Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM: Prehľad víkendových zápasov

Prinášame tradičnú ponuku futbalových stretnutí tímov z hornej Nitry.

(Zdroj: archív - Ivan Mriška)

DOSPELÍ

III. LIGA - 19. 3. o 15.00 h Púchov - Neded (Bezák, Blaháč, Grolmus, Kysel), FC Baník HN Prievidza & Handlová – V. Ludince (Šima, Jančok, Halíček, Rosa), Šamorín - Komárno (Pecek, Hagara, Hodoško, Košecký), 20. 3. o 10.30 h DAC B/Vrakúň - Galanta (Drobec, Obertová, Žiak, Hromník), o 15.00 h Trnava C - Veľký Meder (Otiepka, Klabník, Tarabus, Kubica), Vráble - Led. Rovne (Sárai, Ábel, Zemko, Gádoši), Nemšová - Nové Zámky (Santa, Krivošík, Juhás, Bachratý), Topoľčany - Dubnica (Valent, Ferencz, K. Birkus, Jaška), Palárikovo - voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. LIGA SZ - 19. 3. o 15.00 h Partizánske - Beluša (Obeda, Maráz, Hulínek, Marci), J. Bohunice - Šimonovany (Košecký, Mokoš, Meluš, Mišún), Kanianka - Častkovce (Piaček, Čulák, Šlosár, Peťovský), Bánovce - Tr. Stankovce (Hrenák, Černej, Oselský, Révay), 20. 3. o 15.00 h N. Dubnica - Vrbové (Janus, Miksa, Laco, Rosípal), Prečín - Holíč (Szalai, Turba, Kotrec, Didek), Malženice - Domaniža (Ferenczi, Dolník, Révai, Burza), Tr. Teplice - Boleráz (Šandrik, Barta, Janus ml., Jančoková). Dohrávka 16. kola: 16. 3. o 15.30 h Častkovce - Vrbové (Kollárik, Szalai, Šmátrala, Mišún).

V. LIGA SEVER - 19. 3. o 15.00 h Myjava - Cigeľ (Majer, Kondéová, Kúdela, Jeriga, UT), 20. 3. o 11.00 h Chocholná-Velčice - Ladce (Páleník, Varga, P. Kollár, Štrba), o 15.00 h Horovce – Z. Kostoľany (Molnár, Titurus, Kondéová, Neckář), Streženice - Stará Turá (Mokrý, Matúška, Pe. Šamko, Sokol), Malá Čausa - Uhrovec (Vyletelka, Eliášek, Matúš, Grznár), Malá Hradná – V. Uherce (V. Magdolen, Remeň, Slovák, Mikušovič), Podolie - Bošany (Soboňa, Žember, Uhlár, Poruban), Brvnište – Tr. Turná (M. Grznár, L. Grznár, Buranský, Košík).

Skryť Vypnúť reklamu

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 18. kolo - 20.3. o 15.00 hod. - Lehota pod Vt. - Dolné Naštice (Grznár, Duhina, Jančich, Gelačák), Chynorany - Veľké Bielice (D, Bereš, Bulík M., D), Nitrianske Sučany - Dolné Vestenice (D, Mokrý M., Hodas, D), FC Baník HN Prievidza & Handlová B - Dežerice (Guľváš, Gajarský, Boško K., Važan), Nitrianske Rudno - Skačany (D, Švolík J., Švolík M., D), Rud. Lehota - Kamenec pod Vt. (D, Kluka, Horeháj, D), Sebedražie - Veľký Klíž (Boška T., Gebrlín, Lazar st., Hudák), Opatovce nad Nitrou - Nitrianske Pravno (Ficel, Zaťko T., Struhár, Duchovič)

I. TRIEDA - 16. kolo - 20.3. o 15.00 hod. - 19.3. 15.00 Čereňany – Chren.-Brusno (Gajarský, Zaťko T., Boško K., Važan), Bystričany - Pravenec (Pánis, Deraj, D, Zábojník), Koš - Tužina (Iliáš, Hrdý, D, Balco), Ráztočno - Oslany (Vážny, Michale, Poliaček, D), Poruba - Kľačno (D, Mendel, Mareček, D), Diviacka Nová Ves - Valaská Belá (D, Janík, Bukovský, D), Malinová - Hradec (Plecho, Čulaga B., Morávková, Čikes)

Skryť Vypnúť reklamu

II. TRIEDA - 16. kolo - 20.3. o 15.00 hod. - 19.3. 15.00 Podhradie - Nitrica (Janík, Bukovský, Svitok) 20. 3. 10.00 Iskra Nováky - Veľká Čausa (Michale, Vážny, Poliaček), Bojnice – Ned.-Brezany (Majzlan J., Zaťko B.), v Kostolnej Vsi Dlžín - Valaská Belá B-Čavoj (Majzlan B., Jurík), Veľká Lehôtka - Temeš (Ševčík, Lazar ml.)

DORAST

II. LSDZ a LMDZ - 19. 3. o 10.00 a 12.30 h Dubnica - Myjava (Papuča, Otiepka, Tarabus, Kováč), Domino - Inter (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ), Malacky - Nové Zámky (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ), Komárno - ČFK Nitra (Ilon, Mlinkovics, Volf, Kyselica), Topoľčany - Lok. Trnava (Laco, Miksa, Janus ml., Kútny), Levice - Horná Nitra (Sárai, Bojda, Štrba, Vrábel), 20. 3. o 10.00 a 12.30 h Karlova Ves - Vráble (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ), Skalica - Púchov (A. Gádoši, S. Krivošík, Boledovič, Koníček).

III. LSD a LMD - 19. 3. o 10.00 a 12.30 h Nové Mesto - Šaľa (Španka, Otrubčák, Patka, Masár), Galanta - P. Bystrica (Kozolka, Drobec, Kotrec, Inovecký), Sereď - Vrbové (A. Gádoši, Santa, Juhás, Očkovský), 20. 3. o 10.00 a 12.30 h Hlohovec - Bánovce (Patrovič, Šlosár, Cabaj, Matejčík), Šamorín - Brvnište (Valentová, Kasznár, R. Farkaš, Benovič), J. Bohunice - Partizánske (Šima, Pecek, Jančok, Franek), Kanianka - Šurany (Ahmed, Gašparovič, Blaháč, Michna), Piešťany majú voľno.

IV. LIGA SZ - 19. 3. o 15.00 h N. Rudno - Kúty (Šandrik, Ahmed), Tr. Stankovce - Bošany (Fabian, Murín), 20. 3. o 12.30 h Dolná Súča - Boleráz (Maráz, Obeda), Papradno - D. Vestenice (Hrenák, ObFZ), Borčice - Nemšová (Hulínek, Fabian, UT P. Bystrica), N. Dubnica - Holíč (Miksa, Laco), V. Kostoľany a Beluša majú voľno.

V. LIGA SEVER - 19. 3. o 12.30 h Ladce - Chynorany (Janček, Gašparíková), o 14.00 h Domaniža - Drietoma (Tellechea, Kvaššay), o 15.00 h Bošáca – Klát. N. Ves (Majcher, Matúš), Častkovce - Nedožery-Brezany (Kubica, ObFZ), 20. 3. o 12.30 h Košeca - Opatová n/V. (P. Bulko, J. Bulko), Stará Turá - Streženice (Prelec, Dutka), Prečín – Tr. Turná (Kvaššay, ObFZ), Selec má voľno.

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 16. kolo - 20.3. o 12.30 hod. - 19.3. 15.00 Liešťany - Nitrianske Pravno (Iliáš, Deraj), 20.3. 10.00 Šimonovany-Partizánske - Uhrovec (Horeháj, Kluka), 20.3. 12.15 Poruba - Skačany (Mendel, Mareček), FC Baník HN Prievidza & Handlová B - Pravenec (Gajarský, Boško K.), Žabokreky nad Nitrou - Veľké Bielice (Bereš, Bulík M.), Čereňany – Chren.-Brusno (Deraj, Pánis), Sebedražie - Veľké Uherce (Gebrlín, Lazar st.)

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 19. 3. o 10.00 a 12.00 h Senec - Nitra (BFZ, BFZ, BFZ, v Tomášove), Myjava – Slovan (Černek, Martinovský, Tokoš, UT), Karlova Ves - Horná Nitra (BFZ, BFZ, BFZ, UT Molecova ulica), 20. 3. o 10.00 a 12.00 h Trnava - Senica (Valko, Bircsák, Bazsó), Dun. Streda - Trenčín (Hybský, Martiška, Gál, v Jurovej), Púchov – PFA ViOn (Papuča, Oselský, Černej, PHP), Levice - Inter hrajú 20. 4. Dohrávka: 16. 3. o 13.00 a 14.45 h Levice – Senec (Kozolka, Molnár, Kondéová, P1).

I. LMŽZ U13, U12 - 19. 3. o 10.00 a 12.00 h Trenčín - Myjava (Bečka, Sokol, UT Sihoť), Horná Nitra - Karlova Ves (Hrabaj, Mihál, v Handlovej), Inter – Senec (BFZ, BFZ, na Drieňovej ulici), 20. 3. o 10.00 a 12.00 PFA ViOn - Púchov (Kozolka, Kiš, UT ViOn), FC Nitra - Levice (Darnadi, Kollárik), Senica - Trnava (Španka, Tokoš), Slovan – Dun. Streda (BFZ, BFZ).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 19. 3. o 10.00 a 12.00 h Nováky – N. Rudno (Páleník, Uhlár, UT), Ilava - Kanianka (Ďurčo, Briestenský), Nemšová - Soblahov (Fúrik, Eliášek), N. Dubnica - Beluša (Majcher, Matúš, HHP), N. Pravno - D. Vestenice (Sliepka, Floriš), o 14.30 a 16.30 h Dubnica B - Led. Rovne (Murín, Vyletelka), 20. 3. o 10.00 a 12.00 h Nové Mesto - Bánovce (Majcher, Poruban).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 37 252
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 35 919
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 11 507
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 439
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 037
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 395
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 7 330
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 030
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 723
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 630
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Skríningové testovanie

Trenčiansky samosprávny kraj pomohol samosprávam s celoplošným skríningovým testovaním antigénovými testami, ochrannými pomôckami, priestormi stredných škôl, študentmi zdravotníckych škôl a personálom z troch krajských nemocníc.

57m
Personál urologického oddelenia bojnickej nemocnice.

Primár Peter Čech sa zamýšľa, ako mohli lekári v šesťdesiatych rokoch diagnostikovať a liečiť ochorenia bez dnešnej techniky a vedomostí. Vďaka nim sa urológia výrazne posunula vpred.

5 h

Vo štvrtok zachytili PCR testy 1 785 nakazených koronavírusom, laboratóriá otestovali 11 018 vzoriek. Počet úmrtí pacientov na COVID-19 stúpol o 93. Vyliečilo sa ďalších 2 813 osôb.

23 h
Mobilné odberové miesto.

Trenčianska župa spolu so svojimi organizáciami pomôže samosprávam so zabezpečením plošného testovania obyvateľstva na ochorenie COVID-19 tak, ako jej to ukladá Uznesenie vlády SR č. 30 zo 17. januára 2021.

21. jan

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

23 h

Prednostka neodpísala, rezort vnútra poslal len všeobecné stanovisko.

15 h

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Prečo skončil Ščasný?

23 h

Už ste čítali?