Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM (11. kolo): Prehľad víkendových zápasov

Prinášame tradičný bohatý program futbalových stretnutí tímov z hornej Nitry.

(Zdroj: archív - Laura Štefíková)

DOSPELÍ

III. LIGA - 17. 10. o 14.00 h Galanta - Nové Zámky (Papuča, Blaháč, Hagara, Košecký), Veľký Meder - Komárno (Drobec, Klabník, Šamaj, Matejčík), Dubnica - Neded (A. Gádoši, Zemko, K. Birkus, Jaška), 18. 10. o 10.30 h Topoľčany - Nemšová (Pecek, Žiak, Grolmus, Kyselica), DAC B/Vrakúň – FC Baník HN Prievidza & Handlová (Ilon, Ferencz, Jančok, Franek), o 14.00 h V. Ludince - Vráble (Patrovič, Halíček, Hodoško, Gábor), Palárikovo - Led. Rovne (Fehér, Vajíček, Juhás, Gádoši), Trnava C - Púchov (Sárai, Ábel, Štrba, Kútny), voľno – Šamorín.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. LIGA SZ - 17. 10. o 14.00 h Partizánske - J. Bohunice (Ondráš, Judiny, Hulínek, Didek), Vrbové - Domaniža (Miksa, Laco, Janus ml., Vyskočil), 18. 10. o 14.00 h Prečín - Malženice (Turba, Kotrec, Szalai, Igaz), N. Dubnica - Tr. Teplice (Černek, Otrubčák, Martinovský, Krnáč), Kanianka - Tr. Stankovce (Pavlovič, Kalčík, Hužovič, Revay), Častkovce - Boleráz (Kasznár, R. Farkaš, Ferenczi, Lukács), Beluša - Bánovce (Lerint, Pucher, Škadra, Burza), Holíč - Šimonovany (Fabian, Maráz, Obeda, Schmidt).

V. LIGA SEVER - 17. 10. o 14.00 h Stará Turá - Chocholná-Velčice (Barczi, Jeremias, Gál, Šálek), Bošany - Uhrovec (Uhlár, P. Kollár, Páleník, Valko), 18. 10. o 14.00 h Podolie - Horovce (Baboš, Pintér, Marinčák, Balek), Malá Hradná - Myjava (Jordanov, T. Gádoši, Belanský, Hengerics), Streženice - Malá Čausa (Szöllösy, Kišš, Meszáros, Truhlík), V. Uherce – Z. Kostoľany (Vyletelka, Matúš, Eliášek, Bulík), Brvnište - Ladce (Dendis, E. Kusý, Markech, Kučera), Tr. Turná - Cigeľ (Buranský, M. Grznár, L. Grznár, Simon).

Skryť Vypnúť reklamu

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 11. kolo - 18. 10. o 14.00 hod. - Skačany - Lehota pod Vtáčnikom (Šugra, Adamkovič, Petrek, Gelačák), Kamenec pod Vtáčnikom - Dežerice (D, Horeháj, Duhina), Veľký Klíž - Dolné Vestenice (Stránsky,Boška T., Lazar st., Duchovič), Opatovce nad Nitrou - Dolné Naštice (D, Kluka, Drábik J.,D), Sebedražie - Chynorany (D, Plecho, Hudák,D), Rudnianska Lehota - Nitrianske Sučany (Ficel, Zaťko, Jančich, D), Nitrianske Rudno – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (Bereš, Bulík M., Krchlík, Zábojník), 17. 10. 14.00 Nitrianske Pravno - Veľké Bielice (Vážny, Michale, Poliaček)

I. TRIEDA - 11. kolo - 18. 10. o 14.00 hod. - Kľačno - Bystričany (Deraj, Pánis, D, D), Valaská Belá - Oslany (Fazekaš, Boško K., D, Važan), Malinová - Tužina (Michale, Vážny, Poliaček, Hudák), Diviacka Nová Ves - Pravenec (D, Čulaga B., Mareček, D), Poruba - Koš (Mokráň, Mikoláš, D, Balco), Ráztočno - Čereňany (Majzlan J., Janík, D, Pastierik), 17. 10. 14.00 Hradec - Chrenovec-Brusno (Plecho, Fazekaš, Boško K., Pastierik)

Skryť Vypnúť reklamu

II. TRIEDA - 11. kolo - 18. 10. o 14.00 hod. - Liešťany – Ned.-Brezany (Majzlan B., Lazar ml.), Diviaky nad Nitricou - Valaská Belá B/Čavoj (Mokrý M., Svitok), 17. 10. 14.00 Temeš - Kostolná Ves (Gajarský,Jančich, Sliepka st.), 17. 10. 14.00 Veľká Čausa - Podhradie (Pánis, Deraj, Švolík M.), 17. 10. 14.00 Nitrica - Veľká Lehôtka (Čulaga B., Struhár, Janík), 18. 10. 10.00 Iskra Nováky - Bojnice (Jančich, Ficel, Sliepka st.)

DORAST

II. LSDZ a LMDZ - 17. 10. o 10.00 a 12.30 h Levice - Topoľčany (Sárai, Bojda, Ábel, Kysel), Vráble - Myjava (Chlebo, Hegedüs, M. Farkaš, Kubica), Skalica - Domino (Obeda, Španka, Patka, Rosa), Komárno - Dubnica (Bircsák, Volf, Mlinkovics, Baňár), Horná Nitra - Malacky (Patrovič, Cabaj, Obertová, Masár), ČFK Nitra - Inter (Šima, Pecek, Jančok, Hádek), Púchov – Lok. Trnava (Hrenák, Oselský, Černej, Sluk), 18. 10. o 10.00 a 12.30 h Karlova Ves - Nové Zámky (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ). Dohrávky: 13. 10. o 13.30 a 16.00 h Púchov - Myjava (Fabian, Judiny, Tarabus, Masár), 14. 10. o 12.00 a 14.30 h Domino - Vráble (BFZ, BFZ, BFZ).

III. LSD a LMD - 17. 10. o 10.00 a 12.30 h Vrbové - Nové Mesto (Haršány, Kalčík, Benko, Juráň, v Trebaticiach), Šurany - Partizánske (Z. Kukan, Rečka, V. Kukan, Marci), Bánovce - P. Bystrica (Otiepka, Burian, Tarabus, Mišún), Piešťany - Brvnište (Sékely, Pavlovič, Hužovič, Očkovský), Hlohovec - Šamorín (Santa, Matulová, Juhás, Inovecký), Kanianka - Galanta (Gašparovič, Bezák, Ahmed, Hromník), 18. 10. o 10.00 a 12.30 h Sereď - J. Bohunice (Takács, M. Fehér, Valent, Bachratý), Šaľa má voľno.  

IV. LIGA SZ - 17. 10. o 14.00 h Tr. Stankovce - Led. Rovne (Maráz, Fabian), 18. 10. o 10.00 Nemšová - Kúty (Hulínek, Papuča), o 10.30 h Borčice - Papradno (Judiny, Ondráš), o 11.30 h Beluša – V. Kostoľany (Pucher, Škadra), N. Dubnica - Dolná Súča (Otrubčák, Martinovský), Bošany - Boleráz (Meluš, Piaček), Holíč – D. Vestenice (Maráz, Obeda), N. Rudno má voľno.

V. LIGA SEVER - 17. 10. o 11.30 h Ladce - Opatová n/V. (Kvaššay, Gašparíková), o 14.00 h Chynorany - Nedožery-Brezany (Hrabaj, Mihál), Domaniža - Selec (Miakiš, Opatovský), Bošáca - Častkovce (Bečka, Murín), Drietoma - Streženice (Majcher, Kubica, v Záblatí), Tr. Turná - Košeca (Sokol, Matúš), 18. 10. o 11.30 h Prečín - Stará Turá (Kotrec, Szalai), Klát. N. Ves má voľno.

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 11. kolo - 18. 10. o 11.30 hod. - Skačany – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (Adamkovič, Petrek), Sebedražie - Pravenec (Plecho, Hudák), 17. 10. 11.30 Nitrianske Pravno - Chrenovec-Brusno (Michale, Poliaček), 17. 10. 14.00 Veľké Uherce - Uhrovec (Kluka, Chrenková), 17. 10. 14.00 Liešťany - Veľké Bielice (Švolík J., Majzlan B.), 18. 10. 10.00 Šimonovany-Partizánske - Čereňany (Kluka, Chrenková), 18. 10. 11.15 Poruba - Žabokreky nad Nitrou (Mikoláš, Mokráň)  

I. TRIEDA - 9. kolo - 18. 10. o 11.30 hod. - Kamenec pod Vtáčnikom - Oslany (Horeháj, Duhina), Ráztočno - Opatovce nad Nitrou (Janík, Majzlan J.), 17. 10. 11.30 Diviacka Nová Ves - Cigeľ (Jančich, Sliepka st.), 18. 10. 11.00 Malá Čausa - Zemianske Kostoľany (Mokrý M., Lazar ml.)

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 17. 10. o 10.00 a 12.00 h PFA ViOn - Levice (Darnadi, L. Kováč, Berec), Karlova Ves - Trnava (BFZ, BFZ, BFZ), Myjava – FC Nitra (Otrubčák, Sládek, Prelec, v T. Lúke), Slovan - Senica (BFZ, BFZ, BFZ), 18. 10. o 10.00 a 12.00 h Púchov – Senec (Šamaj, Hromádka, Pavlačková), Dun. Streda - Inter (Z. Kukan, Bényi, Bazsó, v Jurovej), Trenčín - Horná Nitra (Otiepka, Poruban, P. Bulko). Dohrávka: 14. 10. o 14.00 a 16.00 h Trnava - Horná Nitra (Matulová, Bartko, Juhás).

I. LMŽZ U13, U12 - 17. 10. o 10.00 a 12.00 h Horná Nitra – PFA ViOn (Maňuch, Grolmus, v Handlovej), Inter – Dun. Streda (BFZ, BFZ, Ružinov), Senec - Púchov (BFZ, BFZ), 18. 10. o 10.00 a 12.00 h Senica – Slovan (Španka, Tokoš), Trnava - Trenčín (Benko, Bartoš), Levice - Karlova Ves (M. Farkaš, Ďurčovič), o 12.30 a 14.00 h FC Nitra - Myjava (Šima, Hybský).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 14. 10. o 14.00 a 16.00 h N. Dubnica – D. Vestenice (Sokol, Murín), 17. 10. o 10.00 a 12.00 h Dubnica - Nemšová (Janček, Eliášek), Beluša – N. Rudno (Opatovský, Vyletelka), Nováky - Ilava (Jakubis, Matuška), Led. Rovne – N. Pravno (Tellechea, Fúrik), 18. 10. o 10.00 a 12.00 h Nové Mesto - Soblahov (Markech, J. Bulko), Bánovce - Kanianka (Laco, Miksa, v H. Ozorovciach).

III. TŽS - 8. kolo - 18. 10. o 10.00 hod. - Kľačno – FC Baník HN Prievidza & Handlová B( Fazekaš),  Malinová - Opatovce nad Nitrou (Čulaga B.), 17. 10. 10.00 Sebedražie - Koš (Švolík M.), 18. 10. 09.00 Poruba - Cigeľ (Mokráň)

III. TŽJ - 8. kolo 18. 10. o 10.00 hod. - Čereňany - Valaská Belá (Zaťko), Bystričany - Zemianske Kostoľany (Boško K.) , 18. 10. 11.30 Liešťany - Oslany (Majzlan B.)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 35 908
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 34 700
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 11 817
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 327
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 832
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 133
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 732
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 390
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 308
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 5 368
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Vo štvrtok zachytili PCR testy 1 785 nakazených koronavírusom, laboratóriá otestovali 11 018 vzoriek. Počet úmrtí pacientov na COVID-19 stúpol o 93. Vyliečilo sa ďalších 2 813 osôb.

10 h
Mobilné odberové miesto.

Trenčianska župa spolu so svojimi organizáciami pomôže samosprávam so zabezpečením plošného testovania obyvateľstva na ochorenie COVID-19 tak, ako jej to ukladá Uznesenie vlády SR č. 30 zo 17. januára 2021.

21. jan
ilustračné foto

Mesto Prievidza vytvorí počas víkendu 23. a 24. januára na skríningové testovanie obyvateľstva na ochorenie COVID-19 spolu 25 odberných miest. V článku nájdete aj ich zoznam.

21. jan
Ilustračné foto

Najvyššiu mieru nezamestnanosti v Trenčianskom kraji evidovali v decembri v okrese Prievidza.

21. jan

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

10 h

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Záchranári odkazujú, nie každý s Covidom patrí do nemocnice.

16 h

Prednostka neodpísala, rezort vnútra poslal len všeobecné stanovisko.

2 h

Už ste čítali?