Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM: Prehľad víkendových zápasov

Prinášame tradičnú ponuku futbalových stretnutí, v ktorých účinkujú tímy z hornej Nitry.

(Zdroj: archív - Ivan Mriška)

DOSPELÍ

III. LIGA - 2. 4. o 15.30 h Horná Nitra - Dubnica (Pecek, Vajíček, Cabaj, Košecký), Šamorín - Nové Zámky (Papuča, Blaháč, Grolmus, Franek), Púchov – V. Ludince (Patrovič, M. Juhás, Krivošík, Jaška), 3. 4. o 10.30 h DAC B/Vrakúň - Veľký Meder (Valent, K. Birkus, Ferencz, Kysel), o 15.30 h Topoľčany - Palárikovo (Valentová, Štrba, Bojda, Sluk), Led. Rovne - Neded (Gašparovič, Obertová, Šandrik, Rosa), Nemšová - Galanta (Sárai, Ábel, Jančok, Inovecký), Vráble - Komárno (Fehér, Hodoško, Halíček, Benovič), Trnava C - voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. LIGA SZ - 2. 4. o 15.30 h Partizánske - Vrbové (Černek, Martinovský, Otrubčák, Jančoková), J. Bohunice - Holíč (M. Farkaš, Barcík, Turba, Peťovský), Tr. Teplice - Šimonovany (Kasznár, R. Farkaš, Toběrný, Marci), Bánovce - Boleráz (Hegedüs, Chlebo, Havran, Turčan, 3. 4. o 15.30 h Prečín - Častkovce (Ferenczi, Dolník, Révai, Koníček), Malženice - Beluša (Božik, Darnadi, Szalai, Rosípal), N. Dubnica - Kanianka (Meluš, Košecký, Čulák, Burza), Tr. Stankovce - Domaniža (Haršány, Benko, Bartoš, Vyskočil).

V. LIGA SEVER - 3. 4. o 11.00 h Chocholná-Velčice - Cígeľ (Hrudík, Krč-Konečný, A. Kollár, Simon), o 15.30 h Ladce – Z. Kostoľany (Srnec, Smaženka, Rusinko, Formel), Myjava B - Uhrovec (J. Kováč, Rajtár, Debnár, Valla), Horovce - Stará Turá (Kišš, Szollosy, Mészáros, Kučera), Malá Čausa - Bošany (Matúška, Sliepka, Floriš, Sokol), Streženice – V. Uherce (Bečka, Murín, Valko), Podolie - Tr. Turná (Hanek, Kasala, Cvešper, Podhradský), Malá Hradná - Brvnište (Kováčik, Ševčík, Burian, Balek).

Skryť Vypnúť reklamu

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 20. kolo - 3.4. o 15.30 hod. - Lehota pod Vtáčnikom - Veľké Bielice (Boška T., Stránsky, Bukovský, Černo), Dolné Naštice - Dolné Vestenice (D, Horeháj, Jančich, D), Chynorany - Dežerice (Plecho, Vážny, Michale, Balco), Nitrianske Sučany - Skačany (D, Bereš, Bulík M., D), v Handlovej FC Baník HN Prievidza & Handlová B - Kamenec pod Vtáčnikom (Pánis, Iliáš, Deraj, Čikes), Nitrianske Rudno - Veľký Klíž (Šugra, Adamkovič, Petrek, Pastierik), Rudnianska Lehota - Nitrianske Pravno (Duhina,Bebjak, Mokran, Kozinka), Sebedražie - Opatovce nad Nitrou (D, Guľváš, Janík, D)

I. TRIEDA - 18. kolo - 3.4. o 15.30 hod. - Bystričany - Tužina (Ficel, Zaťko T., D, D), Pravenec – Chren.-Brusno (Mokrý M.,Boško K., D, Gelačák), Koš - Oslany (Gebrlín, Mareček, D, Hudák), Ráztočno - Valaská Belá (Majzlan J., Hrdý, D, Važan), Poruba - Hradec (Gajarský, Struhár,D, D), Diviacka Nová Ves - Malinová (D, Valach, Antala, D), 2.4. 15.30 Čereňany - Kľačno (Hodas, Janík, Bukovský, Černo)

Skryť Vypnúť reklamu

II. TRIEDA - 18. kolo - 3.4. o 15.30 hod. - v Kostolnej Vsi Dlžín - Nitrica (Lazar st., Lazar ml.), Diviaky nad Nitricou - Temeš (Švolík J., Švolík M.), Veľká Lehôtka - Liešťany (Hodas, Svitok), 2.4. 15.30 Podhradie – Ned.-Brezany (Gajarský, Gebrlín, Fazekáš), 2.4. 15.30 vo Valaskej Belej Valaská Belá B/Čavoj - Veľká Čausa (Čulaga B., Boško K., Majzlan B.)

DORAST

II. LSDZ a LMDZ - 2. 4. o 10.00 a 12.30 h Malacky - Myjava (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ), Nové Zámky - Inter (Sárai, Révai, V. Kukan, Vrábel), Topoľčany - Púchov (Gašparovič, Bezák, Žiak, Kútny), Domino - Horná Nitra (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ), Skalica - Vráble (Španka, Hulínek, Obeda, Schmidt), Komárno - Karlova Ves (Mlinkovics, Pati-Nagy, Volf, Lukács), 3. 4. 10.00 a 12.30 h Dubnica – Lok. Trnava (Papuča, Otiepka, Klabník, Hromník), Levice - ČFK Nitra (Hegedus, Chlebo, M. Farkaš, Kubica).

III. LSD a LMD - 2. 4. o 10.00 a 12.30 h Galanta - Vrbové (Drobec, Šima, Jančok, Bachratý), Sereď - Bánovce (Hužovič, Bartoš, Haršány, Gádoši), 3. 4. o 10.00 a 12.30 h Šaľa - P. Bystrica (Santa, Juhás, M. Krivošík, Krnáč), Nové Mesto - Brvnište (Černek, Martinovský, Dutka, Gábor), Šamorín - Partizánske (Kasznár, Pati-Nagy, R. Farkaš, Šmidovič), J. Bohunice - Šurany (Španka, Petránek, Tokoš, Masár), Kanianka - Piešťany (Laco, Janus, Hagara, Mišún), Hlohovec má voľno. Dohrávka: 29. 3. o 13.00 a 15.15 h Kanianka - Partizánske (Gašparovič, Bezák, Blaháč, Kútny).

IV. LIGA SZ - 2. 4. o 15.30 h N. Rudno - Nemšová (Laco, Ahmed), Papradno - Beluša (Oselský, Černej), 3. 4. o 13.00 h Dolná Súča - Kúty (M. Magdolen, Feranec), Led. Rovne - D. Vestenice (Obertová, Šandrik), Borčice - Bošany (Hulínek, ObFZ), N. Dubnica - Tr. Stankovce (Košecký, Čulák), Holíč a Boleráz majú voľno.

V. LIGA SEVER - 2. 4. o 14.00 h Domaniža - Chynorany (Kvaššay, Tellechea), o 15.30 h Častkovce - Streženice (Révay, Kubica), Selec - Tr. Turná (Burian, Murín), Bošáca - Ladce (Poruban, P. Bulko), 3. 4. o 13.00 h Košeca - Nedožery-Brezany (Smaženka, Rusinko), Stará Turá - Drietoma (Patka, Sládek), Prečín – Klát. N. Ves (Dolník, Révai), Opatová n/V. má voľno.

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 18. kolo - 3.4. o 13.00 hod. - v Handlovej FC Baník HN Prievidza & Handlová B - Veľké Bielice (Iliáš, Deraj), Pravenec – Chren.-Brusno (Boško K., Mokrý M.), Čereňany - Skačany (Zaťko T., Ficel), Sebedražie - Liešťany (Guľváš, Janík), 2.4. 15.00 Žabokreky nad Nitrou - Uhrovec (Mikoláš, Bebjak), 3.4. 10.00 Šimonovany - Partizánske - Veľké Uherce (Lacík, Grznár), 3.4. 12.45 Poruba - Nitrianske Pravno (Struhár, Gajarský)

I. TRIEDA - 14. kolo - 3.4. o 13.00 hod. - Rudnianska Lehota - Kamenec pod Vtáčnikom (Bebjak, Mokran), 2.4. 13.00 Diviacka Nová Ves - Malá Čausa (Iliáš, Pánis), 2.4. 13.00 Lehota pod Vtáčnikom - Cigeľ (Gebrlín, Fazekáš), 3.4. 12.00 Opatovce nad Nitrou - Oslany (Lazar st., Lazar ml.)

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 2. 4. o 10.00 a 12.00 h Senec - Horná Nitra (BFZ, BFZ, BFZ, v Tomášove), Levice – FC Nitra (Kišš, Štrba, Bojda), Inter - Senica (BFZ, BFZ, BFZ, Drieňová ul.), Karlova Ves - Trenčín (BFZ, BFZ, BFZ, Údernícka ul.), 3. 4. o 10.00 a 12.00 h Trnava – PFA ViOn (Husár, Voros, Ďurčovič), Dun. Streda - Myjava (Kvaššay, Markech, E. Kusý, v Jurovej), Púchov – Slovan (Murín, Bečka, Sokol).

I. LMŽZ U13, U12 - 2. 4. o 10.00 a 12.00 h Horná Nitra - Levice (Hrabaj, Mihál, v Handlovej), PFA ViOn - Trnava (Darnadi, Kiš, ihr. Calex), 3. 4. o 10.00 a 12.00 h Senica - Senec (Obeda, Blažek), FC Nitra - Inter (Kozolka, Šima), Trenčín – Dun. Streda (Burian, Ševčík), Myjava - Púchov (Sládek, Patka, UT), Slovan - Karlova Ves (BFZ, BFZ). Dohrávky: 29. 3. o 12.00 a 14.00 h Horná Nitra – Dun. Streda (Sliepka, Matuška, v Handlovej), 30. 3. o 15.00 a 16.30 h Senec - Trenčín (BFZ, BFZ, BFZ, v Kráľovej p/S.).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 2. 4. o 10.00 a 12.00 h N. Dubnica - Nové Mesto (Majcher, Matúš, NHP), Ilava - Led. Rovne (Miakiš, Vyletelka), Nováky - Beluša (Páleník, Uhlár), Nemšová – N. Rudno (Kováčik, Sokol), N. Pravno - Soblahov (Jakubis, Floriš), o 14.00 a 16.00 h Dubnica B - Bánovce (Hromádka, Pavlačková), 3. 4. o 10.00 a 12.00 h D. Vestenice - Kanianka (Mokrý, Pe. Šamko).

III. TŽS - 14. kolo - 3.4. o 10.00 hod. - Malinová - Sebedražie (Mokrý M.), Poruba – FC Baník HN Prievidza & Handlová (Švolík J.), Chren.-Brusno - Tužina (Bukovský), Opatovce nad Nitrou - Cigeľ (Lazar ml.), Ned.-Brezany - Koš (Švolík M.)

III. TŽJ - 10. kolo - 3.4. o 10.00 hod. - Čereňany - Diviacka Nová Ves (Jančich), Lehota pod Vtáčnikom - Zemianske Kostoľany (Jurík), 2.4. 13.00 Valaská Belá - Liešťany (Boško K.), 3.4. 13.00 Oslany - Bystričany (Kluka)

ŽENY

I. LIGA ŽENY (juniorky) - 3. 4. o 11.00 (13.00) h Tr. Teplice – Slovan (Bezák, Blaháč, Grolmus), o 13.00 (15.00) h Selce - Myjava (SsFZ, SsFZ, SsFZ), o 15.00 (17.00) h Bardejov - Nové Zámky (VsFZ, VsFZ, VsFZ), 4. 4. o 13.00 a 15.00 h Žilina – FC Nitra (SsFZ, SsFZ, SsFZ), voľno - Horná Nitra.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  10. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  3. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  5. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  6. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  9. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  10. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 26 848
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 24 086
  3. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 12 245
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 11 012
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 684
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 7 530
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 313
  8. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 586
  9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 475
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 576
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Mobilné odberové miesto pri bojnickej nemocnici bude fungovať i počas víkendu

Mobilné odberové miesto (MOM) pri Nemocnici s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach bude fungovať aj počas 23. a 24. januára.

Testovanie na nový koronavírus.

Mesto Handlová zriadi na skríningové testovanie 13 odberných miest

Mesto Handlová sa pripojí k skríningovému testovaniu obyvateľstva na ochorenie COVID-19. Počas víkendu 23. a 24. januára zriadi 13 odberných miest.

Celomestské testovanie v Košiciach.

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Pozor na snehové jazyky a záveje

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahu prvého stupňa pred snehovými závejmi a jazykmi.

Na cestách pozor na snehové jazyky.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Frajeri jazdili autom po zamrznutej priehrade, prelomil sa ľad

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

V Trenčíne pribudne ďalšie záchytné parkovisko, bude bezplatné

Jeho kapacita nepresiahne 60 parkovacích miest.

Zoznam mobilných odberových miest v Turci

Tieto mobilné odberové miesta fungujú už dlhšie, ďalšie odberové miesta budú mestá a obce vytvárať.

Už ste čítali?