Štvrtok, 8. december, 2022 | Meniny má Marína

KAM ZA FUTBALOM: Prehľad víkendových zápasov

Prinášame tradičnú ponuku všetkých futbalových stretnutí tímov z hornej Nitry.

(Zdroj: archív - Michal Kurinec)

DOSPELÍ

III. LIGA - 9. 4. o 15.30 h Dubnica - Nemšová (Španka, M. Krivošík, Juhás, Bachratý), Nové Zámky - Led. Rovne (Santa, Bojda, Štrba, Košecký), Veľký Meder - Horná Nitra (Drobec, Zemko, Ábel, Matejčík), 10. 4. o 15.30 h Neded -  Komárno (Patrovič, Žiak, Cabaj, Hromník), Galanta - Púchov (A. Gádoši, Hagara, Blaháč, Kútny), V. Ludince - Šamorín (Fehér, Vajíček, Jančok, Kyselica), Trnava C - Vráble (Sárai, Ferencz, K. Birkus, Rosa), Palárikovo - DAC B/Vrakúň (Papuča, Klabník, Tarabus, Kubica), Topoľčany – voľno.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SkryťVypnúť reklamu

IV. LIGA SZ - 9. 4. o 15.30 h Kanianka - Prečín (Chlebo, Barcík, Havran, Šmidovič), Vrbové - J. Bohunice (Hrenák, Oselský, Černej, Didek), 10. 4. o 15.30 h Častkovce - Partizánske (Darnadi, Studený, Božik, Turčan), N. Dubnica - Bánovce (Szalai, Hegedus, M. Farkaš, Krnáč), Šimonovany - Tr. Stankovce (Dolník, Ferenczi, Révai, Mišún), Beluša - Tr. Teplice (Čulák, Šlosár, Meluš, Koníček), Holíč - Malženice (Kubovič, Kollárovič, Bogár, Lukács), Domaniža - Boleráz (Martinovský, Otrubčák, Černek, Kováč).

V. LIGA SEVER - 9. 4. o 15.30 h Stará Turá - Myjava B (Husár, Ďurčovič, Voros, Košík), Z. Kostoľany - Cigeľ (Hrabaj, Mihál, Jakubis, Černák), 10. 4. o 15.30 h Malá Hradná - Chocholná-Velčice (Bényi, Lévai, Mogyorósi, Sokol), Brvnište - Podolie (M. Magdolen, Záhumenský, Feranec, Bartovič), Tr. Turná - Streženice (Jordanov, T. Gádoši, Belanský, Bulík), V. Uherce - Malá Čausa (Jeremias, Fenes, Barczi, Balek), Bošany - Horovce (Boledovič, Hafrovič, S. Krivošík, Šálek), Uhrovec - Ladce (Buranský, M. Grznár, L. Grznár, Truhlík).

SkryťVypnúť reklamu

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 21 kolo - 10.4. o 15.30 hod. - Sebedražie - Lehota pod Vtáčnikom (D, Bereš, Bulík M., D), Opatovce nad Nitrou - Rudnianska Lehota (Gebrlín, Gajarský, Boško K., Balco), Veľký Klíž – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (Mokran, Kluka, Duhina, Černo), Kamenec pod Vtáčnikom - Nitrianske Sučany (D, Mokrý M., Guľváš), Skačany - Chynorany (Valach, Bolfa, Petrek, Zábojník), 9.4. 15.30 Nitrianske Pravno - Nitrianske Rudno (Zaťko T., Ficel, Bukovský), 9.4. 15.30 Dežerice - Dolné Naštice (Stránsky, Lazar st., Hodas, Važan), 9.4. 15.30 Dolné Vestenice - Veľké Bielice (Mokrý M., ZsFZ, ZsFZ, Hudák)

I. TRIEDA - 19. kolo - 10.4. o 15.30 hod. - Diviacka Nová Ves - Bystričany (Michale, Vážny,Poliaček, Duchovič), Malinová - Poruba (D, Lazar st., Hudák, D), Valaská Belá - Čereňany (Boška T., Stránsky, Mareček, Čikes), Kľačno - Koš (Ficel, Zaťko T., Zaťko B., Pastierik), Chren.-Brusno - Tužina (Deraj, Iliáš, Pánis, Važan), 9.4. 15.30 Hradec - Ráztočno (Iliáš, Vážny, Poliaček, Balco), 9.4. 15.30 Oslany - Pravenec (Duhina, Paulovič, Horeháj)

SkryťVypnúť reklamu

II. TRIEDA - 19. kolo - 10.4. o 15.30 hod. - Veľká Lehôtka - Podhradie (Ševčík, Struhár, Majzlan B.), Liešťany - Iskra Nováky (Plecho, Bukovský, Janík), v Kostolnej Vsi Dlžín – Ned.-Brezany (Hodas, Jurík), 9.4. 15.30 Temeš - Valaská Belá B/Čavoj (Gajarský, Svitok, Bukovský), 9.4. 15.30 Veľká Čausa - Bojnice (Pánis, Deraj, Michale)

DORAST

II. LSDZ a LMDZ - 9. 4. o 10.00 a 12.30 h Inter - Myjava (BFZ), Komárno - Malacky (M. Fehér, Foldes, Kosár, Ábrahám), Vráble - Levice (Darnadi, Kotrec, Jančok, Kysel), ČFK Nitra - Topoľčany (Valent, Vajíček, Pintér, Marci), Púchov - Domino (Papuča, Klabník, Tellechea, Sluk), Horná Nitra - Dubnica (Gašparovič, Blaháč, Hagara, Igaz), Lok. Trnava - Nové Zámky (Otrubčák, Hafrovič, S. Krivošík, Franek), 10. 4. o 10.00 a 12.30 h Karlova Ves - Skalica (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ).

III. LSD a LMD - 9. 4. o 10.00 a 12.30 h Partizánske - Šaľa (Bezák, Žiak, Floriš, Michna), P. Bystrica - Brvnište (Fabián, Hulínek, Bečka, Gábor), Šurany - Galanta (Sárai, K. Birkus, V. Kukan, Inovecký), Vrbové - Šamorín (A. Gádoši, Bartoš, Boledovič, Očkovský), Piešťany - Sereď (Patrovič, Cabaj, Gembický, Jaška), Bánovce - J. Bohunice (Meluš, Čulák, Košecký, Masár, UT), Hlohovec - Nové Mesto (Frič, Kalčík, T. Gádoši, P. Gádoši), Kanianka má voľno.

IV. LIGA SZ - 9. 4. o 13.00 h D. Vestenice - Boleráz (Ahmed, Miksa), o 15.30 h Tr. Stankovce - Borčice (Burian, Kováčik), 10. 4. o 10.00 h Nemšová - Papradno (Fabian, Hulínek), o 13.00 h Holíč – N. Rudno (Kollárovič, Bogár), Kúty - Led. Rovne (Petránek, ObFZ), Beluša - Dolná Súča (Šlosár, Meluš), N. Dubnica a Bošany majú voľno.

V. LIGA SEVER - 7. 4. o 16.30 h Drietoma - Selec (Burian, Kováčik), 9. 4. o 13.00 h Ladce - Domaniža (Miakiš, Janček), o 14.00 h Bošáca - Košeca (Kubica, Révay), o 15.30 h Klát. N. Ves - Stará Turá (Soboňa, Buranský), Tr. Turná - Častkovce (Sokol, Murín), Chynorany - Prečín (Zachara, Žember), 10. 4. o 13.00 h Streženice - Opatová n/V. (Oselský, Hrenák), Nedožery-Brezany majú voľno.

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 19. kolo - 10.4. o 13.00 hod. - Sebedražie – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (Bereš, Bulík M.), Skačany - Žabokreky nad Nitrou (Bolfa, Petrek), Uhrovec - Pravenec (Paulovič, Chrenková), 9.4. 13.00 Nitrianske Pravno - Šimonovany-Partizánske (Ficel, Bukovský), 9.4. 15.30 Liešťany - Poruba (Ševčík, Boško K.), 9.4. 15.30 Veľké Uherce - Čereňany (Bebjak, Cvešper M.), 9.4. 15.30 Chren.-Brusno - Veľké Bielice (Majzlan B., Mareček)

I. TRIEDA - 15. kolo - 10.4. o 13.00 hod. - Kamenec pod Vtáčnikom - Ráztočno (Mokrý M., Guľváš), Zemianske Kostoľany - Cigeľ (Čulaga B., Hrdý), 9.4. 13.00 Diviacka Nová Ves - Lehota pod Vtáčnikom (Boško K., Ševčík), 10.4. 11.00 Malá Čausa - Rudnianska Lehota (Gajarský, Svitok)

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 9. 4. o 10.00 a 12.00 h PFA ViOn – Senec (Kozolka, J. Kováč, Debnár, UT), Slovan - Karlova Ves (BFZ, BFZ, BFZ), Myjava - Púchov (Maráz, Obeda, E. Kusý, v Turej Lúke), Senica – FC Nitra (Benko, Jančovič, Jordanov), 10. 4. o 10.00 a 12.00 h Trenčín - Trnava (Černej, Šamaj, Poruban), Horná Nitra - Inter (Bezák, Barta, Uhlár, v Handlovej), Dun. Streda - Levice (Urbanovič, Jančovič, Frič, v Jurovej). Predohrávka - 6. 4. o 14.00 a 16.00 h Slovan – FC Nitra (BFZ, BFZ, BFZ).

I. LMŽZ U13, U12 - 8. 4. o 14.30 a 16.00 h FC Nitra - Trenčín (Turba, Hybský), 9. 4. o 10.00 a 12.00 h Inter - Senica (BFZ, BFZ, v Drieňovej), Senec - Horná Nitra (BFZ, BFZ, v Kráľovej p/S.), Karlova Ves - Myjava (BFZ BFZ, Údernícka ulica), 10. 4. o 10.00 a 12.00 h Levice – PFA ViOn (Chlebo, Havran, P1), Trnava – Slovan (Santa, M. Krivošík), Púchov – Dun. Streda (Feranec, Záhumenský, PHP).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 9. 4. o 10.00 a 12.00 h Beluša - Ilava (Eliášek, Vyletelka), N. Dubnica – N. Pravno (Hromádka, Pavlačková), Led. Rovne- Nemšová (Fúrik, Ďurčo), N. Rudno - D. Vestenice (Páleník, Uhlár), 10. 4. o 10.00 a 12.00 h Bánovce - Nováky (Janus st., Hodoško), Nové Mesto - Dubnica B (Markech, Košťál), Kanianka - Soblahov (Mihál, Hraba).

III. TŽS - 15. kolo - 10.4. o 10.00 hod. - Koš - Opatovce nad Nitrou (Švolík J.), Cigeľ – Chren.-Brusno (Švolík M.), Tužina – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (Boško K.), Poruba - Malinová (Mokrý M.), 9.4. 10.00 Sebedražie - Kľačno (Janík)

III. TŽJ - 11. kolo - 10.4. o 10.00 hod. - Lehota pod Vtáčnikom - Čereňany (Zaťko T.), Zemianske Kostoľany - Oslany (Zaťko B.), 10.4. 13.00 Liešťany - Diviacka Nová Ves (Michale)

COCA-COLA CUP – 2. kolo chlapci - 11. 4. o 8.30 h AS Trenčín (Burian, Murín, Bečka), o 8.30 h ZŠ M. Bela Šamorín (M. Fehér, Takács, Fenes), 12. 4. o 7.45 h FC Nitra (Hybský, Kotrec, Berec), o 8.30 h Tempo Partizánske (Zachara, Žember, Soboňa), o 9.00 h Topoľčianky (J. Kováč, Debnár, Rajtár), 13. 4. o 8.00 h ŠKF Sereď (Kollárovič, Kubovič, Jeremias), o 8.30 h Slovan Levice (Havran, Kišš, Kúdela), o 8.30 h FK Košeca (Černej, Hromádka, Janček), o 9.00 h FK Hlohovec (A. Kollár, Hrudík, Trnka), 14. 4. o 9.30 h ZŠ Salka (Toběrný, Hegedús, Ábel), 18. 4. o 9.00 h FŠ Nitr. Rudno (Hrabaj, Mihál, Sliepka), 19. 4. o 8.30 h FK Senica (Španka, Otrubčák, Patka).

COCA-COLA CUP – 2. kolo dievčatá - 7. 4. o 10.00 h TJ Horná Súča (Sokol, Matúš, Poruban), 8. 4. o 9.00 h TJ Madunice (Hulínek, Maráz, E. Kusý), 13. 4. o 8.00 h ŠKF Sereď (Matulová, Juhás, S. Krivošík), o 8.30 h TJ Jur n/Hr. (Mészáros, Majer, Kondéová), o 9.00 h TJ Veľký Meder (Kasznár, Ferencz, Foldes), o 9.30 h Spartak Bánovce (Cvešper, Hanek  Mokrý), 14. 4. o 8.30 h Tempo Partizánske (Laco, Šandrik, Obertová), o 9.00 h TJ Svätý Peter (Valko, Lévai, Ďurčovič), 15. 4. o 8.30 h FC Jelenec (Turba, L. Kováč, Kiš), o 9.00 h ŠK Šurany (Slovák, V. Magdolen, Provodovský), o 10.00 h FŠ Nitr. Pravno (Blaháč, Jakubis, Grolmus), 19. 4. o 8.00 h FK Senica (Srnec, Smaženka, Rusinko).

ŽENY

II. liga Ženy sk. A – dohrávky - 9. 4. o 13.30 h NMŠK 1922 - Trnava A (BFZ, BFZ), 10. 4. o 14.00 h Trnava B – Dun. Lužná (Haršány, Benko), o 15.00 h Vrakuňa - Bodíky (BFZ, BFZ).

Najčítanejšie na My Horná Nitra

Inzercia - Tlačové správy

  1. Šéf sporiteľne: Synovia ma inšpirujú, čo čítať a koho sledovať
  2. Kapor a rezne vo sviatočnom menu? Poradíme, čo s použitým olejom
  3. Vďaka kvalitným privátnym značkám na nákupoch zaručene ušetríte
  4. Nový spoločník v živote? Podporíte ním deti, ktoré to potrebujú
  5. Aby na Vianoce nič nechýbalo
  6. Fénix - Kultúrna pamiatka roka 2023: Keď história opäť ožíva
  7. Nový vlakový cestovný poriadok z vášho regiónu v denníku SME
  8. Kríza ako odrazový mostík slovenských startupov
  1. Vďaka kvalitným privátnym značkám na nákupoch zaručene ušetríte
  2. Kapor a rezne vo sviatočnom menu? Poradíme, čo s použitým olejom
  3. Nový spoločník v živote? Podporíte ním deti, ktoré to potrebujú
  4. Auto do 14-tisíc už nekúpite. Zvážte radšej prenájom
  5. Aby na Vianoce nič nechýbalo
  6. Helenky prichádzajú na svetlo sveta s ďalšími novými bytmi
  7. Fénix - Kultúrna pamiatka roka 2023: Keď história opäť ožíva
  8. Vianočný darček na celý život. Darujte návod k vlastnému telu
  1. Polovicu dovolenky zaplatíme od pondelka za Vás 15 696
  2. Strážia ho divé opice. Gibraltár vás prenesie do Británie 7 608
  3. TRNKA: Esetov veľa nevznikne a ani ten jeden nemá Slovensko istý 5 909
  4. Vyberte si knihy s príbehom. Čo sa oplatí čítať na Vianoce? 4 994
  5. Nový vlakový cestovný poriadok z vášho regiónu v denníku SME 4 643
  6. Deti cestujú do exotiky zadarmo 4 284
  7. Štvrtý diel komiksu Posledný Follower v denníku SME 3 265
  8. Gizka Oňová: Pre mnohých som ideálna babka a lichotí mi to 3 096

Blogy SME

  1. Věra Tepličková: Pracovať od svitu do mrku a nikdy inak
  2. Peter Chovanec: Mestá a vlaky Uzbekistanu
  3. Post Bellum SK: Nechcem byť súčasťou zániku demokracie
  4. Ján Roháč: Fotoblog XII.: Moje ulice Bukurešti
  5. Anna Miľanová: Zlatoň obyčajný ( Cetonia aurata )... 2022
  6. Miroslav Haviar: A čo takto kráľovstvo?
  7. Vladimír Čuchran: Takový schody do nebe... (na košický magistrát)
  8. Štefan Vidlár: Skaza vojny
  1. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 22 889
  2. Věra Tepličková: Ako som cestovala vlakom 12 981
  3. Věra Tepličková: K zubárovi lacnejšie, len keď si dáte vyšetriť pipíka 9 963
  4. Ján Valchár: Prvý decembrový blog alebo láska je láska 3 358
  5. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách 2 951
  6. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět 2 578
  7. Ján Valchár: Defekácia Putina a ruské nádielky Svätého Nikolaja 2 389
  8. Viktor Pamula: Spolky v Spišskej Novej Vsi I. 2 253
  1. Monika Nagyova: Trapas na Bibliotéke
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 52. - Arktída - Expedícia na lodi Zaria do Sannikovovej zeme (1900 - 1902)
  3. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
  4. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
  5. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
  6. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
  7. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Most je už plne prejazdný, vodiči nemusia chodiť po obchádzkach.


12 h
Ilustračné foto.

Približne 25 miliónov eur by mala stáť výstavba nového športovo-zábavného parku nadväzujúceho na letné kúpalisko Čajka v Bojniciach.


SITA 16 h
Nehoda v Zemianskych Kostoľanoch

Život 71-ročnej ženy si vyžiadala tragická dopravná nehoda, ktorá sa stala v utorok (6. 12.) v obci Zemianske Kostoľany v okrese Prievidza.


TASR 16 h

Regionálne noviny MY organizujú už niekoľko rokov advetné podujatie Slovensko spieva koledy, ktoré v predvianočnom čase spája obyvateľov našej krajiny.


20 h

Blogy SME

  1. Věra Tepličková: Pracovať od svitu do mrku a nikdy inak
  2. Peter Chovanec: Mestá a vlaky Uzbekistanu
  3. Post Bellum SK: Nechcem byť súčasťou zániku demokracie
  4. Ján Roháč: Fotoblog XII.: Moje ulice Bukurešti
  5. Anna Miľanová: Zlatoň obyčajný ( Cetonia aurata )... 2022
  6. Miroslav Haviar: A čo takto kráľovstvo?
  7. Vladimír Čuchran: Takový schody do nebe... (na košický magistrát)
  8. Štefan Vidlár: Skaza vojny
  1. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 22 889
  2. Věra Tepličková: Ako som cestovala vlakom 12 981
  3. Věra Tepličková: K zubárovi lacnejšie, len keď si dáte vyšetriť pipíka 9 963
  4. Ján Valchár: Prvý decembrový blog alebo láska je láska 3 358
  5. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách 2 951
  6. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět 2 578
  7. Ján Valchár: Defekácia Putina a ruské nádielky Svätého Nikolaja 2 389
  8. Viktor Pamula: Spolky v Spišskej Novej Vsi I. 2 253
  1. Monika Nagyova: Trapas na Bibliotéke
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 52. - Arktída - Expedícia na lodi Zaria do Sannikovovej zeme (1900 - 1902)
  3. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
  4. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
  5. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
  6. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
  7. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu