Pondelok, 8. marec, 2021 | Meniny má Alan, AlanaKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM: Prehľad víkendových zápasov

Ďalší futbalový víkend sa blíži, a tak prinášame tradičnú ponuku všetkých stretnutí.

(Zdroj: archív - Laura Štefíková)

DOSPELÍ

III. LIGA - 16. 4. o 16.00 h Horná Nitra - Palárikovo (Valent, Juhás, M. Krivošík, Franek), Šamorín - Galanta (Šima, Štrba, Bojda, Kysel), Dubnica - Púchov (Drobec, Halíček, Hodoško, Gádoši), Komárno - Nové Zámky (Gašparovič, Obertová, Klabník, Matejčík), 17. 4. o 16.00 h Nemšová - Veľký Meder (Valentová, K. Birkus, Ferencz, Sluk), Led. Rovne – V. Ludince (Bezák, Grolmus, Žiak, Masár), Vráble - Neded (Otiepka, Tarabus, Šamaj, Očkovský), Topoľčany - Trnava C (Pecek, Zemko, Vajíček, Gábor), DAC B/Vrakúň – voľno. Dohrávka: 13. 4. o 15.30 h Trnava C - Galanta (Bezák, Cabaj, Hagara, Jaška).

Skryť Vypnúť reklamu

IV. LIGA SZ - 16. 4. o 16.00 h Partizánske - Kanianka (Maráz, Obeda, Fabian, Koníček), J. Bohunice - Častkovce (Révai, Ferenczi, Dolník, Igaz), Bánovce - Domaniža (R. Farkaš, Kasznár, Turba, Schmidt), 17. 4. o 16.00 h Malženice - Vrbové (Miksa, Laco, Janus, Bott), Tr. Teplice - Holíč (Bartoš, Benko, Kalčík, Mišún), Prečín – N. Dubnica (Ahmed, Janus ml., Šandrik, Maštalír), Tr. Stankovce - Beluša (Otrubčák, Martinovský, Černek, Vyskočil), Boleráz - Šimonovany (Mlinkovics, Volf, Pati-Nagy, Burza).

V. LIGA SEVER - 17. 4. o 11.00 h Chocholná-Velčice – Z. Kostoľany (Titurus, Bazsó, Pivarček, Poruban), o 16.00 h Horovce – V. Uherce (Ágg, Rečka, Z. Kukan, Sokol), Myjava B - Bošany (Goga, Soboňa, Žember, Vánik), Ladce - Stará Turá (Gál, Martiška, Trnka, Valla), Cígeľ - Uhrovec (Prelec, Blažek, Fodor, Košík), Podolie - Malá Hradná (Fúrik, Tellechea, Briestenský, Pacher), Streženice - Brvnište (Opatovský, Janček, Miakiš, Kučera), Malá Čausa – Tr. Turná (Slovák, V. Magdolen, Remeň, Štrba). Dohrávka: 15. 4. o 16.00 h Malá Hradná - Stará Turá (Urbanovič, Ďurčo, Fodor, Poruban).

Skryť Vypnúť reklamu

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 22. kolo - 17.4. o 16.00 hod. - Lehota pod Vt. - Dolné Vestenice (Adamkovič, Šugra, Krchlík, Pastierik), Dolné Naštice - Skačany (D, Gajarský, Duhina, D), Chynorany - Kamenec pod Vt. (D, Bereš, Bulík M., D), Nitrianske Sučany - Veľký Klíž (Grznár, Drábik J., Mikoláš, Kozinka), v Handlovej FC Baník HN Prievidza & Handlová B - Nitrianske Pravno (Vážny ,Michale, Poliaček, D), Nitrianske Rudno - Opatovce nad Nitr. (Fazekáš, Gebrlín, Boško K., Gelačák), Rud. Lehota - Sebedražie (D, Guľváš, Struhár, D), 17.4. 11.00 Veľké Bielice - Dežerice (Ficel, Bebjak, Paulovič, Balco)

I. TRIEDA - 20. kolo - 17.4. o 16.00 hod. - Bystričany – Chren.-Brusno (Čulaga B., Švolík M., Mareček, Čikes), Tužina - Oslany (Stránsky, Boška T., D), Pravenec - Kľačno (D, Lazar st., Hudák, D), Koš - Valaská Belá (Mokrý M., Iliáš, D, Duchovič), Ráztočno - Malinová (D, Plecho, Bukovský, D), Poruba - Diviacka Nová Ves (D, Kluka, Lacík, D), 16.4. 16.00 Čereňany - Hradec (Iliáš, Deraj, Pánis, Hudák)

Skryť Vypnúť reklamu

II. TRIEDA - 20. kolo - 17.4. o 16.00 hod. - v Kostolnej Vsi Dlžín - Podhradie (Mendel, Lazar ml.), Nitrica - Veľká Čausa (Majzlan B., Jurík), Bojnice - Temeš (Janík,S vitok), Diviaky nad Nitricou - Liešťany (Ševčík, Morávková), Veľká Lehôtka - Iskra Nováky (Majzlan J., D)

DORAST

II. LSDZ a LMDZ - 16. 4. o 10.00 a 12.30 h Malacky - Inter (BFZ), Myjava - Lok. Trnava (Černek, Tokoš, Sládek, Hromník, UT), Nové Zámky - Horná Nitra (Pecek, Kozolka, Jančok, Inovecký), Skalica - Komárno (Otrubčák, Španka, Patka, Juráň), Domino - ČFK Nitra (BFZ), Topoľčany - Vráble (Čulák, Meluš, Košecký, Košecký), Levice - Karlova Ves (M. Farkaš, Ábel, Titurus, Kubica), 17. 4. o 10.00 a 12.30 h Dubnica - Púchov (Papuča, Klabník, Markech, Peťovský).

III. LSD a LMD - 16. 4. o 10.00 a 12.30 h Brvnište - Partizánske (Papuča, Oselský, Opatovský, Turčan), Galanta - Bánovce (A. Gádoši, Matulová, Kalčík, Baňár), 17. 4. o 10.00 a 12.30 h Šaľa - Vrbové (Drobec, Šima, Jančok, Kyselica), Šamorín - Šurany (M. Fehér, Kollárovič, Šmátrala, Lukács), Nové Mesto - Považská Bystrica (Mokoš, Cabaj, Buranský, Jaška), Kanianka - Hlohovec (Patrovič, Obertová, Varga, Kútny), J. Bohunice- PFK Piešťany (Španka, Košecký, L. Grznár, Jančoková), Sereď má voľno.

IV. LIGA SZ - 16. 4. o 16.00 h Papradno - Holíč (Fúrik, Tellechea), N. Rudno - Bošany (Ahmed, Šandrik), 17. 4. o 13.30 h Boleráz - Kúty (Volf, Pati-Nagy), Dolná Súča - Nemšová (Hulínek, Fabian), Borčice – N. Dubnica (Obeda, Maráz), 20. 4. o 16.00 h Led. Rovne - Beluša (Černej, Oselský), D. Vestenice a Tr. Stankovce majú voľno.

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 20. kolo - 17.4. o 13.30 hod. - v Handlovej FC Baník HN Prievidza & Handlová B – Chren.-Brusno (Michale, Poliaček), Pravenec - Skačany (Lazar st., Hudák), Čereňany - Nitrianske Pravno (Ficel, Zaťko B.), 16.4. 14.00 Veľké Bielice - Uhrovec (Kluka, Chrenková), 16.4. 15.00 Žabokreky nad Nitrou - Veľké Uherce (Grznár, Bebjak), 17.4. 10.00 Šimonovany-Partizánske - Liešťany (Cvešper M., Mokráň), 17.4. 13.15 Poruba - Sebedražie (Kluka, Lacík)

I. TRIEDA - 16. kolo - 17.4. o 13.30 hod. - Cigeľ - Oslany (Iliáš, Mokrý M.), Ráztočno - Malá Čausa (Plecho, Bukovský), Rud. Lehota - Diviacka Nová Ves (Guľváš, Struhár), 16.4. 13.30 Lehota pod Vt. – Z. Kostoľany (Janík, Svitok), 17.4. 12.00 Opatovce nad Nitr. - Kamenec pod Vt. (Boška T., Stránsky)

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 16. 4. o 10.00 a 12.00 h Karlova Ves - Myjava (BFZ, BFZ, BFZ, Údernícka ul.), Senec - Trenčín (BFZ, BFZ, BFZ, v Tomášove), Inter – PFA ViOn (BFZ, BFZ, BFZ, Drieňová ul.), 17. 4. o 10.00 a 12.00 h FC Nitra - Horná Nitra (Darnadi, Turba, Kotrec), Levice - Senica (Kozolka, Božik, Studený), Trnava – Slovan (Z. Fehér, Bogár, Jeremias), Púchov – Dun. Streda (Miakiš, Janček, Opatovský, NHP). Dohrávky: 12. 4. o 14.00 a 16.00 h Púchov - Senica (Papuča, Černej, Tarabus), 13. 4. o 13.00 a 15.00 h Trnava - Inter (Haršány, A. Gádoši, Bartoš).

I. LMŽZ U13, U12 - 16. 4. o 10.00 a 12.00 h Horná Nitra - Inter (Jakubis, Maňuch, v Handlovej), PFA ViOn - Senec (L. Kováč, Kiš), Trenčín - Púchov (Murín, Sokol), 17. 4. o 10.00 a 12.00 h Senica – FC Nitra (Sládek, Petránek), Slovan - Levice (BFZ, BFZ), Myjava - Trnava (Santa, M. Krivošík), Dun. Streda - Karlova Ves (Kosár, Foldes, v Jurovej).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 15. 4. o 15.00 a 16.30 h Dubnica B - Nová Dubnica (Burian, Ševčík, NTHP), 16. 4. o 10.00 a 12.00 h Nováky - Nové Mesto (Páleník, Uhlár), N. Pravno - Kanianka (Blaháč, Grolmus), Nemšová - Beluša (Pavlačková, Miakiš), Ilava - Bánovce (Černej, Janček), Soblahov – N. Rudno (Matúš, Eliášek), 17. 4. o 10.00 a 12.00 h D. Vestenice - Led. Rovne (Mokrý, Pe. Šamko).

III. TŽS - 16. kolo - 17.4. o 10.00 hod. - Kľačno - Poruba (Bukovský), Tužina - Malinová (Janík), FC Baník HN Prievidza & Handlová B - Cigeľ (Lazar ml.), Chren.-Brusno - Koš (Lazar st.), Opatovce nad Nitrou – Ned.-Brezany (Stránsky)

III. TŽJ - 12. kolo - 17.4. o 10.00 hod. - Čereňany - Liešťany (Mikoláš), 16.4. 13.30 Oslany - Lehota pod Vtáčnikom (Jančich), 17.4. 13.30 Valaská Belá - Bystričany (Boško K.)

ŽENY

I. liga ženy (juniorky) - 16. 4. o 13.00 (15.00) h Nové Zámky - Selce (Škadra, Slovák, Šeben), Nitra – Slovan (Patrovič, Valentová, Vajíček), 17. 4. o 11.00 (13.15) h Horná Nitra - Bardejov (Gašparovič, Hagara, Blaháč), o 13.30 (15.30) h Myjava - Žilina (Santa, Haršány, M. Krivošík), Tr. Teplice – voľno.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme
  2. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť
  3. Ako môžete zastaviť dýchavičnosť pri covide a po jeho prekonaní?
  4. Čo napĺňa v práci úspešné ženy v jednej z najznámejších firiem?
  5. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj
  6. Nové číslo Historickej revue
  7. Porsche sa rozrastá o nový shooting brake Taycan Cross Turismo
  8. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  9. Petra Vlhová venuje svoju prilbu do súťaže pre Plamienok
  10. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
  1. Na ikonický Metropolis budú jeho obyvatelia pyšní
  2. Čo napĺňa v práci úspešné ženy v jednej z najznámejších firiem?
  3. Svieže jarné ceny v PLANEO Elektro sú aj v marci extra výhodné
  4. Ako môžete zastaviť dýchavičnosť pri covide a po jeho prekonaní?
  5. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj
  6. Porsche sa rozrastá o nový shooting brake Taycan Cross Turismo
  7. Nové číslo Historickej revue
  8. Veolia dostala exkluzívne do správy projekt SKY PARK
  9. AS EUBA vyhlasuje protest proti novele zákona o VŠ
  10. Firmy sa spojili s učiteľmi, rozhodli sa pomôcť chudobným žiakom
  1. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať? 25 999
  2. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia 15 392
  3. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými? 13 174
  4. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj 12 894
  5. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme 10 998
  6. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami 8 581
  7. Denník SME spolu s knihou Rozhovory o ľudskom tele 8 451
  8. Nové číslo Historickej revue 8 263
  9. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou 7 983
  10. Ako môžete zastaviť dýchavičnosť pri covide a po jeho prekonaní? 7 151
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Počas uplynulého víkendu sa konalo ďalšie kolo skríningového testovania. Viaceré obce už zverejnili jeho výsledky.

3 h

Handlovská nemocnica má aktuálnu pandemickú situáciu pod kontrolou.

4 h
mestský úrad Handlová

Seniori či obyvatelia Handlovej v karanténe môžu mesto opäť požiadať o zabezpečenie nákupu základných životných potrieb. Samospráva na tento účel obnovila telefonickú linku.

4 h
Ilustračné foto.

Nové didaktické pomôcky a detské knihy dostane štvorica materských škôl (MŠ) v Prievidzi. Škôlky na ich kúpu získali dotáciu od Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.

4 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V okrese Topoľčany za sobotu otestovali 15 270 ľudí, z toho bolo 27 pozitívnych prípadov. Informáciu priniesla prednostka Okresného úradu v Topoľčanoch Dagmar Kačíreková.

23 h

Priletela zo Zanzibaru.

23 h

Miera pozitivity je najvyššia počas tohtoročného testovania.

14 h

Ministerstvo zdravotníctva zatiaľ nepovedalo, kde sa dvojica nakazila, ani kde presne sa nachádza.

23 h

Už ste čítali?