Piatok, 18. september, 2020 | Meniny má EugéniaKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM: Prehľad víkendových zápasov

Ako jediný portál vám každý týždeň prinášame kompletných prehľad všetkých futbalových stretnutí.

Snímka z minulotýždňového derby Poruba - Malinová.Snímka z minulotýždňového derby Poruba - Malinová. (Zdroj: Laura Štefíková)

DOSPELÍ

III. LIGA - 7. kolo - 19. 9. o 15.30 h Galanta - Šamorín (Šima, Tarabus, Klabník, Sluk), Nové Zámky - Komárno (Drobec, Halíček, Hodoško, Franek), Veľký Meder - Nemšová (Fehér, Jančok, Vajíček, Košecký), Púchov - Dubnica (Bezák, Cabaj, Blaháč, Kubica), 20. 9. o 15.30 h V. Ludince - Led. Rovne (Sékely, Žiak, Hagara, Kútny), Neded - Vráble (Otiepka, Šamaj, Tokoš, Gádoši), Palárikovo - Horná Nitra (Kozolka, Ábel, Štrba, Očkovský), Trnava C - Topoľčany (Ilon, Zemko, V. Kukan, Gábor), o 17.30 h Gabčíkovo - DAC B/Vrakúň (Pecek, M. Krivošík, Juhás, Matejčík).

Skryť Vypnúť reklamu

IV. LIGA SZ - 19. 9. o 15.30 h Vrbové - Malženice (Šlosár, Mokoš, Piaček, Peťovský), 20. 9. o 15.30 h N. Dubnica - Prečín (M. Fehér, Foldes, Kosár, Vyskočil), Holíč - Tr. Teplice (Kotrec, Studený, Szalai, Mišún), Kanianka - Partizánske (Kollárik, Božik, Darnadi, Rosipal), Častkovce - J. Bohunice (Miksa, Janus, Laco, Baňár), Šimonovany - Boleráz (Pucher, Turba, Lerint, Abrahám), Beluša - Tr. Stankovce (Pati-Nagy, Kasznár, R. Farkaš, Michna), Domaniža - Bánovce (Hužovič, Matulová, Kalčík, Juráň).

V. LIGA SEVER - 19. 9. o 15.30 h Bošany - Myjava (Fúrik, Briestenský, Tellechea, Bílek), Stará Turá - Ladce (L. Kováč, Kiš, J. Kováč, Balek), Z. Kostoľany - Chocholná-Velčice (T. Birkus, Z. Kukan, Strečko, Valko), 20. 9. o 15.30 h V. Uherce - Horovce (Majer, Kondéová, J. Kováč, Sokol), Uhrovec - Cigeľ (Sokol, Bečka, Murín, Drozd), M. Hradná - Podolie (Krč-Konečný, Hrudík, A. Kollár, Simon), Tr. Turná - Malá Čausa (Blažek, Srnec, Rusinko, Štrba), Brvnište - Streženice (Mihál, Hrabaj, Jakubis, Šálek).

Skryť Vypnúť reklamu

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 7. kolo - 20.9. o 15.30 hod. - Dežerice - Veľké Bielice (Preťo, Jančich , Iliáš, Kozinka), Skačany - Dolné Naštice (Kluka, Plecho, Mokrý M., Pastierik), Kamenec pod Vtáčnikom - Chynorany (D, Vážny, Michale), Veľký Klíž - Nitrianske Sučany (Bebjak, Mokráň, Mikoláš, Hudák), Opatovce nad Nitrou - Nitrianske Rudno (D, Gebrlín, Hodas, D), Sebedražie - Rudnianska Lehota (Šugra, Adamkovič, Petrek, Balco), 19. 9. 15.30 Dolné Vestenice - Lehota pod Vtáčnikom (Adamkovič, ZsFZ, ZsFZ), 19. 9. 15.30 Nitrianske Pravno – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (Mokrý, M. Plecho, Guľváš)

I. TRIEDA - 7. kolo - 20.9. o 15.30 hod. - Oslany - Tužina (Deraj, Pánis, Poliaček), Kľačno - Pravenec (D, Ficel, Zaťko, D), Valaská Belá - Koš (Guľváš, Struhár, Bukovský, Gelačák), Malinová - Ráztočno (D, Boško K., Janík, D), Diviacka Nová Ves - Poruba (Gajarský, Ševčík, Mareček, Zelenák), 19.9. 15.30 Chrenovec-Brusno - Bystričany (Hodas, Boško K., Struhár, Duchovič), 19.9. 15.30 Hradec - Čereňany (Gebrlín, Stránsky, Janík, Važan)

Skryť Vypnúť reklamu

II. TRIEDA - 7. kolo - 20.9. o 15.30 hod. - Liešťany - Diviaky nad Nitricou (D, Hrdý), 19.9. 15.30 Podhradie - Dlžín (Gajarský, Bukovský, Svitok), Kostolná Ves - Nedožery-Brezany (Majzlan J.), 19.9. 15.30 Veľká Čausa - Nitrica (Iliáš, Pánis, Deraj), 19.9. 15.30 Temeš - Bojnice (Preťo, Zaťko, Ficel), 20.9. 10.00 Iskra Nováky - Veľká Lehôtka (Boško K., Hodas, Guľváš)

DORAST

II. LSDZ a LMDZ - 19. 9. o 10.00 a 12.30 h Komárno - Skalica (M. Fehér, Takács, Földes, Lukács), Vráble - Topoľčany (Pucher, Lerint, Darnadi, Čornák), ČFK Nitra - Domino (Valent, V. Magdolen, V. Kukan, Inovecký), Púchov - Dubnica (Hrenák, Miakiš, Kvaššay, Hromník), Horná Nitra - Nové Zámky (Gašparovič, Šandrik, Caňo, Turčan), Trnava - Myjava (Kubovič, Šmátrala, Bogár, Rosa), Inter - Malacky (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ), 20. 9. o 10.00 a 12.30 h Karlova Ves - Levice (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ). Dohrávka: 15. 9. o 10.00 a 12.30 h Domino - Myjava (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ).

III. LSD a LMD - 19. 9. o 10.00 a 12.30 h Vrbové - Šaľa (Krč-Konečný, Košťál, A. Kollár, Maštalír), Šurany - Šamorín (Ilon, R. Farkaš, Kasáš, Kysel), P. Bystrica - Nové Mesto (Černej, Ondráš, Judiny, Didek), Partizánske - Brvnište (Patrovič, Hrabaj, Mihál, Kováč), Hlohovec - Kanianka (Hužovič, Matulová, S. Krivošík, Bachratý), Bánovce - Galanta (Otiepka, J. Bulko, Poruban, Masár), Piešťany - J. Bohunice (Benko, Bartko, Kalčík, Révay), Sereď má voľno.

IV. LIGA SZ - 19. 9. o 13.00 h D. Vestenice – V. Kostoľany (Ahmed, Krištín), 20. 9. o 10.00 h Nemšová - Dolná Súča (Fabian, Judiny), o 13.00 h Beluša - Led. Rovne (Kasznár, R. Farkaš), Kúty - Boleráz (Otrubčák, Martinovský), Holíč - Papradno (Studený, Szalai), Bošany – N. Rudno (Piaček, Šlosár), N. Dubnica - Borčice (Földes, Kosár), Tr. Stankovce majú voľno. Dohrávky: 15. 9. o 11.00 h Papradno - Boleráz (Oselský, Hrenák), 16. 9. o 16.00 h Led. Rovne - Papradno (Judiny, Ondráš).

V. LIGA SEVER - 19. 9. o 15.30 h Bošáca - Domaniža (Matúš, Markech), Chynorany - Stará Turá (Pe. Šamko, Sedlák), Klát. N. Ves - Selec (P. Kollár, Páleník), Tr. Turná - Opatová (Kubica, P. Bulko), Drietoma - Častkovce (Murín, Sokol), 20. 9. o 13.00 h Ladce - Prečín (Briestenský, Fúrik), Streženice - Nedožery-Brezany (Tellechea, ObFZ), Košeca má voľno.

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 7. kolo - 20.9. o 13.00 hod. - Uhrovec - Veľké Bielice (Iliáš, Jančich), Skačany - Pravenec (Plecho, Mokrý M.), 19.9. 13.00 Chrenovec - Brusno – Horná Nitra B (Boško K., Struhár), 19.9. 15.30 Veľké Uherce - Žabokreky nad Nitrou (Grznár, Chochula), 19.9. 13.00 Nitrianske Pravno - Čereňany (Plecho, Guľváš), 19.9. 15.30 Liešťany - Šimonovany–Partizánske(Lazar st., Hudák), Sebedražie - Poruba (Adamkovič, Petrek)

I. TRIEDA - 5. kolo - 20.9. o 13.00 hod. - Oslany - Cigeľ (Pánis, Poliaček), Kamenec pod Vtáčnikom - Opatovce nad Nitrou (Vážny, Michale), 19.9. 13.00 Zemianske Kostoľany - Lehota pod Vtáčnikom (Ševčík, Sliepka st.), 19.9. 13.00 Diviacka Nová Ves - Rudnianska Lehota (Lazar st., Hudák), 20.9. 11.00 Malá Čausa - Ráztočno (Struhár, Svitok)

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 19. 9. o 10.00 a 12.00 h Horná Nitra – FC Nitra (Hagara, Žiak, Grolmus, v Handlovej), PFA ViOn - Inter (Turba, Debnár, Rajtár), Myjava - Karlova Ves (J. Kováč, Kiš, L. Kováč, v T. Lúke), 20. 9. o 10.00 a 12.00 h Senica - Levice (Jeremias, Barczi, Hybský), Trenčín – Senec (Burian, Ševčík, Kováčik), Dun. Streda - Púchov (T. Gádoši, Belanský, Jordanov, v Jurovej), 7. 10. o 15.00 a 16.30 h Slovan - Trnava (BFZ, BFZ, BFZ).

I. LMŽZ U13, U12 - 19. 9. o 10.00 a 12.00 h Inter - Horná Nitra (BFZ, BFZ), Senec – PFA ViOn (BFZ, BFZ), Karlova Ves – Dun. Streda (BFZ, BFZ), 20. 9. o 10.00 a 12.00 h Púchov - Trenčín (Papuča, Klabník), Levice – Slovan (Chlebo, Bojda), Trnava - Myjava (Santa, Jurkas), o 12.30 a 14.00 h FC Nitra - Senica (Šima, Berec). Dohrávky: 15. 9. o 10.00 a 12.00 h Levice - Senec (M. Farkaš, Kondéová), Horná Nitra - Púchov (Ahmed, Krištín, v Handlovej).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 19. 9. o 10.00 a 12.00 h N. Dubnica - Dubnica B (Sokol, Murín), Led. Rovne – D. Vestenice (Ďurčo, Gašparíková), Beluša - Nemšová (P. Bulko, Pavlačková), Kanianka – N. Pravno (Jakubis, Matuška), N. Rudno - Soblahov (Sliepka, Floriš), 20. 9. o 10.00 a 12.00 h Bánovce - Ilava (Patrovič, Čulák, v H. Obdokovciach), Nové Mesto - Nováky (Maráz, Hulínek). Dohrávky: 15. 9. o 10.00 a 12.00 h Soblahov - Nemšová (Majcher, Bečka), D. Vestenice – N. Rudno (Jakubis, Floriš), o 11.00 a 13.00 h Kanianka - Ilava (Mihál, Hrabaj), 16. 9. o 14.00 a 16.00 h Nováky - Led. Rovne (Sliepka, Matuška).

III. TŽS - 4. kolo - 20.9. o 10.00 hod. - Kľačno - Opatovce nad Nitrou (Gebrlín), Chren.-Brusno - Nedožery-Brezany (Ficel), Horná Nitra B - Koš (Zaťko), Malinová - Tužina (Janík), 19.9. 10.00 Sebedražie - Poruba (Hodas)

III. TŽJ - 4. kolo - 20.9. o 10.00 hod. - Čereňany - Oslany (Mikoláš), 20.9. 13.00 Valaská Belá - Zemianske Kostoľany (Bukovský), 20.9. 13.00 Diviacka Nová Ves - Bystričany (Ševčík)

MINI CHAMPIONS LEAGUE - 16. 9. od 8.30 h turnaj pre Nitriansky kraj (ZŠ Tribečská Topoľčany, Zachara, Mokoš), 17. 9. od 8.30 h turnaj pre Trnavský kraj (Sereď, Kubovič, Baboš), 24. 9. od 8.30 h turnaj pre Trenčiansky kraj (Nemšová, Fabian, Tarabus).

ŽENY

I. liga Žiačky sk. B - 19. 9. o 13.00 h Tr. Teplice - Topoľčany (Bečka), o 16.30 h P. Bystrica – Bánovce (Oselský), 20. 9. o 10.00 h Dubnica - Trenčín (Šamaj), o 11.00 h Horná Nitra - Beluša (Bezák).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Osud našich riek máme vo svojich rukách, nenechajme to plávať
  2. Pomohli sme tým, ktorí pomáhali
  3. Blíži sa nová kríza, ktorej následky môžu byť omnoho väčšie
  4. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  5. Nadšenci behu darovali košickej ZOO viac ako 2000 EUR
  6. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % až do 8,25 %
  7. Čo ste nevedeli o jedle v Bratislave? Príbehy reštaurácií
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte
  9. Home (ale aj) Office
  10. Premení klimatická kríza Liptov na Podunajskú nížinu?
  1. Foreigners will be centre stage in Bratislava for the whole week
  2. Poznanie
  3. Lákajú vás benefity poisťovní? Pri zmene si všímajte podmienky
  4. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  5. Osud našich riek máme vo svojich rukách, nenechajme to plávať
  6. Nadšenci behu darovali košickej ZOO viac ako 2000 EUR
  7. Pomohli sme tým, ktorí pomáhali
  8. Cenovo dostupná autokamera Mio a pritom sa skvelými funkciami
  9. Nová služba v Prešove – celoročný bezplatný zber elektroodpadu
  10. Prečo sa kanalizácia v našich mestách upcháva, keď prší?
  1. Čo ste nevedeli o jedle v Bratislave? Príbehy reštaurácií 28 721
  2. Blíži sa nová kríza, ktorej následky môžu byť omnoho väčšie 26 992
  3. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 20 367
  4. Užite si čarovnú jeseň na horách: Tipy na výlety pre celú rodinu 15 157
  5. Unikátny zážitok na Muránskej planine. Uvíta vás tisícka sysľov 13 283
  6. 5 digitálnych vychytávok, ktoré vám uľahčia štúdium 11 801
  7. Zažite liečivú silu minerálnych vôd. Obľubovali ich aj králi 10 253
  8. Fantastická pomôcka pre deti – zábavný a náučný pracovný zošit 10 227
  9. Školský rozvrh s kalendárom prázdnin v denníku SME 9 956
  10. Edícia autorov denníka SME: Malá kniha o zvieratách 3 8 371
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Pre nočný beh úplne uzatvoria niektoré ulice v meste

Večerný beh Prievidzou prinesie dopravné obmedzenia. Vodiči sa počas trvania podujatia Brose Night Run v sobotu (19. 9.

V Liešťanoch nanovo osadili pamätnú tabuľu

V uplynulých dňoch na Obecnom úrade s kultúrnym domom v Liešťanoch nanovo osadili pamätnú tabuľu, ktorá má budúcim generáciám pripomínať, akú obeť museli priniesť aj občania obce Liešťany za vybojovanú slobodu.

KOMERČNÝ ČLÁNOK

FOTO+VIDEO: Revízor Lukáš Latinák vyčaril úsmevy cestujúcim v modrých autobusoch

V strede týždňa cestujúcich v Prievidzi a okolí navštívil nezvyčajný revízor. S kovbojským klobúkom a rúškom na tvári im lístky skontroloval obľúbený herec Lukáš Latinák.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

SPRÁVU SME AKTUALIZOVALI o odpovede z nemocnice Svet zdravia

Viacerým zdravotníkom žiarskej nemocnice potvrdili koronavírus

V žiarskej nemocnici sprísnili opatrenia.

Na hornej Orave sprísňujú pravidlá: Na svadbe môže byť len 30 ľudí

Hygienici rozhodli, že v Trstenej a Tvrdošíne môže byť na svadbe maximálne 30 ľudí.

Už ste čítali?