolmus), o 13.00 (15.00) h Bardejov - Tr. Teplice (VsFZ, VsFZ, VsFZ), Nové Zámky – Slovan (Pucher, Kollárik, Jančok), o 13.30 (15.30) h Myjava – FC Nitra (Černek, Martinovský, Tokoš), Selce – voľno.

I. liga žiačky sk. B - 29. 4. o 17.00 h Horná Nitra - Bánovce (Matuška), 30. 4. o 13.00 h Trenčín - Beluša (Sokol), o 14.30 h P. Bystrica - Topoľčany (Kvaššay), o 16.30 h Dubnica - Tr. Teplice (Miakiš).

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  2. Keď Slováci krotia morský vietor
  3. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  4. Robila som domáci džem z ovocia z Kauflandu. Ako to dopadlo?
  5. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov
  6. Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000€
  7. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií
  8. Vizuálny smog je problém
  9. Reportáž: Na Záhorí vyrábajú svetové omietky
  10. Volkswagen Arteon spája limuzínu s rodinou
  1. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  2. HB Reavis rozširuje svoje portfólio v Londýne už o piaty projekt
  3. Keď Slováci krotia morský vietor
  4. Ochrana pred tropickou horúčavou
  5. Pivovar Šariš investoval do kultúry
  6. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  7. Savills Investment Management kupuje Gdanski Business Center II
  8. Škôlka od srdca
  9. Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000€
  10. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov
  1. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií 16 186
  2. Vizuálny smog je problém 9 969
  3. Reportáž: Hranolky z McDonald’s sú zložené z 5 ingrediencií 6 823
  4. Objavte najvzácnejšiu hubu na svete. Rastie na Liptove 5 977
  5. Volkswagen Arteon spája limuzínu s rodinou 4 132
  6. Spoznajte exotický Zanzibar od severu až po juh 3 740
  7. Prešovská Spinea tromfla Japoncov a spresnila roboty 3 396
  8. Najvýhodnejšia dovolenka v Tatrách a Liptove 3 332
  9. Historickým vláčikom sa prichádza previezť stále viac turistov 2 983
  10. Dovolenka pri Mŕtvom mori a tipy na overené hotely 2 693

Téma: Futbal


Pozrite si tiež články z hlavnej témy Futbal  na sport.sme.sk
Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal v Trenčíne

Hlavné správy z MY Horná Nitra

Oslavujeme sto rokov spoločných vzťahov - Amerika na kolesách

Americkí diplomati a pracovníci veľvyslanectva sa vydajú karavanom naprieč Slovenskom. Počas 17 dní navštívia až 26 miest.

Anna prekročila rýchlosť a následne nafúkala viac ako tri promile

Policajti obvinili 54-ročnú Annu z okresu Prievidza. Hrozí jej väzenie.

Pozrite sa, ako pokračuje výstavba železničného mosta pri Nimnici

Modernizácia železničného úseku Púchov - Žilina napreduje.

V Prievidzi horela garáž

Včera krátko pred pol ôsmou večer bol ohlásený požiar garáže na Vápenickej ulici v Prievidzi.

Polícia žiada o pomoc svedkov nehody, pri ktorej zahynul chodec

K dopravnej nehode, pri ktorej zahynul chodec, prišlo 1. augusta v Dubnici nad Váhom.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Čelná zrážka kamiónov zablokovala hlavný ťah Oravou

Dopravné nehody sa tam stávajú často.

Šéf klubu má zaujímavý koníček, hráči sa vďaka nemu cítia ako profíci

Ján Michalíček z Korne nemá rád, keď sa mu do jeho koníčka niekto „kafre“.

Nehoda pri Bánovciach si vyžiadala ľudský život

Tragická dopravná nehoda sa stala na ceste pri Bánovciach nad Bebravou. Vyžiadala si jeden život.

Súkromník podchod v Trenčíne za desaťtisíc neopravil. Čo s ním bude?

Investor za niekoľko mesiacov odstránil iba niektoré z priečok bývalých stánkov, mesto teraz žiada svoj majetok späť.

Vybrali SME

Už ste čítali?