Sobota, 19. január, 2019 | Meniny má Drahomíra, Mário

KAM ZA FUTBALOM: Prehľad víkendových zápasov

Prinášame tradičnú ponuku futbalových stretnutí tímov z hornej Nitry.

(Zdroj: archív - Laura Štefíková)

DOSPELÍ

III. LIGA - 23. 4. o 16.00 h Nové Zámky - Neded (Španka, M. Krivošík, Juhás, Kysel), Veľký Meder - Púchov (Kozolka, Bojda, Štrba, Jaška), Dubnica - Šamorín (Santa, Hagara, Grolmus, Inovecký), 24. 4. o 10.30 h DAC B/Vrakúň - Trnava C (Z. Fehér, V. Kukan, Jančok, Masár), o 16.00 h V. Ludince - Komárno (Otiepka, Šamaj, Tarabus, Bachratý), Galanta - Led. Rovne  (Patrovič, Cabaj, Hodoško, Benovič), Palárikovo - Nemšová (A. Gádoši, Tokoš, Ábel, Matejčík), Topoľčany - Vráble (Papuča, Blaháč, Klabník, Kyselica), voľno - Horná Nitra.

IV. LIGA SZ - 23. 4. o 16.00 h Kanianka - J. Bohunice (Kasznár, Toběrný, R. Farkaš, Peťovský), Vrbové - Tr. Teplice (Turba, Kotrec, Szalai, Michna), 24. 4. o 16.00 h N. Dubnica - Partizánske (Chlebo, Havran, Barcík, Juráň), Prečín - Bánovce (Kalčík, Bartoš, Benko, Burza), Šimonovany - Domaniža (Božik, Studený, Darnadi, Maštalír), Častkovce - Malženice (Šandrik, Ahmed, Janus ml., Turčan), Holíč - Tr. Stankovce (Kosár, Foldes, Takács, Šmidovič), Beluša - Boleráz (Pucher, Škadra, Kollárik, Kováč).

V. LIGA SEVER - 23. 4. o 16.00 h Stará Turá - Cigeľ (Petránek, Patka, Sládek, Kuchara), 24. 4. o 16.00 h Podolie - Chocholná-Velčice (Cvešper, Kasala, Hanek, Mikušovič), V. Uherce - Myjava B (Marinčák, Baboš, Pintér, Karnay), Tr. Turná - Horovce (Strečko, T. Birkus, Provodovský, Drozd), Brvnište - Malá Čausa (Révay, Kubica, Poruban, Formel), Malá Hradná - Streženice (Kiš, Berec, L. Kováč, Podhradský), Uhrovec – Z. Kostoľany (Barczi, Jeremias, Fenes, Kučera), Bošany - Ladce (Majer, Kúdela, Kondéová, Nedveď). Dohrávka: 22. 4. o 16.30 h Streženice – Z. Kostoľany (Kubica, E. Kusý, Markech, Bašnár).

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 23. kolo - 24.4. o 16.00 hod. - Rudnianska Lehota - Lehota pod Vtáčnikom (Hodas, Boška T., Stránsky, Duchovič), Sebedražie - Nitrianske Rudno (Paulovič, Horeháj, Drábik J., Čikes), Opatovce nad Nitrou – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (D, Guľváš, Struhár, D), Veľký Klíž - Chynorany (Michale, Iliáš, Pánis, Pastierik), Kamenec pod Vtáčnikom - Dolné Naštice (D, Švolík J., Švolík M.), Skačany - Veľké Bielice (D, Grznár,Mokran, D), 23.4. 16.00 Nitrianske Pravno - Nitrianske Sučany (Bebjak, Duhina, Mikoláš), 23.4. 16.00 Dežerice - Dolné Vestenice (Šugra, Bolfa, Valach, Kozinka)

I. TRIEDA - 21. kolo - 24.4. o 16.00 hod. - Poruba - Bystričany (D, Gebrlín, Bukovský, D), Diviacka Nová Ves - Ráztočno (Mokrý M.,Mendel, Mareček, Černo), Malinová - Čereňany (Ficel, Zaťko B., Jurík, Hudák), Valaská Belá - Pravenec (Plecho, Boško K., Janík,Važan), Kľačno - Tužina (D, Ševčík, Čulaga B., D), 23.4. 16.00 Hradec - Koš (Guľváš,Čulaga B., Boško K., Gelačák), 23.4. 16.00 Oslany – Chren.-Brusno (Vážny, Michale, Poliaček)

II. TRIEDA - 21. kolo - 24.4. o 16.00 hod. - Veľká Lehôtka - Diviaky nad Nitricou (Lazar st., Lazar ml.), Liešťany – Valaská Belá B/Čavoj (Majzlan J., Hudák), 23.4. 16.00 Temeš - Nitrica (Ševčík, Deraj, Hrdý), 23.4. 16.00 Veľká Čausa – Ned.–Brezany (Gebrlín, Bukovský, Mendel), 24.4. 10.00 Iskra Nováky - Podhradie (Plecho, Mokrý M., Iliáš)

DORAST

II. LSDZ a LMDZ - 23. 4. o 10.00 a 12.30 h Vráble - Domino (M. Farkaš, Chlebo, Ábel, Rosipal), ČFK Nitra - Dubnica (Drobec, Pecek, Jančok, Révay), Púchov - Nové Zámky (Otiepka, Janček, Šamaj, Mišun), Horná Nitra - Myjava (Šandrik, Gašparovič, Jakubis, Igaz), Malacky - Skalica (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ), Komárno - Levice (Volf, Pati-Nagy, Mlinkovics, Kraslan), Lok. Trnava - Inter (Valent, Z. Fehér, Vajíček, Rosa), 24. 4. o 10.00 a 12.30 h Karlova Ves - Topoľčany (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ).

III. LSD a LMD - 23. 4. o 10.00 a 12.30 h Partizánske – P. Bystrica (Meluš, Čulák, Zachara, Košecký), Vrbové - Brvnište (Kalčík, Urbanovič, Frič, Koníček, v Trebaticiach), Šurany - Šaľa (Darnadi, Božik, Debnár, Baňár), Bánovce - Šamorín (Bezák, Ahmed, Floriš, Gábor, UT), Piešťany - Galanta (Černek, Otrubčák, Tokoš, Hromník), Hlohovec - Sereď (Haršány, Benko, Bartoš, Franek), 24. 4. o 10.00 a 12.30 h Kanianka - Nové Mesto (Gašparovič, Grolmus, Obertová, Kútny), J. Bohunice majú voľno. Dohrávka: 20. 4. o 14.00 a 16.30 h Hlohovec - Nové Mesto (Santa, Kalčík, Hužovič, Vrábel).

IV. LIGA SZ - 23. 4. o 16.00 h Tr. Stankovce - Nitrianske Rudno (Maráz, Fabian), Bošany - Papradno (Piaček, Košecký), 24. 4. o 10.00 h Nemšová - Led. Rovne (Černej, Hrenák), o 13.30 h Holíč - Dolná Súča (Foldes, Takács), Beluša - Boleráz (Škadra, Kollárik), Kúty - D. Vestenice (Černek, Martinovský), Borčice a N. Dubnica majú voľno.

V. LIGA SEVER - 23. 4. o 13.30 h Klát. N. Ves - Častkovce (Varga, Záhumenský), o 14.00 h Domaniža - Košeca (Tellechea, Briestenský), o 16.00 h Chynorany - Selec (Soboňa, Goga), Drietoma - Opatová n/V. (Kováčik, Matúš), Tr. Turná - Nedožery-Brezany (Bečka), Bošáca - Prečín (Burian, Ševčík), 24. 4. o 13.30 h Ladce - Stará Turá (Kvaššay, Gašparíková), Streženice majú voľno.

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 21. kolo - 24.4. o 13.30 hod. - Sebedražie - Šimonovany-Partizánske (Horeháj, Drábik J.), Skačany - Veľké Bielice (Grznár, Mokran), Uhrovec – Chren.-Brusno (Petrek, Antala), 23.4. 13.30 Nitrianske Pravno - Žabokreky nad Nitrou (Duhina, Mikoláš), 23.4. 16.00 Liešťany - Čereňany (Janík, Svitok), 23.4. 16.00 Veľké Uherce - Pravenec (Cvešper M., Chochula), 24.4. 13.15 Poruba – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (Gebrlín, Bukovský)

I. TRIEDA - 17. kolo - 24.4. o 13.30 hod. - Rudnianska Lehota - Lehota pod Vtáčnikom (Boška T., Stránsky), Oslany - Zemianske Kostoľany (Hrdý, Gajarský), 23.4. 13.30 Diviacka Nová Ves - Ráztočno (Janík, Svitok), 24.4. 11.00 Malá Čausa - Opatovce nad Nitrou (Majzlan J., Majzlan B.)

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 20. 4. o 12.00 a 14.00 h Myjava - Trnava (Maráz, Obeda, Sládek, v Turej Lúke), 21. 4. o 11.00 a 13.00 h Horná Nitra - Senica (Hrabaj, Maňuch, Matuška, v Handlovej), 23. 4. o 10.00 a 12.00 h PFA ViOn – FC Nitra (L. Kováč, J. Kováč, Rajtár, Calex), 24. 4. o 10.00 a 12.00 h Dun. Streda - Karlova Ves (L. Grznár, Buranský, M. Grznár, v Jurovej), Púchov - Levice (Kubica, Poruban, Révay), 11. 5. o 14.00 a 16.00 h Slovan – Senec (BFZ, BFZ, BFZ), 18. 5. o 14.00 a 16.00 h Trenčín - Inter (R).

I. LMŽZ U13, U12 - 20. 4. o 14.30 a 16.00 h FC Nitra - Horná Nitra (Kotrec, Berec), 23. 4. o 10.00 a 12.00 h Karlova Ves - Púchov (BFZ, BFZ, Údernícka ul.), Levice - Myjava (Majer, Mészáros), Senec – Slovan (BFZ, BFZ, v Kráľovej p/S.), Inter – PFA ViOn (BFZ, BFZ, Drieňová), 24. 4. o 10.00 a 12.00 h Trnava - Dun. Streda (T. Gádoši, Belanský), Senica - Trenčín (Španka, Patka). Dohrávka: 20. 4. o 13.30 a 15.00 h Inter - Trnava (BFZ, BFZ, Drieňová).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 23. 4. o 10.00 a 12.00 h Led. Rovne - Soblahov (Ďurčo, Fúrik), Beluša - D. Vestenice (Pavlačková, Vyletelka), N. Dubnica - Nováky (Majcher, Hromádka), N. Rudno - Kanianka (Pa. Šamko, Pe. Šamko), 24. 4. o 10.00 a 12.00 h Bánovce - Nemšová (Barta, Pa. Šamko, UT), Nové Mesto - Ilava (Maráz, Markech), Dubnica B – N. Pravno (Oselský, P. Bulko, NTHP). Dohrávka - 19. 4. o 17.00 h Led. Rovne  - Nemšová (Ďurčo).

III. TŽS - 17. kolo - 24.4. o 10.00 hod. - Ned.-Brezany – Chren.-Brusno (Švolík J.), Koš – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (Švolík M.), Malinová - Cigeľ (Janík), Kľačno - Tužina (Struhár), Poruba - Sebedražie (Boško K.)

III. TŽJ - 13. kolo - 24.4. o 10.00 hod. - Zemianske Kostoľany - Valaská Belá (Jurík), Bystričany - Diviacka Nová Ves (Zaťko B.), 23.4. 13.30 Oslany - Čereňany (Michale)

ŽENY

I. liga ženy (juniorky) - 23. 4. o 13.00 (15.00) h Tr. Teplice – FC Nitra (Laco, Janus, Miksa), Žilina - Nové Zámky (SsFZ, SsFZ, SsFZ), Slovan - Myjava (BFZ, BFZ, BFZ), 24. 4. o 13.00 (15.00) h Selce - Horná Nitra (SsFZ, SsFZ, SsFZ), Bardejov - voľno.

I. liga žiačky sk. B - 19. 4. o 16.00 h Horná Nitra - Dubnica (Maňuch), 22. 4. o 16.30 h Tr. Teplice – P. Bystrica (Murín), 23. 4. o 13.00 h Bánovce - Beluša (Buranský), o 17.30 h Topoľčany - Trenčín (Obertová).

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny
  2. Jedli ste už ružovú čokoládu?
  3. Slováci ako prví precestujú 7 divov sveta privátnym lietadlom
  4. Dobrým anjelom aj vďaka pár klikom na Instagrame
  5. Odhadovaný výnos 7,5 % ročne
  6. Obrovské zľavy na skladové Volkswageny
  7. Iba dnes: Ročné predplatné SME.sk za mimoriadnu cenu 26 eur
  8. Maurícius, Maldivy, Thajsko. Plavte sa po Indickom oceáne a Ázii
  9. Audi Q3 druhej generácie: akcia na úvod
  10. Sviatky a voľné dni 2019: Využite ich naplno a oddychujte viac
  1. Rok 2019: Začína sa éra informačného osvietenstva
  2. Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny
  3. Pozvánka na udeľovanie ceny – ABF Slovakia Bakalár 2018
  4. Jedli ste už ružovú čokoládu?
  5. Deň otvorených dverí Stavebnej fakulty STU
  6. Hlas Schwarzeneggera v autokameře Mio MiVue J85 WiFi vás ochrání
  7. Slováci ako prví precestujú 7 divov sveta privátnym lietadlom
  8. Dobrým anjelom aj vďaka pár klikom na Instagrame
  9. Odhadovaný výnos 7,5 % ročne
  10. Obrovské zľavy na skladové Volkswageny
  1. Obrovské zľavy na skladové Volkswageny 16 085
  2. Iba dnes: Ročné predplatné SME.sk za mimoriadnu cenu 26 eur 12 338
  3. Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny 9 616
  4. Sviatky a voľné dni 2019: Využite ich naplno a oddychujte viac 9 139
  5. Maurícius, Maldivy, Thajsko. Plavte sa po Indickom oceáne a Ázii 7 573
  6. Slováci ako prví precestujú 7 divov sveta privátnym lietadlom 6 829
  7. Odhadovaný výnos 7,5 % ročne 4 767
  8. Hodnotenie profesionála: Aká je dovolenka v Ománe? 4 613
  9. Jedli ste už ružovú čokoládu? 4 362
  10. Zrážka s lyžiarom na svahu Vás môže vyjsť poriadne draho 2 684

Téma: Futbal


Pozrite si tiež články z hlavnej témy Futbal  na sport.sme.sk
Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal v Trenčíne

Hlavné správy z MY Horná Nitra

Meštiansky dom v Prievidzi zrekonštruujú do konca mája

Rekonštrukciu Meštianskeho domu na Námestí slobody v Prievidzi zabezpečí dodávateľ v dohodnutom termíne.

Pomenovanie novej ulice blokujú voľby

Od vyhlásenia volieb do ich ukončenia sa nesmú meniť názvy obcí, ich častí ani ulíc či priestranstiev. Prezidentské voľby budú v marci, voľby do europarlamentu v máji.

Prievidzský lesopark má vynovený vstup (+FOTO)

Do prievidzského lesoparku sa dostanete novou vstupnou bránou. Tá má niekoľko účelov.

Prievidžania sa predstavili na turnaji rozhodcov

V Mestskej športovej hale v Trnave sa v sobotu stretla arbitrovská obec zo západokraja, z dvanástich oblastných zväzov ich malo na turnaji zastúpenie až desať.

Trenčianska župa hľadá peniaze na rozvoj ciest

Zlý stav ciest chce župa riešiť vytvorením celo-slovenského fondu na ich rozvoj. Vicežupan navrhuje 15-miliónový úver.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Talentovaný rodák zo Žiaru hviezdi na zámorských klziskách

Michal Ivan hovorí o kariére v zámorí.

Pacientku operovali novou metódou, bez anestézie

Pomocou endoskopu vložili do tela kovový stent. Zákrok trval 25 minút.

Úplné zatmenie Mesiaca môžete sledovať aj z bystrického Námestia slobody

Verejné pozorovanie pripravila v pondelok od 3.30 Hvezdáreň v Banskej Bystrici.

Realitný maklér: Zásadný prepad cien bytov v tomto roku neočakávam

Najväčší dopyt bol po bytoch, najčastejšie si ľudia hľadali nové bývanie na Družbe, záujem bol aj o Prednádražie či Linčiansku. V Piešťanoch sa predáva za rekordné ceny.

Vybrali SME

Už ste čítali?