Nedeľa, 29. november, 2020 | Meniny má VratkoKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM: Prehľad víkendových zápasov

Prinášame vám tradičnú ponuku futbalových stretnutí tímov z hornej Nitry.

Momentka zo zápasu Malinová - Ráztočno.Momentka zo zápasu Malinová - Ráztočno. (Zdroj: Laura Štefíková)

DOSPELÍ

III. LIGA - 26. 9. o 15.30 h Komárno – V. Ludince (Valentová, K. Birkus, V. Kukan, Sluk), Horná Nitra - Gabčíkovo (Papuča, Klabník, Šamaj, Rosa), Šamorín - Dubnica (Valent, Zemko, Vajíček, Kysel), Púchov - Veľký Meder (Drobec, Bojda, Štrba, Kyselica), 27. 9. o 15.30 h Neded - Nové Zámky (Španka, Zifčák, Cabaj, Masár), Trnava C - DAC B/Vrakúň (Patrovič, Halíček, Tarabus, Inovecký), Vráble - Topoľčany (Gašparovič, Grolmus, Blaháč, Kubica), Led. Rovne - Galanta (Sárai, Ábel, Ferencz, Hromník), Nemšová - Palárikovo (Santa, Juhás, Hodoško, Bachratý)

Skryť Vypnúť reklamu

IV. LIGA SZ - 26. 9. o 15.30 h Bánovce - Prečín (Benko, Bartoš, Bartko, Kováč), Partizánske – N. Dubnica (Božik, Darnadi, Studený, Šmidovič), 27. 9. o 15.30 h J. Bohunice - Kanianka (Turba, Kollárik, Kotrec, Krnáč), Domaniža - Šimonovany (Meluš, Čulák, Mokoš, Rosipal), Tr. Teplice - Vrbové (M. Farkaš, Hegedus, Barcík, Peťovský), Malženice - Častkovce (Laco, Miksa, Šandrik, Didek), Boleráz - Beluša (Bogár, Kollárovič, Kubovič, Žáčiková), Tr. Stankovce - Holíč (Földes, Kosár, M. Fehér, Turčan).

V. LIGA SEVER - 26. 9. o 15.30 h Z. Kostoľany - Uhrovec (Janček, Miakiš, Opatovský, Bulík), 27. 9. o 11.00 h Chocholná-Velčice - Podolie (Kasala, Hanek, Cvešper, Kálmán), o 15.30 h Myjava B – V. Uherce (Hrudík, A. Kollár, Krč-Konečný Kasaš), Horovce - Tr. Turná (Soboňa, Goga, Žember, Moncman), Malá Čausa - Brvnište (Hafrovič, S. Krivošík, Boledovič, Formel), Streženice - Malá Hradná (Chudý, Jančovič, Frič, Neckář), Cigeľ - Stará Turá (Debnár, Rajtár, Berec, Jeriga), Ladce - Bošany (Burian, Kováčik, Ševčík, Pacher).

Skryť Vypnúť reklamu

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 8. kolo - 27.9. o 15.30 hod. - Lehota pod Vtáčnikom - Rudnianska Lehota (D, Stránsky, Boška T., D), Nitrianske Rudno - Sebedražie (D, Mokrý M., Hodas, Kozinka), v Handlovej FC Baník HN Prievidza & Handlová B - Opatovce nad Nitrou (Pánis, Iliáš, Deraj, Hudák), Chynorany - Veľký Klíž (Bereš, Bolfa, Bulík M., Gelačák),  Dolné Naštice - Kamenec pod Vtáčnikom (D, Švolík J., Švolík M.,D), 26.9. 15.30 Nitrianske Sučany - Nitrianske Pravno (Vážny, Michale, Poliaček, Balco), 26.9. 15.30 Dolné Vestenice - Dežerice (Ficel, ZsFZ, ZsFZ, D), 27.9. 11.00 Veľké Bielice - Skačany (Bebjak, Duhina, Paulovič, Pastierik)

I. TRIEDA - 8. kolo - 27.9. o 15.30 hod. - Bystričany - Poruba (Michale, Vážny,Hrdý, Zábojník), Ráztočno - Diviacka Nová Ves (Guľváš, Boško K., Lazar ml., Balco), Čereňany - Malinová (D, Čulaga B., Bukovský, D), Koš - Hradec (Gajarský,Svitok, Janík, D), Pravenec - Valaská Belá (Plecho, Zaťko, Ficel, Važan), Tužina - Kľačno (D, Lazar st., Hudák, D), 26.9. 15.30 Chrenovec-Brusno - Oslany (Gebrlín, Guľváš, Janík,Važan)

Skryť Vypnúť reklamu

II. TRIEDA - 8. kolo - 27.9. o 15.30 hod. - Diviaky nad Nitricou - Veľká Lehôtka (Ševčík, Sliepka st.), Nitrica - Temeš (Majzlan B., Morávková), Ned.-Brezany - Veľká Čausa (D, Mareček), Kostolná Ves - Dlžín (Gebrlín, Poliaček), 26.9. 15.30 Podhradie - Iskra Nováky (D, Plecho, Mokrý M.), 26.9. 15.30 v Čavoji Valaská Belá B/Čavoj - Liešťany (Gajarský, Bukovský, Mareček)

DORAST

II. LSDZ a LMDZ - 26. 9. o 10.00 a 12.30 h Myjava - Horná Nitra (Otrubčák, Obeda, Hulínek, Juráň), Nové Zámky - Púchov (Ilon, Sárai, Bircsák, Kraslan), Domino - Vráble (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ), Topoľčany - Karlova Ves (Patrovič, Hodoško, Cabaj, Košecký), Levice - Komárno (Pecek, Turba, Jančok, Vyskočil), Malacky - Skalica (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ, ihr. Petrova Ves), Inter - Lok. Trnava (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ), 27. 9. o 10.00 a 12.30 h Dubnica - ČFK Nitra (Ahmed, Hagara, Žiak, Kútny).

III. LSD a LMD - 26. 9. o 10.00 a 12.30 h P. Bystrica - Partizánske (Ondráš, Burian, Gábor), Brvnište - Vrbové (Otiepka, Tarabus, Matúš, Mišún), Galanta - Piešťany (M. Fehér, Kosár, Földes, Franek), 27. 9. o 10.00 a 12.30 h Šaľa - Šurany (Drobec, Pecek, Jančok, Matejčík), Šamorín - Bánovce (Z. Fehér, Valent, Šmátrala, Bott), Nové Mesto - Kanianka (Papuča, Šamaj, Klabník, Burza), Sereď - Hlohovec (Studený, Božik, Darnadi, Očkovský), J. Bohunice majú voľno.

IV. LIGA SZ - 26. 9. o 13.00 h D. Vestenice - Kúty (Janus ml., Janus), o 15.30 h N. Rudno - Tr. Stankovce (Janus st., Janus ml.), V. Kostoľany - Borčice (Košťál, Maráz), 27. 9. o 13.00 h Boleráz - Beluša (Kollárovič, Kubovič), Led. Rovne - Nemšová (Ábel, Ferencz), Dolná Súča - Holíč (Oselský, ObFZ), Papradno - Bošany (Černej, Hrenák), N. Dubnica má voľno.

V. LIGA SEVER - 26. 9. o 13.00 h Opatová - Drietoma (Dendis, ObFZ), o 15.30 h Častkovce – Klát. N. Ves (Ševčík, Eliášek), Selec - Chynorany (J. Bulko, Poruban), 27. 9. o 13.00 h Stará Turá - Ladce (Sládek, ObFZ), Prečín - Bošáca (Miakiš, ObFZ), Košeca - Domaniža (Opatovský, ObFZ), Nedožery-Brezany - Tr. Turná (Záhumenský, Maňuch), Streženice majú voľno.

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI -  8. kolo - 27.9. o 13.00 hod. - v Handlovej FC Baník HN Prievidza & Handlová B - Poruba (Iliáš, Deraj), Čereňany - Liešťany (Čulaga B., Bukovský), Pravenec - Veľké Uherce (Zaťko, Ficel), 26.9. 13.00 Chrenovec-Brusno - Uhrovec (Guľváš, Janík), 26.9. 14.00 Veľké Bielice - Skačany (Zaťko, Sliepka st.), 26.9. 15.00 Žabokreky nad Nitrou - Nitrianske Pravno (Bulík M., Bereš), 27.9. 10.00 Šimonovany-Partizánske - Sebedražie (Kluka, Chrenková)

I. TRIEDA - 6. kolo - 27.9. o 13.00 hod. - Ráztočno - Diviacka Nová Ves (Boško K., Lazar ml.), 26.9. 13.00 Lehota pod Vtáčnikom - Rudnianska Lehota (Mokrý M., Svitok), 26.9. 13.00 Zemianske Kostoľany - Oslany (Čulaga B., Majzlan J.), 27.9. 12.30 Opatovce nad Nitrou - Malá Čausa (Gajarský, Janík)

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 25. 9. o 14.00 a 16.00 h Inter - Trenčín (BFZ, BFZ, BFZ, ihr. Ružinov), 26. 9. o 10.00 a 12.00 h Senec – Slovan (BFZ, BFZ, BFZ), Karlova Ves – Dun. Streda (BFZ, BFZ, BFZ, ihr. Údernícka), 27. 9. o 10.00 a 12.00 h FC Nitra – PFA ViOn (Šima, Lerint, Škadra), Trnava - Myjava (Sékely, M. Krivošík, Bartoš), Levice - Púchov (Szöllösi, Kišš, Meszáros), Senica - Horná Nitra (Tokoš, Petránek, Blažek).

I. LMŽZ U13, U12 - 26. 9. o 10.00 a 12.00 h PFA ViOn - Inter (L. Kováč, J. Kováč), Trenčín - Senica (Hromádka, Pavlačková), Horná Nitra – FC Nitra (Floriš, Jakubis, v Handlovej), 27. 9. o 10.00 a 12.00 h Púchov - Karlova Ves (Ďurčo, Gašparíková), Dun. Streda - Trnava (R. Farkaš, Kasznár, v Jurovej), Myjava - Levice (Košťál, E. Kusý, v St. Myjave), Slovan – Senec (BFZ, BFZ).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 26. 9. o 10.00 a 12.00 h Soblahov - Led. Rovne (Poruban, J. Bulko), Kanianka – N. Rudno (Gašparovič, Blaháč), Nemšová - Bánovce (Tellechea, Fúrik), Ilava - Nové Mesto (Judiny, Eliášek), N. Pravno - Dubnica B (Ahmed, Mihál), o 12.00 a 14.00 h Nováky – N. Dubnica (Mokrý, Uhlár, v Kamenci p/Vt.), 27. 9. o 10.00 a 12.00 h D. Vestenice - Beluša (Janus ml., Feranec). Dohrávka: 23. 9. o 14.00 a 16.00 h N. Rudno - Nováky (Floriš, Sliepka).

III. TŽS – Predohrávané 12. kolo – STREDA 23.9. o 17.00 hod. - Kľačno - Malinová (Struhár), Sebedražie – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (Švolík M.), Poruba – Chren.-Brusno (Boško K.), Tužina – Ned.-Brezany (Bukovský), Cigeľ - Koš (Mokrý M.)

5. kolo - 27.9. o 10.00 hod. - Poruba - Kľačno (Bukovský), Cigeľ - Malinová (Švolík M.), Nedožery-Brezany – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (Švolík J.), Opatovce nad Nitrou - Chrenovec-Brusno (Janík)

III. TŽJ - 5. kolo - 27.9. o 10.00 hod. - Bystričany - Liešťany (Zaťko), Zemianske Kostoľany - Diviacka Nová Ves (Ficel), Lehota pod Vtáčnikom - Valaská Belá (Plecho)

MINI CHAMPIONS LEAGUE - 23. 9. od 9.00 h v Myjave (2.ZŠ Štúrova, Obeda, Sládek), 24. 9. od 9.00 h v Dun. Strede (UT DAC, M. Fehér, Fenes).

ŽENY

I. liga ženy (juniorky) - 26. 9. o 13.00 a 15.00 h Tr. Teplice - Bardejov (Fabian, Murín), Slovan - Nové Zámky (BFZ), Žilina - Horná Nitra (SsFZ), 27. 9. o 14.00 a 16.00 h FC Nitra - Myjava (Kozolka).

I. liga Žiačky sk. B - 26. 9. o 13.00 h Bánovce - Topoľčany (Bezák), Beluša - Tr. Teplice (Judiny), o 16.30 h P. Bystrica - Dubnica (Kvaššay), 27. 9. o 16.00 h Trenčín - Horná Nitra (Otiepka).

PRE ROZHODCOV

I. trieda muži PE, BN - 8. kolo (27. 09. 2015) o 15.30 hod. - Kolačno - Ostratice (Valach, Petrek, D, Pastierik), Pečeňany - Brezolupy (Majzlan J., Struhár, D, Zelenák)

II. trieda muži PE  - 8. kolo (27. 09. 2015) o 15.30 hod. - 26.9. 15.30 Malé Bielice - Partizánske B - Brodzany (Hodas, Boško K., Struhár), 26.9. 15.30 Malé Uherce - Malé Kršteňany (Iliáš, Deraj, Pánis), 26.9. 15.30 Pažiť - Návojovce (Stránsky, Lazar st., Hudák) 

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Bývanie v meste predlžuje život
  2. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  3. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  5. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  6. Aká je chémia vôní
  7. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  1. Darček? Špičková autonavigácie Mio Spirit 8670 Full EÚ Lifetime!
  2. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  3. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
  4. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
  5. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  6. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  7. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  8. Aká je chémia vôní
  9. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  10. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 31 311
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 16 061
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 15 749
  4. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 10 328
  5. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 9 040
  6. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 9 005
  7. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 950
  8. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 503
  9. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 260
  10. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 8 032
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Adventný veniec má svoju symboliku

Prvou adventnou nedeľou sa začína čas duchovnej prípravy na Vianoce.

Na adventnom venci už horí prvá sviečka

Do modernizácie svojich nemocníc investuje TSK v budúcom roku 9,3 milióna eur

Ako informoval predseda TSK Jaroslav Baška, už v tomto roku začal kraj s budovaním nového urgentného príjmu v Nemocnici s poliklinikou (NsP) Prievidza so sídlom v Bojniciach.

Na chrípku ochoreli tento týždeň v Trenčianskom kraji iba dvaja ľudia

Lekári v Trenčianskom samosprávnom kraji nahlásili tento týždeň na regionálne úrady verejného zdravotníctva 263 akútnych respiračných ochorení.

Na Slovensku v piatok stúpol počet nakazených o 1526, pribudlo 27 úmrtí

Celkový počet potvrdených úmrtí na pľúcnu formu ochorenia COVID-19 na Slovensku vzrástol na 798.

Ilustračná fotografia.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

AKTUALIZOVANÉ o 20.14 - doplnené o vyjadrenie Arriva Nitra

Nitra vybrala nového dopravcu, Arriva v súťaži neuspela

Dvaja neúspešní účastníci súťaže môžu podať námietky.

Zlatomoravský vajda zomrel. Ešte bude mela, hovoria miestni

Podľa ľudí blízkych komunite ešte nie je isté, kto ho nahradí.

Maľbu na trnavskom paneláku za tisíce eur autor prerobí, ľuďom sa nepáči

Mala vyžarovať pozitívnu energiu, ľudia zo sídliska ju však prijali veľmi rozpačito.

Nad Pribylinou zhorela drevenica

Drevenica zhorela do tla.

Už ste čítali?