Nedeľa, 6. december, 2020 | Meniny má MikulášKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM (12. kolo): Prehľad víkendových zápasov

Pozrite si tradičnú ponuku futbalových stretnutí a vyberte si zápas, na ktorý sa vyberiete.

Momentka z Malinovej.Momentka z Malinovej. (Zdroj: archív - Laura Štefíková)

DOSPELÍ

III. LIGA - 24. 10. o 14.00 h Šamorín - Trnava C (Gašparovič, Žiak, Obertová, Bachratý), Komárno - Palárikovo (Valent, Ábel, Vajíček, Očkovský), Nové Zámky - Dubnica (Kozolka, Hodoško, Cabaj, Hromník), Púchov - Topoľčany (Santa, Krivošík, Juhás, Rosa), 25. 10. o 14.00 h Neded - Veľký Meder (Otiepka, Tarabus, Grolmus, Kubica), V. Ludince - Galanta (Šima, K. Birkus, Zemko, Masár), Vráble - Horná Nitra (Španka, Bojda, Štrba, Kysel), Nemšová - DAC B/Vrakúň (Papuča, Klabník, Blaháč, Inovecký), Led. Rovne – voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. LIGA SZ - 24. 10. o 14.00 h Bánovce - J. Bohunice (Hrenák, Oselský, Černej, Žáčiková), 25. 10. o 14.00 h Tr. Teplice - Prečín (Matulová, Haršány, Benko, Čornák), Malženice - Partizánske (Obeda, Fabian, Ondráš, Krnáč), Beluša - Holíč (Bartko, Košťál, Bartoš, Abrahám), Šimonovany - Vrbové (Kollárik, Szalai, Kotrec, Kováč), Domaniža - Častkovce (Kubovič, Kollárovič, Šmátrala, Michna), Boleráz - Kanianka (Pucher, Škadra, Turba, Turčan), Tr. Stankovce – N. Dubnica (Studený, Darnadi, Božik, Kraslan).

V. LIGA SEVER - 24. 10. o 14.00 h Z. Kostoľany – Tr. Turná (Vyskoč, E. Kusý, Baláž, Grznár), Stará Turá - Bošany (Lévai, Mogyorósi, Bazsó, Karnay), 25. 10. o 11.00 h Chocholná-Velčice - Malá Čausa (Kiš, L. Kováč, J. Kováč, Jeriga), o 14.00 h Uhrovec – V. Uherce (Briestenský, Fúrik, Tellechea, Boršányi), Horovce - Streženice (Bečka, Murín, Valla), Myjava - Podolie (Mihál, Hrabaj, Jakubis, Bašnár), Ladce - Malá Hradná (Kúdela, Molnár, Majer, Mikušovič), Cigeľ - Brvnište (Kišš, Meszáros, Szollosy, Pacher).

Skryť Vypnúť reklamu

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 12. kolo - 25. 10. o 14.00 hod. - Lehota pod Vtáčnikom – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (Plecho, Kráľ, Drábik J., Černo), Nitrianske Sučany - Nitrianske Rudno (D, Guľváš, Mokrý M., D), Chynorany - Rudnianska Lehota (Fazekaš, Gebrlín, Boško K., Kozinka), Dolné Naštice - Sebedražie (Duhina, Bebjak, Horeháj, Pastierik), Dežerice - Veľký Klíž (Šugra, Adamkovič, Bereš, Važan), Skačany - Kamenec pod Vtáčnikom (D, Pánis, Deraj, D), 24.10. 14.00 Dolné Vestenice - Nitrianske Pravno (D, ZsFZ, ZsFZ, D), 25. 10. 11.00 Veľké Bielice - Opatovce nad Nitrou (Valach, Bolfa, Krchlík, Balco)

I. TRIEDA - 12. kolo - 25. 10. o 14.00 hod. - Bystričany - Čereňany (D, Hodas, Chrenková, D), Koš - Ráztočno (Michale, Vážny, Poliaček, Zábojník), Pravenec - Poruba (Boška T., Stránsky, D, Hudák), Tužina - Diviacka Nová Ves (D, Hudák, Janík), Oslany - Hradec (Iliáš, Čulaga B., Hrdý), Kľačno - Valaská Belá (Lazar st., Lazar ml., Majzlan B., Gelačák), 24. 10. 14.00 Chren.-Brusno - Malinová (Gajarský, Švolík J., Švolík M., Važan)

Skryť Vypnúť reklamu

II. TRIEDA - 12. kolo - 25. 10. o 14.00 hod. - Bojnice - Diviaky nad Nitricou (Zaťko, Mareček), Ned.-Brezany - Veľká Lehôtka (ZsFZ, ZsFZ), Liešťany - Dlžín (Ficel, Sliepka st.), 24. 10. 2015 14.00 Podhradie - Valaská Belá B/Čavoj, (Guľváš, Boško K., Struhár), 24. 10. 14.00 Nitrica - Iskra Nováky (Deraj, Pánis, Hrdý), 24. 10. 14.00 Veľká Čausa - Temeš (Hodas, Svitok, Bukovský)

DORAST

II. LSDZ a LMDZ - 24. 10. o 10.00 a 12.30 h Myjava - Karlova Ves (Obeda, Černek, Tokoš, Maštalír), Lok. Trnava - ČFK Nitra (Otrubčák, A. Gádoši, Španka, Franek), Inter - Vráble (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ), Malacky - Topoľčany (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ), Domino - Levice (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ), Horná Nitra - Púchov (Božik, Debnár, Rajtár, Košecký), 25. 10. o 10.00 a 12.30 h Nové Zámky - Komárno (Pecek, Drobec, Jančok, Révay), Dubnica - Skalica (Hrenák, Kováčik, Šamaj, Gábor). Dohrávka: 20. 10. o 11.00 a 13.30 h Myjava - Horná Nitra (Maraz, Hulínek, Obeda, Juráň).

III. LSD a LMD - 24. 10. o 10.00 a 12.30 h Partizánske - Bánovce (Bezák, Blaháč, Hagara, Kútny), Nové Mesto - J. Bohunice (Bečka, Hulínek, Matúš, Koníček), Vrbové - Šurany (Patrovič, Šlosár, Piaček, Schmidt), Galanta - Sereď (M. Fehér, Takács, Fenes, Matejčík), P. Bystrica - Piešťany (Fabian, Ondráš, Šamaj, Jaška), 25. 10. o 10.00 a 12.30 h Šamorín - Kanianka (Z. Fehér, Valentová, Valent, Lukács), Šaľa - Hlohovec (Santa, Juhás, M. Krivošík, Kyselica), Brvnište má voľno.

IV. LIGA SZ - 24. 10. o 11.30 h D. Vestenice - Bošany (Barta, ObFZ), o 14.00 h V. Kostoľany – N. Rudno (Pavlovič, Košťál), 25. 10. o 11.30 h Kúty - Holíč (Tokoš, ObFZ), Beluša - Nemšová (Košťál, Bartoš), Dolná Súča - Borčice (Hulínek, ObFZ), Boleráz - Tr. Stankovce (Škadra, Turba), Led. Rovne – N. Dubnica (Černej, ObFZ), Papradno má voľno.

V. LIGA SEVER - 24. 10. o 11.30 h Opatová n/V. - Bošáca (Eliášek, J. Bulko), o 14.00 h Častkovce - Domaniža (Kováčik, P. Bulko), Selec - Prečín (Poruban), Tr. Turná - Drietoma (Vyletelka, Murín), 25. 10. o 11.30 h Košeca - Stará Turá (Burian, ObFZ), Nedožery-Brezany - Ladce (Matuška, Mokrý), Streženice – Klát. N. Ves (Ďurčo, ObFZ), Chynorany majú voľno.

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 12. kolo - 25. 10. o 11.30 hod. – FC Baník HN Prievidza & Handlová B - Čereňany (D, D), Pravenec - Poruba (Stránsky, Boška T.), Uhrovec - Nitrianske Pravno (Adamkovič, Bereš), Skačany - Veľké Uherce (Pánis, Deraj), 24. 10. 11.30 Chrenovec-Brusno - Liešťany (Švolík J.,Švolík M.), 24. 10. 14.00 Veľké Bielice - Sebedražie (Horeháj, Kluka), 24. 10. 15.00 Žabokreky nad Nitrou - Šimonovany-Partizánske (Kráľ, Mikoláš)

I. TRIEDA - 10. kolo - 25. 10. o 11.30 hod. - Cigeľ - Rudnianska Lehota (Vážny, Poliaček), Oslany - Malá Čausa (Čulaga B., Hrdý), 24. 10. 11.30 Lehota pod Vtáčnikom - Opatovce nad Nitrou (Boško K., Struhár), 24. 10. 11.30 Zemianske Kostoľany - Diviacka Nová Ves (Majzlan J., Majzlan B.)

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 24. 10. o 10.00 a 12.00 h PFA ViOn - Trenčín (Pucher, Kollárik, Turba), Horná Nitra – Slovan (Maňuch, Jakubis, Grolmus, v Handlovej), Senec - Karlova Ves (BFZ, BFZ, BFZ), o 13.00 a 15.00 h Inter - Púchov (BFZ, BFZ, BFZ), 25. 10. o 10.00 a 12.00 h FC Nitra – Dun. Streda (Patrovič, Halíček, Zifčák), Senica - Myjava (A. Gádoši, Hužovič, Vyskoč), Levice - Trnava (Hegedüs, Kondéová, Ábel). Dohrávky: 21. 10. o 11.00 a 13.00 Senica Horná Nitra (Obeda, Otrubčák, Patka), o 13.00 a 15.00 h FC Nitra – Slovan (Božik, Szalai, Kotrec).

I. LMŽZ U13, U12 - 21. 10. o 14.00 a 15.45 h Dun. Streda – FC Nitra (M. Fehér, Fenes, v Jurovej), 24. 10. o 10.00 a 12.00 h Karlova Ves – Senec (BFZ, BFZ), 25. 10. o 10.00 a 12.00 h Slovan - Horná Nitra (BFZ, BFZ), Trenčín – PFA ViOn (Gembický, Pe. Šamko), Púchov - Inter (Fúrik, Ševčík), Myjava - Senica (Hrabaj, Jakubis, v St. Myjave), Trnava - Levice (Pavlovič, Kalčík).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 24. 10. o 10.00 a 12.00 h N. Pravno - Ilava (Hrabaj, Sliepka), Nemšová - Nováky (Vyletelka, Fúrik), Kanianka - Nové Mesto (Páleník, Uhlár), Soblahov – N. Dubnica (Majcher, Révay), Led. Rovne - Beluša (Klabník, Tellechea), N. Rudno - Bánovce (Caňo, Floriš), 25. 10. o 10.00 a 12.00 h D. Vestenice - Dubnica B (Gašparovič, Laco). Dohrávka: 24. 10. o 10.00 a 12.00 h Hlohovec - Holíč (S. Krivošík, Belanský).

III. TŽS - 9. kolo - 25. 10. o 10.00 hod. - Tužina - Kľačno (Plecho), Koš - Poruba (Mokrý M.), Ned.-Brezany - Sebedražie (Janík), Chren.-Brusno - Malinová (Lazar ml.)

III. TŽJ - 9. kolo - 25. 10. o 10.00 hod. - Zemianske Kostoľany - Čereňany (Guľváš), Lehota pod Vtáčnikom - Bystričany (Zaťko), 25. 10. 11.30 Valaská Belá - Diviacka Nová Ves (Ficel)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  2. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  3. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  4. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  5. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  6. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  7. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  8. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  9. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  10. Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu
  1. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  2. Väčšina fajčiarov dala deťom cigarety, ak si vypýtali
  3. Podcast: Jeden lístok, veľa tratí
  4. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  5. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  7. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  8. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  9. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  10. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 881
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 11 404
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 840
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 653
  5. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 457
  6. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy 9 418
  7. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu 9 306
  8. Aká je chémia vôní 9 088
  9. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 831
  10. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť 8 733
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Pribudlo 2070 pozitívnych, 24 zomrelo

V piatok pribudlo ďalších 2070 pozitívnych prípadov nákazy koronavírusom, laboratóriá otestovali 12 670 vzoriek Počet úmrtí na pľúcnu formu ochorenia COVID-19 sa zvýšil o 24. Vyliečilo sa ďalších 2 814 osôb. Národné centrum zdravotníckych informácií o tom informovalo na webe covid-19.nczisk.sk.

Kto sa dostal do ideálnej jedenástky jesennej časti IV. ligy Severozápad?

Vybrali sme ideálnu jedenástku IV. ligy Severozápad.

Ilustračná fotografia.

Na Bojnický zámok zavíta svätý Mikuláš, múzeum bude otvorené dlhšie

Mikuláš sa s deťmi rád odfotí, porozpráva, a tým poslušným odovzdá sladký balíček

Bojnický zámok

Mikuláš pozdraví deti počas sprievodu mestom

Svätý Mikuláš zavíta i do Prievidze.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia už pozná totožnosť muža, ktorý zaútočil po upozornení, že nemá rúško

Páchateľa a jeho kamaráta spoznali ľudia na videozázname.

Ako vyzerajú covidové pľúca? Zo špongie je tuhá hmota, hovorí patológ

Súdny lekár František Štuller, vykonáva aj pitvy ľudí, ktorí umreli na covid.

Na stanici v Nitre napadli muža po tom, ako upozornil na rúško

Incident sa stal v čakárni na autobusovej stanici.

Zdravotná sestra z Čadce prekonala COVID-19: Myslela som si, že zomriem

Pri pociťovaní príznakov sa začala liečiť sama. Bola to chyba.

Už ste čítali?