Sobota, 26. september, 2020 | Meniny má EditaKrížovkyKrížovky

MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL (12. kolo): Ako hrali nádeje hornej Nitry?

Prehľad všetkých výsledkov mládežníckych tímov nájdete jedine u nás.

(Zdroj: archív - Ladislav Odráška)

DORAST

II. LSDZ

Horná Nitra – Púchov 1:3 (0:2)

Gól: Litwiak

Dohrávka:

Myjava - Horná Nitra 1:2 (1:0)

Góly: Gunda

Ostatné zápasy: Lok. Trnava – ČFK Nitra 1:0, Inter – Vráble 1:1, Domino – Levice 2:1, Nové Zámky – Komárno 0:1, Malacky – Topoľčany 3:0, Myjava – Karlova Ves 2:1, Dubnica – Skalica 1:3.

1. Horná Nitra              12        8          2          2          46:20   26

2. Karl. Ves                 12        8          2          2          38:15   26

3. PFA ViOn Vráble     12        8          2          2          37:19   26

Skryť Vypnúť reklamu

4. Myjava                     12        6          3          3          21:17   21

5. Skalica                     12        6          2          4          29:23   20

6. Malacky                   12        6          2          4          23:22   20

7. Komárno                  12        6          2          4          27:28   20

8. Púchov                     12        5          3          4          14:17   18

9. Lok. Trnava              12        4          4          4          17:15   16

10. Dubnica                  12        5          0          7          22:29   15

11. Inter                       11        4          2          5          22:13   14

12. Domino Ba             12        4          2          6          21:37   14

13. Topoľčany             11        4          1          6          26:26   13

Skryť Vypnúť reklamu

14. ČFK Nitra             11        2          1          8          11:25   7

15. N. Zámky               12        2          1          9          9:30     7

16. Levice                    11        0          3          8          8:35     3

II. LMDZ

Horná Nitra – Púchov 2:1 (1:1)

Góly: Chalmovský, Krčík

Dohrávka:

Myjava - Horná Nitra 4:0 (3:0)

Ostatné zápasy: Galanta – Sereď 7:4, Šaľa – Hlohovec 3:1, Vrbové – Šurany 4:1, P. Bystrica – Piešťany 3:4, Partizánske – Bánovce 1:1, Nové Mesto – J. Bohunice 6:3, Brvnište malo voľno.

1. Partizánske               12        9          1          2          46:16   28

2. Vrbové                      12        9          0          3          31:14   27

3. Piešťany                   11        8          2          1          43:14   26

Skryť Vypnúť reklamu

4. Šaľa                         11        6          1          4          33:23   19

5. Galanta                     11        6          1          4          34:28   19

6. P. Bystrica                11        6          1          4          27:21   19

7. Šamorín                    11        6          1          4          21:15   19

8. Sereď                       11        6          1          4          30:25   19

9. Hlohovec                  11        5          2          4          25:14   17

10. Šurany                    11        5          1          5          24:20   16

11. Bánovce                 10        4          2          4          16:8     14

12. N. Mesto                11        4          0          7          17:50   12

13. Brvnište                  11        1          1          9          12:34   4

14. J. Bohunice            11        1          0          10        21:44   3

15. Kanianka                11        0          0          11        7:61     0

III. LSD

Šamorín – Kanianka 3:0 (0:0)

Ostatné zápasy: Galanta – Sereď 2:4, Šaľa – Hlohovec 8:0, Vrbové – Šurany 2:0, P. Bystrica – Piešťany 7:0, Partizánske – Bánovce 2:0, Nové Mesto – J. Bohunice 2:2. Brvnište malo voľno.

1. Šaľa                         11        9          0          2          41:8     27

2. P. Bystrica                11        9          0          2          35:5     27

3. Vrbové                     12        8          1          3          18:10   25

4. Sereď                       11        7          1          3          28:15   22

5. Šurany                      11        7          1          3          26:21   22

6. Bánovce                   10        7          0          3          30:9     21

7. Partizánske               12        6          1          5          21:25   19

8. Piešťany                   11        4          3          4          18:23   15

9. N. Mesto                 11        2          6          3          20:18   12

10. J. Bohunice            11        3          1          7          16:21   10

11. Galanta                   11        2          3          6          12:22   9

12. Hlohovec                11        2          3          6          16:34   9

13. Brvnište                  11        2          2          7          14:42   8

14. Šamorín                  11        2          1          8          12:30   7

15. Kanianka                11        1          1          9          9:33     4

III. LMD

Šamorín – Kanianka 8:0 (5:0)

Ostatné zápasy: Inter – Vráble 2:0, Nové Zámky – Komárno 1:3, Lok. Trnava – ČFK Nitra 1:0, Malacky – Topoľčany 0:1, Domino – Levice 1:0, Myjava – Karlova Ves 7:0, Dubnica – Skalica 3:0.

1. Myjava                     12        10        1          1          46:11   31

2. Lok. Trnava             12        8          2          2          20:9     26

3. Horná Nitra              12        8          1          3          45:20   25

4. Topoľčany               11        7          0          4          20:15   21

5. Dubnica                    12        6          2          4          32:18   20

6. Skalica                     12        6          2          4          22:18   20

7. Komárno                  12        6          2          4          32:32   20

8. PFA ViOn Vráble     12        5          3          4          34:22   18

9. Inter                         11        5          2          4          24:14   17

10. Karl. Ves               12        5          1          6          23:33   16

11. Malacky                 12        4          3          5          27:26   15

12. Púchov                   12        3          2          7          21:26   11

13. ČFK Nitra              11        3          2          6          17:22   11

14. Domino Ba            12        3          1          8          13:30   10

15. Levice                    11        2          1          8          17:34   7

16. N. Zámky               12        0          1          11        6:69     1

IV. LIGA SZ

D. Vestenice – Bošany 2:0 (2:0)

Góly: Šamko 2

V. Kostoľany – N. Rudno 1:0 (1:0)

Ostatné zápasy: Dolná Súča – Borčice 0:8, Led. Rovne – N. Dubnica 3:2, Boleráz – Tr. Stankovce 0:2, Kúty – Holíč 5:1, Beluša – Nemšová 1:2

1. Led. Rovne              12        8          2          2          27:17   26

2. Borčice                    11        6          5          0          41:8     23

3. Kúty                        11        7          1          3          26:15   22

4.  Nitr. Rudno             11        6          2          3          32:14   20

5. Papradno                 11        6          1          4          23:20   19

6. Nová Dubnica         11        5          3          3          30:20   18

7. Veľké Kostoľany      11        5          2          4          22:23   17

8. Beluša                     11        5          1          5          29:19   16

9. Holíč                       11        4          2          5          19:41   14

10. Tr. Stankovce        11        4          0          7          23:31   12

11. Dolné Vestenice     11        4          0          7          14:24   12

12. Boleráz                  12        3          2          7          16:24   11

13. Nemšová               11        2          4          5          17:25   10

14. Dolná Súča            12        2          3          7          19:44   9

15. Bošany                  11        2          2          7          11:24   8

V. LIGA SEVER

Nedožery-Brezany – Ladce 5:3 (2:1)

Góly: Zbiňovec 3, Vážan 2

Ostatné zápasy: Opatová n/V. - Bošáca 5:2, Častkovce - Domaniža 0:3, Selec - Prečín 2:1, Tr. Turná - Drietoma 1:3, Košeca - Stará Turá 3:0, Streženice – Klát. N. Ves 2:2 (0:2), M. Zajíc, R. Lacika. Chynorany mali voľno.

1. Drietoma/Záblatie    10        9          0          1          39:11   27

2. Trenč. Turná            11        8          1          2          42:20   25

3. Opatová n/V            11        8          0          3          37:22   24

4. Chynorany               11        7          2          2          37:18   23

5. Košeca                    11        6          2          3          20:18   20

6. Ladce                      12        6          1          5          32:26   19

7. Domaniža                 12        6          1          5          36:37   19

8. Klát. Nová Ves        11        4          4          3          31:29   16

9. Streženice                11        4          3          4          27:28   15

10. Bošáca                  12        4          2          6          33:32   14

11. Ned.-Brezany         11        3          3          5          34:31   12

12. Prečín                    11        2          3          6          23:21   9

13. Selec                     10        3          0          7          13:41   9

14. Stará Turá              11        1          0          10        7:41     3

15. Častkovce             11        1          0          10        17:53   3

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI

FC Baník HN Prievidza & Handlová B – Čereňany 5:2 (2:0)

Góly: Ľahký 2, Slobodník, Potarin 2 – Ďurík 2

Pravenec – Poruba 3:2 (0:1)

Góly: Procházka 2, Majzlan – Béreš, Žiak

Uhrovec - Nitrianske Pravno 1:2 (1:1)

Góly: Gros, Šaray

Skačany - Veľké Uherce 0:3 (0:2)

Chrenovec-Brusno – Liešťany 1:3 (1:3)

Gól: Žibek – Šlabjar, Pietrik 2

Veľké Bielice – Sebedražie 3:1 (0:1)

Gól: Blaháč

Žabokreky nad Nitrou - Šimonovany-Partizánske 2:3 (1:2)

1. FC Baník B             12        9          1          2          61:15   28

2. Šimonovany            12        7          5          0          28:8     26

3. Poruba                     12        8          1          3          30:10   25

4. V. Bielice                 12        8          0          4          30:19   24

5. Žabokreky n/N.        12        6          2          4          38:29   20

6. Čereňany                 12        6          0          6          22:26   18

7. Pravenec                  12        6          0          6          22:28   18

8. N. Pravno                12        6          0          6          18:32   18

9. V. Uherce                12        5          2          5          29:19   17

10. Chr.-Brusno            12        4          0          8          22:32   12

11. Sebedražie             12        4          0          8          23:55   12

12. Uhrovec                 12        3          1          8          24:30   10

13. Skačany                 12        2          3          7          24:50   9

14. Liešťany                 12        2          1          9          22:40   7

I. TRIEDA

Cigeľ – Rudnianska Lehota 5:1 (0:0)

Góly: Struhár, Litwiak 3, Michalovič - Petráš

Oslany - Malá Čausa 1:0 (1:0)

Gól: Ondruška

Lehota pod Vtáčnikom - Opatovce nad Nitrou 4:0 (1:0)

Góly: Fábera, Zaťko 3

Zemianske Kostoľany - Diviacka Nová Ves 1:7 (0:3)

Góly: Zaťko – Minich 3, Horvát 3, Hagara

1.Lehota pod Vt.         8          8          0          0          55:3     24

2.Kamenec pod Vt.     8          8          0          0          66:15   24

3.Div. Nová Ves          8          5          0          3          41:29   15

4.Malá Čausa              9          5          0          4          20:18   15

5.Zem.Kostoľany        8          4          0          4          45:19   12

6.Rud. Lehota              8          3          1          4          15:34   10

7.Cigeľ                        8          3          0          5          26:39   9

8.Opatovce nad Nit.    9          2          1          6          19:39   7

9.Ráztočno                  8          1          0          7          15:56   3

10.Oslany                    8          1          0          7          3:53     3

ŽIACI

I. LSŽZ U15

Horná Nitra – Slovan 0:7 (0:4)

Dohrávka:

Senica - Horná Nitra 10:0 (6:0)

Ostatné zápasy: FC Nitra – Dun. Streda 3:0, PFA ViOn – Trenčín 0:9, Levice – Trnava 0:7, Senec – Karlova Ves 3:3, Inter – Púchov 3:1, Senica – Myjava 3:1.

1. Sp. Trnava               10        10        0          0          54:2     30

2. Trenčín                     11        7          2          2          38:15   23

3. Senica                      11        7          2          2          28:10   23

4. Slovan                      9          7          1          1          28:9     22

5. Inter                         11        6          2          3          25:16   20

6. FC Nitra                  10        6          1          3          24:12   19

7. Dun. Streda              11        6          0          5          16:15   18

8. Karl. Ves                 11        5          1          5          19:19   16

9. Myjava                     10        3          1          6          11:19   10

10. Levice                    11        3          1          7          8:30     10

11. Senec                     10        2          2          6          17:19   8

12. PFA ViOn              11        2          0          9          7:33     6

13. Horná Nitra            11        1          2          8          3:55     5

14. Púchov                   11        1          1          9          6:30     4

I. LSŽZ U14

Horná Nitra – Slovan 0:6 (0:1)

Dohrávka:

Senica - Horná Nitra 8:1 (5:0)

Gól: Miškovič

Ostatné zápasy: FC Nitra – Dun. Streda 5:1, PFA ViOn – Trenčín 2:1, Levice – Trnava 0:2, Senec – Karlova Ves 3:0, Inter – Púchov 3:0, Senica – Myjava 4:1. Dohrávka: Senica – Horná Nitra 8:1.

1. Senica                      11        8          2          1          40:6     26

2. Sp. Trnava               10        7          2          1          49:3     23

3. Slovan                      9          7          2          0          49:6     23

4. Karl. Ves                 11        7          1          3          24:15   22

5. Inter                         11        7          1          3          20:12   22

6. Senec                       10        6          3          1          25:12   21

7. FC Nitra                  10        6          2          2          42:5     20

8. Dun. Streda              11        5          1          5          23:34   16

9. Trenčín                     11        4          1          6          17:20   13

10. PFA ViOn              11        2          2          7          11:35   8

11. Myjava                   10        1          2          7          5:33     5

12. Púchov                   11        1          1          9          5:50     4

13. Horná Nitra            11        1          1          9          5:54     4

14. Levice                    11        0          3          8          4:34     3

I. LMŽZ U13

Slovan - Horná Nitra 7:6

Ostatné zápasy: Dun. Streda – FC Nitra 1:5, Trenčín – PFA ViOn 17:2, Trnava – Levice 16:3, Karlova Ves – Senec 4:6, Púchov – Inter 2:15, Myjava – Senica 3:5.

1. Slovan                      11        10        0          1          148:52 30

2. Sp. Trnava               11        9          0          2          132:34 27

3. Trenčín                     11        8          0          3          146:55 24

4. PFA ViOn                11        8          0          3          114:56 24

5. Dun. Streda              10        8          0          2          104:52 24

6. FC Nitra                   11        8          0          3          95:45   24

7. Senec                       11        7          0          4          95:57   21

8. Karl. Ves                 11        5          0          6          82:87   15

9. Senica                      11        4          1          6          72:72   13

10. Inter                       10        3          1          6          51:78   10

11. Horná Nitra            12        3          0          9          60:125 9

12. Myjava                   11        1          0          10        20:102 3

13. Levice                    11        1          0          10        41:129 3

14. Púchov                   12        1          0          11        42:258 3

I. LMŽZ U12

Slovan - Horná Nitra 29:8

Ostatné zápasy: Dun. Streda – FC Nitra 3:7, Trenčín – PFA ViOn 8:8, Trnava – Levice 23:2, Karlova Ves – Senec 5:3, Púchov – Inter 5:12, Myjava – Senica 1:30.

1. Slovan                      11        11        0          0          164:39 33

2. Trenčín                     11        9          1          1          143:52 28

3. Karl. Ves                 11        8          0          3          91:74   24

4. FC Nitra                  11        7          0          4          99:65   21

5. Senica                      11        6          2          3          113:83 20

6. Dun. Streda              10        6          0          4          92:55   18

7. Sp. Trnava               11        6          0          5          114:83 18

8. Horná Nitra              12        6          0          6          105:123           18

9. Senec                       11        4          1          6          56:57   13

10. PFA ViOn              11        4          1          6          72:80   13

11. Inter                       10        3          0          7          61:99   9

12. Púchov                   12        2          1          9          90:116 7

13. Levice                    11        2          0          9          54:151 6

14. Myjava                   11        0          0          11        24:201 0

III. LSŽ SEVER

N. Pravno – Ilava 2:3 (1:0)

Góly: Jokl, Štefan

Nemšová – Nováky/Kamenec pod Vt. 5:0 (3:0)

Kanianka - Nové Mesto 1:8 (0:3)

Gól: Gaman

N. Rudno – Bánovce 0:9 (0:3)

D. Vestenice - Dubnica B 4:3 (2:1)

Góly: Krpelan 2, Radošány, Kováč

Ostatné zápasy: Soblahov – N. Dubnica 2:7, Led. Rovne - Beluša 4:1,

1. Nemšová                 10        10        0          0          57:9     30

2. Bánovce n/B            10        8          1          1          65:9     25

3. N. Mesto                 10        8          0          2          50:12   24

4. Led. Rovne              10        5          3          2          29:22   18

5. Ilava                        10        6          0          4          22:34   18

6. N. Dubnica              10        5          1          4          21:17   16

7. D. Vestenice            10        4          1          5          18:28   13

8. Soblahov                 10        4          0          6          30:49   12

9. Dubnica n/V B         10        3          2          5          23:19   11

10. Beluša                    10        3          2          5          16:31   11

11. Nováky                 10        3          2          5          20:38   11

12. Nitr. Pravno           10        1          2          7          17:31   5

13. Kanianka               10        1          2          7          14:52   5

14. Nitr. Rudno           10        0          2          8          11:42   2

III. LMŽ SEVER

N. Pravno – Ilava 4:0 (1:0)

Góly: Žilla, Gebrlín 2, Kaňuch

Nemšová – Nováky/Kamenec pod Vt. 5:1 (3:1)

Gól: Švec

Kanianka - Nové Mesto 4:1 (2:1)

Góly: Veselý, Cmarko, Jurík, Krnčok

N. Rudno – Bánovce 1:6 (1:3)

Gól: Javorček

D. Vestenice - Dubnica B 2:9 (1:4)

Góly: Obert, Repka 

Ostatné zápasy: Soblahov – N. Dubnica 1:8, Led. Rovne - Beluša 1:1

1. Bánovce n/B            10        10        0          0          84:8     30

2. Dubnica n/V             10        9          0          1          67:12   27

3. Nitr. Pravno              10        6          3          1          36:12   21

4. Kanianka                 10        6          1          3          46:23   19

5. Led. Rovne              10        6          1          3          49:31   19

6. Nemšová                 10        6          1          3          41:35   19

7. N. Dubnica              10        5          2          3          44:26   17

8. Nitr. Rudno              10        5          0          5          38:31   15

9. N. Mesto                 10        4          1          5          52:28   13

10. Beluša                    10        3          1          6          29:44   10

11. Ilava                      10        2          1          7          33:51   7

12. Soblahov               10        1          1          8          13:66   4

13. D. Vestenice          10        1          0          9          10:87   3

14. Nováky                 10        0          0          10        7:95     0

III. TŽS

Tužina – Kľačno 0:3

Koš – Poruba 1:2

Ned.-Brezany – Sebedražie 4:0

Chren.-Brusno – Malinová 2:1 (1:0)

1.Ned.-Brezany           9          7          0          2          30:9     21

2.Cigeľ                        8          6          1          1          40:19   19

3.FC Baník B              9          5          3          1          40:12   18

4.Tužina                       8          5          2          1          28:19   17

5.Chren.-Brusno          10        5          1          4          31:15   16

6.Kľačno                     9          4          2          3          27:15   14

7.Malinová                   9          4          0          5          24:23   12

8.Sebedražie               9          2          2          5          27:31   8

9.Opatovce nad Nitr.    9          2          1          6          19:48   7

10.Koš                        9          2          0          7          13:35   6

11.Poruba                    9          1          0          8          9:62     3

III. TŽJ

Zemianske Kostoľany – Čereňany 3:3

Lehota pod Vtáčnikom – Bystričany 1:12

Valaská Belá - Diviacka Nová Ves 16:0 (9:0)

1.Valaská Belá           7          7          0          0          63:11   21

2.Zem. Kostoľany       7          4          1          2          52:16   13

3.Bystričany               7          4          1          2          37:21   13

4.Čereňany                 7          3          1          3          25:34   10

5.Lehota pod Vt.         7          2          1          4          16:45   7

6.Liešťany                   7          2          0          5          23:30   6

7.Div. Nová Ves          7          2          0          5          15:57   6

8.Oslany                      7          1          2          4          13:30   5

ŽENY

I. LIGA ŽENY

Dohrávka: Žilina – Bardejov 2:3.

1. Slovan          7          7          0          0          21:4     21

2. N. Zámky     7          6          0          1          25:9     18

3. Bardejov      7          6          0          1          18:8     18

4. Žilina            7          2          1          4          14:15   7

5. Selce            6          2          1          3          10:15   7

6. FC Nitra      8          2          1          5          11:18   7

7. Tr. Teplice    6          1          2          3          11:14   5

8. Myjava         7          1          2          4          11:21   5

9. Horná Nitra  7          0          1          6          7:24     1

I. LIGA JUNIORKY

Dohrávka: Žilina – Bardejov 1:5.

1. Slovan          7          7          0          0          40:1     21

2. Bardejov      7          6          0          1          28:6     18

3. Žilina            7          4          1          2          17:15   13

4. Tr. Teplice    6          4          0          2          26:15   12

5. Selce            6          4          0          2          20:12   12

6. FC Nitra      8          3          0          5          17:35   9

7. N. Zámky     7          1          0          6          10:29   3

8. Myjava         7          1          0          6          7:31     3

9. Horná Nitra  7          0          1          6          5:26     1

PRÍPRAVKY

5. ROČNÍK U11

Dohrávka:

Horná Nitra – Dubnica 16:2

1. Púchov        7          7          0          0          87:17   21

2. H. Nitra       7          5          0          2          53:24   15

3. Skalica         7          4          0          3          44:20   12

4. Partizánske  7          4          0          3          43:42   12

5. Dubnica       7          4          0          3          34:33   12

6. Bánovce      7          3          0          4          13:29   9

7. Myjava        7          1          0          6          28:86   3

8. P. Bystrica   7          0          0          7          6:57     0

4. ROČNÍK U10

Dohrávka:

Horná Nitra – Dubnica 24:1

1. H. Nitra       7          7          0          0          119:22 21

2. Partizánske  7          6          0          1          53:24   18

3. Púchov        7          5          0          2          62:49   15

4. Bánovce      7          4          0          3          62:29   12

5. Myjava        7          3          0          4          48:71   9

6. Skalica         7          2          0          5          31:43   6

7. P. Bystrica   7          1          0          6          16:112 3

8. Dubnica       7          0          0          7          17:58   0

3. ROČNÍK U9

Dohrávka:

Horná Nitra – Dubnica 19:2

1. H. Nitra       7          6          0          1          157:31 18

2. Púchov        7          6          0          1          127:48 18

3. Myjava        7          4          0          3          77:74   12

4. P. Bystrica   7          3          1          3          35:58   10

5. Dubnica       7          2          1          4          63:60   7

6. Partizánske  7          2          1          4          40:43   7

7. Bánovce      7          2          1          4          66:171 7

8. Skalica         7          1          0          6          40:120 3

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Seat Leon Sportstourer ponúka priestor aj charakter (test)
  2. Neplatíte kreditkou? Pozrite si 5 tipov, prečo by ste mali
  3. Horské chaty sú legendy, ktoré píšu svoje vlastné príbehy
  4. Kampane SME patria medzi najlepšie slovenské reklamy
  5. Slováci zisťujú, že mať plán je dobrá vec
  6. Regionálne poklady nájdete aj v Kauflande
  7. Týchto 5 nehôd v domácnosti vás presvedčí - poistenie sa oplatí
  8. Chcete mať ekologickú domácnosť? Začnite od zelenej elektriny
  9. Šport je dôležitý pre fyzické aj mentálne zdravie
  10. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  1. Seat Leon Sportstourer ponúka priestor aj charakter (test)
  2. Mobilný zdvihák pre pacienta
  3. Horské chaty sú legendy, ktoré píšu svoje vlastné príbehy
  4. Otázky zo zubárskeho kresla: Zubné implantáty
  5. Neplatíte kreditkou? Pozrite si 5 tipov, prečo by ste mali
  6. Únava, Stres ? Nízke libido ? Riešenie je jednoduché!
  7. Veľký úspech slovenskej kávy v medzinárodnej súťaži Great Taste
  8. Obľúbená značka YES! sa rozrastá o nové proteínové tyčinky
  9. Kampane SME patria medzi najlepšie slovenské reklamy
  10. Štyri znaky nesprávneho zateplenia a ako sa im vyhnúť
  1. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 27 388
  2. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 16 867
  3. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 16 590
  4. Premení klimatická kríza Liptov na Podunajskú nížinu? 10 575
  5. Užite si čarovnú jeseň na horách: Tipy na výlety pre celú rodinu 10 162
  6. Unikátny zážitok na Muránskej planine. Uvíta vás tisícka sysľov 10 065
  7. 5 digitálnych vychytávok, ktoré vám uľahčia štúdium 9 457
  8. Školský rozvrh s kalendárom prázdnin v denníku SME 9 275
  9. Blíži sa nová kríza, ktorej následky môžu byť omnoho väčšie 8 836
  10. Horské chaty sú legendy, ktoré píšu svoje vlastné príbehy 8 525
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

V okrese Prievidza pribudlo 14 nových prípadov, Slovensko má tretí rekord za sebou

Testy na Slovensku odhalili vo štvrtok rekordných 419 nových prípadov koronavírusu.

Hygienici hlásia nový rekord, pribudli stovky prípadov

Je medzi nimi 224 žien a 195 mužov, sú vo veku od 1 do 92 rokov.

Testovanie na nový koronavírus.

Gymnastika rozvíja pohybovú aktivitu

O gymnastickom klube GK Elán Prievidza sme sa rozprávali s jeho prezidentkou Natáliou Svítkovou.

Prievidza chce do vlastníctva získať celý pozemok pod tankodromom na Hviezdoslavovej ulici

Samospráva plánuje s druhým vlastníkom tankodromu zameniť pozemky. O následnom využí priestoru oproti farskému kostolu bude zastupiteľstvo rokovať v budúcnosti.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Počet nových ochorení na koronavírus na Orave za týždeň presiahol tristo

Po okresoch Námestovo a Tvrdošín je už na koronavírusovej mape Slovenska červený aj okres Dolný Kubín.

FOTO: V Trenčíne búrajú ďalšiu starú vilku. Ktoré zaujímavé stavby zmizli počas poslednej dekády?

Prečítajte si, aké zaujímavé domy zbúrali v Trenčíne počas poslednej dekády.

Na Liptove zaznamenali rekordný počet nakazených

Prírastok v okrese Liptovský Mikuláš je štvrtý najvyšší na Slovensku. Nákaza sa šírila na svadbe.

Koronavírus v trenčianskej nemocnici: Nakazení sú lekári aj personál

V nemocnici obmedzia chod niektorých oddelení, zrušili všetky plánované hospitalizácie a operácie.

Už ste čítali?