Sobota, 18. september, 2021 | Meniny má EugéniaKrížovkyKrížovky

MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL (12. kolo): Ako hrali nádeje hornej Nitry?

Prehľad všetkých výsledkov mládežníckych tímov nájdete jedine u nás.

(Zdroj: archív - Ladislav Odráška)

DORAST

II. LSDZ

Horná Nitra – Púchov 1:3 (0:2)

Gól: Litwiak

Dohrávka:

Myjava - Horná Nitra 1:2 (1:0)

Góly: Gunda

Ostatné zápasy: Lok. Trnava – ČFK Nitra 1:0, Inter – Vráble 1:1, Domino – Levice 2:1, Nové Zámky – Komárno 0:1, Malacky – Topoľčany 3:0, Myjava – Karlova Ves 2:1, Dubnica – Skalica 1:3.

1. Horná Nitra              12        8          2          2          46:20   26

2. Karl. Ves                 12        8          2          2          38:15   26

3. PFA ViOn Vráble     12        8          2          2          37:19   26

Skryť Vypnúť reklamu

4. Myjava                     12        6          3          3          21:17   21

5. Skalica                     12        6          2          4          29:23   20

6. Malacky                   12        6          2          4          23:22   20

7. Komárno                  12        6          2          4          27:28   20

8. Púchov                     12        5          3          4          14:17   18

9. Lok. Trnava              12        4          4          4          17:15   16

10. Dubnica                  12        5          0          7          22:29   15

11. Inter                       11        4          2          5          22:13   14

12. Domino Ba             12        4          2          6          21:37   14

13. Topoľčany             11        4          1          6          26:26   13

Skryť Vypnúť reklamu

14. ČFK Nitra             11        2          1          8          11:25   7

15. N. Zámky               12        2          1          9          9:30     7

16. Levice                    11        0          3          8          8:35     3

II. LMDZ

Horná Nitra – Púchov 2:1 (1:1)

Góly: Chalmovský, Krčík

Dohrávka:

Myjava - Horná Nitra 4:0 (3:0)

Ostatné zápasy: Galanta – Sereď 7:4, Šaľa – Hlohovec 3:1, Vrbové – Šurany 4:1, P. Bystrica – Piešťany 3:4, Partizánske – Bánovce 1:1, Nové Mesto – J. Bohunice 6:3, Brvnište malo voľno.

1. Partizánske               12        9          1          2          46:16   28

2. Vrbové                      12        9          0          3          31:14   27

3. Piešťany                   11        8          2          1          43:14   26

Skryť Vypnúť reklamu

4. Šaľa                         11        6          1          4          33:23   19

5. Galanta                     11        6          1          4          34:28   19

6. P. Bystrica                11        6          1          4          27:21   19

7. Šamorín                    11        6          1          4          21:15   19

8. Sereď                       11        6          1          4          30:25   19

9. Hlohovec                  11        5          2          4          25:14   17

10. Šurany                    11        5          1          5          24:20   16

11. Bánovce                 10        4          2          4          16:8     14

12. N. Mesto                11        4          0          7          17:50   12

13. Brvnište                  11        1          1          9          12:34   4

14. J. Bohunice            11        1          0          10        21:44   3

15. Kanianka                11        0          0          11        7:61     0

III. LSD

Šamorín – Kanianka 3:0 (0:0)

Ostatné zápasy: Galanta – Sereď 2:4, Šaľa – Hlohovec 8:0, Vrbové – Šurany 2:0, P. Bystrica – Piešťany 7:0, Partizánske – Bánovce 2:0, Nové Mesto – J. Bohunice 2:2. Brvnište malo voľno.

1. Šaľa                         11        9          0          2          41:8     27

2. P. Bystrica                11        9          0          2          35:5     27

3. Vrbové                     12        8          1          3          18:10   25

4. Sereď                       11        7          1          3          28:15   22

5. Šurany                      11        7          1          3          26:21   22

6. Bánovce                   10        7          0          3          30:9     21

7. Partizánske               12        6          1          5          21:25   19

8. Piešťany                   11        4          3          4          18:23   15

9. N. Mesto                 11        2          6          3          20:18   12

10. J. Bohunice            11        3          1          7          16:21   10

11. Galanta                   11        2          3          6          12:22   9

12. Hlohovec                11        2          3          6          16:34   9

13. Brvnište                  11        2          2          7          14:42   8

14. Šamorín                  11        2          1          8          12:30   7

15. Kanianka                11        1          1          9          9:33     4

III. LMD

Šamorín – Kanianka 8:0 (5:0)

Ostatné zápasy: Inter – Vráble 2:0, Nové Zámky – Komárno 1:3, Lok. Trnava – ČFK Nitra 1:0, Malacky – Topoľčany 0:1, Domino – Levice 1:0, Myjava – Karlova Ves 7:0, Dubnica – Skalica 3:0.

1. Myjava                     12        10        1          1          46:11   31

2. Lok. Trnava             12        8          2          2          20:9     26

3. Horná Nitra              12        8          1          3          45:20   25

4. Topoľčany               11        7          0          4          20:15   21

5. Dubnica                    12        6          2          4          32:18   20

6. Skalica                     12        6          2          4          22:18   20

7. Komárno                  12        6          2          4          32:32   20

8. PFA ViOn Vráble     12        5          3          4          34:22   18

9. Inter                         11        5          2          4          24:14   17

10. Karl. Ves               12        5          1          6          23:33   16

11. Malacky                 12        4          3          5          27:26   15

12. Púchov                   12        3          2          7          21:26   11

13. ČFK Nitra              11        3          2          6          17:22   11

14. Domino Ba            12        3          1          8          13:30   10

15. Levice                    11        2          1          8          17:34   7

16. N. Zámky               12        0          1          11        6:69     1

IV. LIGA SZ

D. Vestenice – Bošany 2:0 (2:0)

Góly: Šamko 2

V. Kostoľany – N. Rudno 1:0 (1:0)

Ostatné zápasy: Dolná Súča – Borčice 0:8, Led. Rovne – N. Dubnica 3:2, Boleráz – Tr. Stankovce 0:2, Kúty – Holíč 5:1, Beluša – Nemšová 1:2

1. Led. Rovne              12        8          2          2          27:17   26

2. Borčice                    11        6          5          0          41:8     23

3. Kúty                        11        7          1          3          26:15   22

4.  Nitr. Rudno             11        6          2          3          32:14   20

5. Papradno                 11        6          1          4          23:20   19

6. Nová Dubnica         11        5          3          3          30:20   18

7. Veľké Kostoľany      11        5          2          4          22:23   17

8. Beluša                     11        5          1          5          29:19   16

9. Holíč                       11        4          2          5          19:41   14

10. Tr. Stankovce        11        4          0          7          23:31   12

11. Dolné Vestenice     11        4          0          7          14:24   12

12. Boleráz                  12        3          2          7          16:24   11

13. Nemšová               11        2          4          5          17:25   10

14. Dolná Súča            12        2          3          7          19:44   9

15. Bošany                  11        2          2          7          11:24   8

V. LIGA SEVER

Nedožery-Brezany – Ladce 5:3 (2:1)

Góly: Zbiňovec 3, Vážan 2

Ostatné zápasy: Opatová n/V. - Bošáca 5:2, Častkovce - Domaniža 0:3, Selec - Prečín 2:1, Tr. Turná - Drietoma 1:3, Košeca - Stará Turá 3:0, Streženice – Klát. N. Ves 2:2 (0:2), M. Zajíc, R. Lacika. Chynorany mali voľno.

1. Drietoma/Záblatie    10        9          0          1          39:11   27

2. Trenč. Turná            11        8          1          2          42:20   25

3. Opatová n/V            11        8          0          3          37:22   24

4. Chynorany               11        7          2          2          37:18   23

5. Košeca                    11        6          2          3          20:18   20

6. Ladce                      12        6          1          5          32:26   19

7. Domaniža                 12        6          1          5          36:37   19

8. Klát. Nová Ves        11        4          4          3          31:29   16

9. Streženice                11        4          3          4          27:28   15

10. Bošáca                  12        4          2          6          33:32   14

11. Ned.-Brezany         11        3          3          5          34:31   12

12. Prečín                    11        2          3          6          23:21   9

13. Selec                     10        3          0          7          13:41   9

14. Stará Turá              11        1          0          10        7:41     3

15. Častkovce             11        1          0          10        17:53   3

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI

FC Baník HN Prievidza & Handlová B – Čereňany 5:2 (2:0)

Góly: Ľahký 2, Slobodník, Potarin 2 – Ďurík 2

Pravenec – Poruba 3:2 (0:1)

Góly: Procházka 2, Majzlan – Béreš, Žiak

Uhrovec - Nitrianske Pravno 1:2 (1:1)

Góly: Gros, Šaray

Skačany - Veľké Uherce 0:3 (0:2)

Chrenovec-Brusno – Liešťany 1:3 (1:3)

Gól: Žibek – Šlabjar, Pietrik 2

Veľké Bielice – Sebedražie 3:1 (0:1)

Gól: Blaháč

Žabokreky nad Nitrou - Šimonovany-Partizánske 2:3 (1:2)

1. FC Baník B             12        9          1          2          61:15   28

2. Šimonovany            12        7          5          0          28:8     26

3. Poruba                     12        8          1          3          30:10   25

4. V. Bielice                 12        8          0          4          30:19   24

5. Žabokreky n/N.        12        6          2          4          38:29   20

6. Čereňany                 12        6          0          6          22:26   18

7. Pravenec                  12        6          0          6          22:28   18

8. N. Pravno                12        6          0          6          18:32   18

9. V. Uherce                12        5          2          5          29:19   17

10. Chr.-Brusno            12        4          0          8          22:32   12

11. Sebedražie             12        4          0          8          23:55   12

12. Uhrovec                 12        3          1          8          24:30   10

13. Skačany                 12        2          3          7          24:50   9

14. Liešťany                 12        2          1          9          22:40   7

I. TRIEDA

Cigeľ – Rudnianska Lehota 5:1 (0:0)

Góly: Struhár, Litwiak 3, Michalovič - Petráš

Oslany - Malá Čausa 1:0 (1:0)

Gól: Ondruška

Lehota pod Vtáčnikom - Opatovce nad Nitrou 4:0 (1:0)

Góly: Fábera, Zaťko 3

Zemianske Kostoľany - Diviacka Nová Ves 1:7 (0:3)

Góly: Zaťko – Minich 3, Horvát 3, Hagara

1.Lehota pod Vt.         8          8          0          0          55:3     24

2.Kamenec pod Vt.     8          8          0          0          66:15   24

3.Div. Nová Ves          8          5          0          3          41:29   15

4.Malá Čausa              9          5          0          4          20:18   15

5.Zem.Kostoľany        8          4          0          4          45:19   12

6.Rud. Lehota              8          3          1          4          15:34   10

7.Cigeľ                        8          3          0          5          26:39   9

8.Opatovce nad Nit.    9          2          1          6          19:39   7

9.Ráztočno                  8          1          0          7          15:56   3

10.Oslany                    8          1          0          7          3:53     3

ŽIACI

I. LSŽZ U15

Horná Nitra – Slovan 0:7 (0:4)

Dohrávka:

Senica - Horná Nitra 10:0 (6:0)

Ostatné zápasy: FC Nitra – Dun. Streda 3:0, PFA ViOn – Trenčín 0:9, Levice – Trnava 0:7, Senec – Karlova Ves 3:3, Inter – Púchov 3:1, Senica – Myjava 3:1.

1. Sp. Trnava               10        10        0          0          54:2     30

2. Trenčín                     11        7          2          2          38:15   23

3. Senica                      11        7          2          2          28:10   23

4. Slovan                      9          7          1          1          28:9     22

5. Inter                         11        6          2          3          25:16   20

6. FC Nitra                  10        6          1          3          24:12   19

7. Dun. Streda              11        6          0          5          16:15   18

8. Karl. Ves                 11        5          1          5          19:19   16

9. Myjava                     10        3          1          6          11:19   10

10. Levice                    11        3          1          7          8:30     10

11. Senec                     10        2          2          6          17:19   8

12. PFA ViOn              11        2          0          9          7:33     6

13. Horná Nitra            11        1          2          8          3:55     5

14. Púchov                   11        1          1          9          6:30     4

I. LSŽZ U14

Horná Nitra – Slovan 0:6 (0:1)

Dohrávka:

Senica - Horná Nitra 8:1 (5:0)

Gól: Miškovič

Ostatné zápasy: FC Nitra – Dun. Streda 5:1, PFA ViOn – Trenčín 2:1, Levice – Trnava 0:2, Senec – Karlova Ves 3:0, Inter – Púchov 3:0, Senica – Myjava 4:1. Dohrávka: Senica – Horná Nitra 8:1.

1. Senica                      11        8          2          1          40:6     26

2. Sp. Trnava               10        7          2          1          49:3     23

3. Slovan                      9          7          2          0          49:6     23

4. Karl. Ves                 11        7          1          3          24:15   22

5. Inter                         11        7          1          3          20:12   22

6. Senec                       10        6          3          1          25:12   21

7. FC Nitra                  10        6          2          2          42:5     20

8. Dun. Streda              11        5          1          5          23:34   16

9. Trenčín                     11        4          1          6          17:20   13

10. PFA ViOn              11        2          2          7          11:35   8

11. Myjava                   10        1          2          7          5:33     5

12. Púchov                   11        1          1          9          5:50     4

13. Horná Nitra            11        1          1          9          5:54     4

14. Levice                    11        0          3          8          4:34     3

I. LMŽZ U13

Slovan - Horná Nitra 7:6

Ostatné zápasy: Dun. Streda – FC Nitra 1:5, Trenčín – PFA ViOn 17:2, Trnava – Levice 16:3, Karlova Ves – Senec 4:6, Púchov – Inter 2:15, Myjava – Senica 3:5.

1. Slovan                      11        10        0          1          148:52 30

2. Sp. Trnava               11        9          0          2          132:34 27

3. Trenčín                     11        8          0          3          146:55 24

4. PFA ViOn                11        8          0          3          114:56 24

5. Dun. Streda              10        8          0          2          104:52 24

6. FC Nitra                   11        8          0          3          95:45   24

7. Senec                       11        7          0          4          95:57   21

8. Karl. Ves                 11        5          0          6          82:87   15

9. Senica                      11        4          1          6          72:72   13

10. Inter                       10        3          1          6          51:78   10

11. Horná Nitra            12        3          0          9          60:125 9

12. Myjava                   11        1          0          10        20:102 3

13. Levice                    11        1          0          10        41:129 3

14. Púchov                   12        1          0          11        42:258 3

I. LMŽZ U12

Slovan - Horná Nitra 29:8

Ostatné zápasy: Dun. Streda – FC Nitra 3:7, Trenčín – PFA ViOn 8:8, Trnava – Levice 23:2, Karlova Ves – Senec 5:3, Púchov – Inter 5:12, Myjava – Senica 1:30.

1. Slovan                      11        11        0          0          164:39 33

2. Trenčín                     11        9          1          1          143:52 28

3. Karl. Ves                 11        8          0          3          91:74   24

4. FC Nitra                  11        7          0          4          99:65   21

5. Senica                      11        6          2          3          113:83 20

6. Dun. Streda              10        6          0          4          92:55   18

7. Sp. Trnava               11        6          0          5          114:83 18

8. Horná Nitra              12        6          0          6          105:123           18

9. Senec                       11        4          1          6          56:57   13

10. PFA ViOn              11        4          1          6          72:80   13

11. Inter                       10        3          0          7          61:99   9

12. Púchov                   12        2          1          9          90:116 7

13. Levice                    11        2          0          9          54:151 6

14. Myjava                   11        0          0          11        24:201 0

III. LSŽ SEVER

N. Pravno – Ilava 2:3 (1:0)

Góly: Jokl, Štefan

Nemšová – Nováky/Kamenec pod Vt. 5:0 (3:0)

Kanianka - Nové Mesto 1:8 (0:3)

Gól: Gaman

N. Rudno – Bánovce 0:9 (0:3)

D. Vestenice - Dubnica B 4:3 (2:1)

Góly: Krpelan 2, Radošány, Kováč

Ostatné zápasy: Soblahov – N. Dubnica 2:7, Led. Rovne - Beluša 4:1,

1. Nemšová                 10        10        0          0          57:9     30

2. Bánovce n/B            10        8          1          1          65:9     25

3. N. Mesto                 10        8          0          2          50:12   24

4. Led. Rovne              10        5          3          2          29:22   18

5. Ilava                        10        6          0          4          22:34   18

6. N. Dubnica              10        5          1          4          21:17   16

7. D. Vestenice            10        4          1          5          18:28   13

8. Soblahov                 10        4          0          6          30:49   12

9. Dubnica n/V B         10        3          2          5          23:19   11

10. Beluša                    10        3          2          5          16:31   11

11. Nováky                 10        3          2          5          20:38   11

12. Nitr. Pravno           10        1          2          7          17:31   5

13. Kanianka               10        1          2          7          14:52   5

14. Nitr. Rudno           10        0          2          8          11:42   2

III. LMŽ SEVER

N. Pravno – Ilava 4:0 (1:0)

Góly: Žilla, Gebrlín 2, Kaňuch

Nemšová – Nováky/Kamenec pod Vt. 5:1 (3:1)

Gól: Švec

Kanianka - Nové Mesto 4:1 (2:1)

Góly: Veselý, Cmarko, Jurík, Krnčok

N. Rudno – Bánovce 1:6 (1:3)

Gól: Javorček

D. Vestenice - Dubnica B 2:9 (1:4)

Góly: Obert, Repka 

Ostatné zápasy: Soblahov – N. Dubnica 1:8, Led. Rovne - Beluša 1:1

1. Bánovce n/B            10        10        0          0          84:8     30

2. Dubnica n/V             10        9          0          1          67:12   27

3. Nitr. Pravno              10        6          3          1          36:12   21

4. Kanianka                 10        6          1          3          46:23   19

5. Led. Rovne              10        6          1          3          49:31   19

6. Nemšová                 10        6          1          3          41:35   19

7. N. Dubnica              10        5          2          3          44:26   17

8. Nitr. Rudno              10        5          0          5          38:31   15

9. N. Mesto                 10        4          1          5          52:28   13

10. Beluša                    10        3          1          6          29:44   10

11. Ilava                      10        2          1          7          33:51   7

12. Soblahov               10        1          1          8          13:66   4

13. D. Vestenice          10        1          0          9          10:87   3

14. Nováky                 10        0          0          10        7:95     0

III. TŽS

Tužina – Kľačno 0:3

Koš – Poruba 1:2

Ned.-Brezany – Sebedražie 4:0

Chren.-Brusno – Malinová 2:1 (1:0)

1.Ned.-Brezany           9          7          0          2          30:9     21

2.Cigeľ                        8          6          1          1          40:19   19

3.FC Baník B              9          5          3          1          40:12   18

4.Tužina                       8          5          2          1          28:19   17

5.Chren.-Brusno          10        5          1          4          31:15   16

6.Kľačno                     9          4          2          3          27:15   14

7.Malinová                   9          4          0          5          24:23   12

8.Sebedražie               9          2          2          5          27:31   8

9.Opatovce nad Nitr.    9          2          1          6          19:48   7

10.Koš                        9          2          0          7          13:35   6

11.Poruba                    9          1          0          8          9:62     3

III. TŽJ

Zemianske Kostoľany – Čereňany 3:3

Lehota pod Vtáčnikom – Bystričany 1:12

Valaská Belá - Diviacka Nová Ves 16:0 (9:0)

1.Valaská Belá           7          7          0          0          63:11   21

2.Zem. Kostoľany       7          4          1          2          52:16   13

3.Bystričany               7          4          1          2          37:21   13

4.Čereňany                 7          3          1          3          25:34   10

5.Lehota pod Vt.         7          2          1          4          16:45   7

6.Liešťany                   7          2          0          5          23:30   6

7.Div. Nová Ves          7          2          0          5          15:57   6

8.Oslany                      7          1          2          4          13:30   5

ŽENY

I. LIGA ŽENY

Dohrávka: Žilina – Bardejov 2:3.

1. Slovan          7          7          0          0          21:4     21

2. N. Zámky     7          6          0          1          25:9     18

3. Bardejov      7          6          0          1          18:8     18

4. Žilina            7          2          1          4          14:15   7

5. Selce            6          2          1          3          10:15   7

6. FC Nitra      8          2          1          5          11:18   7

7. Tr. Teplice    6          1          2          3          11:14   5

8. Myjava         7          1          2          4          11:21   5

9. Horná Nitra  7          0          1          6          7:24     1

I. LIGA JUNIORKY

Dohrávka: Žilina – Bardejov 1:5.

1. Slovan          7          7          0          0          40:1     21

2. Bardejov      7          6          0          1          28:6     18

3. Žilina            7          4          1          2          17:15   13

4. Tr. Teplice    6          4          0          2          26:15   12

5. Selce            6          4          0          2          20:12   12

6. FC Nitra      8          3          0          5          17:35   9

7. N. Zámky     7          1          0          6          10:29   3

8. Myjava         7          1          0          6          7:31     3

9. Horná Nitra  7          0          1          6          5:26     1

PRÍPRAVKY

5. ROČNÍK U11

Dohrávka:

Horná Nitra – Dubnica 16:2

1. Púchov        7          7          0          0          87:17   21

2. H. Nitra       7          5          0          2          53:24   15

3. Skalica         7          4          0          3          44:20   12

4. Partizánske  7          4          0          3          43:42   12

5. Dubnica       7          4          0          3          34:33   12

6. Bánovce      7          3          0          4          13:29   9

7. Myjava        7          1          0          6          28:86   3

8. P. Bystrica   7          0          0          7          6:57     0

4. ROČNÍK U10

Dohrávka:

Horná Nitra – Dubnica 24:1

1. H. Nitra       7          7          0          0          119:22 21

2. Partizánske  7          6          0          1          53:24   18

3. Púchov        7          5          0          2          62:49   15

4. Bánovce      7          4          0          3          62:29   12

5. Myjava        7          3          0          4          48:71   9

6. Skalica         7          2          0          5          31:43   6

7. P. Bystrica   7          1          0          6          16:112 3

8. Dubnica       7          0          0          7          17:58   0

3. ROČNÍK U9

Dohrávka:

Horná Nitra – Dubnica 19:2

1. H. Nitra       7          6          0          1          157:31 18

2. Púchov        7          6          0          1          127:48 18

3. Myjava        7          4          0          3          77:74   12

4. P. Bystrica   7          3          1          3          35:58   10

5. Dubnica       7          2          1          4          63:60   7

6. Partizánske  7          2          1          4          40:43   7

7. Bánovce      7          2          1          4          66:171 7

8. Skalica         7          1          0          6          40:120 3

Najčítanejšie na My Horná Nitra

Inzercia - Tlačové správy

  1. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
  2. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  3. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  4. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  5. Slovenský orloj – svetová atrakcia
  6. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
  7. Kanceláriám ešte neodzvonilo
  8. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
  9. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
  10. Tam, kde sa ľahko verí na zázraky
  1. Prvé bezbariérové fitko vo Zvolene otvára ZŤP cestu k športu
  2. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  3. Vystúpte z radu, postavte si moderný dom podľa seba
  4. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
  5. Poznáme slovenské cesty s najkrajším výhľadom!
  6. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
  7. Mototechna tento rok predala už vyše 8 tisíc zánovných áut
  8. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  9. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  10. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  1. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 7 216
  2. Slovenský orloj – svetová atrakcia 6 269
  3. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 4 677
  4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 282
  5. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 3 692
  6. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 2 661
  7. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí 2 609
  8. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 2 137
  9. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 818
  10. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu 1 763
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Ilustračné foto.

Mestský bytový podnik (MsBP) Handlová kontroluje výťahy v bytových domoch vo svojej správe každý týždeň. Prehliadky a skúšky zabezpečujú odborníci v dlhšom časovom odstupe.


TASR 11 h
Ilustračné foto.

Počas jesene by v Prievidzi mali pokračovať s opravami vybraných miestnych komunikácií a chodníkov.


SITA 17. sep

Vinohradnícka ulica v Prievidzi otvorením zdravotníckej školy ožila. V danej lokalite však chýba parkovisko. Autá odstavené na ceste neraz dostali papuče.


17. sep
Z 23 ľudí s covidom na Jednotkách intenzívnej starostlivosti je len jeden zaočkovaný.

Z hospitalizovaných pacientov má potvrdené ochorenie 275 ľudí.


SITA 17. sep

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Z hospitalizovaných pacientov má potvrdené ochorenie 275 ľudí.


SITA 17. sep

Ako informoval portál Noviny.sk, osobné auto vletelo pod kamión, ktorý stál v odstavnom pruhu.


SITA 4 h

Napriek daždivému počasiu je Považskobystrický jarmok úspešný. Po ročnej pauze si ho prišli užiť stovky návštevníkov.


24 h

Dievča je vo vážnom stave.


4 h

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu