Pondelok, 23. máj, 2022 | Meniny má Želmíra

Vyžrebovanie futbalovej jesene

III. liga

1. kolo, 9. - 10. 8. o 17. h: Štúrovo - D. Vestenice, L. Rovne -

Zl. Moravce, Myjava/T. Lúka - J. Bohunice, Levice - Topoľčany,

Bánovce n/B. - Neded, Púchov "B" - N. Zámky, Lapáš - Komárno,

Trnava "B" - Nemšová, 2. kolo, 16. - 17. 8. o 17. h: Zl. Moravce - D. Vestenice, Nemšová - Štúrovo, Komárno - Trnava "B", N. Zámky - Lapáš, Neded - Púchov "B", Topoľčany - Bánovce n/B., J. Bohunice - Levice, L. Rovne - Myjava/T. Lúka.

3. kolo, 23. - 24. 8. o 17. h: D. Vestenice - Nemšová, Myjava/T. Lúka - Zl. Moravce, Levice - L. Rovne, Bánovce n/B. - J. Bohunice, Púchov "B" - Topoľčany, Lapáš - Neded, Trnava "B" - N. Zámky, Štúrovo - Komárno.

4. kolo, 30. - 31. 8. o 17. h:Komárno - D. Vestenice, Zl. Moravce - Nemšová, N. Zámky - Štúrovo, Neded - Trnava "B", Topoľčany - Lapáš, J. Bohunice - Púchov "B", L. Rovne - Bánovce n/B., Myjava/T. Lúka - Levice.

5. kolo, 6. - 7. 9. o 16. h: D. Vestenice - N. Zámky, Levice - Zl. Moravce, Bánovce n/B. - Myjava/T. Lúka, Púchov "B" - L. Rovne, Lapáš - J. Bohunice, Trnava "B" - Topoľčany, Štúrovo - Neded, Nemšová - Komárno.

6. kolo, 13. - 14. 9. o 16. h: Neded - D. Vestenice, Zl. Moravce - Komárno, N. Zámky - Nemšová, Topoľčany - Štúrovo, J. Bohunice - Trnava "B", L. Rovne - Lapáš, Myjava/T. Lúka - Púchov "B", Levice - Bánovce n/B.

7. kolo, 20. - 21. 9. o 15. h: D. Vestenice - Topoľčany, Bánovce n/B. - Zl. Moravce, Púchov "B" - Levice, Lapáš - Myjava/T. Lúka, Trnava "B" - L. Rovne, Štúrovo - J. Bohunice, Nemšová - Neded, Komárno - N. Zámky.

8. kolo, 27. - 28. 9. o 15. h: J. Bohunice - D. Vestenice, Zl. Moravce - N. Zámky, Neded - Komárno, Topoľčany - Nemšová, L. Rovne - Štúrovo, Myjava/T. Lúka - Trnava "B", Levice - Lapáš, Bánovce n/B. - Púchov "B".

9. kolo, 4. - 5. 10. o 14,30. h: D. Vestenice - L. Rovne, Púchov "B" - Zl. Moravce, Lapáš - Bánovce n/B., Trnava "B" - Levice, Štúrovo - Myjava/T. Lúka, Nemšová - J. Bohunice, Komárno - Topoľčany, N. Zámky - Neded.

10. kolo, 11. - 12. 10. o 14,30. h: Myjava/T. Lúka - D. Vestenice, Zl. Moravce - Neded, Topoľčany - N. Zámky, J. Bohunice - Komárno, L. Rovne - Nemšová, Levice - Štúrovo, Bánovce n/B. - Trnava "B", Púchov "B" - Lapáš.

11. kolo, 18. - 19. 10. o 14. h: D. Vestenice - Levice, Lapáš - Zl. Moravce, Trnava "B" - Púchov "B", Štúrovo - Bánovce n/B., Nemšová - Myjava/T. Lúka, Komárno - L. Rovne, N. Zámky - J. Bohunice, Neded - Topoľčany.

12. kolo, 25. - 26. 10. o 14. h: Bánovce n/B.- D. Vestenice, Zl. Moravce - Topoľčany, J. Bohunice - Neded, L. Rovne - N. Zámky, Myjava/T. Lúka - Komárno, Levice - Nemšová, Púchov "B" - Štúrovo, Lapáš - Trnava "B".

13. kolo, 1. - 2. 11. o 13,30. h: D. Vestenice - Púchov "B", Trnava "B" - Zl. Moravce, Štúrovo - Lapáš, Nemšová - Bánovce n/B., Komárno - Levice, N. Zámky - Myjava/T. Lúka, Neded - L. Rovne, Topoľčany - J. Bohunice.

14. kolo, 8. - 9. 11. o 13,30. h: Lapáš - D. Vestenice, Zl. Moravce - J. Bohunice, L. Rovne - Topoľčany, Myjava/T. Lúka - Neded, Levice - N. Zámky, Bánovce n/B. - Komárno, Púchov "B" - Nemšová, Trnava "B" - Štúrovo.

15. kolo, 15. - 16. 11. o 13. h: D. Vestenice - Trnava "B", Štúrovo - Zl. Moravce, Nemšová - Lapáš, Komárno - Púchov "B", N. Zámky - Bánovce n/B., Neded - Levice, Topoľčany - Myjava/T. Lúka, J. Bohunice - L. Rovne.

IV. liga severozápad

1. kolo, 10. 8. o 17. h: N. Pravno - Šimonovany, Domaniža - N. Rudno, N. Mesto - Prievidza "B" Čereňany, SE "B"/Častkov - Chynorany, Vrbové - Hrnčiarovce, Orlové - Partizánske, Chtelnica - V. Kostoľany, Tovarníky - H. Streda.

2. kolo, 17. 8. o 17. h: N. Rudno - Vrbové, Chynorany - Čereňany, V. Kostoľany - N. Pravno, H. Streda - N. Mesto, Šimonovany - Tovarníky, Partizánske - Chtelnica, Hrnčiarovce - Orlové, SE "B"/Častkov - Domaniža.

3. kolo, 24. 8. o 17. h: Čereňany - H. Streda, N. Pravno - Partizánske, Orlové - N. Rudno, Vrbové - SE "B"/Častkov, Chtelnica - Hrnčiarovce, Tovarníky - V. Kostoľany, N. Mesto - Šimonovany, Domaniža - Chynorany.

4. kolo, 31. 8. o 17. h: N. Rudno - Chtelnica, Hrnčiarovce - N. Pravno, Šimonovany - Čereňany, Chynorany - H. Streda, V. Kostoľany - N. Mesto, Partizánske - Tovarníky, SE "B"/Častkov - Orlové, Domaniža - Vrbové.

5. kolo, 7. 9. o 16. h: N. Pravno - N. Rudno, Čereňany - V. Kostoľany, Vrbové - Chynorany, Orlové - Domaniža, Chtelnica - SE "B"/Častkov, Tovarníky - Hrnčiarovce, N. Mesto - Partizánske, H. Streda - Šimonovany.

6. kolo, 14. 9. o 16. h: N. Rudno - Tovarníky, SE "B"/Častkov - N. Pravno, Partizánske - Čereňany, Chynorany - Šimonovany, V. Kostoľany - H. Streda, Hrnčiarovce - N. Mesto, Domaniža - Chtelnica, Vrbové - Orlové.

7. kolo, 21. 9. o 15. h: N. Pravno - Domaniža, Čereňany - Hrnčiarovce, N. Mesto - N. Rudno, Orlové - Chynorany, Chtelnica - Vrbové, Tovarníky - SE "B"/Častkov, H. Streda - Partizánske, Šimonovany - V. Kostoľany.

8. kolo, 28. 9. o 15. h: N. Rudno - Čereňany, Vrbové - N. Pravno, Chynorany - V. Kostoľany, Partizánske - Šimonovany, Hrnčiarovce - H. Streda, SE "B"/Častkov - N. Mesto, Domaniža - Tovarníky, Orlové - Chtelnica.

9. kolo, 5. 10. o 14,30. h: N. Pravno - Orlové, Čereňany - SE "B"/Častkov, H. Streda - N. Rudno, Chtelnica - Chynorany, Tovarníky - Vrbové, N. Mesto - Domaniža, Šimonovany - Hrnčiarovce, V. Kostoľany - Partizánske.

10. kolo, 12. 10. o 14,30. h: N. Rudno - Šimonovany, Domaniža - Čereňany, Chtelnica - N. Pravno, Chynorany - Partizánske, Hrnčiarovce - V. Kostoľany, SE "B"/Častkov - H. Streda, Vrbové - N. Mesto, Orlové - Tovarníky.

11. kolo, 19. 10. o 14. h: N. Pravno - Chynorany, Čereňany - Vrbové, V. Kostoľany - N. Rudno, Tovarníky - Chtelnica, N. Mesto - Orlové, H. Streda - Domaniža, Šimonovany - SE "B"/Častkov, Partizánske - Hrnčiarovce.

12. kolo, 26. 10. o 14. h: N. Rudno - Partizánske, N. Pravno - Tovarníky, Orlové - Čereňany, Chynorany - Hrnčiarovce, SE "B"/Častkov - V. Kostoľany, Domaniža - Šimonovany, Vrbové - H. Streda, Chtelnica - N. Mesto.

13. kolo, 2. 11. o 13,30. h: Čereňany - Chtelnica, N. Mesto - N. Pravno, Hrnčiarovce - N. Rudno, Tovarníky - Chynorany, H. Streda - Orlové, Šimonovany - Vrbové, V. Kostoľany - Domaniža, Partizánske - SE "B"/Častkov.

14. kolo, 9. 11. o 13,30. h: N. Pravno - Čereňany, Chynorany - N. Rudno, SE "B"/Častkov - Hrnčiarovce, Domaniža - Partizánske, Vrbové - V. Kostoľany, Orlové - Šimonovany, Chtelnica - H. Streda, Tovarníky - N. Mesto.

15. kolo, 16. 11. o 13. h: Čereňany - Tovarníky, N. Rudno - SE "B"/Častkov, H. Streda - N. Pravno, N. Mesto - Chynorany, Šimonovany - Chtelnica, V. Kostoľany - Orlové, Partizánske - Vrbové, Hrnčiarovce - Domaniža.

V. liga - SEVER

1. kolo, 10. 8. o 17. h: Lehota p/Vt. - Krásno, Kanianka - Rybany, Dežerice - Z. Kostoľany, Brezová - T. Jastrabie, Pov. Teplá - DU B/Košeca, V. Uherce - Podolie, M. Lednice - Častkovce, H. Poruba - Prečín.

2. kolo, 17. 8. o 17. h: Z. Kostoľany - H. Poruba, Prečín - Kanianka, Brezová - Lehota p/Vt., T. Jastrabie - Rybany, Častkovce - Dežerice, Podolie - M. Lednice, DU "B"/Košeca - V. Uherce,Krásno - Pov. Teplá.

3. kolo,24. 8. o 17. h: Kanianka - Z. Kostoľany, Lehota p/Vt. - T. Jastrabie, Pov. Teplá - Brezová, V. Uherce - Krásno, M. Lednice - DU "B"/Košeca, Dežerice - Podolie, H. Poruba - Častkovce, Rabany - Prečín.

4. kolo, 31. 8. o 17. h: Z. Kostoľany - Rybany, Lehota p/Vt. - Pov. Teplá, Častkovce - Kanianka, T. Jastrabie - Prečín, Podolie - H. Poruba, DU "B"/Košeca - Dežerice, Krásno - M. Lednice, Brezová - V. Uherce.

5. kolo, 7. 9. o 16. h: Kanianka - Podolie, V. Uherce - Lehota p/Vt., Prečín - Z. Kostoľany, Pov. Teplá - T. Jastrabie, M. Lednice - Brezová, Dežerice - Krásno, H. Poruba - DU "B"/Košeca, Rybany - Častkovce.

6. kolo, 14. 9. o 16. h: Lehota p/Vt. - M. Lednice, DU "B"/Košeca - Kanianka, T. Jastrabie - Z. Kostoľany, Častkovce - Prečín, Podolie - Rybany, Krásno - H. Poruba, Brezová - Dežerice, Pov. Teplá - V. Uherce.

7. kolo, 21. 9. o 15. h: Kanianka - Krásno, Z. Kostoľany - Častkovce, Dežerice - Lehota p/Vt., V. Uherce - T. Jastrabie, M. Lednice - Pov. Teplá, H. Poruba - Brezová, Rybany - DU "B"/Košeca, Prečín - Podolie.

8. kolo, 28. 9. o 15. h: Lehota p/Vt. - H. Poruba, Brezová - Kanianka, Podolie - Z. Kostoľany, T. Jastrabie - Častkovce, DU "B"/Košeca - Prečín, Krásno - Rybany, Pov. Teplá - Dežerice, V. Uherce - M. Lednice.

9. kolo, 5. 10. o 14,30. h: Kanianka - Lehota p/Vt., Z. Kostoľany - DU "B"/Košeca, M. Lednice - T. Jastrabie, Dežerice - V. Uherce, H. Poruba - Pov. Teplá, Rybany - Brezová, Prečín - Krásno, Častkovce - Podolie.

10. kolo, 12. 10. o 14,30. h: Lehota p/Vt. - Rybany, Pov. Teplá - Kanianka, Krásno - Z. Kostoľany, T. Jastrabie - Podolie, DU "B"/Košeca - Častkovce, Brezová - Prečín, V. Uherce - H. Poruba, M. Lednice - Dežerice.

11. kolo, 19. 10. o 14. h: Kanianka - V. Uherce, Z. Kostoľany - Brezová, Prečín - Lehota p/Vt., Dežerice - T. Jastrabie, H. Poruba - M. Lednice, Rybany - Pov. Teplá, Častkovce - Krásno, Podolie - DU "B"/Košeca.

12. kolo, 26. 10. o 14. h: Lehota p/Vt. - Z. Kostoľany, M. Lednice - Kanianka, T. Jastrabie - DU "B"/Košeca, Krásno - Podolie, Brezová - Častkovce, Pov. Teplá - Prečín, V. Uherce - Rybany, Dežerice - H. Poruba.

13. kolo, 2. 11. o 13,30. h: Z. Kostoľany - Pov. Teplá, Kanianka - Dežerice, Častkovce - Lehota p/Vt., H. Poruba - T. Jastrabie, Rybany - M. Lednice, Prečín - V. Uherce, Podolie - Brezová, DU "B"/Košeca - Krásno.

14. kolo, 9. 11. o 13,30. h: Lehota p/Vt. - Podolie, V. Uherce - Z. Kostoľany, H. Poruba - Kanianka, T. Jastrabie - Krásno, Brezová - DU "B"/Košeca, Pov. Teplá - Častkovce, M. Lednice - Prečín, Dežerice - Rybany.

15. kolo, 16. 11. o 13. h: Kanianka - T. Jastrabie, Z. Kostoľany - M. Lednice, DU "B"/Košeca - Lehota p/Vt., Rybany - H. Poruba, Prečín - Dežerice, Častkovce - V. Uherce, Podolie - Pov. Teplá, Krásno - Brezová.

Vylosovanie MO - dorast

1. kolo, 10. 8. o 14,45. h: Lazany - N. Rudno, Uhrovec - Bystričany, Sebedražie - Poruba, V. Uherce - Oslany, Pravenec - Z. Kostoľany, Koš - Rybany, Ned.-Brezany - D. Vestenice "B"Hradište.

2. kolo, 17. 8. o 14,45. h: N. Rudno - Hradište, Rybany - Ned.-Brezany, Z. Kostoľany - Koš, Oslany - Pravenec, Poruba - V. Uherce, Bystričany - Sebedražie, Lazany - Uhrovec.

3. kolo, 24. 8. o 14,45. h: Uhrovec - N. Rudno, Sebedražie - Lazany, V. Uherce - Bystričany, Pravenec - Poruba, Koš - Oslany, Ned.-Brezany - Z. Kostoľany, Hradište - Rybany.

4. kolo, 31. 8. o 14,45. h: N. Rudno - Rybany, Z. Kostoľany - Hradište, Oslany - Ned.-Brezany, Poruba - Koš, Bystričany - Pravenec, Lazany - V. Uherce, Uhrovec - Sebedražie.

5. kolo, 7. 9. o 13,45. h: Sebedražie - N. Rudno, V. Uherce - Uhrovec, Pravenec - Lazany, Koš - Bystričany, Ned.-Brezany - Poruba, Hradište - Oslany, Rybany - Z. Kostoľany.

6. kolo, 14. 9. o 13,45. h: N. Rudno - Z. Kostoľany, Oslany - Rybany, Poruba - Hradište, Bystričany - Ned.-Brezany, Lazany - Koš, Uhrovec - Pravenec, Sebedražie - V. Uherce.

7. kolo, 21. 9. o 12,45. h: V. Uherce - N. Rudno, Pravenec - Sebedražie, Koš - Uhrovec, Ned.-Brezany - Lazany, Hradište - Bystričany, Rybany - Poruba, Z. Kostoľany - Oslany.

8. kolo, 28. 9. o 12,45. h: N. Rudno - Oslany, Poruba - Z. Kostoľany, Bystričany - Rybany, Lazany - Hradište, Uhrovec - Ned.-Brezany, Sebedražie - Koš, V. Uherce - Pravenec.

9. kolo, 5. 10. o 12,15. h: Pravenec - N. Rudno, Koš - V. Uherce, Ned.-Brezany - Sebedražie, Hradište - Uhrovec, Rybany - Lazany, Z. Kostoľany - Bystričany, Oslany - Poruba.

10. kolo, 12. 10. o 12,15. h: N. Rudno - Poruba, Bystričany - Oslany, Lazany - Z. Kostoľany, Uhrovec - Rybany, Sebedražie - Hradište, V. Uherce - Ned.-Brezany, Pravenec - Koš.

11. kolo, 19. 10. o 11,45. h: Koš - N. Rudno, Ned.-Brezany - Pravenec, Hradište - V. Uherce, Rybany - Sebedražie, Z. Kostoľany - Uhrovec, Oslany - Lazany, Poruba - Bystričany.

12. kolo, 26. 10. o 11,45. h: N. Rudno - Bystričany, Lazany - Poruba, Uhrovec - Oslany, Sebedražie - Z. Kostoľany, V. Uherce - Rybany, Pravenec - Hradište, Koš - Ned.-Brezany.

13. kolo, 2. 11. o 11,15. h: Ned.-Brezany - N. Rudno, Hradište - Koš, Rybany - Pravenec, Z. Kostoľany - V. Uherce, Oslany - Sebedražie, Poruba - Uhrovec, Bystričany - Lazany.

I. trieda dorast

1. kolo, 10. 8. o 14,45. h: voľný los - Diviaky n/N., Ráztočno - Nitrica, Tužina - Hradec, M. Čausa - Opatovce n/N., Val. Belá - Liešťany, R. Lehota - Chren.-Brusno, Div. N. Ves - Cigeľ.

2. kolo, 17. 8. o 14,45. h: Diviaky n/N. - Cigeľ, Chren.-Brusno - Div. N. Ves, Liešťany - R. Lehota, Opatovce n/N. - Val. Belá, Hradec - M. Čausa, Nitrica - Tužina, voľný los - Ráztočno.

3. kolo, 24. 8. o 14,45. h: Ráztočno - Diviaky n/N., Tužina - voľný los, M. Čausa - Nitrica, Val. Belá - Hradec, R. Lehota - Opatovce n/N., Div. N. Ves - Liešťany, Cigeľ - Chren.-Brusno.

4. kolo, 31. 8. o 14,45. h: Diviaky n/N. - Chren.-Brusno, Liešťany - Cigeľ, Opatovce n/N. - Div. N. Ves, Hradec - R. Lehota, Nitrica - Val. Belá, voľný los - M. Čausa, Ráztočno - Tužina.

5. kolo, 7. 9. o 13,45. h: Tužina - Diviaky n/N., M. Čausa - Ráztočno, Val. Belá - voľný los, R. Lehota - Nitrica, Div. N. Ves - Hradec, Cigeľ - Opatovce n/N, Chren.-Brusno - Liešťany.

6. kolo, 14. 9. o 13,45. h: Diviaky n/N. - Liešťany, Opatovce n/N. - Chren.-Brusno, Hradec - Cigeľ, Nitrica - Div. N. Ves, voľný los - R. Lehota, Ráztočno - Val. Belá, Tužina - M. Čausa.

7. kolo, 21. 9. o 12,45. h: M. Čausa - Diviaky n/N., Val. Belá - Tužina, R. Lehota - Ráztočno, Div. N. Ves - voľný los, Cigeľ - Nitrica, Chren.-Brusno - Hradec, Liešťany - Opatovce n/N.

8. kolo, 28. 9. o 12,45. h: Diviaky n/N. - Opatovce n/N., Hradec - Liešťany, Nitrica - Chren.-Brusno, voľný los - Cigeľ, Ráztočno - Div. N. Ves, Tužina - R. Lehota, M. Čausa - Val. Belá.

9. kolo, 5. 10. o 12,15. h: Val. Belá - Diviaky n/N., R. Lehota - M. Čausa, Div. N. Ves - Tužina, Cigeľ - Ráztočno, Chren.-Brusno - voľný los, Liešťany - Nitrica, Opatovce n/N. - Hradec.

10. kolo, 12. 10. o 12,15. h: Diviaky n/N. - Hradec, Nitrica - Opatovce n/N., voľný los - Liešťany, Ráztočno - Chren.-Brusno, Tužina - Cigeľ, M. Čausa - Div. N. Ves, Val. Belá - R. Lehota.

11. kolo, 19. 10. o 11,45. h: R. Lehota - Diviaky n/N., Div. N. Ves - Val. Belá, Cigeľ - M. Čausa, Chren.-Brusno - Tužina, Liešťany - Ráztočno, Opatovce n/N. - voľný los, Hradec - Nitrica.

12. kolo, 26. 10. o 11,45. h: Diviaky n/N. - Nitrica, voľný los - Hradec, Ráztočno - Opatovce n/N., Tužina - Liešťany, M. Čausa - Chren.-Brusno, Val. Belá - Cigeľ, R. Lehota - Div. N. Ves.

13. kolo, 2. 11. o 11,15. h: Div. N. Ves - Diviaky n/N., Cigeľ - R. Lehota, Chren.-Brusno - Val. Belá, Liešťany - M. Čausa, Opatovce n/N. - Tužina, Hradec - Ráztočno, Nitrica - voľný los.

Najčítanejšie na My Horná Nitra

Inzercia - Tlačové správy

  1. LAMINA PREŠOV pokrýva strechy a fasády už 33 rokov
  2. Vydavateľstvo Petit Press so štyrmi Novinárskymi cenami
  3. Stovky hodín výcviku. Stať sa gondolierom je zaslúžená prestíž
  4. Contact Center Hub a Ncontactcenter od NFON
  5. Volkswagen ID.5 prináša nový softvér aj pre staršie modely
  6. Do čoho sa oplatí investovať, aby ste ušetrili na energiách?
  7. Šprintérsky duel IONIQ 5 vs i30 N Performance má víťaza
  8. MS v hokeji: TV Tipsport + špeciálna kurzová ponuka!
  1. Príďte si vychutnať výstavu ilustrácií pre deti
  2. Liptovský Mikuláš: V našom meste pes neskapal
  3. LAMINA PREŠOV pokrýva strechy a fasády už 33 rokov
  4. Prečo potrebujeme udržateľné riešenia v oblasti mobility?
  5. Gestačný diabetes mellitus
  6. Vydavateľstvo Petit Press so štyrmi Novinárskymi cenami
  7. Stovky hodín výcviku. Stať sa gondolierom je zaslúžená prestíž
  8. Do finále McDonald´s Cupu sa prebojovalo mužstvo z Víťaza
  1. Do čoho sa oplatí investovať, aby ste ušetrili na energiách? 6 521
  2. Stovky hodín výcviku. Stať sa gondolierom je zaslúžená prestíž 4 827
  3. Odišlo už štvrť milióna mladých ľudí. Má Slovensko budúcnosť? 3 781
  4. Obnovené lety do Marsa Alam. Po dvoch rokoch opäť víta turistov 2 162
  5. Vydavateľstvo Petit Press so štyrmi Novinárskymi cenami 2 150
  6. 5 najčastejších chýb pri zateplení šikmej strechy: vyhnite sa im 1 514
  7. Príliš veľa vitamínov škodí zdraviu, majte ich pod kontrolou 1 335
  8. McDonald´s Cup pozná víťazný tím z Košického kraja 1 016

Blogy SME

  1. Jozef Sitko: Vedieť odísť z verejnej funkcie je už fikcia
  2. Michael Achberger: Na poslednú chvíľu do plaviek: vyskúšajte tieto tipy!
  3. Dana Janebová: Modlitba do nádoby
  4. Otilia Horrocks: Nulová daň na dámske hygienické sanitárne vložky a tampóny.
  5. Michal Pavlík: Ako ovplyvní vysoká miera inflácie a následné zvyšovanie úrokových sadzieb náš život?
  6. Eva Gallova: Puškina ženy milovali
  7. Matúš Lazúr: Viac matematiky na vás, nie ďalšiu hodinu skákania cez kozu
  8. Adam Sedláček: Únava a stres z odpočinku.
  1. Vladimír Benčík: Zvitky od Mŕtveho mora - boli napísané pred 2000 rokmi, predpovedajú apokalypsu? 11 293
  2. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť I) 8 890
  3. Jana Melišová: Pomalý pád na Wall Street sa zrejme ešte neskončil 8 668
  4. Ján Valchár: Odvaha plukovníka Chodarjonoka alebo ako to nie je o odvahe 5 837
  5. Ivan Beňovič: Sankcie voči oligarchom vojnu na Ukrajine nezastavia 3 757
  6. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť II) 3 313
  7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 38. - Arktída - Amundsenova expedícia na lodi Maud (1918 - 1925) 3 037
  8. Jana Melišová: G.Bush označil inváziu do Iraku za „neoprávnenú a brutálnu", než sa opravil, že mal na mysli ruskú inváziu na Ukrajinu 2 096
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 39. - Arktída - Letecká expedícia Amundsena s Ellsworthom na severný pól -1925
  2. Jiří Ščobák: Bude nový II. pilier lepší? Dožijeme sa exodu z dlhopisových fondov?
  3. Jiří Ščobák: Víte, co je Gerasimova doktrína?
  4. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 38. - Arktída - Amundsenova expedícia na lodi Maud (1918 - 1925)
  5. Jiří Ščobák: Vydrží Rusko dlhú ekonomickú vojnu? Nevyčerpajú sa spojenci?
  6. Jiří Ščobák: Sú reformy Igora Matoviča (zvýšené prídavky na deti a daňové bonusy pre pracujúcich rodičov) dobrý nápad?
  7. Jiří Ščobák: Jaká je situace na linii dotyku? Pomůže Rusku mobilizace?
  8. Jiří Ščobák: Mohu zemřít, ale nebudu žít jako otrok
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Prievidza a Bojnice - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Horná Nitra

Môj náučný a zábavný zošit 2 je názov časopisu špeciálne určeného pre žiakov prvého stupňa základnej školy, ktorý na 32 stranách prináša množstvo zábavy aj poučenia.


20. máj
Snímka zo zápasu Lehota pod Vtáčnikom B/Podhradie - Žabokreky nad Nitrou.

Súhrn oblastných futbalových líg prievidzského regiónu doplnený hráčmi, ktorí zaujali v jednotlivých zápasoch.


a 1 ďalší 8 h
Kanianka uspela v domácom derby proti Handlovej.

Súhrn regionálnych futbalových líg so zástupcami z prievidzského regiónu.


8 h

Máte viac ako šesťdesiat rokov a máte pocit, že horšie vidíte? Potom je možné, že vás trápi sivý zákal.


20. máj

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Kvetinové koberce fialovej levandule, žltej horčice a červeného maku budú pastvou pre oči okoloidúcich turistov.


21. máj

Pásový opar pripúta na nemocničné lôžko až 700 pacientov ročne.


14. máj

Prinášame tipy na výlety v Turci.


21. máj

Máme k dispozícii obžalobný návrh.


20. máj

Blogy SME

  1. Jozef Sitko: Vedieť odísť z verejnej funkcie je už fikcia
  2. Michael Achberger: Na poslednú chvíľu do plaviek: vyskúšajte tieto tipy!
  3. Dana Janebová: Modlitba do nádoby
  4. Otilia Horrocks: Nulová daň na dámske hygienické sanitárne vložky a tampóny.
  5. Michal Pavlík: Ako ovplyvní vysoká miera inflácie a následné zvyšovanie úrokových sadzieb náš život?
  6. Eva Gallova: Puškina ženy milovali
  7. Matúš Lazúr: Viac matematiky na vás, nie ďalšiu hodinu skákania cez kozu
  8. Adam Sedláček: Únava a stres z odpočinku.
  1. Vladimír Benčík: Zvitky od Mŕtveho mora - boli napísané pred 2000 rokmi, predpovedajú apokalypsu? 11 293
  2. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť I) 8 890
  3. Jana Melišová: Pomalý pád na Wall Street sa zrejme ešte neskončil 8 668
  4. Ján Valchár: Odvaha plukovníka Chodarjonoka alebo ako to nie je o odvahe 5 837
  5. Ivan Beňovič: Sankcie voči oligarchom vojnu na Ukrajine nezastavia 3 757
  6. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť II) 3 313
  7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 38. - Arktída - Amundsenova expedícia na lodi Maud (1918 - 1925) 3 037
  8. Jana Melišová: G.Bush označil inváziu do Iraku za „neoprávnenú a brutálnu", než sa opravil, že mal na mysli ruskú inváziu na Ukrajinu 2 096
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 39. - Arktída - Letecká expedícia Amundsena s Ellsworthom na severný pól -1925
  2. Jiří Ščobák: Bude nový II. pilier lepší? Dožijeme sa exodu z dlhopisových fondov?
  3. Jiří Ščobák: Víte, co je Gerasimova doktrína?
  4. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 38. - Arktída - Amundsenova expedícia na lodi Maud (1918 - 1925)
  5. Jiří Ščobák: Vydrží Rusko dlhú ekonomickú vojnu? Nevyčerpajú sa spojenci?
  6. Jiří Ščobák: Sú reformy Igora Matoviča (zvýšené prídavky na deti a daňové bonusy pre pracujúcich rodičov) dobrý nápad?
  7. Jiří Ščobák: Jaká je situace na linii dotyku? Pomůže Rusku mobilizace?
  8. Jiří Ščobák: Mohu zemřít, ale nebudu žít jako otrok

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu