Nedeľa, 6. december, 2020 | Meniny má MikulášKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM (13. kolo): Prehľad víkendových zápasov

Prinášame tradičnú ponuku futbalových stretnutí tímov z hornej Nitry.

(Zdroj: archív - Laura Štefíková)

DOSPELÍ

III. LIGA - 31. 10. o 13.30 h Galanta - Vráble (Ilon, Juhás, M. Krivošík, Rosa), Dubnica – V. Ludince (Valent, Vajíček, Jančok, Franek), Horná Nitra - Nemšová (Sárai, Ábel, Zemko, Sluk), Veľký Meder - Nové Zámky (Gašparovič, Obertová, Blaháč, Jaška), 1. 11. o 10.30 h DAC B/Vrakúň - Púchov (Drobec, Cabaj, Hagara, Košecký), Topoľčany - Šamorín (Otiepka, Tarabus, Štrba, Kútny), o 13.30 h Trnava C - Led. Rovne (Valentová, Ferencz, K. Birkus, Kyselica), Palárikovo - Neded (Bezák, Halíček, Hodoško, Gábor), voľno – Komárno.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. LIGA SZ - 31. 10. o 13.30 h J. Bohunice - Malženice (Darnadi, Božik, Studený, Rosipal), Partizánske - Tr. Teplice (M. Fehér, Takács, Kubovič, Žáčiková), Vrbové - Beluša (Hegedüs, Barcík, Chlebo, Koníček), 1. 11. o 13.30 h Prečín - Tr. Stankovce (Barta, Ahmed, Krištín, Maštalír), Kanianka - Domaniža (Dolník, Ferenczi, Révai, Bott), Nová Dubnica - Boleráz (P. Havran, Toběrný, M. Farkaš, Abrahám), Častkovce - Šimonovany (Škadra, Pucher, Lerint, Čornák), Holíč - Bánovce (Mlinkovics, Kasznár, R. Farkaš, Baňár).

V. LIGA SEVER - 31. 10. o 13.30 h Bošany - Chocholná-Velčice (Remeň, V. Magdolen, Slovák, Simon), 1. 11. o 13.30 h Podolie - Ladce (Pe. Šamko, Matuška, Mokrý, Vindiš), Streženice - Myjava (Hanek, Cvešper, Kasala, Kuchara), Malá Čausa - Horovce (A. Kollár, Krč-Konečný, Hrudík, Valach), V. Uherce - Stará Turá (Jeremias, Barczi, Fenes, Štrba), Tr. Turná - Uhrovec (Gál, Hybský, Berec, Bartovič), Brvnište – Z. Kostoľany (Kováčik, Burian, Ševčík, Zsebi), Malá Hradná - Cígeľ (Boledovič, Hafrovič, S. Krivošík, Formel).

Skryť Vypnúť reklamu

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 13. kolo - 1. 11. o 13.30 hod. - Kamenec pod Vtáčnikom - Lehota pod Vtáčnikom (D, Vážny, Michale), Veľký Klíž - Skačany (Ficel, Zaťko, Hodas, Kozinka), Opatovce nad Nitrou - Dolné Vestenice (Adamkovič, Šugra, Petrek, Pastierik), Sebedražie - Veľké Bielice (Mokrý M., Boška T., Lazar st., Hudák), Rudnianska Lehota - Dolné Naštice (Grznár, Kráľ, Paulovič, Gelačák), Nitrianske Rudno - Chynorany (D, Plecho, Jančich, D), FC Baník Prievidza & Handlová B - Nitrianske Sučany (D, Pánis, Poliaček, D), 31. 10. 13.30 Nitrianske Pravno - Dežerice (Stránsky, Lazar st., Hudák)

I. TRIEDA - 13. kolo - 1. 11. o 13.30 hod. - Valaská Belá - Bystričany (Stránsky, Hudák, D, D), Diviacka Nová Ves – Chren.-Brusno (Guľváš, Struhár, D, Zábojník), Poruba - Tužina (D, Gajarský, Mareček, D), Ráztočno - Pravenec (D, Mokráň, Mikoláš, D), Čereňany - Koš (Deraj, Iliáš, D, Važan), 31. 10. 13.30 Hradec - Kľačno (Mokrý M., Jančich, Janík, Važan), 31. 10. 13.30 Malinová - Oslany (Vážny, Deraj, Poliaček, Gelačák)

Skryť Vypnúť reklamu

II. TRIEDA - 13. kolo - 1. 11. o 13.30 hod. - Veľká Lehôtka - Dlžín (Čulaga B., Lazar ml.), Diviaky nad Nitricou - Nitrica (Sliepka st., Hrdý), 31. 10. 13.30 Temeš - Podhradie (Plecho, Švolík J., Švolík M.), 31. 10. 13.30 Iskra Nováky – Ned.-Brezany (Fazekaš, Guľváš, Gebrlín), 31. 10. 13.30 vo Valaskej Belej Valaská Belá B/Čavoj - Bojnice (Gajarský, Majzlan J., Majzlan B.)

DORAST

II. LSDZ a LMDZ - 28. 10. o 10.00 a 12.30 h Komárno - Myjava (Kasznár, Pati-Nagy, Ferencz, Kraslan), o 11.00 a 13.30 h Karlova Ves - Inter (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ), o 12.00 a 14.30 h Vráble – Lok. Trnava (Turba, Pecek, Jančok, Inovecký), 31. 10. o 10.00 a 12.30 h Skalica - Nové Zámky (Otrubčák, Španka, Patka, Juráň), Levice - Dubnica (Toběrný, Kišš, Szöllösy, Kysel), Púchov - Malacky (Papuča, Hrenák, Oselský, Masár, v Nosiciach), ČFK Nitra - Horná Nitra (Kozolka, Šima, Hybský, Kubica), Topoľčany - Domino (Patrovič, Cabaj, Zifčák, Didek).

III. LSD a LMD - 31. 10. o 10.00 a 12.30 h Hlohovec - Brvnište (Haršány, Matulová, Kalčík, Bachratý), Kanianka - Šaľa (Laco, Miksa, Hagara, Kováč), Piešťany - Partizánske (Košťál, Krč-Konečný, A. Kollár, Šmidovič), Šurany - Nové Mesto (Z. Fehér, Földes, Kosár, Krnáč), Bánovce - Vrbové (Šlosár, Piaček, Mokoš, Hromník), 1. 11. o 10.00 a 12.30 h Sereď - Šamorín (Šima, Pecek, Jančok, Očkovský), J. Bohunice - Galanta (Santa, Sékely, Bartoš, Gádoši), P. Bystrica má voľno. Dohrávka: 28. 10. o 10.00 a 12.30 h Bánovce - P. Bystrica (Otiepka, Burian, Tarabus, Mišún).

IV. LIGA SZ - 31. 10. o 13.30 h N. Rudno - Papradno (Barta, Ahmed), Tr. Stankovce – D. Vestenice (Obeda, Maráz), 1. 11. o 10.00 h Nemšová – V. Kostoľany (Maráz, Obeda), o 10.30 h Borčice - Led. Rovne (Hulínek, Černej), o 11.00 h Bošany - Kúty (Miksa, Laco), Holíč - Beluša (Kasznár, R. Farkaš), N. Dubnica - Boleráz (Toběrný, M. Farkaš), Dolná Súča má voľno.

V. LIGA SEVER - 31. 10. o 13.30 h Drietoma - Košeca (Sládek, Kováčik), Bošáca - Nedožery-Brezany (Ševčík, Ďurčo), Chynorany - Streženice (R. Kusý, Gembický), Klát. N. Ves - Tr. Turná (Drábik, Uhlár), o 14.00 h Domaniža - Opatová n/V. (Gašparíková, Hromádka), 1. 11. o 11.00 h Stará Turá - Selec (P. Bulko, Matúš), Prečín - Častkovce (Ahmed, Krištín), Ladce majú voľno.

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 13. kolo - 1. 11. o 11.00 hod. - Sebedražie - Chrenovec-Brusno (Boška T., Lazar st.), Čereňany - Žabokreky nad Nitrou (Iliáš, Deraj), 31. 10. 11.00 Nitrianske Pravno - Skačany (Lazar st., Hudák), 31. 10. 13.30 Veľké Uherce – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (Duhina, Bebjak), 31. 10. 13.30 Liešťany - Uhrovec (Iliáš, Pánis), 1. 11. 10.00 Šimonovany-Partizánske - Pravenec (Plecho, Jančich), 1. 11. 10.45 Poruba - Veľké Bielice (Gajarský, Mareček)

I. TRIEDA - 11. kolo - 1. 11. o 11.00 hod. - Kamenec pod Vtáčnikom - Lehota pod Vtáčnikom (Vážny, Michale), Rudnianska Lehota - Zemianske Kostoľany (Kráľ, Paulovič), Ráztočno - Cigeľ (Mokráň, Mikoláš), 31. 10. 11.00 Diviacka Nová Ves - Oslany (Pánis, Iliáš)

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 28. 10. o 14.00 a 16.00 h Trenčín - Levice (Otiepka, Murín, Sokol), Dun. Streda - Senica (Z. Fehér, Kubovič, Kolláčovič, v Jurovej), 29. 10. o 10.00 a 12.00 h Slovan – PFA ViOn (BFZ, BFZ, BFZ), Púchov – FC Nitra (Papuča, Oselský, Tellechea), o 12.00 a 14.00 h Karlova Ves - Inter (BFZ, BFZ, BFZ), 31. 10. o 10.00 a 12.00 h Myjava - Horná Nitra (Hulínek, Révay, Kubica, UT), 1. 11. o 10.00 a 12.00 h Trnava – Senec (A. Gádoši, Juhás, M. Krivošík). Dohrávka: 28. 10. o 12.00 a 14.00 h Myjava – Senec (Révay, Markech, Obeda, v T. Lúke).

I. LMŽZ U13, U12 - 28. 10. o 13.30 a 15.15 h Levice - Trenčín (Kišš, Majer), o 14.00 a 15.30 h Senica – Dun. Streda (Španka, Blažek), 29. 10. o 10.00 a 12.00 h PFA ViOn – Slovan (Debnár, Rajtár), FC Nitra - Púchov (Drobec, Berec), o 12.00 a 14.00 h Inter - Karlova Ves (BFZ, BFZ), o 13.00 a 15.00 h Horná Nitra - Myjava (Hrabaj, Maňuch, v Handlovej), 31. 10. o 10.00 a 12.00 h Senec - Trnava (BFZ, BFZ).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 31. 10. o 10.00 a 12.00 h Ilava - Nemšová (Miakiš, Šamaj), Beluša – N. Pravno (Černej, Janček), N. Dubnica - Kanianka (Fabian, Tarabus), Nováky – D. Vestenice (Sliepka, Floriš), Dubnica B - Soblahov (Burian, Majcher, UT), 1. 11. o 10.00 a 12.00 h Bánovce - Led. Rovne (Mihál, Hrabaj), Nové Mesto – N. Rudno (Markech, Dendis).

III. TŽS - 10. kolo - 1. 11. o 10.00 hod. - Malinová – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (Guľváš), Tužina - Cigeľ (Struhár), 31. 10. 10.00 Sebedražie - Opatovce nad Nitrou (Boško K.), 31. 10. 10.00 Poruba – Ned.-Brezany (Švolík J.)

ŽENY

I. liga ženy (juniorky) - 31. 10. o 13.00 a 15.00 h Nové Zámky - Tr. Teplice (K. Birkus), Bardejov – Slovan (VsFZ), 1. 11. o 11.00 a 13.15 h Horná Nitra - Myjava (Šandrik), o 12.00 a 14.00 h Selce - Žilina (SsFZ), voľno – Nitra.

II. liga Ženy sk. B - 31. 10. o 15.00 h Bziny – L. Mikuláš (SsFZ), Topoľčany - Dubnica (Halíček), Beluša - P. Bystrica (Judiny), Bánovce - Trenčín (Bezák).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  2. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  3. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  4. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  5. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  6. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  7. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  8. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  9. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  10. Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu
  1. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  2. Väčšina fajčiarov dala deťom cigarety, ak si vypýtali
  3. Podcast: Jeden lístok, veľa tratí
  4. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  5. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  7. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  8. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  9. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  10. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 885
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 11 418
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 843
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 659
  5. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 459
  6. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy 9 405
  7. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu 9 284
  8. Aká je chémia vôní 9 091
  9. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 835
  10. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť 8 723
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Pribudlo 2070 pozitívnych, 24 zomrelo

V piatok pribudlo ďalších 2070 pozitívnych prípadov nákazy koronavírusom, laboratóriá otestovali 12 670 vzoriek Počet úmrtí na pľúcnu formu ochorenia COVID-19 sa zvýšil o 24. Vyliečilo sa ďalších 2 814 osôb. Národné centrum zdravotníckych informácií o tom informovalo na webe covid-19.nczisk.sk.

Kto sa dostal do ideálnej jedenástky jesennej časti IV. ligy Severozápad?

Vybrali sme ideálnu jedenástku IV. ligy Severozápad.

Ilustračná fotografia.

Na Bojnický zámok zavíta svätý Mikuláš, múzeum bude otvorené dlhšie

Mikuláš sa s deťmi rád odfotí, porozpráva, a tým poslušným odovzdá sladký balíček

Bojnický zámok

Mikuláš pozdraví deti počas sprievodu mestom

Svätý Mikuláš zavíta i do Prievidze.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia už pozná totožnosť muža, ktorý zaútočil po upozornení, že nemá rúško

Páchateľa a jeho kamaráta spoznali ľudia na videozázname.

Ako vyzerajú covidové pľúca? Zo špongie je tuhá hmota, hovorí patológ

Súdny lekár František Štuller, vykonáva aj pitvy ľudí, ktorí umreli na covid.

Na stanici v Nitre napadli muža po tom, ako upozornil na rúško

Incident sa stal v čakárni na autobusovej stanici.

Zdravotná sestra z Čadce prekonala COVID-19: Myslela som si, že zomriem

Pri pociťovaní príznakov sa začala liečiť sama. Bola to chyba.

Už ste čítali?