OKRESNÝ FUTBAL (12. kolo): Výsledky, komentáre a aktuálne tabuľky

Prinášame kompletný prehľad zápasov Majstrovstiev oblasti, I. a II. triedy.

Momentka z Novák.Momentka z Novák. (Zdroj: archív - Ľubomír Šesták)

Dolné Vestenice – Nitrianske Pravno 2:0 (1:0)

GÓLY: 45., 89. Maruniak

ROZHODOVAL: Hrabaj, 100 divákov

D. VESTENICE: Matejovič – Struhár, Zaťko, Ďuriš (46. Kolenčík), Šrámka, Šagát, Maruniak, Gramantík, Humaj, Cagáň, Krivosudský

NITR. PRAVNO: Štálnik – Čičmanec (46. Hianik), Baláž, Hancko, Bielik, Valentín, Chupek, Masaryk (59. Haluš), Jamrich, Čampiš, Kaman

Po neúspešnom minulom zápase sa v Dolných Vesteniciach predstavilo druhé mužstvo tabuľky z Nitrianskeho Pravna. Papierovým favoritom boli hostia, ale na ihrisku to dostatočne nepotvrdili. V prvom polčase sa domáci uviedli dvomi dobrými príležitosťami. Najprv hlavička Šrámku pri rohovom kope letela nad bránu a po ňom sa v stopercentnej šanci ukázal Gramantík, ale dobre nepochodil. Posledne menovaný hráč na konci prvého polčasu vybojoval pre domácich pokutový kop. Loptu si na biely bod postavil Jozef Maruniak a penaltu s prehľadom premenil. Do druhého polčasu už vstúpili hostia aktívnejšie. Častejšie využívali útoky cez kraje a následnými centrami zamestnávali domácu obranu. Domáci mali vďaka tomu viac priestoru na rýchle protiútoky. Viackrát sa do úniku dostávali útočníci Gramantík a Maruniak. V 75. min. stálo pri domácom brankárovi veľké šťastie. Razantná strela zo šestnástky opečiatkovala len tyč brány. Pri záverečnom nápore hostí domáci získali loptu a založili gólový protiútok. Na skvelé vysunutie Maruniaka chcel vybehnutím zareagovať brankár Štálik, ale k lopte sa skôr dostal domáci hráč, ktorý ho obhodil a do prázdnej brány presnou strelou spečatil víťazstvo Dolných Vesteníc – 2:0.

SAMUEL ĎURIŠ

Veľké Bielice – Opatovce nad Nitrou 3:0 (2:0)

GÓLY: 7. M. Vaňo, 31. P. Beňuška, 71. J. Minárik

ROZHODOVAL: Valach, 150 divákov

OPATOVCE: Gendiar – Marko, Hulini, Krčík, Teslík, Mečiar, Weiss, Petreje, Borko, Hulini, Benko

Veľké Bielice začali od úvodných minút nátlakovou hrou a už v 7. min. Vaňo otvoril skóre zápasu. V 31. min. Beňuška pridal druhý gól domácich. Po tomto zásahu sa domáci akoby uspokojili s vedením a tempo hry upadlo. V druhom polčase sa hral iba priemerný futbal, pričom domáci potvrdili tretím gólom jasnú výhru. Hostia príliš veľa z futbalového umenia neukázali.

Lehota pod Vtáčnikom – FC Baník HN Prievidza & Handlová B 3:0 (0:0)

GÓLY: 57. Masár, 62. Benčat, 87. Homoľa

ROZHODOVAL: Plecho, 150 divákov

LEHOTA: Vavro – Belaň (57. Štefanička), Mendel, Pročka, Jankula, Chrenko, Homoľa, Zaťko (70. Cipov), Lučan, Benčat, Masár

FC BANÍK B: Anton Kováčik (57. ČK) – Búry, Bublák, Maruška, Zelenák, Smidka, Valach (75. Bača), Ondrejka, Karvaš, Brzáč, Alex. Kováčik

V prvom polčase videli diváci veľmi kvalitný zápas, ktorý spĺňal kritéria minimálne tretej ligy. Domáci už v 6. min. pohrozili po akcii Homoľu, no Masár strieľal nad. V 9. min. mali hostia taktiež peknú šancu, Smidkovu strelu však zlikvidoval Vavro. V 18. min. trestný kop Masára fantasticky vychytal brankár Kováčik. V 20. min. sa po rohovom kope opäť predviedol hosťujúci brankár. V 34. min. z trestného kopu domáci Chrenko strelil tesne nad. Hostia ohrozovali bránku domácich len sporadicky po šestnástku. V 30. min. pekne spoza šestnástky zakončoval Benčat tesne nad. V 43. min. snáď po najkrajšej akcii domácich Belaň strelil priamo do náručia brankára. V 46. min. po trestnom kope mal robotu domáci Vavro. V 47. min. mal šancu Masár, no strelil tesne vedľa. V 51. min. síce hostia strieľaným centrom Zelenáka pohrozili, ale lopta prešla len cez celú šestnástku a do brány ju nik nedotlačil. V 57. min. unikajúceho Homoľu fauloval hosťujúci brankár a pokutový kop premenil Masár. Hostia sa odvážili občas do nejakých útokov, ale ťahali to len po šestnástku. V 62. min. prišiel krásny moment zápasu, keď z 25-tich metrov strelil nádherný gól Benčat. V ďalšom priebehu domáci pozahadzovali veľa šancí. V 81. min. Karvaš išiel sám na brankára, ktorý ho však vychytal. V 87. min. Homoľa zavŕšil stav stretnutia na 3:0. Víťazstvo domácich je zaslúžené.

VILIAM ŠKRÍBA

Nitrianske Sučany – Nitrianske Rudno 3:2 (1:1)

GÓLY: 26. L. Vlnka, 75. A. Vlnka, 85. Halaška – 35., 78. Bárta

ROZHODOVAL: Gašparovič, 300 divákov

NITR. SUČANY: Jurenka – Sány, Pánis, Čertek, Bútora, A. Vlnka (87. Haluš), Fodor (57. Mihálik), Marek Miklaš, Kaňa (90. A. Miklaš), L. Vlnka (78. Matúš Miklaš), Halaška

NITR: RUDNO: Divéky – Kluvanec, Šimka, Škraban, Jakub Kohút, M. Kohút, Kuric, Juraj Kohút, Hronec (46. Drobec), Bárta, Chudý

Pred peknou diváckou kulisou na výborne pripravenom trávniku sa hral výborný futbal z oboch strán, kde útoky boli kvalitnejšie ako obrany. Padlo päť gólov, ďalšie šance zostali nevyužité. V konečnom zúčtovaní mali viac šťastia domáci, ktorí zaknihovali cenné víťazstvo.

MAREK MIKLÁŠ

Chynorany – Rudnianska Lehota 2:1 (2:1)

GÓLY: 7. M. Ondrejkovič, 30. R. Poništiak – 23. A. Šimo

ROZHODOVAL: Fazekaš, 120 divákov

RUD. LEHOTA: Samardžia – A. Belanec, V. Pánis (46. R. Gaman), M. Pánis, M. Gaman (46. M. Belanec), Cebák, Petráš, Šimo, P. Pánis, D. Belanec, Harag

O všetkom podstatnom sa rozhodlo v prvom polčase. Domáci sa ujali vedenia, ale hostia rýchlo vyrovnali. Poništiak ale v 30. min. peknou strelou poslal domácich opäť do vedenia. Po zmene strán sa hostia tlačili dopredu, ale obrana domácich už odolala.

Dolné Naštice – Sebedražie 3:2 (2:0)

GÓLY: 4., 38. L. Dzurik, 78. B. Henček – 53. V. Habalčík, 68. vlastný

ROZHODOVAL: Duhina, 200 divákov

SEBEDRAŽIE: Varhaník – Mokrý, P. Kolodzej, Zubal, M. Píš, Hurtiš, M. Kolodzej, J. Píš, Habalčík, Baláž (53. Kavor), Búry.

Domáci viedli v zápase už dvojgólovým rozdielom. Následne sa akoby uspokojili a dovolili hosťom vyrovnať na 2:2. Našťastie pre domácich však Henček prepálil všetko, čo mu stálo v ceste a domácim zariadil výhru 3:2.

Skačany – Kamenec pod Vtáčnikom 3:2 (1:2)

GÓLY: 8. M. Borcha, 52. M. Ďuriš, 88. M. Hudec – 11. J. Šimo, 19. M. Nechala.

ROZHODOVAL: Miksa, 150 divákov

KAMENEC: Jelínek – Ďurta, Kováčik (84. ČK), Stančiak, Čavojec (18. ČK), Gabriel, Nechala (57. Nechala), Sluka, Pisár, Plachý, Šimo

Bol to zápas plný zvratov. Domáci viedli 1:0, ale hostia ešte do polčasu otočili na 1:2. V druhom polčase dva góly po sebe strelili domáci, ktorí sa tak tešia z troch cenných bodov.

Dežerice – V. Klíž 3:0 (0:0)

I. TRIEDA

12. kolo:

Chren.-Brusno – Malinová 0:4 (0:1)

GÓLY: 12., 48., 87. Pekár, 90. Mikula

ROZHODOVAL: Gajarský, 100 divákov

CHREN.-BRUSNO: Ľahký – Dudík, Šalátek, Jakubík, Gilan, Kohút, Trgiňa, Ďurdina, Tínes, Solčani, Villár

MALINOVÁ: Lacko – Bobok, Bolfík (72. Dlhopolček), Žigmond (46. Bolfík), Luprich, Čavojský, Stiffel, Richter (62. Čavojský), Pekár, Filkorn, Mikula

Napriek snahe domácich boli hostia po všetkých stránkach lepší. Výsledok hovorí za všetko.

BLAŽEJ ĽAHKÝ

Bystričany – Čereňany 3:3 (2:2)

GÓLY: 15. Nechala, 32. Hrádel, 49. Bielik – 13., 84. Jarošinec, 45. Cifrík

ROZHODOVAL: Hagara, 100 divákov

BYSTRIČANY: Sluka – Škoda (46. Tóth), Kopál (44. ČK), Tesaročiv, Obžera, Mojžis (76. Prekop), Grolmus, Lehotkai, Hrádel (83. Jestrebský), Nechala, Bielik (87. Slúka)

ČEREŇANY: Mališka – Kobes (58. ČK), Holdoš, Sagan, Hric (90. Kopera), Kollár, Mego (75. Žufovský), Jarošinec, Hanus (89. Gogora), Cifrík, Pavlov

V Bystričanoch sa po tridsiatich rokoch hralo susedské derby. Potvrdilo sa, že derby nemá favorita. V druhom polčase domáci zahodili pokutový kop a nevyužili päť čistých šancí, za čo v závere pykali vyrovnávajúcim gólom.

MARIÁN RADOSA

Koš – Ráztočno 2:1 (0:0)

GÓLY: 49. Pieš, 77. Schnierer – 80. Maruniak

ROZHODOVAL: Michale, 100 divákov

KOŠ: Kušnír – Kalina (85. ČK), Pieš, Špeťko, Pažický, Baláž, Martinák, Schnierer (80. Nemec), Málik (56. Píš), Pipíška (89. Čaprnka), Vážan

RÁZTOČNO: Vašíček – Žitnik, Ležovič, Kaniansky, Škrteľ, Gilan (61. Šarlej), M. Petrucha, T. Petrucha, Kerata, Kozárik, Maruniak

Z bojovného zápasu si domáci pripísali tri body do tabuľky najmä vďaka brankárovi Ondrejovi Kušnírovi.

JÁN MJARTAN

Pravenec – Poruba 3:1 (0:0)

GÓLY: 61. Jánoška, 72. Lalúch, 88. Mihalička – 90. Gaman

ROZHODOVAL: Boška, 150 divákov

PRAVENEC: Krč – Uhliar (56. Baláž), Majzlan, Valach (78. Bobocký), Drexler, Čiscoň, N. Jánoška (89. Ľ. Jánoška), Minich, Lalúch, Mendel (76. Tonhajzer), Mihalička

PORUBA: Pieš – Michal Čavojský, Lacko, Martin Čavojský (73. F. Čavojský), Rybár, Rusnok, Kozák, Burza (81. Oboňa), Mihálka (73. Valach), Gaman, Jamriško

Prvý polčas priniesol skôr bojovný ako kvalitný futbal, v ktorom sa domácim ani hosťom nepodarilo prekonať dobre chytajúcich gólmanov. V druhom polčase sa prejavila kvalita domácich útočníkov, keď po ukážkových akciách v poradí Norbert Jánoška, Róbert Lalúch a Ján Mihalička rozhodli stretnutie v prospech Pravenca. Hosťom sa podarilo ešte v 90. min. stav stretnutia skorigovať, keď sa presadil Miroslav Gaman. K dobrej úrovni zápasu prispeli arbitri, aj keď boli iba dvaja.

MARIAN KMEŤKO

Tužina – Diviacka Nová Ves 0:1 (0:0)

GÓL: 90. Hagara

ROZHODOVAL: Bezák, 100 divákov

TUŽINA: Klopan – Majo, Lichner, Kmeťko, Pekár, Kulich, Gombarček (16. Dzina), J. Kvašnica, Habšuda, A. Kvašnica, P. Greschner (60. M. Greschner)

D. N. VES: Cíger – Šimurda, Šlabjar, R. Štrbák, Jankeje, Lupták (5. Hagara), Pekár, Uhlár, Koššo, Ľ. Štrbák, Kaňa

Zápas bol vyrovnaný, obe mužstvá hrali dobre. Tužinčania dostali nešťastný gól v poslednej minúte.

LÝDIA VRAVKOVÁ

Oslany – Hradec 3:1 (1:0)

GÓLY: 15. Košian, 63. P. Gaži, 86. Mego – 67. Mokrý

ROZHODOVAL: Iliaš, 100 divákov

OSLANY: N. Oršula – Tadial, Krajči, Štálnik, P. Gaži (89. Dorník), D. Gaži (62. Mego), Košian, Šandrik, Richter, R. Oršula, Hudec

HRADEC: Valko – Farkaš, Letavaj, P. Čičmanec ml., Krško (72. P. Čičmanec st.), Šnirc, Šovčík, Kaniansky, J. Briatka (82. ČK), Mokrý, P. Briatka

V chladnom jesennom počasí sa v Oslanoch hral zaujímavý futbalový zápas. Hostia mali po celé stretnutie neplodnú prevahu, zahodili aj jedenástku. Naopak, domáci z rýchlych protiútokov vyťažili tri pekné góly. Už v 1. min. zachraňoval domáci brankár, keď vyrazil prudkú strelu Šovčíka. V 15. min. si pekne prihrala dvojica domácich útočníkov, R. Oršula prihral Košianovi, ktorý z voleja ľavačkou rozvlnil sieť – 1:0. O štyri minúty po zlom vybehnutí domáceho gólmana Peter Briatka trestuhodne zahodil stopercentnú šancu. V 42. min. si domáci obranca kopol loptu do ruky, nasledoval pokutový kop a domáci brankár strelu Richarda Mokrého chytil. O dve minúty na druhej strane ihriska bol Košian faulovaný vari desať metrov pred bránkou, no rozhodcovská píšťalka mlčala a Richard Oršula strelil z tejto akcie do hornej žrde. Druhé dejstvo bolo podobné. Hostia útočili, domáci z ďalšej rýchlej akcie zvýšili Petrom Gažim na 2:0. V 67. min. hostia nastrelili hornú žrď a odrazenú loptu Peter Briatka zblízka znížil na 2:1. Hostia mali ďalšiu veľkú šancu o päť minút, ale domáci brankár Norbert Oršula stačil nohou vykopnúť loptu z brány. Striedajúci Mego v 86. min. prešiel obranou hostí a strelil tretí a posledný gól stretnutia. Ešte predtým videl červenú kartu Jozef Briatka z hostí za faul na domáceho brankára. Hlavnému rozhodcovi sa stretnutie nevydarilo.

DUŠAN BALÁŽ

Kľačno – Valaská Belá 1:2 (0:1)

GÓLY: 90. Sloboda – 19. Dolinaj, 50. Pišta

ROZHODOVAL: Lazár, 100 divákov

KĽAČNO: Kančev (31. Vrábeľ) – Proč, Strečanský, Mendel, Pavliček (78. Sloboda), Hanus, Oprendek (65. ČK), Leitman (60. Kristel), Greschner (68. Češek), Mauer, Jakob

V. BELÁ: J. Furka – Pánis, Luchava, Kučera, Jurenka (65. ČK), Polák (82. Jurenka), Podskoč (90. Čičmanec), Dolinaj, L. Furka, Pišta, Kodaj

Na zápas dvanásteho kola pricestovali do Kľačna futbalisti z Valaskej Belej, ktorí na súperových ihriskách v tejto sezóne už neraz prekvapili. Od úvodu sa hral obojstranne opatrný zápas, šance sa striedali na oboch stranách. Jedinú využili hostia a tento stav sa nezmenil do konca prvého polčasu. V druhom polčase hostia z priameho kopu zvýšili na 0:2. Domáci vrhli všetko do útoku, ale hostia umnou hrou všetky útoky odrážali. V závere sa podarilo domácim upraviť z kopačky Slobodu na konečný stav 1:2. Hostia potvrdili svoju silu na ihriskách súperov. Domácich hráčov treba pochváliť za to, že bojovali až do posledných minút.

JOZEF SEČIANSKY

II. TRIEDA

12. kolo:

Podhradie – Valaská Belá B/Čavoj 2:0 (1:0)

GÓLY: 22. Daňo, 90. Vida

ROZHODOVAL: Guľváš, 80 divákov

PODHRADIE: Sokolík – Dudáš, Lučan, Chocholáček, Mendel, Vida, Šnirc, Cipov, Štefanička, Daňo (65. Mendel), Matušov (50. Zaťko)

V. BELÁ B/ČAVOJ: Furka – Noska, Petriska (31. Luchava), Sýkora (77. Čičmanec st.), M. Čičmanec ml., Dolinaj, Cibulka, Lehotský (30. Pišta), Polák, Podskoč, Šagát

Domáci boli hneď od úvodu stretnutia aktívnejším mužstvom a vypracovali si niekoľko sľubných príležitostí. Ich koncovka však zlyhávala na zlej finálnej prihrávke alebo hosťujúcom brankárovi Furkovi. Skóre stretnutia sa podarilo otvoriť až Daňovi, ktorý sa ocitol sám pred hosťujúcim brankárom. V 33. min. hostia vystriedali dvoch hráčov a hra sa od tohto momentu do konca prvého polčasu zrovnala. V druhom dejstve boli hostia aktívnejším mužstvom, ale ich strelecké pokusy končili vedľa domácej brány alebo v rukách pozorného Sokolíka. Veľkú príležitosť v druhom polčase spálil domáci Daňo, ktorý sa druhýkrát osamotený pred brankárom tentoraz nepresadil. Domáci v záverečnej minúte po rýchlom brejku a faule hosťujúceho hráča zvýšili stav na 2:0, keď sa po faule v pokutovom území presadil z jedenástky Vida.

TOMÁŠ DAŇO

Nitrica – Iskra Nováky 0:4 (0:2)

GÓLY: 5. Roháč, 41., 60. Kliment, 80. Tarageľ

ROZHODOVAL: Deraj, 80 divákov

NITRICA: Kerpner – Michal Kňaz, Bruška, Chylo (60. Kopál), P. Bruška, Miroslav Kňaz (75. Šúň), A. Bruška, M. Bruška, Straka (71. Koreň), Šimurka (35. ČK), Michal Kráľ

ISKRA: Tkáč – Sedlák, Jankula (70. Karak), Briatka, Meluš (61. Plachý), Kliment, Stankovský, Tarageľ, Žiak, Hajnovič, Roháč (60. Daubner)

Do Nitrice pricestovalo sebavedomé mužstvo Novák, ktoré domácich hneď od úvodu zatlačilo. Prvé dve šance hostí ešte zlikvidoval brankár Kerpner, ale na doklepnutie Roháča do prázdnej brány v 5. min. už reagovať nestihol. Domáci sa osmelili až po štvrťhodine hry, keď najprv Kráľ vybojoval roh a z neho Šimurka hlavičkoval iba do brvna. Za hostí kontroval Hajnovič, ale po peknej otočke z hranice šestnástky namieril tiež iba do brvna. V 35. min. mohli domáci vyrovnať, keď M. Bruška načasoval prihrávku Šimurkovi, no ten bol pri lopte o niečo neskôr ako hosťujúci obranca a pri snahe o zakončenie ho nešťastne fauloval. Tento moment rozhodca ocenil už druhou žltou kartou pre Šimurku a domáci museli dohrávať desiati. Nováky svoju presilovku využili dokonale. Ešte do prestávky sa presadil Kliment, ktorý svoju krídelnú akciu zakončil nechytateľnou strelou. Ten istý hráč skóroval aj v 60. min., keď využil zaváhanie domácej obrany a premenil samostatný nájazd na brankára Kerpnera. Domáci sa aj v oslabení mohli dočkať aspoň čestného úspechu, ale osamotený P. Bruška sám pred brankárom nenamieril presne. Na konečných 0:4 upravil v 80. min. Tarageľ, a tak si Nováčania odviezli z Nitrice pohodlné víťazstvo.

MARIÁN KRÁĽ

Veľká Čausa – Temeš 0:2 (0:0)

GÓLY: 62. Michale, 77. M. Kluvanec

ROZHODOVAL: Hodas, 50 divákov

V. ČAUSA: Obert – Hanko (52. Prokein), Ďuriš, Cipov, Krško, Osvald, Kipikaša (60. Kollár), Franko (77. Gebrlín), Gregor, Lugár (67. Briatka), Kramár

TEMEŠ: Páleš – E. Kluvanec, R. Kluvanec (70. Čičmanec), Harag, Blaho (62. Matieska), Trungel, Oravec, M. Kluvanec, Andris (25. Krištof), Michale, Oravec

Zápas bol pre divákov atraktívny, pretože obe mužstvá hrali dobrý futbal. Domáci boli o niečo lepší, no góly sa im opäť streliť nepodarilo. Naopak, boli to hostia, ktorí v druhom polčase dvakrát skórovali a po víťazstve 2:0 si odviezli všetky tri body.

PETER ĎURIŠ

Ned.-Brezany – Veľká Lehôtka 4:1 (4:1)

GÓLY: 2. Kovalčík, 20. Ivanka, 22. Hanúska, 38. Varholák – 15. Poljak

ROZHODOVAL: Mokrý, 100 divákov

NED.-BREZANY: Flimel – Škultéty, Macháč, Šnirc (59. Boško), Varholák, Teslík, Karabinoš, Vavro, Hanúska, Ivanka, Kovalčík

V. LEHÔTKA: Laluha – Mello, Bátora (30. Matejov), Šušoliak, Poljak, Mjartan, Kozák, Režo, Gerdenich, Šimo, Henčel (30. Jankula)

O výsledku zápasu sa rozhodlo už v prvom polčase, kedy si futbalovejší domáci vytvorili dostatočný náskok. V druhom polčase sa zápas už len dohrával a hráčom oboch mužstiev sa treba poďakovať za slušnú hru. Radi by sme uvítali rovnaký meter od rozhodcov voči domácemu mužstvu aj na ihriskách súperov.

MARIÁN PETIC

Liešťany – Dlžín 1:2 (0:1)

GÓLY: 57. Lomnický – 4. Šimka, 54. Gaman

ROZHODOVAL: Ficel, 150 divákov

LIEŠŤANY: Cebák – Krajčík, Sedláček, Hlinka, Vlček (46. Kocúr), Michal, Pôbiš (34. J. Javorček), Sobota, Lomnický, Cvičela (66. V. Javorček), Mišáni (46. Duchoň)

DLŽÍN: Babašta – Caňo (76. Cigáň), Jurenka, Kohút (49. Iliaš), Vajda (46. Gaman – 71. Dubnický), Homola, Sýkora, Smolka, Turcer, Paver, Šimka

Hernú prevahu mali domáci, no do vedenia išli už v 4. min. hostia. Domáci mali veľké množstvo šancí, no zlyhávali v koncovke a hostia pridali aj druhý gól. Domácim sa podarilo znížiť na 1:2, no ďalšie príležitosti už nepremenili, a tak skóre zostalo nezmenené. Najlepším hráčom zápasu bol domáci brankár Cebák, výborný výkon podali aj rozhodcovia.

RADOVAN SEDLÁČEK

Bojnice – Diviaky nad Nitricou 1:0 (0:0)

GÓL: 84. Rovňák

ROZHODOVAL: Zaťko, 25 divákov

BOJNICE: Dolog – Tadiaľ, Prístavka, Zemanovič (52. Ziman), Oršula, Vrták, Hrehuš, Ondráš, Rybár, Uhliar (78. Kočner), Rovňák (90. Richter)

DIVIAKY: M. Kolárik – Pružinec, Valuška, Gaman, Matejovič, O. Kolárik, Martinusík (26. Koššo), Drozd, Králik, Belanec, Chlupka (80. Štoder)

Ťažko vybojované víťazstvo domáceho mužstva, aj keď snahu hráčom uprieť nemožno. Proti však stál azda najlepší hráč hostí, ktorý zlikvidoval aj tie najvyloženejšie šance domácich. Škoda, pretože niektoré akcie domácich si gól zaslúžili.