Piatok, 18. september, 2020 | Meniny má EugéniaKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM (9. kolo): Prehľad víkendových zápasov

Pozrite si tradičnú ponuku futbalových stretnutí tímov z hornej Nitry.

Nitrianske Sučany - Nitrianske Pravno.Nitrianske Sučany - Nitrianske Pravno. (Zdroj: Anton Haluš)

DOSPELÍ

III. LIGA - 3. 10. o 14.30 h Nové Zámky - Vráble (A. Gádoši, Bojda, Ábel, Matejčík), Veľký Meder - Šamorín (Španka, Tokoš, Ferencz, Gábor), Galanta - Komárno (Pecek, Zemko Jančok, Jaška), Dubnica - Led. Rovne (Matulová, Juhás, M. Krivošík, Košecký), Trnava C - Horná Nitra (Fehér, Vajíček, Cabaj, Kyselica), Topoľčany - DAC B/Vrakúň (Kozolka, Šamaj, Hagara, Franek), 4. 10. o 14.30 h V. Ludince - Neded (Papuča, Tarabus, Klabník, Gádoši), Palárikovo - Púchov (Ilon, Žiak, Blaháč, Rosa), Nemšová – voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

IV. LIGA SZ - 3. 10. o 14.30 h Vrbové - Tr. Stankovce (Lerint, Pucher, Škadra, Kraslan), 4. 10. o 14.30 h Prečín - Partizánske (Kubovič, Kollárovič, Šmátrala, Burza), Častkovce - Tr. Teplice (Judiny, Ondráš, Fabian, Bott), Kanianka - Malženice (Hrenák, Černej, Oselský, Marci), N. Dubnica - J. Bohunice (Krištín, Janus ml., Ahmed, Revay), Šimonovany - Bánovce (Volf, Mlinkovics, Pati-Nagy, Lukács), Holíč - Boleráz (Chlebo, Hegedus, Barcík, Michna), Beluša - Domaniža (Miksa, Laco, Janus, Peťovský).

V. LIGA SEVER - 3. 10. o 14.30 h Bošany - Cigeľ (Pavlačková, Hromádka, Ďurčo, Truhlík), Stará Turá – Z. Kostoľany (Provodovský, Šeben, Kasáš, Vánik), 4. 10. o 14.30 h Tr. Turná - Myjava (Gembický, Zachara, Drábik, Karnay), Veľké Uherce - Ladce (Jančovič, Chudý, Frič, Valla), Podolie - Streženice (Sliepka, Caňo, Floriš, Vindiš), Malá Hradná - Malá Čausa (P. Bulko, J. Bulko, Poruban, Žigo), Brvnište - Horovce (Kica, Fenes, Bényi, Drozd), Uhrovec - Chocholná-Velčice (Prelec, Dutka, Patka, Kuchara).

Skryť Vypnúť reklamu

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 9. kolo - 4. 10. o 14.30 hod. - Dežerice - Lehota pod Vtáčnikom (Bebjak, Drábik J., Grznár, Černo), Skačany - Dolné Vestenice (D, Guľváš, Hodas, D), Kamenec pod Vtáčnikom - Veľké Bielice (Bolfa, Bulík M., Krchlík), Veľký Klíž - Dolné Naštice (D, Mokrý M., Jančich, D), Opatovce nad Nitrou - Nitrianske Sučany (Boška T., Stránsky, Hudák, Balco), Sebedražie – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (Gebrlín, Boško K., Struhár, Važan), Rudnianska Lehota - Nitrianske Rudno (D,Šugra, Adamkovič, D), 3. 10. 14.30 Nitrianske Pravno - Chynorany (Stránsky, Gajarský, Lazar st.)

I. TRIEDA - 9. kolo - 4. 10. o 14.30 hod. - Oslany - Bystričany (D, Vážny, Poliaček), Kľačno - Chrenovec - Brusno (D, Janík, Mareček, D), Valaská Belá - Tužina (Čulaga B., Majzlan J., D, D), Malinová - Koš (Lazar st., Lazar ml., D, Pastierik), Diviacka Nová Ves - Čereňany (Zaťko, Ficel, D, Hudák), Poruba - Ráztočno (Pánis, Deraj, D, Gelačák), 3. 10. 14.30 Hradec - Pravenec (Guľváš, Švolík J., Švolík M., Gelačák)

Skryť Vypnúť reklamu

II. TRIEDA - 9. kolo - 4. 10. o 14.30 hod. - Kostolná Ves - Podhradie (Gajarský, Svitok), Liešťany - Bojnice (Sliepka st., Majzlan B.), 3. 10. 14.30 Veľká Čausa - Dlžín (Struhár, Mareček, Janík), 3. 10. 14.30 Temeš - Nedožery-Brezany (Mokrý M., Hodas, Boško K.), 3. 10. 14.30 v Čavoji Valaská Belá B/Čavoj - Veľká Lehôtka (Iliáš, Jančich, Sliepka st.), 4. 10. 10.00 Iskra Nováky - Diviaky nad Nitricou (Gajarský, Gebrlín, Čulaga B.)

DORAST

II. LSDZ a LMDZ - 3. 10. o 10.00 a 12.30 h Skalica - Levice (Patka, Blažek, Petránek, Koníček), Komárno - Topoľčany (Kosár, M. Fehér, Földes, Černák), ČFK Nitra - Nové Zámky (Ilon, Volf, Mlinkovics, Bachratý), Horná Nitra - Inter (Janus ml., Miksa, Laco, Sluk), Púchov - Myjava (Ondráš, Judiny, Tarabus, Masár), Lok. Trnava - Malacky (Valent, Valentová, Šmátrala, Krnáč), 4. 10. o 10.00 a 12.30 h Karlova Ves - Domino (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ),Vráble - Dubnica (Drobec, Pecek, Jančok, Inovecký).

III. LSD a LMD - 3. 10. o 10.00 a 12.30 h Partizánske - Nové Mesto (Meluš, Šlosár, Zifčák, Hromník), Bánovce - Šaľa (Bezák, Blaháč, Krištín, Turčan), Šurany - Brvnište (Pati-Nagy, R. Farkaš, Kasznár, Kubica), Piešťany - Šamorín (Bartko, Benko, Bartoš, Maštalír), Kanianka - Sereď (Gašparovič, Grolmus, Hrabaj, Igaz), Hlohovec - J. Bohunice (Haršányi, Frič, Belanský, Formel), 4. 10. o 10.00 a 12.30 h Vrbové - P. Bystrica (Santa, Sékely, Kalčík, Šmidovič), Galanta má voľno.

IV. LIGA SZ - 3. 10. o 14.30 h Tr. Stankovce - Papradno (Fabian, J. Bulko), 4. 10. o 10.00 h Nemšová - Boleráz (Ondráš, Judiny), o 12.00 h Kúty – V. Kostoľany (Černek, ObFZ), N. Dubnica – N. Rudno (Janus ml., Ahmed), Bošany - Dolná Súča (Šlosár, Meluš), Holíč - Led. Rovne (Hegedüs, Barcík), Beluša – D. Vestenice (Laco, Janus), Borčice majú voľno.

V. LIGA SEVER - 3. 10. o 12.00 h Ladce - Selec (Janček, Miakiš), o 14.00 h Domaniža - Prečín (Fúrik, Kvaššay), o 14.30 h Bošáca - Stará Turá (Dendis, ObFZ), Klát. N. Ves - Opatová (R. Kusý, Pe. Šamko), Chynorany - Častkovce (Uhlár, Mokrý), Drietoma - Nedožery-Brezany (Ševčík, Markech), 4. 10. o 12.00 h Streženice - Košeca (Hromádka, ObFZ), Tr. Turná má voľno. Dohrávka: 2. 10. o 15.30 h Tr. Turná - Opatová (Kubica, P. Bulko).

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 9. kolo - 4. 10. o 12.00 hod. - Uhrovec – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (Horeháj, Paulovič), Skačany - Chrenovec - Brusno (Guľváš, Hodas), Sebedražie - Čereňany (Boško K., Struhár), 3. 10. 12.00 Nitrianske Pravno - Pravenec (Gajarský, Lazar st.), 3. 10. 14.30 Veľké Uherce - Veľké Bielice (Paulovič, Chrenková), 3. 10. 14.30 Liešťany - Žabokreky nad Nitrou (Deraj, Pánis), 4. 10. 11.45 Poruba - Šimonovany - Partizánske (Deraj, Pánis)

I. TRIEDA - 7. kolo - 4. 10. o 12.00 hod. - Oslany - Lehota pod Vtáčnikom (Vážny, Poliaček), Kamenec pod Vtáčnikom - Cigeľ (Bulík M., Krchlík), Rudnianska Lehota - Ráztočno (Šugra, Adamkovič), 3. 10. 12.00 Diviacka Nová Ves - Opatovce nad Nitrou (Michale, Poliaček)

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 3. 10. o 10.00 a 12.00 h Slovan - Inter (BFZ, BFZ, BFZ), Myjava – Senec (Révay, Sládek, Kubica, v T. Lúke), PFA ViOn - Senica (Debnár, J. Kováč, Rajtár), 4. 10. o 10.00 a 12.00 h Dun. Streda - Trnava (Kvaššay, Gašparíková, Markech, v Jurovej), Púchov - Karlova Ves (Vyletelka, Ďurčo, Eliášek), Trenčín – FC Nitra (Bečka, Pavlačková, Matúš), Horná Nitra - Levice (Gašparovič, Jakubis, Grolmus, v Handlovej),

I. LMŽZ U13, U12 - 3. 10. o 10.00 a 12.00 h Karlova Ves - Trenčín (BFZ, BFZ), Inter – Slovan (BFZ, BFZ), Senec - Myjava (BFZ, BFZ), 4. 10. o 10.00 a 12.00 h Levice – Dun. Streda (Havran, M. Farkaš), Trnava - Púchov (Hrudík, Baláž), Senica – Horná Nitra (Martinovský, Tokoš), o 12.30 a 14.00 h FC Nitra – PFA ViOn (Pucher, Kollárik). Dohrávka:

30. 9. o 16.00 a 17.30 h Slovan - Trnava (BFZ, BFZ).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 3. 10. o 10.00 a 12.00 h N. Rudno – N. Pravno (Ahmed, Mihál), Led. Rovne - Kanianka (Tellechea, Opatovský), N. Dubnica - Ilava (Černej, P. Bulko), Beluša - Soblahov (Majcher, Poruban), 4. 10. o 10.00 a 12.00 h Dubnica B - Nováky (Murín, Sokol), Nové Mesto - Nemšová (Maráz, Hulínek), Bánovce – D. Vestenice (Hodoško, Pa. Šamko, v H. Ozorovciach).

III. TŽS - 6. kolo - 4. 10. o 10.00 hod. - Kľačno – Chren.-Brusno (Zaťko), Malinová - Koš (Ficel), PIATOK 2. 10. 16.00 FC Baník HN Prievidza & Handlová B - Opatovce nad Nitrou (Stránsky), 3.10. 10.00 Sebedražie - Tužina (Boško K.)

Predohrávané 11. kolo - 4.10. o 10.00 hod. - Opatovce nad Nitrou - Poruba (Janík)

III. TŽJ - 6. kolo - 4.10. o 12.00 hod. - Valaská Belá - Oslany (Čulaga B.), Diviacka Nová Ves - Lehota pod Vtáčnikom (Ficel), Liešťany - Zemianske Kostoľany (Majzlan B.)

ŽENY

I. liga ženy (juniorky) - 3. 10. o 14.00 a 16.00 h Nové Zámky – FC Nitra (T. Birkus), 4. 10. o 11.00 a 13.00 h Horná Nitra – Slovan (Bezák), o 13.30 a 15.30 h Myjava – Tr. Teplice (Obeda).

SP ŽENY - 1. kolo - 30. 9. o 16.00 h NMŠK 1922 - Svätý Jur (BFZ, BFZ), Myjava - Horná Nitra (Patka, Obeda), Selce - Žilina (SsFZ, SsFZ), Šaľa - Bardejov (Valent, Marinčák), Trnava - P. Bystrica (Matulová, Kalčík), 3. 10. o 15.00 h Čaka – Bánovce (Sárai, V. Magdolen).

I. liga Žiačky sk. B - 1. 10. o 15.30 h Horná Nitra – P. Bystrica (Hrabaj), 3. 10. o 13.00 h Tr. Teplice - Trenčín (Gašparíková), o 17.00 h Topoľčany - Beluša (Hodoško), 4. 10. o 14.00 h Dubnica - Bánovce (Murín).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Osud našich riek máme vo svojich rukách, nenechajme to plávať
  2. Pomohli sme tým, ktorí pomáhali
  3. Blíži sa nová kríza, ktorej následky môžu byť omnoho väčšie
  4. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  5. Nadšenci behu darovali košickej ZOO viac ako 2000 EUR
  6. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % až do 8,25 %
  7. Čo ste nevedeli o jedle v Bratislave? Príbehy reštaurácií
  8. Premení klimatická kríza Liptov na Podunajskú nížinu?
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte
  10. Home (ale aj) Office
  1. Foreigners will be centre stage in Bratislava for the whole week
  2. Poznanie
  3. Lákajú vás benefity poisťovní? Pri zmene si všímajte podmienky
  4. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  5. Osud našich riek máme vo svojich rukách, nenechajme to plávať
  6. Nadšenci behu darovali košickej ZOO viac ako 2000 EUR
  7. Pomohli sme tým, ktorí pomáhali
  8. Cenovo dostupná autokamera Mio a pritom sa skvelými funkciami
  9. Nová služba v Prešove – celoročný bezplatný zber elektroodpadu
  10. Prečo sa kanalizácia v našich mestách upcháva, keď prší?
  1. Čo ste nevedeli o jedle v Bratislave? Príbehy reštaurácií 28 696
  2. Blíži sa nová kríza, ktorej následky môžu byť omnoho väčšie 27 172
  3. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 20 290
  4. Užite si čarovnú jeseň na horách: Tipy na výlety pre celú rodinu 15 196
  5. Unikátny zážitok na Muránskej planine. Uvíta vás tisícka sysľov 13 297
  6. 5 digitálnych vychytávok, ktoré vám uľahčia štúdium 11 809
  7. Zažite liečivú silu minerálnych vôd. Obľubovali ich aj králi 10 261
  8. Fantastická pomôcka pre deti – zábavný a náučný pracovný zošit 10 238
  9. Školský rozvrh s kalendárom prázdnin v denníku SME 9 961
  10. Edícia autorov denníka SME: Malá kniha o zvieratách 3 8 375
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Pre nočný beh úplne uzatvoria niektoré ulice v meste

Večerný beh Prievidzou prinesie dopravné obmedzenia. Vodiči sa počas trvania podujatia Brose Night Run v sobotu (19. 9.

V Liešťanoch nanovo osadili pamätnú tabuľu

V uplynulých dňoch na Obecnom úrade s kultúrnym domom v Liešťanoch nanovo osadili pamätnú tabuľu, ktorá má budúcim generáciám pripomínať, akú obeť museli priniesť aj občania obce Liešťany za vybojovanú slobodu.

KOMERČNÝ ČLÁNOK

FOTO+VIDEO: Revízor Lukáš Latinák vyčaril úsmevy cestujúcim v modrých autobusoch

V strede týždňa cestujúcich v Prievidzi a okolí navštívil nezvyčajný revízor. S kovbojským klobúkom a rúškom na tvári im lístky skontroloval obľúbený herec Lukáš Latinák.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

SPRÁVU SME AKTUALIZOVALI o odpovede z nemocnice Svet zdravia

Viacerým zdravotníkom žiarskej nemocnice potvrdili koronavírus

V žiarskej nemocnici sprísnili opatrenia.

Na hornej Orave sprísňujú pravidlá: Na svadbe môže byť len 30 ľudí

Hygienici rozhodli, že v Trstenej a Tvrdošíne môže byť na svadbe maximálne 30 ľudí.

Už ste čítali?