Piatok, 17. september, 2021 | Meniny má OlympiaKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM (13. kolo): Prehľad víkendových zápasov

Prinášame tradičnú ponuku futbalových stretnutí tímov z hornej Nitry.

(Zdroj: archív - Laura Štefíková)

DOSPELÍ

III. LIGA - 31. 10. o 13.30 h Galanta - Vráble (Ilon, Juhás, M. Krivošík, Rosa), Dubnica – V. Ludince (Valent, Vajíček, Jančok, Franek), Horná Nitra - Nemšová (Sárai, Ábel, Zemko, Sluk), Veľký Meder - Nové Zámky (Gašparovič, Obertová, Blaháč, Jaška), 1. 11. o 10.30 h DAC B/Vrakúň - Púchov (Drobec, Cabaj, Hagara, Košecký), Topoľčany - Šamorín (Otiepka, Tarabus, Štrba, Kútny), o 13.30 h Trnava C - Led. Rovne (Valentová, Ferencz, K. Birkus, Kyselica), Palárikovo - Neded (Bezák, Halíček, Hodoško, Gábor), voľno – Komárno.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. LIGA SZ - 31. 10. o 13.30 h J. Bohunice - Malženice (Darnadi, Božik, Studený, Rosipal), Partizánske - Tr. Teplice (M. Fehér, Takács, Kubovič, Žáčiková), Vrbové - Beluša (Hegedüs, Barcík, Chlebo, Koníček), 1. 11. o 13.30 h Prečín - Tr. Stankovce (Barta, Ahmed, Krištín, Maštalír), Kanianka - Domaniža (Dolník, Ferenczi, Révai, Bott), Nová Dubnica - Boleráz (P. Havran, Toběrný, M. Farkaš, Abrahám), Častkovce - Šimonovany (Škadra, Pucher, Lerint, Čornák), Holíč - Bánovce (Mlinkovics, Kasznár, R. Farkaš, Baňár).

V. LIGA SEVER - 31. 10. o 13.30 h Bošany - Chocholná-Velčice (Remeň, V. Magdolen, Slovák, Simon), 1. 11. o 13.30 h Podolie - Ladce (Pe. Šamko, Matuška, Mokrý, Vindiš), Streženice - Myjava (Hanek, Cvešper, Kasala, Kuchara), Malá Čausa - Horovce (A. Kollár, Krč-Konečný, Hrudík, Valach), V. Uherce - Stará Turá (Jeremias, Barczi, Fenes, Štrba), Tr. Turná - Uhrovec (Gál, Hybský, Berec, Bartovič), Brvnište – Z. Kostoľany (Kováčik, Burian, Ševčík, Zsebi), Malá Hradná - Cígeľ (Boledovič, Hafrovič, S. Krivošík, Formel).

Skryť Vypnúť reklamu

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 13. kolo - 1. 11. o 13.30 hod. - Kamenec pod Vtáčnikom - Lehota pod Vtáčnikom (D, Vážny, Michale), Veľký Klíž - Skačany (Ficel, Zaťko, Hodas, Kozinka), Opatovce nad Nitrou - Dolné Vestenice (Adamkovič, Šugra, Petrek, Pastierik), Sebedražie - Veľké Bielice (Mokrý M., Boška T., Lazar st., Hudák), Rudnianska Lehota - Dolné Naštice (Grznár, Kráľ, Paulovič, Gelačák), Nitrianske Rudno - Chynorany (D, Plecho, Jančich, D), FC Baník Prievidza & Handlová B - Nitrianske Sučany (D, Pánis, Poliaček, D), 31. 10. 13.30 Nitrianske Pravno - Dežerice (Stránsky, Lazar st., Hudák)

I. TRIEDA - 13. kolo - 1. 11. o 13.30 hod. - Valaská Belá - Bystričany (Stránsky, Hudák, D, D), Diviacka Nová Ves – Chren.-Brusno (Guľváš, Struhár, D, Zábojník), Poruba - Tužina (D, Gajarský, Mareček, D), Ráztočno - Pravenec (D, Mokráň, Mikoláš, D), Čereňany - Koš (Deraj, Iliáš, D, Važan), 31. 10. 13.30 Hradec - Kľačno (Mokrý M., Jančich, Janík, Važan), 31. 10. 13.30 Malinová - Oslany (Vážny, Deraj, Poliaček, Gelačák)

Skryť Vypnúť reklamu

II. TRIEDA - 13. kolo - 1. 11. o 13.30 hod. - Veľká Lehôtka - Dlžín (Čulaga B., Lazar ml.), Diviaky nad Nitricou - Nitrica (Sliepka st., Hrdý), 31. 10. 13.30 Temeš - Podhradie (Plecho, Švolík J., Švolík M.), 31. 10. 13.30 Iskra Nováky – Ned.-Brezany (Fazekaš, Guľváš, Gebrlín), 31. 10. 13.30 vo Valaskej Belej Valaská Belá B/Čavoj - Bojnice (Gajarský, Majzlan J., Majzlan B.)

DORAST

II. LSDZ a LMDZ - 28. 10. o 10.00 a 12.30 h Komárno - Myjava (Kasznár, Pati-Nagy, Ferencz, Kraslan), o 11.00 a 13.30 h Karlova Ves - Inter (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ), o 12.00 a 14.30 h Vráble – Lok. Trnava (Turba, Pecek, Jančok, Inovecký), 31. 10. o 10.00 a 12.30 h Skalica - Nové Zámky (Otrubčák, Španka, Patka, Juráň), Levice - Dubnica (Toběrný, Kišš, Szöllösy, Kysel), Púchov - Malacky (Papuča, Hrenák, Oselský, Masár, v Nosiciach), ČFK Nitra - Horná Nitra (Kozolka, Šima, Hybský, Kubica), Topoľčany - Domino (Patrovič, Cabaj, Zifčák, Didek).

III. LSD a LMD - 31. 10. o 10.00 a 12.30 h Hlohovec - Brvnište (Haršány, Matulová, Kalčík, Bachratý), Kanianka - Šaľa (Laco, Miksa, Hagara, Kováč), Piešťany - Partizánske (Košťál, Krč-Konečný, A. Kollár, Šmidovič), Šurany - Nové Mesto (Z. Fehér, Földes, Kosár, Krnáč), Bánovce - Vrbové (Šlosár, Piaček, Mokoš, Hromník), 1. 11. o 10.00 a 12.30 h Sereď - Šamorín (Šima, Pecek, Jančok, Očkovský), J. Bohunice - Galanta (Santa, Sékely, Bartoš, Gádoši), P. Bystrica má voľno. Dohrávka: 28. 10. o 10.00 a 12.30 h Bánovce - P. Bystrica (Otiepka, Burian, Tarabus, Mišún).

IV. LIGA SZ - 31. 10. o 13.30 h N. Rudno - Papradno (Barta, Ahmed), Tr. Stankovce – D. Vestenice (Obeda, Maráz), 1. 11. o 10.00 h Nemšová – V. Kostoľany (Maráz, Obeda), o 10.30 h Borčice - Led. Rovne (Hulínek, Černej), o 11.00 h Bošany - Kúty (Miksa, Laco), Holíč - Beluša (Kasznár, R. Farkaš), N. Dubnica - Boleráz (Toběrný, M. Farkaš), Dolná Súča má voľno.

V. LIGA SEVER - 31. 10. o 13.30 h Drietoma - Košeca (Sládek, Kováčik), Bošáca - Nedožery-Brezany (Ševčík, Ďurčo), Chynorany - Streženice (R. Kusý, Gembický), Klát. N. Ves - Tr. Turná (Drábik, Uhlár), o 14.00 h Domaniža - Opatová n/V. (Gašparíková, Hromádka), 1. 11. o 11.00 h Stará Turá - Selec (P. Bulko, Matúš), Prečín - Častkovce (Ahmed, Krištín), Ladce majú voľno.

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 13. kolo - 1. 11. o 11.00 hod. - Sebedražie - Chrenovec-Brusno (Boška T., Lazar st.), Čereňany - Žabokreky nad Nitrou (Iliáš, Deraj), 31. 10. 11.00 Nitrianske Pravno - Skačany (Lazar st., Hudák), 31. 10. 13.30 Veľké Uherce – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (Duhina, Bebjak), 31. 10. 13.30 Liešťany - Uhrovec (Iliáš, Pánis), 1. 11. 10.00 Šimonovany-Partizánske - Pravenec (Plecho, Jančich), 1. 11. 10.45 Poruba - Veľké Bielice (Gajarský, Mareček)

I. TRIEDA - 11. kolo - 1. 11. o 11.00 hod. - Kamenec pod Vtáčnikom - Lehota pod Vtáčnikom (Vážny, Michale), Rudnianska Lehota - Zemianske Kostoľany (Kráľ, Paulovič), Ráztočno - Cigeľ (Mokráň, Mikoláš), 31. 10. 11.00 Diviacka Nová Ves - Oslany (Pánis, Iliáš)

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 28. 10. o 14.00 a 16.00 h Trenčín - Levice (Otiepka, Murín, Sokol), Dun. Streda - Senica (Z. Fehér, Kubovič, Kolláčovič, v Jurovej), 29. 10. o 10.00 a 12.00 h Slovan – PFA ViOn (BFZ, BFZ, BFZ), Púchov – FC Nitra (Papuča, Oselský, Tellechea), o 12.00 a 14.00 h Karlova Ves - Inter (BFZ, BFZ, BFZ), 31. 10. o 10.00 a 12.00 h Myjava - Horná Nitra (Hulínek, Révay, Kubica, UT), 1. 11. o 10.00 a 12.00 h Trnava – Senec (A. Gádoši, Juhás, M. Krivošík). Dohrávka: 28. 10. o 12.00 a 14.00 h Myjava – Senec (Révay, Markech, Obeda, v T. Lúke).

I. LMŽZ U13, U12 - 28. 10. o 13.30 a 15.15 h Levice - Trenčín (Kišš, Majer), o 14.00 a 15.30 h Senica – Dun. Streda (Španka, Blažek), 29. 10. o 10.00 a 12.00 h PFA ViOn – Slovan (Debnár, Rajtár), FC Nitra - Púchov (Drobec, Berec), o 12.00 a 14.00 h Inter - Karlova Ves (BFZ, BFZ), o 13.00 a 15.00 h Horná Nitra - Myjava (Hrabaj, Maňuch, v Handlovej), 31. 10. o 10.00 a 12.00 h Senec - Trnava (BFZ, BFZ).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 31. 10. o 10.00 a 12.00 h Ilava - Nemšová (Miakiš, Šamaj), Beluša – N. Pravno (Černej, Janček), N. Dubnica - Kanianka (Fabian, Tarabus), Nováky – D. Vestenice (Sliepka, Floriš), Dubnica B - Soblahov (Burian, Majcher, UT), 1. 11. o 10.00 a 12.00 h Bánovce - Led. Rovne (Mihál, Hrabaj), Nové Mesto – N. Rudno (Markech, Dendis).

III. TŽS - 10. kolo - 1. 11. o 10.00 hod. - Malinová – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (Guľváš), Tužina - Cigeľ (Struhár), 31. 10. 10.00 Sebedražie - Opatovce nad Nitrou (Boško K.), 31. 10. 10.00 Poruba – Ned.-Brezany (Švolík J.)

ŽENY

I. liga ženy (juniorky) - 31. 10. o 13.00 a 15.00 h Nové Zámky - Tr. Teplice (K. Birkus), Bardejov – Slovan (VsFZ), 1. 11. o 11.00 a 13.15 h Horná Nitra - Myjava (Šandrik), o 12.00 a 14.00 h Selce - Žilina (SsFZ), voľno – Nitra.

II. liga Ženy sk. B - 31. 10. o 15.00 h Bziny – L. Mikuláš (SsFZ), Topoľčany - Dubnica (Halíček), Beluša - P. Bystrica (Judiny), Bánovce - Trenčín (Bezák).

Najčítanejšie na My Horná Nitra

Inzercia - Tlačové správy

  1. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
  2. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
  3. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  4. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  5. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  6. Slovenský orloj – svetová atrakcia
  7. Kanceláriám ešte neodzvonilo
  8. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
  9. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
  10. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
  1. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  2. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  3. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
  4. Pápež František požehnal základný kameň novej nemocnice
  5. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
  6. Stropný zdvihák zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  7. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
  8. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou?
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  10. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  1. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 7 742
  2. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 6 372
  3. Slovenský orloj – svetová atrakcia 4 706
  4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 179
  5. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi 2 222
  6. Mayo Galuška praží extra kávu, oligarcha Hodorovský je Mr. Krach 2 203
  7. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 1 922
  8. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 843
  9. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 1 675
  10. Prvá dáma festivalu 1 583
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Niektoré nemajetné rodiny mali aj v minulosti problém zabezpečiť potrebné školské pomôcky pre deti. Koronakríza tento problém ešte zhoršila.


14m

Aké typy vložiek do bežeckých a športových topánok poznáme a v čom je rozdiel? Aj o tom nám povie viac odborník na behanie a bežecké doplnky Rastislav Magna z Intersportu.


2 h

Na túto ale aj mnohé iné otázky od vás odpovedáme v našej právnej poradni.


21 h
Na podujatie zavítal aj proticovidovský šarkan, ktorý odkazoval na aktuálnu tému.

Šarkanšou v Prievidzi má za sebou svoj ďalší ročník. Tešili sa z nej najmú deti, ktoré si pochutili na sladkostiach, pokochali sa výstupom spevákov, tanečníkov a kynológov, posedeli si v záchranárskych autách a tí, pri ktorých stálo šťastie, si odniesli aj krásne ceny.


15. sep

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Do akcie sa zapojili stovky ľudí.


18 h

Paradoxom je, že Poltár, ktorý patrí medzi okresy s najnižšou zaočkovanosťou, zostáva v najlepšom štvorlístku.


SITA 22 h

(+Aké opatrenia budú platiť v praxi). Susedná Krupina bude bordová.


22 h

V oboch smeroch sa tvoria kolóny.


19 h

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu