Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM: Prehľad víkendových zápasov

Ako jediný portál vám každý týždeň prinášame kompletných prehľad všetkých futbalových stretnutí.

Snímka z minulotýždňového derby Poruba - Malinová.Snímka z minulotýždňového derby Poruba - Malinová. (Zdroj: Laura Štefíková)

DOSPELÍ

III. LIGA - 7. kolo - 19. 9. o 15.30 h Galanta - Šamorín (Šima, Tarabus, Klabník, Sluk), Nové Zámky - Komárno (Drobec, Halíček, Hodoško, Franek), Veľký Meder - Nemšová (Fehér, Jančok, Vajíček, Košecký), Púchov - Dubnica (Bezák, Cabaj, Blaháč, Kubica), 20. 9. o 15.30 h V. Ludince - Led. Rovne (Sékely, Žiak, Hagara, Kútny), Neded - Vráble (Otiepka, Šamaj, Tokoš, Gádoši), Palárikovo - Horná Nitra (Kozolka, Ábel, Štrba, Očkovský), Trnava C - Topoľčany (Ilon, Zemko, V. Kukan, Gábor), o 17.30 h Gabčíkovo - DAC B/Vrakúň (Pecek, M. Krivošík, Juhás, Matejčík).

Skryť Vypnúť reklamu

IV. LIGA SZ - 19. 9. o 15.30 h Vrbové - Malženice (Šlosár, Mokoš, Piaček, Peťovský), 20. 9. o 15.30 h N. Dubnica - Prečín (M. Fehér, Foldes, Kosár, Vyskočil), Holíč - Tr. Teplice (Kotrec, Studený, Szalai, Mišún), Kanianka - Partizánske (Kollárik, Božik, Darnadi, Rosipal), Častkovce - J. Bohunice (Miksa, Janus, Laco, Baňár), Šimonovany - Boleráz (Pucher, Turba, Lerint, Abrahám), Beluša - Tr. Stankovce (Pati-Nagy, Kasznár, R. Farkaš, Michna), Domaniža - Bánovce (Hužovič, Matulová, Kalčík, Juráň).

V. LIGA SEVER - 19. 9. o 15.30 h Bošany - Myjava (Fúrik, Briestenský, Tellechea, Bílek), Stará Turá - Ladce (L. Kováč, Kiš, J. Kováč, Balek), Z. Kostoľany - Chocholná-Velčice (T. Birkus, Z. Kukan, Strečko, Valko), 20. 9. o 15.30 h V. Uherce - Horovce (Majer, Kondéová, J. Kováč, Sokol), Uhrovec - Cigeľ (Sokol, Bečka, Murín, Drozd), M. Hradná - Podolie (Krč-Konečný, Hrudík, A. Kollár, Simon), Tr. Turná - Malá Čausa (Blažek, Srnec, Rusinko, Štrba), Brvnište - Streženice (Mihál, Hrabaj, Jakubis, Šálek).

Skryť Vypnúť reklamu

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 7. kolo - 20.9. o 15.30 hod. - Dežerice - Veľké Bielice (Preťo, Jančich , Iliáš, Kozinka), Skačany - Dolné Naštice (Kluka, Plecho, Mokrý M., Pastierik), Kamenec pod Vtáčnikom - Chynorany (D, Vážny, Michale), Veľký Klíž - Nitrianske Sučany (Bebjak, Mokráň, Mikoláš, Hudák), Opatovce nad Nitrou - Nitrianske Rudno (D, Gebrlín, Hodas, D), Sebedražie - Rudnianska Lehota (Šugra, Adamkovič, Petrek, Balco), 19. 9. 15.30 Dolné Vestenice - Lehota pod Vtáčnikom (Adamkovič, ZsFZ, ZsFZ), 19. 9. 15.30 Nitrianske Pravno – FC Baník HN Prievidza & Handlová B (Mokrý, M. Plecho, Guľváš)

I. TRIEDA - 7. kolo - 20.9. o 15.30 hod. - Oslany - Tužina (Deraj, Pánis, Poliaček), Kľačno - Pravenec (D, Ficel, Zaťko, D), Valaská Belá - Koš (Guľváš, Struhár, Bukovský, Gelačák), Malinová - Ráztočno (D, Boško K., Janík, D), Diviacka Nová Ves - Poruba (Gajarský, Ševčík, Mareček, Zelenák), 19.9. 15.30 Chrenovec-Brusno - Bystričany (Hodas, Boško K., Struhár, Duchovič), 19.9. 15.30 Hradec - Čereňany (Gebrlín, Stránsky, Janík, Važan)

Skryť Vypnúť reklamu

II. TRIEDA - 7. kolo - 20.9. o 15.30 hod. - Liešťany - Diviaky nad Nitricou (D, Hrdý), 19.9. 15.30 Podhradie - Dlžín (Gajarský, Bukovský, Svitok), Kostolná Ves - Nedožery-Brezany (Majzlan J.), 19.9. 15.30 Veľká Čausa - Nitrica (Iliáš, Pánis, Deraj), 19.9. 15.30 Temeš - Bojnice (Preťo, Zaťko, Ficel), 20.9. 10.00 Iskra Nováky - Veľká Lehôtka (Boško K., Hodas, Guľváš)

DORAST

II. LSDZ a LMDZ - 19. 9. o 10.00 a 12.30 h Komárno - Skalica (M. Fehér, Takács, Földes, Lukács), Vráble - Topoľčany (Pucher, Lerint, Darnadi, Čornák), ČFK Nitra - Domino (Valent, V. Magdolen, V. Kukan, Inovecký), Púchov - Dubnica (Hrenák, Miakiš, Kvaššay, Hromník), Horná Nitra - Nové Zámky (Gašparovič, Šandrik, Caňo, Turčan), Trnava - Myjava (Kubovič, Šmátrala, Bogár, Rosa), Inter - Malacky (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ), 20. 9. o 10.00 a 12.30 h Karlova Ves - Levice (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ). Dohrávka: 15. 9. o 10.00 a 12.30 h Domino - Myjava (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ).

III. LSD a LMD - 19. 9. o 10.00 a 12.30 h Vrbové - Šaľa (Krč-Konečný, Košťál, A. Kollár, Maštalír), Šurany - Šamorín (Ilon, R. Farkaš, Kasáš, Kysel), P. Bystrica - Nové Mesto (Černej, Ondráš, Judiny, Didek), Partizánske - Brvnište (Patrovič, Hrabaj, Mihál, Kováč), Hlohovec - Kanianka (Hužovič, Matulová, S. Krivošík, Bachratý), Bánovce - Galanta (Otiepka, J. Bulko, Poruban, Masár), Piešťany - J. Bohunice (Benko, Bartko, Kalčík, Révay), Sereď má voľno.

IV. LIGA SZ - 19. 9. o 13.00 h D. Vestenice – V. Kostoľany (Ahmed, Krištín), 20. 9. o 10.00 h Nemšová - Dolná Súča (Fabian, Judiny), o 13.00 h Beluša - Led. Rovne (Kasznár, R. Farkaš), Kúty - Boleráz (Otrubčák, Martinovský), Holíč - Papradno (Studený, Szalai), Bošany – N. Rudno (Piaček, Šlosár), N. Dubnica - Borčice (Földes, Kosár), Tr. Stankovce majú voľno. Dohrávky: 15. 9. o 11.00 h Papradno - Boleráz (Oselský, Hrenák), 16. 9. o 16.00 h Led. Rovne - Papradno (Judiny, Ondráš).

V. LIGA SEVER - 19. 9. o 15.30 h Bošáca - Domaniža (Matúš, Markech), Chynorany - Stará Turá (Pe. Šamko, Sedlák), Klát. N. Ves - Selec (P. Kollár, Páleník), Tr. Turná - Opatová (Kubica, P. Bulko), Drietoma - Častkovce (Murín, Sokol), 20. 9. o 13.00 h Ladce - Prečín (Briestenský, Fúrik), Streženice - Nedožery-Brezany (Tellechea, ObFZ), Košeca má voľno.

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 7. kolo - 20.9. o 13.00 hod. - Uhrovec - Veľké Bielice (Iliáš, Jančich), Skačany - Pravenec (Plecho, Mokrý M.), 19.9. 13.00 Chrenovec - Brusno – Horná Nitra B (Boško K., Struhár), 19.9. 15.30 Veľké Uherce - Žabokreky nad Nitrou (Grznár, Chochula), 19.9. 13.00 Nitrianske Pravno - Čereňany (Plecho, Guľváš), 19.9. 15.30 Liešťany - Šimonovany–Partizánske(Lazar st., Hudák), Sebedražie - Poruba (Adamkovič, Petrek)

I. TRIEDA - 5. kolo - 20.9. o 13.00 hod. - Oslany - Cigeľ (Pánis, Poliaček), Kamenec pod Vtáčnikom - Opatovce nad Nitrou (Vážny, Michale), 19.9. 13.00 Zemianske Kostoľany - Lehota pod Vtáčnikom (Ševčík, Sliepka st.), 19.9. 13.00 Diviacka Nová Ves - Rudnianska Lehota (Lazar st., Hudák), 20.9. 11.00 Malá Čausa - Ráztočno (Struhár, Svitok)

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 19. 9. o 10.00 a 12.00 h Horná Nitra – FC Nitra (Hagara, Žiak, Grolmus, v Handlovej), PFA ViOn - Inter (Turba, Debnár, Rajtár), Myjava - Karlova Ves (J. Kováč, Kiš, L. Kováč, v T. Lúke), 20. 9. o 10.00 a 12.00 h Senica - Levice (Jeremias, Barczi, Hybský), Trenčín – Senec (Burian, Ševčík, Kováčik), Dun. Streda - Púchov (T. Gádoši, Belanský, Jordanov, v Jurovej), 7. 10. o 15.00 a 16.30 h Slovan - Trnava (BFZ, BFZ, BFZ).

I. LMŽZ U13, U12 - 19. 9. o 10.00 a 12.00 h Inter - Horná Nitra (BFZ, BFZ), Senec – PFA ViOn (BFZ, BFZ), Karlova Ves – Dun. Streda (BFZ, BFZ), 20. 9. o 10.00 a 12.00 h Púchov - Trenčín (Papuča, Klabník), Levice – Slovan (Chlebo, Bojda), Trnava - Myjava (Santa, Jurkas), o 12.30 a 14.00 h FC Nitra - Senica (Šima, Berec). Dohrávky: 15. 9. o 10.00 a 12.00 h Levice - Senec (M. Farkaš, Kondéová), Horná Nitra - Púchov (Ahmed, Krištín, v Handlovej).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 19. 9. o 10.00 a 12.00 h N. Dubnica - Dubnica B (Sokol, Murín), Led. Rovne – D. Vestenice (Ďurčo, Gašparíková), Beluša - Nemšová (P. Bulko, Pavlačková), Kanianka – N. Pravno (Jakubis, Matuška), N. Rudno - Soblahov (Sliepka, Floriš), 20. 9. o 10.00 a 12.00 h Bánovce - Ilava (Patrovič, Čulák, v H. Obdokovciach), Nové Mesto - Nováky (Maráz, Hulínek). Dohrávky: 15. 9. o 10.00 a 12.00 h Soblahov - Nemšová (Majcher, Bečka), D. Vestenice – N. Rudno (Jakubis, Floriš), o 11.00 a 13.00 h Kanianka - Ilava (Mihál, Hrabaj), 16. 9. o 14.00 a 16.00 h Nováky - Led. Rovne (Sliepka, Matuška).

III. TŽS - 4. kolo - 20.9. o 10.00 hod. - Kľačno - Opatovce nad Nitrou (Gebrlín), Chren.-Brusno - Nedožery-Brezany (Ficel), Horná Nitra B - Koš (Zaťko), Malinová - Tužina (Janík), 19.9. 10.00 Sebedražie - Poruba (Hodas)

III. TŽJ - 4. kolo - 20.9. o 10.00 hod. - Čereňany - Oslany (Mikoláš), 20.9. 13.00 Valaská Belá - Zemianske Kostoľany (Bukovský), 20.9. 13.00 Diviacka Nová Ves - Bystričany (Ševčík)

MINI CHAMPIONS LEAGUE - 16. 9. od 8.30 h turnaj pre Nitriansky kraj (ZŠ Tribečská Topoľčany, Zachara, Mokoš), 17. 9. od 8.30 h turnaj pre Trnavský kraj (Sereď, Kubovič, Baboš), 24. 9. od 8.30 h turnaj pre Trenčiansky kraj (Nemšová, Fabian, Tarabus).

ŽENY

I. liga Žiačky sk. B - 19. 9. o 13.00 h Tr. Teplice - Topoľčany (Bečka), o 16.30 h P. Bystrica – Bánovce (Oselský), 20. 9. o 10.00 h Dubnica - Trenčín (Šamaj), o 11.00 h Horná Nitra - Beluša (Bezák).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  2. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  3. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  4. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  5. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  6. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  7. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  8. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  9. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  10. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  1. Podcast: Jeden lístok, veľa tratí
  2. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  3. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  4. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  5. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  6. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  7. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  8. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  9. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  10. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 837
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 14 150
  3. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 832
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 733
  5. Aká je chémia vôní 9 400
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 332
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 691
  8. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 614
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 8 107
  10. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy 7 585
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Na Bojnický zámok zavíta svätý Mikuláš, múzeum bude otvorené dlhšie

Mikuláš sa s deťmi rád odfotí, porozpráva, a tým poslušným odovzdá sladký balíček

Bojnický zámok

Mikuláš pozdraví deti počas sprievodu mestom

Svätý Mikuláš zavíta i do Prievidze.

Ilustračné foto.

Polícia apeluje na chodcov a cyklistov, aby nosili reflexné prvky

Neosvetlený cyklista i chodec na ceste bez reflexných prvkov je v tomto období veľkým rizikom.

Prievidza plánuje hospodáriť s rozpočtom vo výške viac ako 42 miliónov eur

Mesto Prievidza plánuje budúci rok hospodáriť s vyrovnaným rozpočtom vo výške viac ako 42 miliónov eur.

Ilustračné foto

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na stanici v Nitre napadli muža po tom, ako upozornil na rúško

Incident sa stal v čakárni na autobusovej stanici.

Zdravotná sestra z Čadce prekonala COVID-19: Myslela som si, že zomriem

Pri pociťovaní príznakov sa začala liečiť sama. Bola to chyba.

Aktualizované o vyjadrenie Park Snow Donovaly a predsedu NR SR

Na Donovaloch otvorili lyžiarsku sezónu. Nie je jasné, ako dlho potrvá

Minister Doležal konštatoval, že minimálne do pondelka (7. 12.) môžu byť otvorené všetky lyžiarske strediská. Na pandemickej komisii očakáva vecnú a konštruktívnu diskusiu o osude tohtoročnej lyžiarskej sezóny.

AKTUÁLNE: V Čadci našli ďalších utečencov

Ich strastiplná cesta sa skončila na Kysuciach.

Už ste čítali?