Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM (10. kolo): Prehľad víkendových zápasov

Prinášame tradičnú ponuku futbalových stretnutí, ktoré odohrajú tímy z hornej Nitry.

(Zdroj: Laura Štefíková)

DOSPELÍ

III. LIGA - 10. 10. o 10.30 h Nemšová - Trnava C (Sárai, Ferencz, K. Birkus, Inovecký), o 14.30 h Komárno - Dubnica (Drobec, Hagara, Žiak, Masár), Nové Zámky – V. Ludince (Otiepka, Šamaj, Grolmus, Bachratý), Horná Nitra - Topoľčany (Sékely, Tokoš, Klabník, Sluk), Šamorín - Palárikovo (Valentová, Jančok, Bojda, Hromník), 11. 10. o 14.30 h Led. Rovne - Veľký Meder (Šima, Hodoško, Zifčák, Rosa), Neded - Galanta (Santa, M. Krivošík, V. Kukan, Kubica), Vráble – DAC B/Vrakúň (Bezák, Obertová, Šandrik, Očkovský), Púchov – voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. LIGA SZ - 10. 10. o 14.30 h Bánovce - Partizánske (M. Farkaš, Hegedüs, Chlebo, Marci), J. Bohunice - Prečín (Otrubčák, Černek, Obeda, Bott), 11. 10. o 14.30 h Malženice – N. Dubnica (Kollárovič, Bogár, Kubovič, Koníček), Šimonovany - Beluša (Darnadi, Studený, Božik, Maštalír), Tr. Teplice - Kanianka (Piaček, Čulák, Šlosár, Šmidovič), Tr. Stankovce - Častkovce (Matulová, Haršány, Benko, Juráň), Boleráz - Vrbové (Hulínek, Fabian, Maráz, Baňár), Domaniža - Holíč (Kotrec, Turba, Szalai, Igaz).

V. LIGA SEVER - 10. 10. o 14.30 h Z. Kostoľany - Bošany (J. Bulko, P. Bulko, Poruban, Kovačic), 11. 10. o 11.00 h Chocholná-Velčice – Streženice (Smaženka, Rusinko, Srnec Drozd), o 14.30 h Cigeľ – V. Uherce (Z. Kukan, Voros, Ďurčovič, Grznár), Uhrovec - Stará Turá (Remeň, V. Magdolen, Slovák, Farkaš), Horovce - Malá Hradná (Berec, Debnár, Rajtár, Nedveď), Malá Čausa - Podolie (Lévai, Bircsák, Bazsó, Bartovič), Ladce - Tr. Turná (Trnka, Fodor, T. Gádoši, Bašnár), Myjava - Brvnište (Feranec, M. Magdolen, Záhumenský, Černák).

Skryť Vypnúť reklamu

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 10. kolo - 11. 10. o 14.30 hod. - Lehota pod Vtáčnikom - Nitrianske Rudno (D, Hodas, Boško K., D) FC Baník HN Prievidza & Handlová B - Rudnianska Lehota (Grznár, Paulovič, Drábik J., Pastierik), Nitrianske Sučany - Sebedražie (Valach, Šugra, Petrek, Černo), Chynorany - Opatovce nad Nitrou (Guľváš, Vážny, Michale, Zelenák), Dolné Naštice - Nitrianske Pravno (D, Ficel, Zaťko, D), Dežerice - Skačany (D, Gajarský, Mokrý M., D), 10. 10. 14.30 Dolné Vestenice - Kamenec pod Vtáčnikom (Kluka, ZsFZ, ZsFZ, Važan), 11. 10. 11.00 Veľké Bielice - Veľký Klíž (Plecho, Fazekaš, Gebrlín, Kozinka)

I. TRIEDA - 10. kolo - 11. 10. o 14.30 hod. - Bystričany - Ráztočno (Čulaga B., Lazar ml., Morávková, Hudák), Čereňany - Poruba (Ševčík, Struhár, Hrdý, Duchovič), Koš - Diviacka Nová Ves (Boška T., Stránsky, D, Gelačák), Pravenec - Malinová (D, Lazar st., Hudák, D), Tužina - Hradec (D, Mareček, Majzlan J.), 10. 10. 14.30 Chren.-Brusno - Valaská Belá (Mokrý M., Boško K., Gajarský, Balco), 10. 10. 14.30 Oslany - Kľačno (Hodas, Guľváš, Zaťko)

Skryť Vypnúť reklamu

II. TRIEDA - 10. kolo - 11. 10. o 14.30 hod. - Bojnice - Veľká Lehôtka (Janík, Svitok), Nitrica - Liešťany (Bolfa, Híreš), Kostolná Ves - Veľká Čausa (Majzlan B., Bukovský), 10. 10. 14.30 Podhradie - Diviaky nad Nitricou (Stránsky, Lazar st., Bukovský), 10. 10. 14.30 Valaská Belá B/Čavoj - Iskra Nováky (Vážny, Michale, Poliaček), 10. 10. 14.30 Temeš - Dlžín (Majzlan J., Ševčík, Majzlan B.)

DORAST

II. LSDZ a LMDZ - 7. 10. o 13.30 a 16.00 h Inter - Púchov (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ), 10. 10. o 10.00 a 12.30 h Myjava - ČFK Nitra (Maráz, Košťál, Hrudík, Burza), Topoľčany - Skalica (Meluš, Mokoš, Cabaj, Michna), Domino - Komárno (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ), Malacky - Levice (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ), Lok. Trnava - Horná Nitra (Haršány, A. Gádoši, Benko, Matejčík), 11. 10. o 10.00 a 12.30 h Dubnica - Karlova Ves (Otiepka, Bečka, J. Bulko, Jaška), Nové Zámky - Vráble (Pucher, Lerint, Škadra, Kyselica).

III. LSD a LMD - 10. 10. o 10.00 a 12.30 h Brvnište - Bánovce (Oselský, Fúrik, Tellechea, Gábor), P. Bystrica - Šurany (Černej, Hrenák, Janček, Peťovský), Partizánske - Vrbové (Szalai, Darnadi, Božik, Košecký), Nové Mesto - Sereď (Španka, Patka, Blažek, Kováč), Galanta - Hlohovec (Bartko, Hužovič, Bartoš, Lukács), 11. 10. o 10.00 a 12.30 h Šaľa - Piešťany (Z. Fehér, Ilon, Zemko, Gádoši), J. Bohunice - Kanianka (Pecek, Valent, Jančok, Franek), Šamorín má voľno.

IV. LIGA SZ - 10. 10. o 12.00 h D. Vestenice - Nemšová (Miksa, Laco), o 14.30 h N. Rudno - Borčice (Šandrik, Janus ml.), 11. 10. o 12.00 h Kúty - Beluša (Martinovský, Černek), Boleráz - Holíč (Fabian, Maráz), Dolná Súča - Tr. Stankovce (Ondráš, ObFZ), Led. Rovne - Bošany (Hodoško, Zifčák), Papradno – N. Dubnica (Papuča, ObFZ), V. Kostoľany majú voľno.

V. LIGA SEVER - 10. 10. o 12.00 h Opatová n/V. - Chynorany (Markech, Sládek), o 14.30 h Selec - Bošáca (Vyletelka, Dendis), Častkovce - Ladce (Majcher, Révay), 11. 10. o 12.00 h Stará Turá - Domaniža (Poruban, P. Bulko), Košeca - Prečín (Gašparíková, ObFZ), Streženice - Tr. Turná (Murín, Sokol), Nedožery-Brezany – Klát. N. Ves (R. Kusý, Pe. Šamko), Drietoma má voľno.

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 10. kolo - 11. 10. o 12.00 hod. - FC Baník HN Prievidza & Handlová B - Šimonovany-Partizánske (Paulovič, Drábik J.), Čereňany - Poruba (Struhár, Hrdý), Pravenec - Liešťany (Lazar st., Hudák), Uhrovec - Skačany (Zaťko, Ficel), 10. 10. 12.00 Chrenovec - Brusno - Veľké Uherce (Boško K., Gajarský), 10. 10. 14.00 Veľké Bielice - Nitrianske Pravno (Jančich, Sliepka st.), 10. 10. 15.00 Žabokreky nad Nitrou - Sebedražie (Mokráň, Mikoláš)

I. TRIEDA - 13. kolo - 11. 10. o 12.00 hod. - Cigeľ - Malá Čausa (Janík, Svitok) - 10. 10. 12.00 Zemianske Kostoľany - Kamenec pod Vtáčnikom (Fazekaš, Mareček), 10. 10. 12.00 Lehota pod Vtáčnikom - Ráztočno (Lazar st., Bukovský), 11. 10. 11.00 Opatovce nad Nitrou - Rudnianska Lehota (Stránsky, Boška T.)

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 10. 10. o 10.00 a 12.00 h Horná Nitra – PFA ViOn (Gašparovič, Blaháč, Maňuch, Handlová), Inter - Myjava (BFZ, BFZ, BFZ, v Ružinove), Senec - Dun. Streda (BFZ, BFZ, BFZ), 11. 10. o 10.00 a 12.00 h Senica - Trenčín (A. Gádoši, Juhás, Boledovič), FC Nitra – Slovan (Patrovič, Mokoš, Cabaj), Trnava - Púchov (Sékely, S. Krivošík, Baláž), Levice - Karlova Ves (Majer, Bojda, Štrba). Dohrávka: 7. 10. o 15.00 a 16.30 h Slovan - Trnava (BFZ, BFZ, BFZ).

I. LMŽZ U13, U12 - 10. 10. o 10.00 a 12.00 h Karlova Ves - Trnava (BFZ, BFZ, Údernícka), PFA ViOn - Senica (Meszáros, Molnár), 11. 10. o 10.00 a 12.00 h Myjava - Inter (Španka, Obeda, v St. Myjave), Slovan – FC Nitra (BFZ, BFZ), Púchov - Levice (Šamaj, Klabník), Dun. Streda - Senec (Takács, Bényi, v Jurovej), Trenčín - Horná Nitra (Judiny, Tarabus).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 10. 10. o 10.00 a 12.00 h N. Rudno - Led. Rovne (Janus ml., Šandrik), Kanianka - Beluša (Floriš, Matuška), Ilava - Dubnica B (Burian, Matúš), N. Pravno - Nováky (Pa. Šamko, Pe. Šamko), 11. 10. o 10.00 a 12.00 h Nemšová – N. Dubnica (Janček, ObFZ), Soblahov - Bánovce (Páleník, Uhlár), D. Vestenice - Nové Mesto (Mihál, Hrabaj).

MINI CHAMPIONS LEAGUE SLOVENSKO – finále - 6. 10. od 11.00 do 16.30 h Nemšová U12 chlapci (12 stretnutí, Papuča Ďurčo), 7. 10. od 9.00 do 16.00 h Nemšová U12 chlapci, U15 dievčatá (17 stretnutí, Murín, Bečka, Gašparíková).

III. TŽS - 7. kolo - 11. 10. o 10.00 hod. - Tužina - Poruba (Boško K.), Cigeľ - Sebedražie (Bukovský), Ned.-Brezany - Malinová (Majzlan J.), Chren.-Brusno – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (Lazar ml.)

9. kolo - 11. 10. o 10.00 hod. - Kľačno - Opatovce nad Nitrou (Guľváš)

8. kolo - STREDA 7. 10. o 17.00 hod. - Koš - Kľačno (Bukovský), Nedožery-Brezany - Cigeľ (Janík), Opatovce nad Nitrou - Tužina (Švolík M.), FC Baník HN Prievidza & Handlová B - Poruba (Boška T.)

III. TŽJ - 7. kolo - 11.10. o 10.00 hod. - Bystričany - Čereňany (Jančich), Lehota pod Vtáčnikom - Liešťany (Michale), 10. 10. 12.00 Oslany - Diviacka Nová Ves (Zaťko)

ŽENY

I. liga ženy (juniorky) - 10. 10. o 13.00 a 15.00 h Tr. Teplice - Selce (Judiny, Ondráš), FC Nitra - Horná Nitra (Kozolka, Pecek), 11. 10. o 13.30 a 15.30 h Myjava - Nové Zámky (Španka, Obeda).

I. liga Žiačky sk. B - 11. 10. o 11.00 h Bánovce - Tr. Teplice (Žiak).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  7. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  8. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 25 270
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 19 007
  3. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 12 802
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 393
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 646
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 6 895
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 820
  8. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 708
  9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 440
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 922
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Mobilné odberové miesto pri bojnickej nemocnici bude fungovať i počas víkendu

Mobilné odberové miesto (MOM) pri Nemocnici s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach bude fungovať aj počas 23. a 24. januára.

Testovanie na nový koronavírus.

Mesto Handlová zriadi na skríningové testovanie 13 odberných miest

Mesto Handlová sa pripojí k skríningovému testovaniu obyvateľstva na ochorenie COVID-19. Počas víkendu 23. a 24. januára zriadi 13 odberných miest.

Celomestské testovanie v Košiciach.

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Pozor na snehové jazyky a záveje

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahu prvého stupňa pred snehovými závejmi a jazykmi.

Na cestách pozor na snehové jazyky.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Frajeri jazdili autom po zamrznutej priehrade, prelomil sa ľad

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Zoznam mobilných odberových miest v Turci

Tieto mobilné odberové miesta fungujú už dlhšie, ďalšie odberové miesta budú mestá a obce vytvárať.

Informácie o skríningovom testovaní v Martine

Zatiaľ je v meste k dispozícií deväť funkčných odberových miest, celoplošne sa v metroplote Turca bude testovať najmä počas víkendu.

Už ste čítali?